Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
ρε τύπε ειλικρινα τωρα, βγαινει ο στοκχολμ και δηλώνει οτι ο διαγωνισμός αλλαζει και επισημως αναλαμβάνει τον ελεγχο η μπουεφα, βγαζει μεχρι και πμ με σενα που του δινεις την ευχη σου


και παρολα αυτα συνεχίζεις και λες οτι ειναι παράγκα; :new_shocked:

δηλαδη σε ποιον εδωσες την ευχη σου τύπε; σε καποιον που θα συνεχισει ενα διαγωνισμό παράγκα; :think:

δεν ειναι κακο να κανεις ενα λαθος. εδω μια οικογενεια ειμαστε.:grouphug:

αν γυρνούσες το χρονο πισω θα ακυρωνες το ντιλ που ξεκαθαρα παραχώρησες δικαιώματα της μπουεφα; :coffee:

Τύπε λυπάμαι αλλά χάνεις λάδια .... με τον στοκχολμ κανονίσαμε να κάνει τον διαγωνισμό, εγώ έχω πολλές δουλείες με τα ακίνητα (ξέρει ο τραλαλακης) , ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΥΓΧΩΝΕΥΤΗΚΕ με την παραγκα του τραλαλακη!!!!!!

Το αποτέλεσμα της συγχώνευσης δεν το αναγνωρίζω ούτε εγώ και η Bouefa φυσικά .... όταν έκανα εγώ τον διαγωνισμό μιλούσα με τους διαχειριστές και έλυνα τα τεχνικά προβλήματα, μοίραζα και μπαναρίσματα σε πουστιές που δεν βλέπατε όλοι σας ......

Κατάλαβες τώρα τίποτα;;; ή χαμένα λόγια;;;;;;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.061
Κριτικές
10
Like
13.076
Πόντοι
3.846
βαριές κατηγορίες εκτοξεύονται, όπου να 'ναι θα ανάψει η μάχη.

Η ΜΠΟΥΕΦΑ πρέπει να πάρει θέση. Φτάσαμε 4/12 κάποιοι στολίζουν δέντρα. Θα κάνει η ΜΠΟΥΕΦΑ ξεχωριστό διαγωνισμό; Θα έχει το 2023 πρωταθλητή; Άντε αποφασίστε γιατί πρέπει να βράσω τα μακαρόνια.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.783
Κριτικές
90
Like
36.714
Πόντοι
25.467
Το "bi" στο νικνέιμ σου τύπε, σημαινει οτι τον παιρνεις κιολας?
Όχι μόνον τον παίρνει. Αλλά όταν ξυρίζει τον κώλο του, αφήνει φουντίτσα για να του την τραβάνε.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.333
Like
16.879
Πόντοι
3.556
Το αποτέλεσμα της συγχώνευσης δεν το αναγνωρίζω ούτε εγώ και η Bouefa φυσικά ....
οκ δεκτό. εφοσον ισχυει κατι τετοιο τοτε ο τυπος στοκχολμ εντελώς αυθαίρετα χρησιμοποίησε το ονομα της μπουεφα στο παρακατω ποστ, σωστα; :coffee:

 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.474
Πόντοι
8.846
ρε τύπε ειλικρινα τωρα, βγαινει ο στοκχολμ και δηλώνει οτι ο διαγωνισμός αλλαζει και επισημως αναλαμβάνει τον ελεγχο η μπουεφα, βγαζει μεχρι και πμ με σενα που του δινεις την ευχη σου


και παρολα αυτα συνεχίζεις και λες οτι ειναι παράγκα; :new_shocked:

δηλαδη σε ποιον εδωσες την ευχη σου τύπε; σε καποιον που θα συνεχισει ενα διαγωνισμό παράγκα; :think:

δεν ειναι κακο να κανεις ενα λαθος. εδω μια οικογενεια ειμαστε.:grouphug:

αν γυρνούσες το χρονο πισω θα ακυρωνες το ντιλ που ξεκαθαρα παραχώρησες δικαιώματα της μπουεφα; :coffee:

Τύπε λυπάμαι αλλά χάνεις λάδια .... με τον στοκχολμ κανονίσαμε να κάνει τον διαγωνισμό, εγώ έχω πολλές δουλείες με τα ακίνητα (ξέρει ο τραλαλακης) , ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΥΓΧΩΝΕΥΤΗΚΕ με την παραγκα του τραλαλακη!!!!!!

Το αποτέλεσμα της συγχώνευσης δεν το αναγνωρίζω ούτε εγώ και η Bouefa φυσικά .... όταν έκανα εγώ τον διαγωνισμό μιλούσα με τους διαχειριστές και έλυνα τα τεχνικά προβλήματα, μοίραζα και μπαναρίσματα σε πουστιές που δεν βλέπατε όλοι σας ......

Κατάλαβες τώρα τίποτα;;; ή χαμένα λόγια;;;;;;

βαριές κατηγορίες εκτοξεύονται, όπου να 'ναι θα ανάψει η μάχη.

Η ΜΠΟΥΕΦΑ πρέπει να πάρει θέση. Φτάσαμε 4/12 κάποιοι στολίζουν δέντρα. Θα κάνει η ΜΠΟΥΕΦΑ ξεχωριστό διαγωνισμό; Θα έχει το 2023 πρωταθλητή; Άντε αποφασίστε γιατί πρέπει να βράσω τα μακαρόνια.
Το θέμα είναι νομικής φύσεως...
Να αποφανθεί ο άλεξ.

Συμπέρασμα: προσέχετε ποιους ψηφίζετε γιατί πέφτετε στην ανάγκη τους μουνήδες...
(προς όλο το λαό του μπου, όχι συγκεκριμένα σε σας)
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.474
Πόντοι
8.846
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Τύπε λυπάμαι αλλά χάνεις λάδια .... με τον στοκχολμ κανονίσαμε να κάνει τον διαγωνισμό, εγώ έχω πολλές δουλείες με τα ακίνητα (ξέρει ο τραλαλακης) , ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΥΓΧΩΝΕΥΤΗΚΕ με την παραγκα του τραλαλακη!!!!!!

Το αποτέλεσμα της συγχώνευσης δεν το αναγνωρίζω ούτε εγώ και η Bouefa φυσικά .... όταν έκανα εγώ τον διαγωνισμό μιλούσα με τους διαχειριστές και έλυνα τα τεχνικά προβλήματα, μοίραζα και μπαναρίσματα σε πουστιές που δεν βλέπατε όλοι σας ......

Κατάλαβες τώρα τίποτα;;; ή χαμένα λόγια;;;;;;

Δηλαδή ο νικητής θα είναι ανεπίσημος Malakas;


Από αυτούς τους νικητές ποιοι βγήκαν με τις ευλογίες της bouefa?

2 πουσης
2 ο πορνοπαπος
απο 1 μπολντεμορτ px πικερ και μπιλλη13<δεν το θυμαμαι αυτο καθολου ομως

Γράψε μας λίγο τους νικητές της BOUEFA.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.387
Like
10.924
Πόντοι
3.556
Top 25 εως τωρα, με την ευγενικη χορηγια της Georgular Logic Analytics S.A. :headbaning1:

alex71 44

tellystalone6969 30

barock 28

Gianis klavdios 21

Νίπλης 19

daima703 17

Sub-Zero 17

Νίο 16

dantedmc 13

xenitemenos 12

Donald-Duck 10

Κώστας Λαδάκης 10

Annapurna 9

oreos24 9

Valkanios Poutsaras 9

Hellraiser4Ever 8

JOHN-PLAYER-SPECIAL 8

stekas72 8

voltaire45 8

Zero Tolerance 8

argyrotoxos 7

billGor 7

leader96 7

Rebirthed Sapiens Sapiens 7

Stockholm syndrome 7

Zebu 7
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.520
Κριτικές
36
Like
38.269
Πόντοι
19.795
Θα αγοράσουμε φτηνά τους εργατοπατέρες σας θα τους τάξουμε λεφτά και καθησιό για να σας κρατάνε μαντρωμένους νομίζοντας ότι σας εκπροσωπούν

θα σας προσφέρουμε ντεμέκ αριστερά κόμμανα να ψηφίζετε για να σας βάζουν να πηγαίνετε να τρώτε ξύλο και ληγμένα χημικά την ώρα που αυτοί θα ψηφίζουν την κατάντια σας στη βουλή

θα σας χωρίσουμε σε αριστερός και πιο αριστερούς και πιο κεντρώους και λίγο εφοπλιστές και λίγο πούστηδες και δε θα ξέρετε ποιος να επιλέξετε και ποιον να πιστέψετε


και στο τέλος θα σας δώσουμε επιδόματα και ΚΕΑ για να ξεχάσετε την κατάντια σας και να συνεχίσετε να δουλεύετε στα χωράφια μας.

Θα προσκυνήσεις :zfuck:
Θα μας πεις τίποτα καινούργιο μάν;:confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.427
Like
51.492
Πόντοι
12.756
Ρε πουστη μου μέχρι και τα μπανερακια του μπου Αλεξ ψηφιζουν; κάνω το ολιγολεπτο διάλειμμα μου και βλέπω σερί ψήφους...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.847
Κριτικές
62
Like
45.681
Πόντοι
9.297
Ρε παιδιά AMBER ALERT !

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ο px75 και ο Tramountana ???

:confused::confused::confused:

Διασκεδάζουν με μαυρούκους ,

ή απαξιώνουν το σιτε :think:

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ??


:2funny: :2funny::2funny::2funny:

ΚΑΛΑ μάλλον πρέπει να είναι οι μεγάλοι Μ , διότι είχαν πάρε -δώσε
με αρκετά μέλη του σιτε
και αν είχαν πρόβλημα θα μας είχαν ενημερώσει οι μύστες.

Πήρα σήμερα μια ωραία στο στούντιο στο Κηφισού 60 στο Αιγάλεω
και από μακριά, στο κέντρο του Αιγάλεω, είδα ένα βαψομαλλιά,
με μαγουλάκια τροφαντά, σινάμενο και κουνάμενο που έμοιαζε σαν
τον Τραμουντάνα ! :2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny:

Α ρε Τραμου, τσιγκουνάκο , εστεμμένε Μρ Μ !

Έχει λίγο χαλαρώσει το προγουλάκι σου,
δώσε κανένα φράγκο σε πλαστικό χειρουργό
να στο φτιάξει !

s-l500.jpg



:2funny: :2funny::2funny:
Ανησυχώ κι εγώ...που είναι αυτές οι μορφές;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.783
Κριτικές
90
Like
36.714
Πόντοι
25.467
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Αξιότιμη Επιστημονική Ομάδα και λοιπά αξιότιμα μέλη,

Τις τελευταίες ώρες και με αφορμή τις διαδικασίες για την διενέργεια του διαγωνισμού για τον τίτλο "Βαρόνος Μινχάουζεν 2023, έχω δεχθεί στην θυρίδα μου σωρεία αηθών και υβριστικών μηνυμάτων,
οι κλώνοι συντάκτες των οποίων με μέμφονται για λοβιτούρες και προσπάθεια χειραγώγησης του διαγωνισμού.

Ως εκ του γεγονότος τούτου ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΕΥΘΙΞΙΑΣ.

Με εκτίμηση
The Saint*
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.859
Like
14.281
Πόντοι
3.656
Τυπάρα .... σχολίασες τίποτε
σχετικά με το ότι ΤΟ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
ΠΑΛΙ
ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΠΑ ΤΟΥΣ ΑΓΡΟΤΕΣ ;;
Τελείως αλώβητοι πάλι .
Εδώ δεν σχολιάζουμε πολιτικές εξελίξεις


το νήμα για το σκουπίδιασμα και το ψέκασμα των δεξιών είναι δίπλα


εδώ ψάχνουμε τον Νο1 Μαλάκα της χρονιάς.....

έφτιαξες νηματάρα και μετά το άφησες στην τύχη του :coffee:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.371
Like
23.015
Πόντοι
5.506

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.333
Like
16.879
Πόντοι
3.556
ΧΑΙΡΕΤΙΖΩ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ στοκχολμ και στέκα, για αυτη την θαυμάσια ψηφοφορία. :hi:ειναι πραγματικα τιμη μας να ψηφίζουμε σε ενα τοσο ακέραιο διαγωνισμό. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στο μικρο πόνυ @alex71 που καλπάζει προς την νίκη. :wanker::wanker::wanker:

horse GIF
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
Οφειλουμε ολοι να πουμε συγχαρητήρια στον δικηγόρο για τον αγωνα του ολα αυτα τα χρονια στο μπου.
Καταφερε μετα απο τοσα χρονια να γινει ο μιστερ μαλακας και με διαφορά απο ολους τους υπόλοιπους.
Υπέρμαχος αλαζονας με στυλ των 1000 καρδυναλιων καταφερε εδω μεσα στο σαιτ να γινει ο μαλακας της καρδιάς μας.
Ειμαι σιγουρος και η κολομβιανα να ειχε εδω προφιλ θα τον ψηφιζε φανατικά μιας και σε ολο το πλανητη δεν βρήκε πουθενα ενα συμπαθή κυριο δικηγόρο να συντηρει αυτη και το αμορε της.
Αλεξ προχωρα δυνατα και ελπιζουμε να εισαι νικητης και στο διαγωνισμο μιστερ μαλακας του αιωνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom