Νέα

Μπάσκετ Ολυμπιακού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

libreos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον το ραντεβου ισχυει; εγω ειμαι καθε βραδυ εκει στη μεγαλη καφετερια απεναντι ελα για μαθω με ποιους μιλαω αφου δεν ξερω οπως λες...γαυρουλιτσα
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
με παραλλαγη μπεεεεεεεεεεεε..
ααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
ποσο μαλακες ειναι τελικα αυτοι οι λαγοι ρε???
απορω και εγω...ρε πουθενα ισκιος?τι να πεις...να βαλουμε απο 10 ευρα να γαμησουν? :2funny: :2funny: :2funny:
 

libreos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
τους θυμασαι τους λαγους στην ομονοια το '88 στο μοναστηρακι το '91 στο γκυζη το '92 που σας περασαν απ την πλατεια για να σας φερουν στο βολευ και απο 200 που ξεκινησατε φτασατε 80; η εισαι μικρουλης
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
τους θυμασαι τους λαγους στην ομονοια το '88 στο μοναστηρακι το '91 στο γκυζη το '92 που σας περασαν απ την πλατεια για να σας φερουν στο βολευ και απο 200 που ξεκινησατε φτασατε 80; η εισαι μικρουλης
μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε                                ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

μικρουλης ειμαι εσυ τα ξερεις ολα για πες μας κι αλλα.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ρε ξαναπαιρνουν μηχανη?δυο φορες πηραν και ειδες τι εγινε..τις μισες τις εχουμε ακομα και τις φυλαμε να ρθουν να τις παρουν και την αλλη περισυ στο ραντεβου στη λαυριου.......


μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: σπαει κοκκαλα που θα πεις και για ξυλο και αν ξερω φλωρακια....καμινια ρε και οπου σας πετυχαινουμε θα τρωτε ενα καραβι ξυλο,αντε και πολυ ασχοληθηκα στρακι....αντε γεια...φλωρακο
 

libreos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
μεχρι τα μπουρδελοκαμινια εισαι οχι παραεξω μισθοφορε υπαλληλε
 

libreos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
ποιο απ τα γυφτακια εισαι στη φωτο...α ρε η φτωχια θελει καλοπεραση πειραιωτακι....... στον περαια ηρθε στολος τελικα;
 

libreos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
τη συνεχεια με το φιλο σου που κατουραει στις τρεις τη νυχτα εξω απ τη λεωφορο μηπως την ξερεις...λεω μηπως
 

libreos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
αυτη ειναι η μια εκδοχη...την αλλη την πραγματικη ρωτα κανενα ποιο περπατημενο απο εσενα και θα τη μαθεις ευκολα...περιμενω νεα σου
 

karmen

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν και Πανιώνιος τα βλεπω δύσκολα για τον Πανάθηναικο του χρόνου.Βουισιτς Παπαλουκας Χαλπεριν(αμα φύγει ο Ματσε) Γκριρ Σοφο Ερτσέγκ Βασιλόπουλος Μπούρουσης Πρίντεζης κλπ
cfw
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
θα γίνει σφαγή φέτος. ο γαύρος περυσι πιστεύω ότι είχε καλύτερο ρόστερ, καλύτερα πιο πλήρες σε όλες τις θέσεις, ενώ ο βάζελος ήταν φορτωμένος σε γκαρντ και 4, αλλά είχε πολλούς τραυματισμούς.
μέχρι τώρα ο γαύρος έχει κανει πιο εντυπωσιακές κινήσεις, αλλά νομίζω ότι λόα τα λεφτά ήταν η απόκτηση του πέκοβιτς.
ο τύπος είναι ντουλάπα.
θα έχουν πολύ ενδιαφέρον αν ο χοντρός παίξει κανονικά του χρόνου οι μάχες τους στο καλάθι.
καλά δεν τα λέω ρε pleas...
 

pinkmartini20

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Josh Childress στον Ολυμπιακό,μεταγραφή βόμβα,η μεγαλύτερη μετα του Wilkins.επίσης νέος σε 
ηλικία  26 χρονών,παίκτης των Atlanta Hawks.
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
θα παρετε φορα παλι και θα μας κλασετε τα αρχιδια οπος σινιθος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom