Νέα

Μποϋκοτάζ... γιατί μπορούμε ...!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Borg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μποϋκοτάζ ? Ναι ή όχι

  • Ναι στο μποϋκοτάζ

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Οχι στο μποϋκοτάζ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
ας ειναι που δεν μπορουμε να παμε προπυλαια να κανουμε πορεια  ,  θα γινομασταν μεγαλη ρομπα  :boobies:
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ρε μαγκες δεν μπορω την εβδομαδα που λετε γιατι θα κατεβω Συνταγμα σε πορεια διαμαρτυριας με αλλα αδελφια του Porsche Cayenne club για να διαμαρτυρηθουμε ενοψει των τεκμηριων που θελει να βαλει ο Αλογοσκουφης στα ακριβα αμαξια. Ε, οπως καταλαβαινετε με την ευκαιρια που θα ειμαι κοντα θα ριξω και κανα δυο μασαζ....
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
ωρα λοιπον να ραψουμε και εμεις τις ουριθρες μας  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
απολυτα σεβαστο το αιτημα σου , εγω λεω να παει για μεγαλη βδομαδα να ειμαστε και καλα χριστιανοπουλα
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
εμεις κυριοι στα μπουρδελα καλα περναμε,δεν θα κατεβουμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μπορουμε καλλιστα και εμεις να το γυρισουμε στα μπουρδελα.
Αντι για ενα κωλο CT θα παρουμε σβαρνα 15 μπουρδελακια.
Τωρα που το σκεφτομαι δεν ειναι ασχημη ιδεα.
Μπραβο ρε xilnik ανοιγεις δρομους.
Ασε που μπορω να παω σε 3 Ντοριν και 3 Σονιες ουτε αυτο μου ακουγεται κακο. :think:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Aμα δωσεις κανα 300αρι σε στουντιο πιστευω θα περασεις βασιλικα!
Εδω και με 50 και περνας πολυ ωραια!

Θα ειναι κολαση...........



 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Δεν θέλω να το παίξω απαισιόδοξος αλλά λίγο δύσκολο το βλέπω. Μια εβδομάδα δεν λέει τίποτα και ούτε νομίζω πως θα ιδρώσει κανένα αυτί γιατί είναι σίγουροι ότι κάποια στιγμή σύντομα θα ξαναπατήσουμε
Mια χαρα ειναι και μια βδομαδα,ξερετε ποσα λεφτα θα χαθουν..?
Το θεμα ειναι ομως ποιος το κανει...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
kαταπληκτικο το <<αρθρο>> του yorgoυ που μολις διαβασα και εχει σχεση και με το παρον θεμα
απο την πειρα μου νομιζω οτι ο αγοραιος ερωτας κανει κυκλους
στη παροδο των χρονων,χτες ηταν φανταστικα,προχτες μετρια ,σημερα καλα και ουτωκαθεξης,οπως συμβαινει και στη ζωη
αν το ψαχνεις παντα θα βρισκεις λυση,εστω και αν χρειαστει να κουραστεις λιγακι,αλλωστε τα καλα κοποις κτωνται
και μια απορια,απο τις κριτικες που διαβαζω βλεπω οτι συναγωνιστες μπαινουν στο δωματιο του ξενοδοχειου,βλεπουν τη κοπελα και δεν τους αρεσει καθολου,γιατι μπαινουν,δεν υπαρχει η δυνατοτητα να το ακυρωσουν,το λεω γιατι παλια οταν φωναζα ενα cg
σπιτι και δεν μου αρεσε πληρωνα το ταξι και εφευγε και αυτο συνεβαινε  σ ενα ποσοστο 70%
 

Επισκέπτης
Ακριβως το ιδιο κανεις και με τα CT αν δεν σου αρεσει η σου μυριζει η οτι αλλο , την κανεις και χαιρετας.
Απλα πολλοι ειναι φοβισμενοι , καβλωμενοι η οπως αλλιως θες πεστω.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
σ ευχαριστω baby για την απαντηση
αυτο λοιπον ειναι το προβλημα,πρεπει να μαθουν να ελεγχουν τον εαυτο τους ,αυτη ειναι η απαντηση,δεν χρειαζεται να κανεις μπουκοταζ,αν δει o zuzunas πχ οτι πηγαν δεκα πελατες και οι 7 η'8 φυγανε επειδη δεν τους αρεσε η κοπελα,δεν θα ζοριστει να φερει κατι καλυτερο
 

Επισκέπτης
Ακου εμενα τα κοριτσια δεν μου φταινε και τοσο πολυ γιατι οταν βλεπεις μια φωτο κρατας το 60% οποτε πανω κατω ξερεις που πας , εαν δε εχει και 5 κριτικες οπου εχεις διαβασει τοτε σιγουρα ξερεις που πας.
Εαν παω και δεν μου αρεσει η δεν κανει αυτα που υποσχεται στο Profile της ΑDIOS.
Αυτο που με χαλαει ειναι το REPUTATION των αντζεντιδων οι οποιοι νομιζουν οτι εχουν πιασει τον παπα απο τα αρχιδια.
π.χ Αυτο που εκανε χτες στον ALALEON και το εχει ξανακανει σε πολλους και σε εμενα.
Ε οχι ρε φιλε ολα τα γαμημενα ΕΥΡΩ ειναι ιδια και εχουν το ιδιο χρωμα NO MATTER απο πια τσεπη βγαινουν.
 

Επισκέπτης
Sorry για του αγγλικους ορους αλλα επειδη μας διαβαζουν ας καταλαβουν τρεις λεξεις που πρεπει να προσεξουν.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
μα και με τα cg ετσι δεν συμβαινει,κλεινεις για τις 10 ερχονται
στις 12,εχω μεινει και με το πουλι στο χερι,γενικως υπαρχουν και στραβες,εδω μενεις με τη κοπελα σου μερικες φορες με το πουλι στο χερι :2funny: :2funny: :2funny:
παντως αν σ αρεσει το αντικειμενο πιστευω οτι ανταμειβεσαι
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
οχι βδομαδα!! 10 μερες! 10 με 20 /9!
μετα γυριζει η ζανα!! :grin: :grin:
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Να φτιάξουμε σύλλογο με πρόεδρο, γραμματέα, ταμία (εδώ θέλει λίγη προσοχή) και μέλη. Το είχα προτείνει και παλαιότερα.
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Να φτιάξουμε σύλλογο με πρόεδρο, γραμματέα, ταμία (εδώ θέλει λίγη προσοχή) και μέλη. Το είχα προτείνει και παλαιότερα.
αν σε ακουσει  ο persona θα λεει τα δικα του και με το δικιο του! χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom