Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 228K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
πες τα ρε κατερινα μπας και ξυπνησουν μερικοι μαλακες και δουν καμμια ασπρη μερα...
Κοιτα...προτιμησεις ειναι αυτες...
Αναλογα πως την βρισκει ο καθενας...αυτο ειναι σεβαστο..
Οπως και οι κοπελες της νυχτας που κανουν μια αλφα δουλεια..
Για τα λεφτα το κανουν..οχι για τη δοξα..
Περα απο κει ομως...να υπαρχει μετρο και ρεγουλα..
Κι αυτο ισχυει για αντρες και γυναικες..
Η πορωση ειναι κακο πραγμα..!!!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
η συζητηση αυτη αρχισε για ενημερωση καποιων ανθρωπων που πηγαινουν σε μπαρ αλλα κατεληξε το θεμα να γινει κραχτε αυτους που πηγαινουν σε μπαρ  απο καποιους μαλακες  δεν εχω διαθεση ουτε να πεισω κανεναν ουτε χρειαζετε να αποδειξω απλα λογω εμπειριας πηγαινοντας σε ενα μαγαζι μπορω να καταλαβω τι παιζει εγω πλεον δεν ασχολουμε αλλο οκαθενας για παρτη του :tickedoff:

ενημερωση για το ποσο θα τους δαγκωσουν ναι συμφωνω διοτι μπαρ χωρις δαγκωμα δεν υπαρχει φιλαρακο ....θα κλαψεις και θα πονεσεις ακουμε αγορι μου...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Κοιτα...προτιμησεις ειναι αυτες...
Αναλογα πως την βρισκει ο καθενας...αυτο ειναι σεβαστο..
Οπως και οι κοπελες της νυχτας που κανουν μια αλφα δουλεια..
Για τα λεφτα το κανουν..οχι για τη δοξα..
Περα απο κει ομως...να υπαρχει μετρο και ρεγουλα..
Κι αυτο ισχυει για αντρες και γυναικες..
Η πορωση ειναι κακο πραγμα..!!!

γυναικα που δουλευει σε μπαρ χωρις πορωσι δεν υπαρχει ματακια μου ... ακουμε κατι ξερω...αυτες που δεν ειναι πορωμενες  φευγουν απο τα μπαρ και γινοντε που.....ες
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ενα γνωμικο γι'αυτους που χαλασαν πολλα λεφτα..
Ασχετα αν εχουν μετανιωσει η οχι..

    "Αν δεις καραβι στο βουνο...μουνι το'χει τραβηξει"
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
γυναικα που δουλευει σε μπαρ χωρις πορωσι δεν υπαρχει ματακια μου ... ακουμε κατι ξερω...αυτες που δεν ειναι πορωμενες  φευγουν απο τα μπαρ και γινοντε που.....ες
Τι να πω?Δεν ξερεις ποτε απο πισω τι κρυβεται..!!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Ωχ, τί έγραψες τώρα...
γιατι αμφιβαλεις???μια πουτανα ειναι ποιο ειλικρινης και ποιο τιμια...απο την ξεκωλιαρα που πουλαει παραμυθια της χαλιμας....και στο τελος μενεις με το παπαριστο χερι...και μην λες οτι εχεις γαμισει σε κολομπαρο χωρις να πεις το κυριε ελεησον και χωρις να εχεις ριξει χορηγιες... στον αλβανο  διοτι θα με κανεις να πηδηξω απο το μπαλκονι......
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Κοιτά συμφώνο με το παραμύθι, αλλά καμία γυναίκα πάνω απο 5 χρόνια Ελλάδα δεν έχει νταβατζή.
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
γιατι αμφιβαλεις???μια πουτανα ειναι ποιο ειλικρινης και ποιο τιμια...απο την ξεκωλιαρα που πουλαει παραμυθια της χαλιμας....και στο τελος μενεις με το παπαριστο χερι...και μην λες οτι εχεις γαμισει σε κολομπαρο χωρις να πεις το κυριε ελεησον και χωρις να εχεις ριξει χορηγιες... στον αλβανο  διοτι θα με κανεις να πηδηξω απο το μπαλκονι......

Δεν μπορώ να σε πείσω οπότε το αφήνω.
Πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί ορισμένοι επιμένουν στο οτι για να περάσεις καλά ένα βράδυ πρέπει οπωσδήποτε να το χώσεις...
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Γιατί τα βάζετε με τισ κοπέλες και όχι με αυτούς που ενώ ξέρουν τι συμβαίνει εξακολουθούν να πηγαίνουν, καψουρεύονται και μετά αν δεν γίνει κάτι αντί να τα βάλουν με τους εαυτούς τους το παίζουν μεγάλοι εραστές και αντράκια του κώλου και βρίζουν τις κοπέλες? Πουτάνες, ξεπουτάνες 9- δεν μας αφορά-αυτές τη δουλειά τους κάνουν δηλαδή να ξοδέψεις όσο το δυνατόν πιο πολλά και να πάρουν όσο το δυνατόν μεγαλύτερο ποσοστό. Τι πιο αληθινό από αυτό... Το έκρυψαν ποτέ ?
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνώ !

όλοι ξέρουμε τους κανόνες του παιχνιδιού όταν πάμε εκεί.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Δεν μπορώ να σε πείσω οπότε το αφήνω.
Πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί ορισμένοι επιμένουν στο οτι για να περάσεις καλά ένα βράδυ πρέπει οπωσδήποτε να το χώσεις...
ουτε  εγω να σε πεισω θελω.. απλα συμβουλες δινω αν θελεις και οχι απαραιτητα σε σενα ..τωρα αν θες την γνωμη μου αμα ειναι να πληρωσω την ξεκωλιαρα για να μου κανει απλα παρεα ευχαριστω να μου λειπει... παω και σε ενα μπαρ στον ψυρη και πιανω κουβεντα με την σερβιτορα... η στα εξαρχεια και πιανω κουβεντα με δυο κοπελες που καθοντε διπλα ορθιες και χωρις να πληρωσω δεκαρα ασε που μπορει να προκειψει και κατι καλο.....αλλα να καθομε σε ενα κολομπαρο να εχω διπλα μου τον μπετατζη με τα χρυσα δοντια και τις αλυσιδες...και παρα διπλα τον 60χρονο κτηνοτροφο...και να ακουω μια μουσικη ξεπερασμενη ...σ γαπαω μ ακους κλπ...και να μην υπαρχει και εξαερισμος και μια διακοσμηση εποχης του 70 και με την ξεκωλιαρα να μου πουλαει το παραμυθι....ειναι οτι ποιο ηλιθιο που εχω δει στην ζωη μου...σκετη απατη
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Γιατί τα βάζετε με τισ κοπέλες και όχι με αυτούς που ενώ ξέρουν τι συμβαίνει εξακολουθούν να πηγαίνουν, καψουρεύονται και μετά αν δεν γίνει κάτι αντί να τα βάλουν με τους εαυτούς τους το παίζουν μεγάλοι εραστές και αντράκια του κώλου και βρίζουν τις κοπέλες? Πουτάνες, ξεπουτάνες 9- δεν μας αφορά-αυτές τη δουλειά τους κάνουν δηλαδή να ξοδέψεις όσο το δυνατόν πιο πολλά και να πάρουν όσο το δυνατόν μεγαλύτερο ποσοστό. Τι πιο αληθινό από αυτό... Το έκρυψαν ποτέ ?
δεν θα διαφωνισω με αυτα που γραφεις αλλα εδω μεσα ειμαστε για να δινουμε πληροφοριες διοτι μην ξεχνας οτι εδω μεσα ειναι και διαβαζουν κατι παιδακια 20χρονα που κατι πρεπει να μαθουν.....
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
δεν θα διαφωνισω με αυτα που γραφεις αλλα εδω μεσα ειμαστε για να δινουμε πληροφοριες διοτι μην ξεχνας οτι εδω μεσα ειναι και διαβαζουν κατι παιδακια 20χρονα που κατι πρεπει να μαθουν.....
Τι καλύτερο λοιπόν από το να ξέρουν τα παιδάκια όπως τα λες για το που πάνε να μπλέξουν? Να τους λέμε τι δηλαδή? Ότι στο Χ κωλόμπαρο θα στα φάνε πιο γλυκά? Η στο τάδε κωλόμπαρο θα στα φάνε χύμα και τσουβαλάτα? Καλό είναι -νομίζω- τα παιδάκια να ξέρουν εκ των προτέρων ότι αποφάσισαν να περπατήσουν σε ναρκοπέδιο. Κατά την ταπεινή μου άποψη πάντα. 
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Κοιτά συμφώνο με το παραμύθι, αλλά καμία γυναίκα πάνω απο 5 χρόνια Ελλάδα δεν έχει νταβατζή.
φιλαρακο και νταβατζη εχουν οι περισσοτερες και κυριως αυτες που ειναι ποιο νοστιμες ...και μαλιστα ειναι παντρεμενες με τον νταβα τους και οι μαλακες πληρωνουν  το βραδυνο μπαρμπουτι του ρωσοποντιου,,,η τον ιπποδρομο ....
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Τι καλύτερο λοιπόν από το να ξέρουν τα παιδάκια όπως τα λες για το που πάνε να μπλέξουν? Να τους λέμε τι δηλαδή? Ότι στο Χ κωλόμπαρο θα στα φάνε πιο γλυκά? Η στο τάδε κωλόμπαρο θα στα φάνε χύμα και τσουβαλάτα? Καλό είναι -νομίζω- τα παιδάκια να ξέρουν εκ των προτέρων ότι αποφάσισαν να περπατήσουν σε ναρκοπέδιο. Κατά την ταπεινή μου άποψη πάντα. 
να τους λεμε αυτο που λεω απο την αρχη οτι τα κολομπαρα ειναι μεγαλη απατη και οτι θα κλαψουν τα λεφτακια τους.....
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
αλεξανδρας και μπουμπουλινας γωνια

τωρα αλλαξε ονομα και το λενε

LA ANGELS

τι ειναι τουτο/?
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Αλήθεια ξέρει κανένας για το "Χρύσο κουφέτο" στην Κοζάνη τι παίζει?
 

Giorgos1970

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν δύο πραγματάκια για να μπουν τα πράγματα στη θέση τους. Τα κωλόμπαρα όπως όλα τα πράγματα έχουν τη δική τους λειτουργία που είναι διαφορετική από αυτή των μπουρδέλων, των μασατζίδικων και των στριπτιζάδικων. Ποιά είναι αυτή? Να πιεις το ποτό σου κάνοντας χαβαλέ με μια κοπέλα που μπορείς να την χουφτώσεις. Η όλη διασκέδαση για να πιεις δύο ποτάκια και να κεράσεις άλλα 3-4 την κοπέλα υπολόγισε ότι θα σου βγει ένα πενηντάρικο, ίσως και πιο λίγο ανάλογα με το μαγαζί. Άρα μιλάμε για ακριβή διασκέδαση και πρέπει να είναι κάποιος που να τα έχει. Γι αυτούς που ενδιαφέρονται να γαμήσουν υπάρχουν κάποια κωλόμπαρα που οι κοπέλες το κάνουν με την μία, αφού εννοείται σκάσεις το πενηντάρι στα κεράσματα και στη συνέχεια σκάσεις ένα κατοστάρι και στην κοπέλα. Ίσως μάλιστα χρειαστείς να τη βγάλεις προηγουμένως κι έξω. Και πάλι δεν πολυσυμφέρει γιατί οι κοπέλες που εκδίδονται στα κωλόμπαρα συνήθως είναι χάλια. ΄Αρα συμπέρασμα: Τα κωλόμπαρα είναι για φραγκάτους, μοναχικούς τύπους που θέλουν να πιουν ποτό με παρέα και δεν ενδιαφέρονται να γαμήσουν. Πολύ περισσότερο δεν πρέπει να ενδιαφέρεσαι για έρωτες κ για σχέσεις γιατί τα κορίτσια των κωλόμπαρων θα σου σκάσουν πολύ παραμύθι και θα απογοητευτείς. Γι' αυτό τα κωλόμπαρα είναι απολύτως απαγορευμένα για άπειρα παιδιά κάτω των 30 ετών. Αν αρχίσεις τα κωλόμπαρα στα 20 είναι πολύ πιθανό στα 35 να αυτοκτονήσεις. Τώρα που κάναμε την ανάλυση, όποιος έχει πληροφορίες για κωλόμπαρα ας τις δώσει, οι άλλοι που είναι κατά του θεσμού, δεν υπάρχει λόγος να βρίζουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom