Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 834K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
για ενημερωση για Καρδιτσα οποιος θελει πμ να του πω.
 

calcioxxx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2018
Μηνύματα
38
Like
12
Πόντοι
0
dimmits δεν μπορω να σου στειλω φιλε αν μπορεσεις στειλε μου να μου πεις για Καρδιτσα.
 

Cricket(2)

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
dimmits Ουτε εγω δεν εχω την δυνατοτητα να σου στειλω pm.Αν μπορεις δωσε τα φωτα σου με καποιον αλλο τροπο
 
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
το χ ανοιγει παρασκευή μάλλον.αναστασία ανοιχτή με μπάστι μιλφ δε συγκράτησα όνομα.τίμια στο δωμάτιο.στο αφροδίτη(πρωην καρδίτσης) πριν λίγες μέρες έιχε μια ψηλή ξανθιά με ωραίο σώμα όχι τόσο πρόσωπο.δεν πέρασα δεν μπορώ να πω κάτι περαιτέρω.πριν 2-3 βδομάδες είχε έλενα από βουλγαρία ξανθό μωρό γνώριμο κι από αναστασία .τιμήθηκε, καλή σχετικά κλέβει λίγο όταν είναι από πάνω δεν κάνει πληρες κάθισμα αλλά επειδή είναι όμορφη πράγμα σπάνιο για όσες έρχονται στην περιοχή το ανέχτηκα.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
το χ ανοιγει παρασκευή μάλλον.αναστασία ανοιχτή με μπάστι μιλφ δε συγκράτησα όνομα.τίμια στο δωμάτιο

αν η μπαστι μιλφ ειχε μαυρο μαλλι θα ηταν καμμια Βαρβαρα ,αν ηταν ξανθια καμμια Αννα.Βαρβαρα πιο δυνατη στο δωματιο συγκριτικα.:wink: ειναι κ μια ακομη ξανθια μιλφ που φερνει μια ψηλη νταρντανα Τσεχα(?) με ομορφο προσωπο,απλα τυπικη μεσα στο δωματιο ,δεν τρελενεσαι δηλ...
 

calcioxxx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2018
Μηνύματα
38
Like
12
Πόντοι
0
Βαρβάρα στης Αναστασίας στο Λαρίσης.Στανταρ εγγύηση στο δωμάτιο που πραγματικά ξέρει πώς να σε περιποιηθεί εμπειρία που πραγματικά φαίνεται.Τίμια σε όλα της για καμμια βδομαδα θα κατσει ακομη.
 

Non local

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μαγκες επειδη δεν υπαρχει ακομη διπλωμα μπορει καποιος να μου πει απο τι ωρα ειναι ανοιχτο το μαγαζι κοντα στα κτελ (τρικαλα) η πως μπορω να παω στο Οίκος Ανοχής Τρίκαλα τέρμα Καρδίτσης (εαν υπαρχει αστικο) ευχαριστω .
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Ρε μαγκες επειδη δεν υπαρχει ακομη διπλωμα μπορει καποιος να μου πει απο τι ωρα ειναι ανοιχτο το μαγαζι κοντα στα κτελ (τρικαλα) η πως μπορω να παω στο Οίκος Ανοχής Τρίκαλα τέρμα Καρδίτσης (εαν υπαρχει αστικο) ευχαριστω .

ανοιγουν συνηθως απο το πρωι,εχει τυχει να παω κ 10 ωρα κ να τα βρω ανοιχτα...αλλα εχει τυχει να παω κ 12 το μεσημερι κ να μην τα βρω...αναλογα...κ το Καρδιτσης κ της Αναστασιας/

η Χοτ βιλα κλειστη,δεν ξερω αν ειναι λογω κορονοιου ή λογω ελειψη κοπελας...
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
Έχουμε καμιά εντύπωση για την καινούργια κοπέλα στο καρδίτσης; Εμυ τη λένε. Στο χ τι γίνεται; Λειτουργούν κανονικά;
 

seireios

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
22
Like
17
Πόντοι
0
Χοτ βίλλα ανοιχτό αλλά χωρίς κοπέλα!
 

Non local

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχει καποιο νουμερο για το καρδιτσης(κοντα στα κτελ) γτ στα υπολοιπα απο οτι ειδα στον χαρτι χωρις αυτοκινητο μην δωσουμε και τζαμπα το εισητηριο για να παμε τρικαλα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Υπαρχει καποιο νουμερο για το καρδιτσης(κοντα στα κτελ) γτ στα υπολοιπα απο οτι ειδα στον χαρτι χωρις αυτοκινητο μην δωσουμε και τζαμπα το εισητηριο για να παμε τρικαλα

τηλ >>24313 03720
 

spikis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Στη Λάρισα ξέρει κανείς τί γίνεται? Δουλεύουν όλα κανονικά? Έχει τίποτα που να αξίζει?
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
τιμιο ξανθο γυμνασμενο μιλφ στο x studio, τιμαει το 30αρι.
ειχα χρονια να περασω απο εκει (εποχες που ηταν 35ευρω) λογο πολλων ξεπετων.:)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
φοβερη η Τατιανα στο Καρδιτσης.Εφυγε αλλα θα ξαναγυρισει καποια στιγμη.Αναμενουμε.:rockon:
γτ σταματησε η glikoula να γραφει εδω?
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
Βαρβαρα τουμπανο στο Λαρισης
οι φαν (και εγω μαζι), θα γουσταρετε ασχημα. η τυπισσα παιρνει αριστα!:)
 

Lio@@@

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2019
Μηνύματα
34
Like
70
Πόντοι
0
Alex Mason εγω περασα ρε φιλε 23/10 και ειχε Νικολ τσεχα εισαι σηγουρος για Βαρβαρα μηπος μπερδευεσαι???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom