Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 835K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Μαρια λοιπόν ξανά στην Καρδίτσης από αποψε
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Νέα άφιξη και δίπλα στα κινεζομαγαζα στον δρόμο  προς Λάρισα

Λώρη απο Βουλγαρία ένα ξανθό Πιπίνι με κοτσίδες αδύνατο με μικρά φυσικά βυζάκια λίγο τρελοκομείο στο δωμάτιο αλλά δεν βιάζεται και ξέρει τα βασικά και από πίπα και από γαμησι και όχι μόνο τα βασικά δλδ αλλά το κατέχει σχετικά το θέμα....Φυσικά δεν είναι η πολύ έμπειρη και δεν το έχει στο σοσιαλ

Όποιος θέλει απλά ένα Πιπίνι μπορεί να την δει από κοντά
Εγώ δεν ξετρελαθηκα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ανοιχτη η βιλα με Μιλφ Καρλα στις επαλξεις.
τιμηθηκε κ ειναι, οπως εχω ξανα-αναφερει, μια πολυ τιμια επιλογη. :zfuck:
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
γλυκαναλατη η νεα πιπινοπαρουσια στο στουντιακι προς λαρισα,κλεοπατρα λεει απο ρουμανια αλλα σαν να την θυμαμαι αμυδρα απο καπου με αλλο φυσικα ονομα....μελαχρινη στο μαλλι κοντο μαλλακι πιπινοεμφανιση καλα ελληνικα ευδιαθετη και προασχαρη και απλη κοπελα εχει δουλεψει και αλλου αλλα δεν μου ελεγε που......μικρα βυζακια ωραιο σωματακι καθαρη περιποιητικη και υπομονετικη χωρις να φειδεται χρονου και χωρις βιασυνες η διαθεση ξεπετας
παρολαυτα δεν ειναι κατι το εξαιρετικο παρα κατι που μενει στα συνηθισμενα χωρις να κανει την διαφορα

ευχαριστη στο σοσιαλ και με καλα ελληνικα και συνεννοηση....συνισταται για πιπινολατρες και λατρεις των πετιτ καταστασεων...εμενα που μ αρεσουν οι καμπυλες δεν με τρελανε.....στο σεξ και στην πιπα ειναι καλη αλλα μεχρι εκει
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Εκτός από Μαρία είναι και η Σαμπρίνα μία ξανθούλα που από κάπου αλλού την θυμάμαι μέχρι 1 στο σπιτάκι της Καρδίτσης και κάνουν και παρτούζα αλλά όχι λεσβιακή στα 120 ευρώ για τυχόν ενδιαφέρομενους

Στο Χ μία Λένα που θα διερευνήσω απόγευμα
 

nicknick1

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2015
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σας!!! Έρχομαι Καρδίτσα από βδομάδα και θέλω προτάσεις αν υπάρχει τίποτα καλό και μικρό...
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Στο Χ μία Λένα που θα διερευνήσω απόγευμα
η λενα ειναι μια μιλφ 35αρα συμφωνα με την τσατσα ξανθο πολυ κοντο αγορε μαλλι ψηλη και με κανονικο σωμα ουτε αδυνατη ουτε παχια απο οτι την ειδα....εμπειρη στη δουλεια αλλα οπως σας την περιγραφω ειδικων γουστων...παντως φανηκε εξαιρετικα ευγενικη στο σαλοναρισμα
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Καλημέρα σας!!! Έρχομαι Καρδίτσα από βδομάδα και θέλω προτάσεις αν υπάρχει τίποτα καλό και μικρό...
μικρη ειναι μονο αυτη  διπλα στα κινεζομαγαζα στον δρομο προς μεγαλοχωρι αλλα δεν θα ελεγα οτι ειναι και κατι σουπερ....μπες δες και αποφασισε μονος σου
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Καλημέρα σας!!! Έρχομαι Καρδίτσα από βδομάδα και θέλω προτάσεις αν υπάρχει τίποτα καλό και μικρό...
δεν εχει πιπινα αυτην την στιγμη στην Καρδιτσα .
μονο αν πας προς Λαρισα ή τρικαλα./
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
315
Κριτικές
21
Like
360
Πόντοι
1.505
δεν εχει πιπινα αυτην την στιγμη στην Καρδιτσα .
μονο αν πας προς Λαρισα ή τρικαλα./

Επειδή δεν είναι και πολυ κοντά το ένα με το άλλο ξέρεις που έχει κανένα πιπινάκι???
 

nicknick1

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2015
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
μικρη ειναι μονο αυτη  διπλα στα κινεζομαγαζα στον δρομο προς μεγαλοχωρι αλλα δεν θα ελεγα οτι ειναι και κατι σουπερ....μπες δες και αποφασισε μονος σου
στα Τρίκαλα εννοείς?? Μπορείς να γίνεις πιο σαφής γιατί έχω χρόνια να επισκεφθώ την περιοχή??
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
315
Κριτικές
21
Like
360
Πόντοι
1.505
Μπουρδελο-ενημέρωση:
Τρίκαλα:
Το σπιτάκι δίπλα στο Κινεζομάγαζο=Κλειστό
Το σπιτάκι στην Πύλη=Κλειστό
Το σπιτάκι στην Καρδίτσης=Μία ψηλή νταρντάνα παχουλή που δεν ήταν καθόλου του γούστου μου και την έκανα
Το X-Studio=είχε πολύ κόσμο (περίπου 4 άτομα) και βαριόμουνα να περιμένω οπότε δεν είδα ούτε το κορίτσι...
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
315
Κριτικές
21
Like
360
Πόντοι
1.505
Μπουρδελο-ενημέρωση:
Καρδίτσα:
Επίσκεψη στο Hot Villa μετά από την αποτυχία στα Τρίκαλα.
Νέα κοπέλα όμορφη ψηλή αδύνατη και αρκετά πρόσχαρη.Ωραία λέω θα περάσουμε...
Απο προγράμματα 30 το απλό, 50 ελεύθερο, και νομίζω μου είπε 60 για 69 και 80 τα 30λεπτά.
Για 2 εκτονώσεις που ρώτησα λέει 100!!!!αν είναι δυνατόν μας έγιναν και τα μπουρδέλα call girl...
Πήρα τελικά το απλό στα 30 γιατί ξενέρωσα.
Απο προκαταρκτικά η κοπέλα "0"
Απο πίπα "1"
απο στήσιμο "4"
Γενικά πέρα από το χαμόγελο και το καλό σώμα με τα 3άρια 4αρι βυζί δε λέει και πολλά εκτός αν θέλεις κομοδίνο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom