Νέα

Μουνάρες με μαλάκες γκόμενους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 423
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ε λοιπον δεν ξερω τι στο διαλο γινεται :uglystupid:Καθομουν σημερα στη βιβλιοθηκη και περιμενα να ερθει η ομορφη κοπελα που μου εχει γυαλισει εδω και καιρο μιλαμε ειναι σαν μοντελο ;).Ξαφνικα σκαει μυτη με ενα ποντικα παρεα και λεω τι στο διαλο κανει αυτη η θεα διπλα σ'αυτον τον πιθηκο :headbang:.Εγω ξεσκιζομαι στα γυμναστηρια και αυτες πανε με τους αλογομουρηδες :headbang: ΑΜΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟ
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ε λοιπον δεν ξερω τι στο διαλο γινεται :uglystupid:Καθομουν σημερα στη βιβλιοθηκη και περιμενα να ερθει η ομορφη κοπελα που μου εχει γυαλισει εδω και καιρο μιλαμε ειναι σαν μοντελο ;).Ξαφνικα σκαει μυτη με ενα ποντικα παρεα και λεω τι στο διαλο κανει αυτη η θεα διπλα σ'αυτον τον πιθηκο :headbang:.Εγω ξεσκιζομαι στα γυμναστηρια και αυτες πανε με τους αλογομουρηδες :headbang: ΑΜΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟ
οχι μονο αυτο αλλα και αλλα πολλα περιστατικα εχω δει πως το εξηγειτε?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Τί να εξηγήσουμε ρε φίλε; Τα ανεξήγητα...Και θα σε συμπληρώσω λέγοντας ότι την ίδια στιγμή που σου μοστράρουνε το μπουλκουμέ τους σε κοιτούν με ένα τουπέ γάμησέ τα...μιλάμε θέλουν τρελό φτύσιμο:jerking:
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Εμεις παμε στα γυμναστηρια και λιωνουμε εχουμε απιστευτη εμπειρια απο πουτανες και οχι μονο και οι μουναρες προτιμουν τα τσουτσεκια.Ξερεις ειναι θεμα αντρικου εγωισμου για μενα οι μουναρες πρεπει να εχουν καθαροαιμα αρσενικα διπλα τους πραμα που δεν συμβαινει
 

anonimos

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2006
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
ʼβυσσος το νιμού της γυναίκας....
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
οχι μονο αυτο αλλα και αλλα πολλα περιστατικα εχω δει πως το εξηγειτε?

$$$$$$$$$$$$$$$$ πολλες εχουνε  ??λεφτα??? αισθηματα  ??..αν με εννοεις
μπορει να εχεις και εσυ ??. αλλα αλλο πραγμα το σίγουρο ??..$$$$$$$$$
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Δηλαδη το να εισαι σφιχτερ και να εχεις εμπειρια απο πτανες σου δινει εξτρα ποντους? για να καταλαβω......γιατι προσωπικα και τα δυο στοιχεια με αφηνουν παγερα αδιαφορη......
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
ακουστε ατάκα από γκόμενα  μουν……ρα …
γιατι εισαι με αυτόν ?
απαντηση
αν σου δωσω ένα γλυκο θα φας ? …. Ναι 
αν σου δωσω ένα πιατο σκατα ??????
και μπορεί να νομίζουνε ότι δεν θα τις απατήσουνε ποτε …..
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
γουστα ειναι αυτα
της εκανε κλικ αυτος...
επειδη καποιος σκιζεται στο γυμναστηριο δεν σημαινει πως θ αρεσει κ σ ολες΄
ποσο μαλλον οτι εχει εμπειριες απο πτνς
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Δηλαδη το να εισαι σφιχτερ και να εχεις εμπειρια απο πτανες σου δινει εξτρα ποντους? για να καταλαβω......γιατι προσωπικα και τα δυο στοιχεια με αφηνουν παγερα αδιαφορη......
Οχι δεν ειμαι σφιχτερ καθε αλλο μαλιστα απλως λεω οτι δεν προτιμουν τα καθαροαιμα αρσενικα αλλα κατι πουστοαδερφαρες που τις ελεγχουν καλυτερα καταλαβες μουνιτσα μου?
 

Επισκέπτης
Ξεκινάμε από μια βασική θεωρία που υπάρχει και σε βιβλίο: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΦΤΥΝΟΥΝ! Ή ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΧΕΙΡΙΖΟΝΤΑΙ. Και κάτι τελευταίο για τον φίλο που είπε ότι λιώνει στο γυμναστήριο: Οι γυναίκες ερωτεύονται με τα αυτιά ενώ οι άντρες με τα μάτια! Με πιάνεις?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Αλλο πουστοαδερφες και αλλο "αλογομουρηδες" που ανεφερες.....υπεθεσα οτι μιλας για αντρες μετριας ή κατωτερης εμφανισεως.....
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
Ξεκινάμε από μια βασική θεωρία που υπάρχει και σε βιβλίο: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΦΤΥΝΟΥΝ! Ή ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΧΕΙΡΙΖΟΝΤΑΙ. Και κάτι τελευταίο για τον φίλο που είπε ότι λιώνει στο γυμναστήριο: Οι γυναίκες ερωτεύονται με τα αυτιά ενώ οι άντρες με τα μάτια! Με πιάνεις?

γυναίκα ελέφαντας ? θέλω να το δω αυτό  ?..
πλάκα κάνω
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ξεκινάμε από μια βασική θεωρία που υπάρχει και σε βιβλίο: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΦΤΥΝΟΥΝ! Ή ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΧΕΙΡΙΖΟΝΤΑΙ. Και κάτι τελευταίο για τον φίλο που είπε ότι λιώνει στο γυμναστήριο: Οι γυναίκες ερωτεύονται με τα αυτιά ενώ οι άντρες με τα μάτια! Με πιάνεις?
Ισως να εχεις δικιο αδερφε αβυσσος η ψυχη της γυναικας
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
και μεις σαν  :jerking: μεσα στη μαυρη τρυπα πεφτουμε.....
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
γουστα ειναι αυτα
της εκανε κλικ αυτος...
επειδη καποιος σκιζεται στο γυμναστηριο δεν σημαινει πως θ αρεσει κ σ ολες΄
ποσο μαλλον οτι εχει εμπειριες απο πτνς
Δηλαδη εσυ δε θελεις διπλα σου ενα αρσενικο να σε κανει να νιωθεις γυναικα ,ακομα καλυτερα να ειναι γυμνασμενος και εμπειρος?(δεν αναφερομαι σε μενα απαραιτητως με νε νομισετε για ψωναρα)
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΔΕΡΦΕΣ
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΔΕΡΦΕΣ
Ο αντρας πρεπει να εχει ΑΡΧΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΑΜΑΕΙ αυτο το ξερουμε ολοι.Και να σου πω και το αλλο βλεπεις στη ζουγκλα τα λιονταρια παλευουν μεταξυ τους για να ενθουσιασουν την λιονταρινα η οποια δεν πηγαινει με καποιο καχεκτικο αλλα με το πιο υγιες και δυνατο που τη γονιμοποιει ειναι νομος της φυσης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom