Νέα

Μπρατισλάβα. Ξέρετε κάτι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonidas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 166
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.854
Like
3.871
Πόντοι
456
μακρια από την μπρατισλαβα συναγωνηστες.. για σεξοτουρισμο δεν το συζηταω καν. ειναι μικρη πολη και σε μια ημερα μπορεις να την γυρισεις ολη. ολο το νταβαντουρι γινετε στην παλια πολη. οι γκομενες μουναρες αλλα δεν βλεπουν και με πολύ θετικο ματι τους τουρίστες εχουν χαλασει την πιατσα σε όλα τα επίπεδα οι αγγλοι τουρίστες. μακρια από στριπτιτζαδικα μεγαλη απατη θα σας κλεψουν, θα σας φανε τα ρεστα, άλλες τιμες πριν αλλες μετα και αν πας να μιλησεις θα σου φερουν τους μπραβους. και στα 2 κωλομπαρα που πηγαμε ακριβως το ιδιο πραγμα εγινε.. και καποιοι αγγλοι που δικαιως φωναζαν εφαγαν και ξυλο από τους μπραβους μπροστα μας...ΜΑΚΡΙΑ συναγωνιστες

Καλά τα λες. Αυτή ακριβώς τη φήμη έχουν τα κωλάδικα της Μπρατισλάβα σύμφωνα με γνώστες, αν και δεν έχω τσεκάρει εγώ αυτοπροσώπως τα εκεί μαγαζιά .
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
533
Κριτικές
2
Like
472
Πόντοι
26
καλησπερα γνωριζει κανεισ πως ειναι η κατασταση σε κοσιτσε μπρατισλαβα {πολη,διασκεδαση,γκομενες,τιμες} δεν εννοω για σεξ επι πληρωμη
Οι σλοβακοι σαν λαος ειναι μαλακιδες και εθνικιστές,δύσκολα να σε δεχτούν ως ξενο ακομα και παρέα να σου κανουν η ακόμα και να σε προσλάβουν για δουλειά.
Τους ουκρανους τους φέρονται πιο καλα λογω των καταστάσεων και η χωρα εχει γεμίσει 250χιλιαδες.
Η μπρατισλαβα είναι μια συμπαθητική πολη 500χιλιαδων με ωραιο κεντρο το σταρε μεστό οι τιμες λογικές οχι υπερβολικά υψηλες επίσης μακρια απο τα μαγαζιά με παραδοσιακο φαγητό πανακριβο αγευστο και κλέφτες.
Οι σλοβακες ειναι σαν τις υπολοιπες σλαβες δεν θα πω ποιο όμορφες δυσκολα να ξεχωρίσεις σλοβακα με πολωνη η τσεχα π.χ ακομα και με ουκρανη.
Επίσης εντύπωση μου κανει πολλες φορανε γυαλια μυωπιας δεν φορανε φακους δεν μπορω να καταλαβω.
Απο νυχτερινή ζωη λιγα πράγματα εκτος και αν πας στα προάστεια στο ρεζινοφ η στο νοβε μιεστο σε μπαρακια εκει πιο τοπικα οχι τοσο τουριστικά οπου εκει θα τα σκάσεις για να πηδησεις ουκρανη παρα σλοβακα πορνη και προσοχή πινουν και ορμανε οι σλοβακοι.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.170
Like
3.217
Πόντοι
456
Οι σλοβακοι σαν λαος ειναι μαλακιδες και εθνικιστές,δύσκολα να σε δεχτούν ως ξενο ακομα και παρέα να σου κανουν η ακόμα και να σε προσλάβουν για δουλειά.
Τους ουκρανους τους φέρονται πιο καλα λογω των καταστάσεων και η χωρα εχει γεμίσει 250χιλιαδες.
Η μπρατισλαβα είναι μια συμπαθητική πολη 500χιλιαδων με ωραιο κεντρο το σταρε μεστό οι τιμες λογικές οχι υπερβολικά υψηλες επίσης μακρια απο τα μαγαζιά με παραδοσιακο φαγητό πανακριβο αγευστο και κλέφτες.
Οι σλοβακες ειναι σαν τις υπολοιπες σλαβες δεν θα πω ποιο όμορφες δυσκολα να ξεχωρίσεις σλοβακα με πολωνη η τσεχα π.χ ακομα και με ουκρανη.
Επίσης εντύπωση μου κανει πολλες φορανε γυαλια μυωπιας δεν φορανε φακους δεν μπορω να καταλαβω.
Απο νυχτερινή ζωη λιγα πράγματα εκτος και αν πας στα προάστεια στο ρεζινοφ η στο νοβε μιεστο σε μπαρακια εκει πιο τοπικα οχι τοσο τουριστικά οπου εκει θα τα σκάσεις για να πηδησεις ουκρανη παρα σλοβακα πορνη και προσοχή πινουν και ορμανε οι σλοβακοι.
Έχεις πάει αρχηγέ?λένε ότι είναι ωραία καθαρη και ήρεμη χωρα
.εντύπωση μου κάνει από αυτά που διαβάζω..ότι όλοι οι Έλληνες λεφταδες φανατικοί των ελλεινιδων..σαν τρελοί κάνουν για ξένες..όλοι αυτοί που ρωτάνε ινφο για μπρατισλαβα και πως θα βρούνε Σλοβάκα γκόμενα..σίγουρα ψηφίσανε ελλεινιδες αντί για αλβανίδες..
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
533
Κριτικές
2
Like
472
Πόντοι
26
Έχεις πάει αρχηγέ?λένε ότι είναι ωραία καθαρη και ήρεμη χωρα
.εντύπωση μου κάνει από αυτά που διαβάζω..ότι όλοι οι Έλληνες λεφταδες φανατικοί των ελλεινιδων..σαν τρελοί κάνουν για ξένες..όλοι αυτοί που ρωτάνε ινφο για μπρατισλαβα και πως θα βρούνε Σλοβάκα γκόμενα..σίγουρα ψηφίσανε ελλεινιδες αντί για αλβανίδες..
Ναι δεν μπορω να πω οτι ειναι και τοσο ουαου,αγγλικό δεν μιλανε,οι γκόμενες ειναι κλειστές γενικα τίποτα πολλα λογια για το τίποτα.
Απο εδω καλύτερα βεβαια αλλα Πολωνία καλύτερα
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
533
Κριτικές
2
Like
472
Πόντοι
26
Ξερω σλοβακα που ψαχνεται οποιος ενδιαφέρεται σε π.μ...
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.627
Κριτικές
167
Like
86.150
Πόντοι
46.423

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom