Νέα

Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2014

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιός υπήρξε ο μεγαλύτερος μλκς του σάιτ για το 2014? ΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΤΑΣΗ

  • alex71

    Ψήφοι: 62 47,7%
  • tramountana

    Ψήφοι: 68 52,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    130

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Λεγκολας από τα πολύ δυνατα νεα ονόματα του μπου τύπε, το μελλον του ανηκει.

Τον λιγουρευεσαι τον Λεγκο. Τι θα κανεςαν ησασταν συνφανταροι και ερχοταν να σε χουφτωσει τη νυχτα;  :2funny:
 

Επισκέπτης
Μηδα εισαι μεγαλο πουστρακι ρε  :birdman: με εβαλες μεσα τον μπουχο που παιζει να τον ξερω μονο εγω σε αυτο το σαιτ.  :2funny: τι σε εκανε ρε μαλακα το παιδι και τον εβαλες μεσα  :uglystupid:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Μηδα εισαι μεγαλο πουστρακι ρε  :birdman: με εβαλες μεσα τον μπουχο που παιζει να τον ξερω μονο εγω σε αυτο το σαιτ.  :2funny: τι σε εκανε ρε μαλακα το παιδι και τον εβαλες μεσα  :uglystupid:
Τι χαλιεσαι ρε τύπε, η πρωτη φαση είναι, μετα θα ξεκαθαρισουν αυτοι που πρεπει.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
πώς λες να αισθάνεται λες να κόψει τις πολλές μαλακίες μετά το αποψινό στραπάτσο :think:
εγω νομιζω πρεπει ο κοσμος να μαθει την αληθεια για το μπαν του απολυτου και να τον απαξιωσει πληρως μεχρι να σπασει και να παραδοσει τη διοικηση στον γλ που ειναι  καλο παιδι και κανει οτι του λεμε  ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Εφτασαν τους 8 τα κακιασμένα πουστράκια που ψηφισαν Αλιντισσα.
 

Επισκέπτης
Μηδα εισαι μεγαλο πουστρακι ρε  :birdman: με εβαλες μεσα τον μπουχο που παιζει να τον ξερω μονο εγω σε αυτο το σαιτ.  :2funny: τι σε εκανε ρε μαλακα το παιδι και τον εβαλες μεσα  :uglystupid:

έκανα μια βολτα από τα αθλητικά θρεντ του παο οσφπ αεκ και παοκ για να θυμηθώ ποιοί γράφουν και είδα ότι στου παοκ γράφετε εσείς οι δύο και ο κλόζερ πιο πολύ οπότε λέω δεν γίνεται θα έχει τσακωθεί με κάποιους ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
εγω νομιζω πρεπει ο κοσμος να μαθει την αληθεια για το μπαν του απολυτου και να τον απαξιωσει πληρως μεχρι να σπασει και να παραδοσει τη διοικηση στον γλ που ειναι  καλο παιδι και κανει οτι του λεμε  ;)
Αντμινιστράτορας ο τζιελ? :think:

Υ.Γ. Καλη φαση τωρα που το ξανασκέφτομαι, θα με κανει και μοντ  :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Μηδα εισαι μεγαλο πουστρακι ρε  :birdman: με εβαλες μεσα τον μπουχο που παιζει να τον ξερω μονο εγω σε αυτο το σαιτ.  :2funny: τι σε εκανε ρε μαλακα το παιδι και τον εβαλες μεσα  :uglystupid:
ελα ντε.....μηπως τον πληρωσε ο μπουχος να τον βαλει;
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
μου αρεσει που πιστεψανε τα χαπατα οτι θα προτειναμε τον γλ για να παρει τη θεση που ανηκει δικαιωματικα στον χαστουρα  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom