Νέα

Μοντέρνες γυναίκες των ΜΜΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Θεωρώ ότι ο ρόλος της γυναίκας στον πλανήτη είναι ΜΟΝΟΝ ένας: να μας ξεκαβλώνουν... έτσι κι αυτές οι "μοντέρνες" κατά βάθος ψώλες... ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ (απλά στο ποσοστό διαφέρουν... άλλες είναι λιγότερο, άλλες περισσότερο)... γι αυτό και ότι άλλο θέλω (φίλους, συνεργάτες κλπ) επιλέγω να είναι ΑΝΤΡΕΣ... ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ (κι αλλοίμονο σε αυτούς που τους πήραν τα μυαλά με τις παπαριές περί ισότητας, φεμινισμού κλπ κλπ)


ΥΓ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΗΘΕΝ "ΓΥΝΑΙΚΕΣ-ΜΕΛΗ" ΤΟΥ SITE ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ... ΓΙΑΤΙ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ !!!

+, 90%

Στο θέμα τώρα το πρότυπο αυτό εξυπηρετεί τους πάντες. Περιοδικά, Τηλεόραση, Ινστιτούτα Αδυνατίσμτος, Καλλύντικά κλπ, κλπ
Όντως πρακτικά ανεφάρμοστο και ουσιαστικά βλαβερό για την υγεία ( οι γυναίκες που έχουν λογικά ποσοστά λίπους έχουν ομάλη περίοδο δηλ 0.5 +/- μήνας περνάει με λιγότερα νεύρα κλπ, καλύτερο μεταβολισμό) .
Οπότε είναι που είναι ...  :crazy:
 

akis35

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
128
Like
2
Πόντοι
1
συγγνωμη που θα τολμησει μια απο τις δηθεν "γυναικες-μελη" ν απαντησει...

αλλα, μηπως... λεω μηπως εισαι εκτος θεματος??


και λεω επισης... σκεφτηκες ποτε το ενδεχομενο πως και αλλοι μπορει να σε εχουν γραμμενο? κι εσενα και τις αποψεις σου??
ΤΟΤΕ αφου τον εχεις γραμμενο γιατι απαντας ;;;;;;;και μαλιστα για το θεμα δεν αναφερεις τιποτα ουτε καν προβαλης ενα αξιολογο επιχηρημα !!! ΕΧΕΙΣ;;;Αρα μηπως εισαι ΕΣΥ εκτος θεματος ;; 
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Πολύ το γάρ της θλίψεως γεννά παραφροσύνη
 

Επισκέπτης
Παιδιά είχα δει τη Σολωμού πριν κάποια χρόνια στην ταινία Πίσω Πόρτα(πιτσιρίκα ήταν τότε,με ίσο μακρύ μαλλί),που πέταγε έξω τα βυζιά της και ήταν ωραία μουνίτσα.Όχι κάμια γκομενάρα αλλά βλεπόταν.Τα τελευταία χρόνια δε βλέπεται!Σε εκείνη την ταινία είχε και γαμώ τα βυζιά και τώρα έχει μικρότερα βυζιά από τον Ζαχαράτο.Μετά την εγκυμοσύνη της ειδικά,με τις δίαιτες που έκανε για να μην πάρει κιλά,αδυνάτισε υπερβολικά.Το μαλλί της φέτος στους singles είναι για τσίρκο.Το χειρότερο είναι ότι έχει υιοθετήσει το στυλ της γυναίκας-αλάνι,που τσαμπουκαλεύεται,δε μασάει τίποτα.Το χειρότερο πρότυπο  γαι τις νέες κοπέλες.Να πω τέλος ότι σε πρόσφατη τηλεοπτική της συνέντευξη,η Σολωμού δήλωσε ότι όταν πήγαινε σχολείο ήταν η πιο άσχημη της τάξης.Ε δε γίνεται σχολείο που θα βρισκόταν το κάθε μπάζο να εθεωρείτο η χειρότερη όλων και τώρα να την  έχουμε αναγάγει σε εθνικό sex symbol(ήμαρτον!).Τί λέτε;
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΜΗΝΥΜΑ...Οχι οτι συμφωνω με αυτα που γραφει αλλα ο τροπος που τα λεει ειναι μοναδικος...ΔΩΣΕΕΕΕΕ!!!
Τωρα στην ερωτηση του giorgospapa εχω απαντησει στο θεμα "Βυζοπουλες σε στουντιο".Ειναι εμφανες οτι προτυπο γυναικειας ομορφιας σημερα ειναι η στεγνη, χωρις καμπυλες, αβυζη, ακωλη. ανορεξικη μοντελα.Χωρις ιχνος θηλυκοτητας, χωρις ιχνος αισθησιασμου, χωρις ιχνος τρυφεροτητας.Εχετε δει τα μοντελα των μεγαλων οικων μοδας;Εκτος του οτι ειναι ατροφικες και κρυοκωλες εχουν ενα στυλ "μολις-σηκωθηκα-απο-τον-ταφο-και-περπαταω-σαν-ζομπι"... Αν αυτες λεγονται γυναικες εγω ειμαι ο Μπαρμπα-Μπεν.Για να μην ξαναασχοληθω με τις αντιστοιχες Ελληνιδες που ειχα πει παλιοτερα (Δουκα, Ταμτα, Σολωμου, Τσιλιδου, Καγια, Γερμανου κλπ.).Αυτες τις βλεπεις και λες καλυτερα να τον κοψω συρριζα και να τον βαλω στον κωλο μου παρα να τους τον ακουμπησω.Ε ρε ποσο δικιο ειχαν οι παλιοι που ψαχνανε βυζαρες, κωλαρες και μπουταρες.Αλλα τοσο μαλακες ειμαστε που "αγοραζουμε" οτι αχαρο ξυλαγγουρο μας "πουλανε"...
Σωστος ο παιχτης δεν πρεπει να ειναι ομορφη η γκομενα πρεπει να σου βγαζει και θυληκοτητα αυτο το πραμα πουσε κανει να θελεις να τη γονιμοποιησεις
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
αυτο το μαλλί αφάνα μόνο σε αυτη του Σταρ το παραδέχομαι... :P
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
η σολωμου ηταν ωραια κοπελα
τωρα εγινε χαλια δυστυχως
αλλα κ καλα δεν πασχει απο ανορεξια...
το ιδιο κ η ταμτα

καλα τις δηλωσεις της σολωμου τις εχω διαβασει/ακουσει κ εγω... αλλα οχι το οτι το παιδι της δεν ειναι τπτ γι αυτην... αν ειπε τετοιο πραγμα ειναι για πολλες μπατσες :S

παντως αναλογως καλα ειναι τα πραγματα εδω περα ακομη.. που να δειτε στη κυπρο τι γινεται.. οι κοπελες προσπαθουν να εξαφανιστουν εντελως αλλιως δεν εξηγειται αυτη η τρελλα να ειναι ολες κρεμαστρες
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Παιδιά είχα δει τη Σολωμού πριν κάποια χρόνια στην ταινία Πίσω Πόρτα(πιτσιρίκα ήταν τότε,με ίσο μακρύ μαλλί),που πέταγε έξω τα βυζιά της και ήταν ωραία μουνίτσα.Όχι κάμια γκομενάρα αλλά βλεπόταν.Τα τελευταία χρόνια δε βλέπεται!Σε εκείνη την ταινία είχε και γαμώ τα βυζιά και τώρα έχει μικρότερα βυζιά από τον Ζαχαράτο.Μετά την εγκυμοσύνη της ειδικά,με τις δίαιτες που έκανε για να μην πάρει κιλά,αδυνάτισε υπερβολικά.Το μαλλί της φέτος στους singles είναι για τσίρκο.Το χειρότερο είναι ότι έχει υιοθετήσει το στυλ της γυναίκας-αλάνι,που τσαμπουκαλεύεται,δε μασάει τίποτα.Το χειρότερο πρότυπο  γαι τις νέες κοπέλες.Να πω τέλος ότι σε πρόσφατη τηλεοπτική της συνέντευξη,η Σολωμού δήλωσε ότι όταν πήγαινε σχολείο ήταν η πιο άσχημη της τάξης.Ε δε γίνεται σχολείο που θα βρισκόταν το κάθε μπάζο να εθεωρείτο η χειρότερη όλων και τώρα να την  έχουμε αναγάγει σε εθνικό sex symbol(ήμαρτον!).Τί λέτε;

Πότε ήταν ωραία κοπέλλα. Πάντως κι εγώ που την είδα πριν ενάμιση δύο χρόνια στη Δέσποινα το ζαχαροπλαστείο στο Ν. Ψυχικό ένα χάλι ήταν. Κοντούλα, αδύνατη, άκωλη και άβυζη. Τελείως διαφορετική από ότι φαίνεται στην τηλεόραση. Προφανώς η κάμερα την θέλει, έχει φωτογένεια η κοπέλλα. Επίσης στουμπάκλα είναι και αυτή που παρουσίαζε το πρωινό στο ΣΤΑΡ πριν 2-3 χρόνια από την Θεσσαλονίκη. Από κοντά δεν έλεγε τίποτα. Καλό βυζί μόνο. Στο Αθηναϊκό στο Χαλάνδρι την είχα δει αυτή. ʼλλο ζαχαροπλαστείο. Έτυχε.  :2funny: :2funny:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
BiteMeIaMfre ειπε αυτολεξή: Η ΓΕΝΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ...ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ,ΑΠΛΑ ΗΘΕΝΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ!το εχω ακούσει ο ίδιος
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
για μενα ολα ξεκινανε απο το σπιτι
με το πως ειναι ο αλλος μεγαλωμενος, με ποιες αρχες
Οσα κοριτσακια πιστεψαν και αφομοιωσαν το προτυπο γυναικας που οι γυναικωτοι μοδιστροι λανσαραν ως μοδα , αυτες εχασαν και ειναι κριμα
Παλι τα πουστακια ειναι πισω απ ολα ΓΜΤ ...  Η πουστομασωνια καλα κρατει
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Η ΓΕΝΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ...ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ,ΑΠΛΑ ΗΘΕΝΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ!το εχω ακούσει ο ίδιος

Ναι, σαν εμπειρία, και νομίζει ότι είπε εξυπνάδα και θα την θαυμάσουμε για τις ... μοντέρνες απόψεις που εκφράζει... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Οσα κοριτσακια πιστεψαν και αφομοιωσαν το προτυπο γυναικας που οι γυναικωτοι μοδιστροι λανσαραν ως μοδα , αυτες εχασαν και ειναι κριμα
Παλι τα πουστακια ειναι πισω απ ολα ΓΜΤ ...  Η πουστομασωνια καλα κρατει

Αυτό κι αν είναι ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ!!! Να καθορίζουν το γυναικείο πρότυπο καποιες αδερφάρες, που ΜΙΣΟΥΝ τις γυναίκες!!!
 

Επισκέπτης
Τελείως διαφορετική από ότι φαίνεται στην τηλεόραση. Προφανώς η κάμερα την θέλει, έχει φωτογένεια η κοπέλλα.

Είναι γεγονός ότι ο τηλεοπτικός φακός "βάζει" από 5 έως 8 κιλά. Φανταστείτε δηλαδή τα μοντέλα που βλέπετε ανορεξικά και σκελετωμένα πως είναι στην πραγματικότητα. Είχα δει την Τσιντικίδου το 1993 σε ένα club της παραλιακής και έπαθα πλάκα. Από εκεί που ήταν Ο ΜΟΥΝΑΡΟΣ για μένα, την λυπήθηκα. Παιδιά τα μπούτια της ήταν όσο ήταν τα μπράτσα μου!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Στην Ισπανια ξεκινησαν εκστρατεια κατα των ανορεξικων μοντελων και δεν επιτρεπουν σε μοντελα πολυ αδυνατα να παρουν μερους σε πασαρελες........το ιδιο και στην αγγλια......ολα τα περιοδικα κραζουν τις ανορεξικες (με βασιλισσα την Βικτωρια Μπεκαμ)

επειδη εχω δουλεψει σε νοσοκομειο με ανορεξικα ατομα (και αντρες) ειναι ισως η τρομακτικοτερη ψυχικη ασθενεια.....απο την οποια γλυτωνει μονο το 20%
 

gkaz

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
εγω με 110 κιλα γιατι νιωθω ανορεξικος!!!! :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom