Νέα

Ad Multi Massage Diamond Spa-Εθνάρχου Μακαρίου 18

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Diamond Spa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 461K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
837
Like
5.671
Πόντοι
1.046
Multi Massage DIAMOND i MILFARA AGAPI TA KANI OLA FULL PROGRAM !!!
IMG-20240910-WA0019.jpg
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
516
Κριτικές
20
Like
1.593
Πόντοι
4.645
Μετά από το διπλό με Κατερίνα και αγάπη έδωσα μια υπόσχεση στον εαυτό μου και σε όλα τα παιδιά εδώ μέσα που μου κάνουν την τιμή να διαβάζουν όσα γράφω, πως θα πάρω την Αγάπη μόνη της.
Σήμερα ήταν αυτή η μέρα λοιπόν και παραθέτω τις εντυπώσεις μου. Για όσους θέλουν να μάθουν λεπτομέρειες από το διπλό, έχω γράψει 2 σελίδες πριν.
Στα σημερινά τώρα έχω να πω πως ήταν ένα από τα καλύτερα ραντεβού μου και έχω κάνει πολλά και με όλα τα κορίτσια.
Η Αγάπη ήταν εξαιρετικά τρυφερή κατά την είσοδο της στο δωμάτιο με φιλιά και αγκαλίτσες πριν ξαπλώσω και αρχίσει το μασάζ. Η κυρία, όπως έχω ξαναπεί, γνωρίζει άριστα την τέχνη του μασάζ και στην συνέχεια θα σας πω τι μου έκανε εντύπωση που δεν έχω ξανασυναντήσει στην πολύχρονη πορεία μου στους οίκους των μασάζ.
Αφού άρχισε να χαλαρώνει κάθε σπιθαμή του κορμιού μου και ενώ το πρόσωπο μου ήταν χωμένο στην συγκεκριμένη τρύπα του κρεβατιού, μου ζήτησε να τοποθετήσω τα χέρια μου αντικριστά στο ύψος του λαιμού και να τοποθετήσω το πηγούνι μου πάνω σε αυτά ώστε ο αυχένας με την πλάτη να βρίσκονται σε ευθεία. Άρχισε ένα απολαυστικό μασάζ στον αυχένα που ομολογώ πως ήταν τόσο ουσιαστικό που με βοήθησε να ξεπιστει όλος μου ο αυχένας. Αυτό ειλικρινά δεν μου έχει ξανατύχει!!!
Επίσης ένα τελευταίο που θέλω να σας πω και έχει σχέση με το μασάζ είναι πως όταν τελείωσε με όλα τα μέλη του κορμιού μου, άρχισε να κάνει σε όλο το μήκος του κορμιού μου, απαλές αλλά πολύ συγκεκριμένες κινήσεις, κάτι μεταξύ χαλαρωτικού και αισθησιακός μασάζ με τα ακροδάκτυλα.
Τότε γύρισα το κεφάλι μου προς τον καθρέφτη που ήταν στον τοίχο και παρατήρησα ότι είχε τα μάτια κλειστά καθ' όλη την διάρκεια.
Όταν την ρώτησα γιατί το κάνει αυτό μου απάντησε πως εκείνη την στιγμή δεν βλέπει και δεν ακούει αλλά έχει επικεντρώσει όλες της τις αισθήσεις στις άκρες των δακτύλων της ώστε να ακούει το κορμί μου!
Ούτε αυτό μου έχει ξανασυμβεί σε όλα τα προηγούμενα χρόνια.
Αξίζει δε να αναφέρω πως καθ όλη την διάρκεια του μασάζ, από την στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο ήταν ολόγυμνη και όχι με εσώρουχα όπως συνηθίζουν οι περισσότερες και τα βγάζουν στο δεύτερο μέρος.
Η Αγάπη ήταν γυμνή από την αρχή έως το τέλος.
Στο δεύτερο μέρος έγινε το σώσε! Πάλι δεν θα μπω σε λεπτομέρειες αλλά θα σας αναφέρω αυτά που με εντυπωσίασαν αφού φαίνεται πως η γυναίκα ξέρει να γαμιέται όμως οι λεπτομέρειες κάνουν την διαφορά.
Η πίπα της είναι αλλά επική με κοίταγμα στα μάτια με αυτό το έκφυλα πρόσωπο που το κάνει ακόμα πιο καυλωτικό.
Στιγμές στιγμές ενώ έπαιζε το πουτσοκέφαλο με την γλώσσα, με κοιτούσε και έκανε μια απότομη κίνηση χώνοντας όλο τον πούτσο μέχρι βαθειά στο λαρύγγι της. Τέτοια παραλλαγή deep throat, ειλικρινά δεν μου έχει ξανατυχει!
Ένα άλλο αξιοσημείωτο είναι πως αφού την σταμάτησα για να αποφύγω τον κίνδυνο του πρόωρου τέλους, την εγλυψα κι εγώ σε δύο στάσεις, ανάσκελα και στα τέσσερα.
Εννοείται πως ήταν πεντακάθαρη και μοσχομυριστή αλλά αυτό που μου έκανε την μεγαλύτερη εντύπωση ήταν πως η κωλοτρυπιδα της ήταν σαν μωρού παιδιού!!!
Παρ' όλο που κάνει φουλ πρωκτικό και είναι μια γυναίκα ηλικίας κοντά στα 40, δεν είχε ούτε ραγάδες, ούτε αιμορροΐδες, ούτε και το χαρακτηριστικό ψιλοκαφετί χρωματάκι που παίρνει το δέρμα στο συγκεκριμένο σημείο με την πάροδο κάποιων χρόνων.
Μιλάμε για την πιο τρυφερή και ροδαλά κωλοτρυπίδα σαραντάρας που έχω συναντήσει!!!
Πέρασμα προφυλακτικού και αφού έριξα 20 με 30 πιστονιές στο μουνί της, έτσι όπως ήταν ανάσκελα πάνω στο μασαζοκρέβατο, βγήκα και καρφώθηκα στην υπέροχη κωλάρα της.
Αφού τον δέχτηκε αδιαμαρτύρητα, ήρθε το τέλος εκεί και μάλιστα σχετικά γρήγορα αφού η καύλα είχε χτυπήσει κόκκινο και ήταν αδύνατον να κρατηθώ παραπάνω!!!
Η συνέχεια γνωστή σε όλους, με έβαλε στο ντους, με έπλυνε με προσοχή και μου έβγαλε όλα τα λάδια.
Ντύθηκα και με αποχαιρέτησε πάλι με φιλιά και αγκαλιές ευχαριστώντας με θερμά που την επέλεξα.
Εν κατακλείδι η Αγάπη είναι μια σωστή επαγγελματίας μασέρ και μια έκφυλα και καυλιάρα γυναίκα που της αρέσει αυτό που κάνει και σέβεται τον πελάτη.
Θεωρώ πως θα έχει λαμπρό μέλλον στον οίκο της Άννας που φροντίζει πάντα να έχει κοπέλες με προδιαγραφές για όλα τα γούστα.
Είναι αλήθεια πως μετά την αποχώρηση της Άντζελας υπήρχε ένα κενό στην κατηγορία milf.
Τώρα υπάρχουν δύο επιλογές η Νίνα και η Αγάπη, μελαχρινή και ξανθιά που επίσης δίνουν με μεγάλη ευχαρίστηση τις υπέροχες κωλάρες τους.
Ευχαριστούμε Άννα.
Συνιστώ και τα δύο κορίτσια σε όσους γουστάρουν τις μιλφάρες αλλά και σε όσους αρέσουν τα πιπίνια και μοντέλα δεν θα χάσουν.
Έστω και μια δοκιμή θα με δικαιώσει!!!!
Εύχομαι να είστε όλοι γεροί, δυνατοί και υγιείς και να περνάτε όμορφα!
Και μην ξεχνάτε να σέβεστε τα κορίτσια που δουλεύουν σε μια τέτοια δύσκολη δουλειά με κάθε λογής λογής άνθρωπο, 6 μέρες την εβδομάδα για 12 ώρες την ημέρα και να είστε σίγουροι πως εσείς θα βγείτε κερδισμένοι.
Καλό ΣΚ
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.212
Κριτικές
121
Like
19.498
Πόντοι
25.186
Επίσκεψη σήμερα το απόγευμα στο ίδρυμα

Στην υποδοχή η κυρία Άννα είχε πολύ κόσμο έκατσα στο δωμάτιο πίσω και τα είπα λίγο με την κυρία Άννα τι να πεις αυτή τη γυναίκα εξαιρετική σε όλα ευγενική χαμογελαστή με όρεξη να σε ευχαριστήσει για να νιώσεις όσο πιο άνετα γίνεται Πήγα εσκεμμένα για αγάπη

Η αγάπη είναι μια ωραία Μιλφ με ξανθό κοντό μαλλί στήθος καλό με λίγη χαλάρωση πολλά τατουάζ στο σώμα της ο κώλος καλός με τα σημάδια της ηλικίας να κάνουν την εμφάνισή τους

Στον αγώνα πολύ καλή συμμετοχή με φιλιά παντού σε όλο το σώμα η πίπα της αργεί βασανιστική παίχτηκε μόνο μία στάση στα τέσσερα μόνο από κώλο Και εδειχνε να το απολαμβάνει πολύ την κατάλληλη στιγμή κατέθεσα στο στόμα της

μία πολύ καλή περίπτωση μιλφ που σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανα
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
494
Κριτικές
1
Like
561
Πόντοι
81
Άννα καλησπέρα…η aurora σταμάτησε;; Ελπίζω όχι απλά σε ρωτάω γιατί δεν την. βλεπω στο πρόγραμμα…
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
494
Κριτικές
1
Like
561
Πόντοι
81
Επίσκεψη σήμερα το απόγευμα στο ίδρυμα

Στην υποδοχή η κυρία Άννα είχε πολύ κόσμο έκατσα στο δωμάτιο πίσω και τα είπα λίγο με την κυρία Άννα τι να πεις αυτή τη γυναίκα εξαιρετική σε όλα ευγενική χαμογελαστή με όρεξη να σε ευχαριστήσει για να νιώσεις όσο πιο άνετα γίνεται Πήγα εσκεμμένα για αγάπη

Η αγάπη είναι μια ωραία Μιλφ με ξανθό κοντό μαλλί στήθος καλό με λίγη χαλάρωση πολλά τατουάζ στο σώμα της ο κώλος καλός με τα σημάδια της ηλικίας να κάνουν την εμφάνισή τους

Στον αγώνα πολύ καλή συμμετοχή με φιλιά παντού σε όλο το σώμα η πίπα της αργεί βασανιστική παίχτηκε μόνο μία στάση στα τέσσερα μόνο από κώλο Και εδειχνε να το απολαμβάνει πολύ την κατάλληλη στιγμή κατέθεσα στο στόμα της

μία πολύ καλή περίπτωση μιλφ που σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανα
Η aurora ήταν εκει σήμερα π πήγες;;
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
516
Κριτικές
20
Like
1.593
Πόντοι
4.645
Άννα καλησπέρα…η aurora σταμάτησε;; Ελπίζω όχι απλά σε ρωτάω γιατί δεν την. βλεπω στο πρόγραμμα…
Παιδιά, ξέρετε, τα κορίτσια δεν τα στειρώνουν σαν τα γατιά!
Έχουν και περίοδο!!!
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
516
Κριτικές
20
Like
1.593
Πόντοι
4.645
Επίσκεψη σήμερα το απόγευμα στο ίδρυμα

Στην υποδοχή η κυρία Άννα είχε πολύ κόσμο έκατσα στο δωμάτιο πίσω και τα είπα λίγο με την κυρία Άννα τι να πεις αυτή τη γυναίκα εξαιρετική σε όλα ευγενική χαμογελαστή με όρεξη να σε ευχαριστήσει για να νιώσεις όσο πιο άνετα γίνεται Πήγα εσκεμμένα για αγάπη

Η αγάπη είναι μια ωραία Μιλφ με ξανθό κοντό μαλλί στήθος καλό με λίγη χαλάρωση πολλά τατουάζ στο σώμα της ο κώλος καλός με τα σημάδια της ηλικίας να κάνουν την εμφάνισή τους

Στον αγώνα πολύ καλή συμμετοχή με φιλιά παντού σε όλο το σώμα η πίπα της αργεί βασανιστική παίχτηκε μόνο μία στάση στα τέσσερα μόνο από κώλο Και εδειχνε να το απολαμβάνει πολύ την κατάλληλη στιγμή κατέθεσα στο στόμα της

μία πολύ καλή περίπτωση μιλφ που σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανα
Δύο φορές μπράβο σου!
Μια για την ωραία κριτική σου που ανέφερες και τα τατουάζ που εγώ ξέχασα και μια που δεν κουράστηκες-βαρεθηκες να μας γράψεις την δική σου εμπειρία!!!
Καλή συνέχεια!!!
 

c00kie

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2024
Μηνύματα
18
Like
50
Πόντοι
0
Παιδιά, ξέρετε, τα κορίτσια δεν τα στειρώνουν σαν τα γατιά!
Έχουν και περίοδο!!!
γω παντως πριν κανα μηνα που πηγα με περιοδο την πετυχα, λογικα στο τελiωμα της, δεν καναμε φυσικα απο μπρος μονο απο κωλο αλλα ναι ισως να παιρνει και ρεπο που και που!
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
837
Like
5.671
Πόντοι
1.046
Άννα καλησπέρα…η aurora σταμάτησε;; Ελπίζω όχι απλά σε ρωτάω γιατί δεν την. βλεπω στο πρόγραμμα…
Kalispera se olus Levendes mou sietika me tin AURORA to koriti ksekinise to skolio sevasto ke i thele na dhulevi sigekrimenes ores pu dhen to dhektika ke apofasisame vlepondas ke kanondas pros to paron Levendes mou tha vrethi lisi ipomoni ! TORA DHINI RESTA I AGAPI MILFARA ME FULL !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom