Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 835K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
πρωϊνη επισκεψη στην Ευα στο X.
busty πιτσιρικα καλης εμφανισης,αλλα πολυ μετριες υπηρεσιες...αργοτερα κριτικη αναλυτικη. :huh:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Ευα απο τσεχια....
Πιτσιρικα με ραστα μακρυ μαλλι,ωραιες μεγαλες φυσικες βυζαρες με ωραιες ρωγες,busty σφιχτο σωμα με ωραιο κωλο,καλουτσικο προσωπακι....
Μπηκε μουτρωμενη μεσα κ κατευθειαν εσκισε με τα δοντια της το φακελακι της καποτας...(1 φαουλ)..μονο που προλαβε να πει :γεια σου τι κανεις....:rolleyes:...(καλα ειμαι,κλαϊν μαϊν....) :confused:

μολις που προλαβα να χαϊδεψω τις ωραιοτατες βυζαρες της ,αμεσως περναει λαστιχο σε ημι-υψωμενο μοριο κ παιρνει θεση χαμηλα κατω στα ποδια μου,με αποτελεσμα να μην φτανω να χαϊδεψω ουτε το κεφαλι της....(2 φαουλ)...προκαταρκτικα δηλ. μηδεν εις το πηλικο....:rolleyes::rolleyes:

πιπα απλα καλη,εκανε κ ενα συντομο περασμα απο μπαλες...δεν τρελαθηκα....αμεσως με καβαλικευει σε cow girl κ αρχισαμε να κοπανιομαστε για κανα 7 λεπτο...καποια στιγμη που ειχαμε κλειδωσει καλα τα σωματα μας κ την σφυροκοπουσα καλα,διακοπτει απο μονη της για αλλαγη στασης....(3 φαουλ)...:rolleyes::rolleyes:

ακολουθει ιεραποστολικο οπου απλα μου στηθηκε σαν το κομοδινο με ανοιχτα τα ποδια...οσο ''παλευα'' απο πανω της αυτη απλα μου χαϊδευε το στηθος μου (πετρα :sunglasses:) κ τα μπρατσα μου....τελειωσα ,με ρωτησε αν τελειωσα,εβαλε το βρακακι της κ τερμα...α! μου ειπε (σχεδον μηχανικα) οτι με ξαναπεριμενει...:rolleyes:

Δεν τρελαθηκα (το ξαναλεω...)...εμφανιση καλη ,εχει κ βυζοπροσοντα,αλλα μετρια κ παγερη συμπεριφορα,,,,ναι μεν αφηνει ελευθερα πιασηματα στα βυζια της κ δεν δυσανασχετει,αλλα γενικα κομοδινε φαση...ουτε gfe,ουτε pse,ουτε ψεμα,ουτε τιποτα ...θα την ξαναπερνα μονο για την εμπειρια,αλλα γενικα δεν αξιζει τα 40 λεπτα διαδρομης που εκανα.

Συμπερασματικα,πιστευω ''φταινε΄΄ τα απλα προγραμματα που διαλεγω σε αυτον τον οικο...δεν μπορω να υποθεσω κατι αλλο...το εχω παρατηρησει κ με τα τρια διαφορετικα κοριτσια που εχω παρει...ισως εχουν συνηθισει τα 100 αρια που μοιραζονται με ελαφρια καρδια απο τους κακομαθημενους τρικαλινους κ περιξ....το απλο λοιπον αντιστοιχει σαν Μεταξουργειο εμπειρια, στην επαρχιακη ομως τιμη των 35...πιο ψηλα κ απο το σημερινο μας μεροκαματο...στην υγεια μας Ελλαντα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Να υποθέσω ότι γλωσσόφιλα δεν παίξανε.... :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
:2funny: :2funny:
not even close που λενε κ σtο χωριο μου.  :grin:

Τις έχετε καλομάθει μαν,εκεί στην επαρχία...αλλά και εδώ δεν πάνε πίσω.... Τα φράγκα όμως τα πολλά από εσάς τα βγάζουν...κάνοντας και τουρ τρομάρα τους... :s&m_1:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Τις έχετε καλομάθει μαν,εκεί στην επαρχία...αλλά και εδώ δεν πάνε πίσω.... Τα φράγκα όμως τα πολλά από εσάς τα βγάζουν...κάνοντας και τουρ τρομάρα τους... :s&m_1:
ετσι ειναι....δυστηχως... :P
αν μια κοπελα δεν αποδιδει (για να περασει καλα ο πελατης) ακομη κ στο απλο προγραμμα για μενα δεν ειναι vfm κ γενικα δεν αξιζει...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Σημερινη πρωϊνη επισκεψη στα τσαρδια.
Ωρα 11:30.
ο οικος στην τρικαλων-Λαρισης κλειστος...πηγαινα σημερα για Μιρελα,αλλα... :P :P
οποτε πεταχτηκα στον οικο προς Πυλη κ συνευρεθηκα με Ελλη για ακομη μια φορα.
Ηταν ενα ανανεωτικο  :zfuck: :zfuck:.

Γυρνωντας στην επιστροφη το στερεοφωνικο επαιζε evergrey, τον  Βασιλια των λαθων... :rockon:
Φιλοσοφόντας κ ενθυμουμενος την προχθεσινη αναφορα (απο μπιλυ13) την σοφη κουβεντα απο τον κ.Φαρκελι:
γαμαμε απο συνηθεια?....σιγουρα ναι... :rockon:
Ενιοτε ομως, γαμαμε για να μην μελαγχολουμε... ;)

Ωραίος... :rockon:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
αυτες τις μερες υποτιθεται(ετσι μου πανε) θα ερθει καινουργιο τεμαχιο σε Χοτ Βιλλα
εγω δεν ξερω αν θα προλαβω αυτη τη βδομαδα να παω,αν τυχει να παει καποιος ας σφυριξει εδω στο θρεντ.
καλο μηνα.  :sunglasses:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
-καρδιτσης η γνωστη μαρια λωρεννα

-χ στουντιο η πιπινα ευα με το ραστα μαλλι

-λαρισης μεταγραφη απο καρδιτσης η κονυ η γερμανιδα η ξανθια

κ Χοτ Βιλλα Ευα μιλφ (καινουργια αφιξη).
Αργοτερα κριτικη...μετα τα βραδυνα κοψιδια που θα φαω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom