Νέα

Mήπως έχουμε τον ίδιο γκόμενο; (ομάδα facebook)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kachaplias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Αν και το θεμα ειναι σιγουρα παρακλαδι του "τι τρεχει με τις ελλεηνιδες"

Για οσους δε γνωριζουν αλλα εχουν γκομενα (οχι ο μεσος χρηστης του μπου) βλαμμενες ανεβαζουν το γκομενο τους σε ομαδες για να τσεκαρουν αν τα εχει φτιαξει παραλληλα και με αλλη... (βεβαια δε ξερουμε τι θα γινει αν καμια λιγουρευτει το γκομενακι που ανεβασε η βλαμμενη και θελει να της το παρει)

Νομιζω ηρθε η ωρα να κανουμε σελιδα στο φβ να ανεβαζουμε φωτο (οχι προστυχες) και απο κατω να γραφουμε κριτικες.
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.889
Πόντοι
726
Αν και το θεμα ειναι σιγουρα παρακλαδι του "τι τρεχει με τις ελλεηνιδες"

Για οσους δε γνωριζουν αλλα εχουν γκομενα (οχι ο μεσος χρηστης του μπου) βλαμμενες ανεβαζουν το γκομενο τους σε ομαδες για να τσεκαρουν αν τα εχει φτιαξει παραλληλα και με αλλη... (βεβαια δε ξερουμε τι θα γινει αν καμια λιγουρευτει το γκομενακι που ανεβασε η βλαμμενη και θελει να της το παρει)

Νομιζω ηρθε η ωρα να κανουμε σελιδα στο φβ να ανεβαζουμε φωτο (οχι προστυχες) και απο κατω να γραφουμε κριτικες.
Βασικά, ο κανονικός τίτλος της ομάδας αυτής έπρεπε να είναι «Μήπως τρώμε τον ίδιο πουτσο;»
Στα σοβαρά τώρα, αν τυχόν είχε γίνει κάτι αντιστοιχο από άντρες (όχι με πρόστυχες φωτό/βιντεάκια), εκτός του ότι θα έσκουζαν νυχθημερόν αυτές οι καριολιτσες για παραβίαση προσωπικών δεδομένων κλπ, θα είχαν κλείσει πολλά σπίτια.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
μηπως εχει πεσει ηδη η σελιδα;
γιατι δεν την εμφανιζει το φβ;
θελω να μπω να κανω μπαχαλο
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Θα μπω κι εγώ σε αυτήν την ομάδα, με ψεύτικο γυναικείο προφίλ.
Θα προβάλλω τον εαυτό μου, θα δείχνω τη φάτσα μου, το σώμα και την μπούτσα μου, θα τους λέω "αχχ κορίτσια, είναι ο καλύτερος ΣΕ ΟΛΑ, ελπίζω να μην ξενοπηδάει καμία από σας"
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Θα μπω κι εγώ σε αυτήν την ομάδα, με ψεύτικο γυναικείο προφίλ.
Θα προβάλλω τον εαυτό μου, θα δείχνω τη φάτσα μου, την μπούτσα μου, και θα τους λέω "αχχ κορίτσια, είναι ο καλύτερος ΣΕ ΟΛΑ, ελπίζω να μην ξενοπηδάει καμία από σας"
Και μετα στελνεις αλληλεγγυο πμ στους τυπαδες οτι οι καριολες τους, τους εχουν βγαλει φατσα φορα στο γκρουπ και οτι δεν αξιζουν τον χρονο και την προσοχη τους, για να τις χωρισουν και να βρουνε καλυτερες ή εστω να τις ξεφτυλισουν.

Τους στελνεις και ενα λινκ απο μπου.κομ (ιδανικα το "φωτο απτις γκομενες μας" και την ημερησια ενημερωση) για παρηγορια και εκδικηση οσο θα ειναι φρεσκοχωρισμενοι.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.915
Κριτικές
2
Like
21.087
Πόντοι
6.236
Θα μπω κι εγώ σε αυτήν την ομάδα, με ψεύτικο γυναικείο προφίλ.
Θα προβάλλω τον εαυτό μου, θα δείχνω τη φάτσα μου, το σώμα και την μπούτσα μου, θα τους λέω "αχχ κορίτσια, είναι ο καλύτερος ΣΕ ΟΛΑ, ελπίζω να μην ξενοπηδάει καμία από σας"
Επίσης, μπορείς να γίνεις η @paixnidi_30 του fb.
Να ανεβάζεις τσόντες με μαύρους και να γράφεις "δεν πιστεύω να κάθεται καμιά σας έτσι στον άντρα μου".
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Επίσης, μπορείς να γίνεις η @paixnidi_30 του fb.
Να ανεβάζεις τσόντες με μαύρους και να γράφεις "δεν πιστεύω να κάθεται καμιά σας έτσι στον άντρα μου".
Καλά θα ήταν :2funny:
Βεβαια δεν μπορείς να ανεβάσεις τσόντες στο Facebook.
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
22
Like
7.179
Πόντοι
3.446
Πόση σαβούρα έχει μαζευτεί σε αυτον τον ταλαίπωρο τόπο...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.066
Κριτικές
10
Like
13.062
Πόντοι
3.846
έχει χτυπήσει η μαλακία κόκκινο προ πολλού. Έχω σταματήσει να εκπλήσσομαι.
- Αν πει άντρας "μήπως κάποιος έχει σχέση με αυτήν εδώ;" θα πουν ότι είναι φαλλοκράτης και θέλει τη γυναίκα υπόδουλη και την καταπιέζει.
- Γυναίκα λέει "μήπως κάποια έχει σχέση με το Γιώργο μου;" και δεν ασχολείται κανείς.

Και μετά βγαίνουν και μας λένε ότι δεν κάνουμε σχέση και δεν έχουμε αισθήματα. Αφού αντιμετωπίζεις τον άντρα σαν ιδιοκτησία σου, γιατί να σε θέλει κανείς;

Πολυγαμία η μόνη λύση. Και για άντρες και για γυναίκες.

Παπαροτρίφτουλα πάμε να κάνουμε μπάχαλο, να πούμε ότι καταπιέζονται τα δικαιώματα του άντρα.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Η καλυτερη διαφημιση να σε βρουν μεσα εκει οι κοπελες σου. Πιθανοτερο να καυλωσουν και να σε κηνυγανε περισσοτερο και οι ιδιες και καινουργες.

Μονο στραπονατοι πισωκουνες φοβουνται μη τους διωξει η γκομενα εαν τους πιασει με αλλη.

Οσες εχω καμια δε με εχει διωξει ποτε επειδη εχω παει με αλλη. Εκτος εαν της εχεις υποσχεθει παραμυθι σαν γνησιος πυρφορος που δε μπορει να γαμησει αλλιως και φοβαται να δειξει τις επιθυμιες του.

Πιθανοτερο να σε διωξει εαν καθεσαι και κλαιγεσαι και δικαιολογεισαι.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
kachaplias

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Βασικά, ο κανονικός τίτλος της ομάδας αυτής έπρεπε να είναι «Μήπως τρώμε τον ίδιο πουτσο;»
Στα σοβαρά τώρα, αν τυχόν είχε γίνει κάτι αντιστοιχο από άντρες (όχι με πρόστυχες φωτό/βιντεάκια), εκτός του ότι θα έσκουζαν νυχθημερόν αυτές οι καριολιτσες για παραβίαση προσωπικών δεδομένων κλπ, θα είχαν κλείσει πολλά σπίτια.
εδω σκουζουν αν ανεβασει αντρας στο ΤΥΝ τυπε....


μονο αυτες να ριχνουν ακυρα! αν ριχνει αντρας ειναι ακαρδος που δεν ανεχεται τις ιδιοτροπιες της αλλης.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μηπως εχει πεσει ηδη η σελιδα;
γιατι δεν την εμφανιζει το φβ;
θελω να μπω να κανω μπαχαλο
ειναι κλειστη. τωρα αν επεσε θα σηκωθει ξανα... φυσικα αν δεν εχεις νιμου δε μπαινεις να ξερεις
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.889
Πόντοι
726
εδω σκουζουν αν ανεβασει αντρας στο ΤΥΝ τυπε....


μονο αυτες να ριχνουν ακυρα! αν ριχνει αντρας ειναι ακαρδος που δεν ανεχεται τις ιδιοτροπιες της αλλης.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
εικόνα_Viber_2023-04-12_18-37-59-522.jpg
εικόνα_Viber_2023-04-12_18-38-00-998.jpg

Αυτά γράφουν οι κάρχιες
 
OP
OP
kachaplias

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
ευτυχως δεν εχω γκομενα! λετε να ανεβασει καμια καριολα οτι επιτηδες τα εχει μαζι μου για να εκδηλωθουν οι αλλες που με πολιορκουν?
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.889
Πόντοι
726
ειναι κλειστη. τωρα αν επεσε θα σηκωθει ξανα... φυσικα αν δεν εχεις νιμου δε μπαινεις να ξερεις
Στις 3 μέρες της σελίδας, φυσικά έγινε μαμοδομούνι εκεί μέσα.
Σιγά μην μπορούν να συνεννοηθούν οι γκόμενες αναμεταξύ τους
εικόνα_Viber_2023-04-12_18-37-56-196.jpg
εικόνα_Viber_2023-04-12_18-37-52-852.jpg
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.550
Πόντοι
8.846
Το καλύτερο είναι μπείτε με γυναικείο προφίλ και κάντε τα όλα πουτάνα...
"Αυτός μου την έπεφτε πρόσφατα", "τον είχα γκόμενο και όλο τσιλιμπούρδιζε", "τον ξέρω είναι bi".....
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.620
Πόντοι
3.346
Μαλακιες, φταιτε που ασχολειστε και το δινετε αξια.
Αλλη ομαδα νομιζω με λολες εχει τιτλο, σ αυτην γραφουν αντρες και γυναικες..
ηταν ενα ποστ που ελεγε να πατησεις ενα αριθμο και θα βγει ενας φιλος σου απο το φεις. Το εκανε μια γνωστη μ και βγηκα εγω..και επρεπε στις γιορτες να παω να καθαρισω το σπιτι της ετσι ελεγε το ποστ. Εκανε το λαθος και με ταγκαρε, εφαγε ενα ξεφτιλισμα στην ομαδα.. ενταξει με πεταξαν εξω, αλλα το ευχαριστηθηκα. Απο τοτε δεν ξαναμιλησαμε ουτε σοσιαλ ουτε εξω.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.068
Κριτικές
123
Like
50.905
Πόντοι
27.261
ρε κατινες... γιατι δεν αφηνετε τις οριτζιναλε κατινες να ξεκατινιαστουν οπως αυτες ξερουν ???
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.841
Κριτικές
21
Like
10.957
Πόντοι
4.546
Μμμμμ ενδιαφέρον :coffee::coffee::coffee: Πότε θα γίνει mainstream το μπου, ώστε να μπαίνουν όλες αυτές και να γίνεται κακός χαμός εδώ μέσα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom