Νέα

Μουντιάλ Κατάρ 2022

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα John.Greek
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 234K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποιός θα κατακτήσει το Μουντιάλ...

  • Δανία (30.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ελβετία (100.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σερβία (100.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΗΠΑ (180.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Εκουαδόρ (200.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Καναδάς (200.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ουαλία (200.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Νότια Κορέα (300.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γκάνα (300.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Καμερούν (300.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τυνησία (350.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αυστραλία (500.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κόστα Ρίκα (1000.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    190
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
Κάποιοι χαίρονται σήμερα και κάποιοι κλαίνε βλέποντας αυτους που χαίρονται φίλε Βολκάναρε .

Screenshot_20221218-212124_Facebook.jpg
Screenshot_20221217-193001_Twitter.jpg
Ένα έθνος που έχει καταβολές από Γαλικία ,βασκική χώρα και Σικελία ( μεγάλη Ελλάδα)
Μια χώρα με την πιο όμορφη φύση (με διαφορά κατταρακτες ιγκουαζου κ παγετώνες στην παταγωνια perito moreno )

Μια χώρα με την πιο όμορφη πολη( μαζί με cape town kai Ρίο ντε Τζανέιρο)
Μια χώρα με τις πιο ομορφες γυναίκες ( μαζί με Ρωσία και Grande colombia)

Μια χώρα όπου το πιο διάσημο μνημείο της είναι το νεκροταφείο του Μπουένος Άιρες

Μια χώρα της φτώχειας που από τον Μάιο που πήγα για δεύτερη φορά ενώ το πέσος είχε 110 τώρα έχει κάπου 300-350 πέσος ένα ευρώ
Κ λογικά δεν ήθελαν τον πρόεδρο στο γήπεδο
Θεία δίκη να το πάρει
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Φίλε σαπ ζερο το παιχνίδι κρίθηκε στην τελική ευκαιρία που έχασε ο γάλλος παίχτης με τον τερματοφύλακα της αργεντινης (εάν το έβαζε θα έχανε η Αργεντινή ).Οταν ο,ως το παιχνίδι πήγε στα πέναλτι φαινόταν ότι οι Γάλλοι θα χάσουν .
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.755
Κριτικές
3
Like
9.651
Πόντοι
1.336
Θέλω και τα τρία, για να είμαστε σίγουροι. Τι ταλεντάρες έχουμε στο bou....
Ώστε θέλεις και τα 3. Για να είσαι σίγουρος... Καλώς, Ωρίωνα. Δεν το περίμενα αυτό από εσένα.
Απλώς, να σου πω ότι δεν έχω σκάιπ.
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.058
Like
702
Πόντοι
96
Ο μονος εκφωνητής που ολοι γουσταρουν ακόμα και σήμερα, ηταν ο Μ. Μαυροματτης. Έλεγε ιστορίες βγαλμένες πό το μυαλό του για τους παίκτες την ώρα που μετεδιδε και όλοι τις πίστευαν.
Σωστοοοοοοςςςς
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Φίλε σαπ ζερο το παιχνίδι κρίθηκε στην τελική ευκαιρία που έχασε ο γάλλος παίχτης με τον τερματοφύλακα της αργεντινης (εάν το έβαζε θα έχανε η Αργεντινή ).Οταν ο,ως το παιχνίδι πήγε στα πέναλτι φαινόταν ότι οι Γάλλοι θα χάσουν .

Αυτό ακριβώς είπα κι εγώ όταν χάθηκε η ευκαιρία.Ήμουν σίγουρος ότι στα πέναλτι τα μαυράκια θα χάσουν.Ο Εμπαπέ μπορεί να είναι κι αυτός μαύρος,αλλά δεν έχει νοοτροπία μαύρου (κατι σαν τον Φαν Νταικ).Τρια πέναλτι σ'ένα ματς είναι πολύ δύσκολο να βάλεις
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.184
Πόντοι
206
Εμπαπέ και Μαρτίνεζ αρχίδια σαν καρπούζια. Ο δεύτερος πρέπει να πάρει το Ριμέ σπίτι του. Και όχι μόνο για το σημερινό παιχνιδι. Ο διαιτητής έπαιξε Αργεντινή 90-10%, εδωσε ένα ανύπαρκτο πέναλτι, δεν έδωσε ένα κανονικό, σκότωνε πλεονέκτημα που μύριζε φάση για γκολ σφυρίζοντας φάουλ. Παρά την προσπάθειά του οι Γάλλοι εφτασαν στην πηγή, αλλά ο Μαρτίνεζ αρνήθηκε να τους δώσει νερό. Ο Ντεσαν με τις αλλαγές του γύρισε το παιχνίδι, την ώρα που κόντευε να μας πάρει ο ύπνος.
Ωραίος τελικός, θα μείνει στην ιστορία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Πολύ καλός παίκτης φίλε ο εμπαμπε σαπ ζερο θα πω κάτι που μπορεί να είναι τραβηγμένο (μου έβγαλε τα μάτια ) μου θυμιζει πολύ τον Πελέ (με τα κατορθώματα που έχει κάνει .Ξέρει πολύ μπάλα ).Αυτή την στιγμή είναι ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο .
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Εμπαπέ και Μαρτίνεζ αρχίδια σαν καρπούζια. Ο πρώτος πρέπει να πάρει το Ριμέ σπίτι του. Και όχι μόνο για το σημερινό παιχνιδι. Ο διαιτητής έπαιξε Αργεντινή 90-10%, εδωσε ένα ανύπαρκτο πέναλτι, δεν έδωσε ένα κανονικό, σκότωνε πλεονέκτημα που μύριζε φάση για γκολ σφυρίζοντας φάουλ. Παρά την προσπάθειά του οι Γάλλοι εφτασαν στην πηγή, αλλά ο Μαρτίνεζ αρνήθηκε να τους δώσει νερό. Ο Ντεσαν με τις αλλαγές του γύρισε το παιχνίδι, την ώρα που κόντευε να μας πάρει ο ύπνος.
Ωραίος τελικός, θα μείνει στην ιστορία.

Για τον Εμπαπέ σήμερα κάνω κι εγώ κωλοτούμπα.Μετά το σημερινό ματς ανέβηκε πολύ στην εκτίμηση μου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πολύ καλός παίκτης φίλε ο εμπαμπε σαπ ζερο θα πω κάτι που μπορεί να είναι τραβηγμένο (μου έβγαλε τα μάτια ) μου θυμιζει πολύ τον Πελέ (με τα κατορθώματα που έχει κάνει .Ξέρει πολύ μπάλα ).Αυτή την στιγμή είναι ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο .

Πιθανότατα θα περάσει τον Πελέ
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.909
Κριτικές
2
Like
21.051
Πόντοι
6.236
Ώστε θέλεις και τα 3. Για να είσαι σίγουρος... Καλώς, Ωρίωνα. Δεν το περίμενα αυτό από εσένα.
Απλώς, να σου πω ότι δεν έχω σκάιπ.
Συγγνώμη, είναι κακό να θέλω να γίνεται διασταύρωση μεταξύ των μεθόδων; Μπορεί το ταρό να μην το λες τόσο σωστά όσο τον καφέ...
Ούτε εγώ έχω σκάιπ, αυτά είναι του σατανά:priest:
:2funny::2funny:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.456
Κριτικές
1
Like
7.440
Πόντοι
2.306
Πολύ γούσταρα τη χαλάστρα που θα έκανε ο Εμπαπέ σε γαμωΦιφα, εμίρηδες,σπυρόπουλους,αλλά κρίμα.
Σαντμαν η ρομπα ηταν ραμμενη στα μετρα του κοντου, δεν ειχαν αλλο τουλι αν εβγαινε ο εμπαπες
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Παιχταρα μεγάλη σαπ ζερο είναι ο νέος Πελέ και είναι ο καλύτερος παίχτης στον κόσμο ο κιλιαν εμπαμπε .Μπράβο στην Αργεντινή αλλά πρέπει να λέμε αλήθειες .Σήμερα έδειξε ότι αν συνεχίσει έτσι αυτό το παιδί θα πάρει αλλά δυο μου τιαλ .Το άσχημο είναι ότι η Ελλάδα έχει πεσει στο όμιλο με Γαλλία και Ολλανδία .Αστο ….
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.949
Πόντοι
9.297
Γιατί"βγαλμένες από το μυαλό του;".
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παιχταρα μεγάλη σαπ ζερο είναι ο νέος Πελέ και είναι ο καλύτερος παίχτης στον κόσμο ο κιλιαν εμπαμπε .Μπράβο στην Αργεντινή αλλά πρέπει να λέμε αλήθειες .Σήμερα έδειξε ότι αν συνεχίσει έτσι αυτό το παιδί θα πάρει αλλά δυο μου τιαλ .Το άσχημο είναι ότι η Ελλάδα έχει πεσει στο όμιλο με Γαλλία και Ολλανδία .Αστο ….
Μέχρι τρίτη θέση μας βλέπω...πιο πάνω πολυυυυυ χλωμό!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom