Νέα

Μπουρδέλα με τρανς/τραβεστί στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pisoxostis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 805
  • Εμφανίσεις 454K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

iou77

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
κάνενα νεο απο την Κάρμεν την ξανθιά με τις βυζάρες υπάρχει , οσες φορές πηγα στο φ99 δεν ηταν εκει
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Σήμερα, είπα να θυμηθώ τα νιάτα μου, όπου με άνδρωσε η θρυλική Αφροδίτη.

Αν και από κορμί είναι άγαλμα, φοβερή λεία επιδερμίδα, αψεγάδιαστο, μελαμψό, σαν σοκολάτα.
Στο πρόσωπο έχει σπάσει λίγο.

Έρχεται στο δωμάτιο, της αναφέρω ότι την "ξέρω" από παλιά και της έκανα μερικά κοπλιμέντα για να την γλυκάνω και πάμε να ξεκινήσουμε.

Σχετικά φιλική, χαδάκια παντού, και σεξ με παροτρίνσεις = τα γνωστά "σκίσε με, κάρφωσε με βαθιά και τα τιαύτα".

Το μέγα αρνητικό : ΔΕΝ δίνει πλέον κολούρι !!!!!!!!!!!!  Αν είναι δυνατόν !!!!!!
Μια "τέτοια" κοπέλα, θρύλος, με υπέροχο βραζιλιάνικο-στυλ κολάκι, να ΜΗΝ το δίνει????

Κρίμα τα 25 €.

Με χάλασε αγρίως !!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Σήμερα, είπα να θυμηθώ τα νιάτα μου, όπου με άνδρωσε η θρυλική Αφροδίτη.

Αν και από κορμί είναι άγαλμα, φοβερή λεία επιδερμίδα, αψεγάδιαστο, μελαμψό, σαν σοκολάτα.
Στο πρόσωπο έχει σπάσει λίγο.

Έρχεται στο δωμάτιο, της αναφέρω ότι την "ξέρω" από παλιά και της έκανα μερικά κοπλιμέντα για να την γλυκάνω και πάμε να ξεκινήσουμε.

Σχετικά φιλική, χαδάκια παντού, και σεξ με παροτρίνσεις = τα γνωστά "σκίσε με, κάρφωσε με βαθιά και τα τιαύτα".

Το μέγα αρνητικό : ΔΕΝ δίνει πλέον κολούρι !!!!!!!!!!!!  Αν είναι δυνατόν !!!!!!
Μια "τέτοια" κοπέλα, θρύλος, με υπέροχο βραζιλιάνικο-στυλ κολάκι, να ΜΗΝ το δίνει????

Κρίμα τα 25 €.

Με χάλασε αγρίως !!!!
σε ποιο σπιτι?φυλης 99?
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ναι, στο Φ99, Απόγευμα.
 

xeskoufotos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
κάνενα νεο απο την Κάρμεν την ξανθιά με τις βυζάρες υπάρχει , οσες φορές πηγα στο φ99 δεν ηταν εκει

Eφυγε μονιμα στο εξωτερικο, οποτε Καρμεν Τέλος.
Εμενα παντως δεν με ειχε ενθουσιασει, ειχε αρκετα περιτα κιλα.
Για την Αφροδιτη που λετε , και μονο το γεγονος του οτι οταν ηταν στα φορτε της πηγαινα γυμνασιο ενω τωρα εχω πατησει τα πρωτα αντα μου φτανει για να μην την παρω.
 

PARANOID

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παλαιοτερα ειχα παρει την Ατζελα απο φ104 πολυ καλη, ομορφη και ευγενικη μεσα στο δωματιο αλλα εχω πια καιρο να ξαναπερασω απο κει.
Στη κουμουνδουρου που εχει ενα αλλο η τσατσα μου ελεγε κατι μαλακιες και δε μου ανοιγε τη πορτα και την εκανα
 

invisible81

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Η Ατζελα οντως ειναι πολυ ομορφη και τις 3-4 φορες που την εχω παρει με εχει αφησει σε ολες μαλακα. :P
 

gynaikas

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44
Like
12
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια!εχετε ανακαλυψει κανενα μπουρδελο με τραβεστι (μη ενγχιρησμενο) αξιολογο?
εκτος απο αυτο της Μυτυληνης!
 

alter_ego

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια!εχετε ανακαλυψει κανενα μπουρδελο με τραβεστι (μη ενγχιρησμενο) αξιολογο?
εκτος απο αυτο της Μυτυληνης!
Καλημέρα συναγωνιστή.
Κι εγώ για το ίδιο ψάχνω αλλά δεν βλέπω φως. Το Μυτυλήνης λέει τίποτα?
 

gynaikas

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44
Like
12
Πόντοι
0
Μονο την Καιτη εχω δει αλλα δε λει και πολλα και δεν μπηκα!θελω να δω την Δημητρα που λενε οτι ειναι καλη!ισχυει οτι δουλευει Τριτη και Πεμπτη απογευμα?
 

iou77

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρει κάνεις που και αν δουλευει η Καρμεν απο Φυλης 99 . μια ξάνθια με σιλικονάτες βυζάρες . εχω πόλυ καιρο να ακούσω νεα της ? 
 

alter_ego

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μονο την Καιτη εχω δει αλλα δε λει και πολλα και δεν μπηκα!θελω να δω την Δημητρα που λενε οτι ειναι καλη!ισχυει οτι δουλευει Τριτη και Πεμπτη απογευμα?

Για τη Δημητρα που λες, δεν έχω ακούσει τίποτα.
Στο Πιπίνου 54 είχα πάει πριν μέρες κι έμεινα σχετικά ευχαριστειμένος..
 

gynaikas

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44
Like
12
Πόντοι
0
Στο υπογειο εννοεις Αριστοτελους στο φαναρι?εχει εκει καλες τραβεστι?γιατι μια φορα που ειχα παει ητανε χαλια!σαν οικοδομος!
 

arxigamikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Ναι ειναι εγχειρισμενη , αλλα ειναι μεσα στην καβλα , ασε που αν θελεις αυταρχικο φοραει strap on και σε ξεκολιαζει!!!
 

arxigamikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδια καμια πληροφορια για το μπουρδελακι στην Λουκα Νικα (ψυρη) εχει κανεις?????
Εχουν σκασει τρελλα τραβελακια κατα περιοδους....εχει παει κανεις προσφατα!!!!????
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645

2HOLE

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχεισ δικιο.Η ΚΑΙΤΗ στο Μυτιληνησ ειναι πολυ καλη,καυλιαρα και σου επιτρεπει πολλα πραγματα.με πηρε πριν απο 3 μηνεσ πετιπου και αφου την εφτιξα με εσκισε σε πολλεσ στασεισ και για αρκετη ωρα.η Δημητρα δεν λεει απολυτωσ τιποτα,ενω η Χαρα ειναι πολυ δυνατη αλλα σε πηδαει με το πολυ καλο εργαλειο τησ λιγη ωρα και δεν ασχολειται μαζι σου οπωσ η Κκαιτη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
δεν εχεισ δικιο.Η ΚΑΙΤΗ στο Μυτιληνησ ειναι πολυ καλη,καυλιαρα και σου επιτρεπει πολλα πραγματα.με πηρε πριν απο 3 μηνεσ πετιπου και αφου την εφτιξα με εσκισε σε πολλεσ στασεισ και για αρκετη ωρα.η Δημητρα δεν λεει απολυτωσ τιποτα,ενω η Χαρα ειναι πολυ δυνατη αλλα σε πηδαει με το πολυ καλο εργαλειο τησ λιγη ωρα και δεν ασχολειται μαζι σου οπωσ η Κκαιτη.

μεγεθος καιτης?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom