Νέα

Μίνα Ιορδανίδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Panic2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 648
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.186
Πόντοι
1.056
Ναι τα κινητά τα έκλεινε όταν ήταν εξωτερικό. Το ένα είναι ακόμα κλειστό.Το άλλο το χει μια βδομάδα ανοιχτό.
Άρα μάλλον είναι εδώ πλέον αλλά το δίνει επιλεκτικά.Κρίμα γιατί φχαριστιόμουνα μαζί της, δεν κοίταγε ρολόγια ούτε ανέφερε ώρα ποτέ.Τώρα το ότι ερχόταν κόκκαλο, άλλου παπά ευαγγέλιο.....
Το έχω σβήσει το κινητό της εδώ κ πολλά χρόνια,ακόμα κ αν μου έλεγε ναι αν ζητούσε τα παλιά πόσα θεωρώ ότι πλέον δε τα αξιζει
 

roccosifredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
27
Κριτικές
5
Like
226
Πόντοι
280
Στους regulars δεν άλλαζε τιμές.20 χρόνια με 150.
 
  • Like
Αντιδράσεις: BATMAN

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
155
Like
142
Πόντοι
1
Αδέλφια για όλα υπάρχει ένα τέλος κρατάμε τις ωραίες αναμνήσεις μας και προχωράμε - τόσα νέα κορίτσια βγαίνουνε στο κλαρί κάθε χρόνο γιατί να πάμε ξανά με τη Μήνα ??? Περασμένα μεγαλεία - το ιδιο ισχύει και για Αξία Ανδρεαδακη
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.186
Πόντοι
1.056
Αδέλφια για όλα υπάρχει ένα τέλος κρατάμε τις ωραίες αναμνήσεις μας και προχωράμε - τόσα νέα κορίτσια βγαίνουνε στο κλαρί κάθε χρόνο γιατί να πάμε ξανά με τη Μήνα ??? Περασμένα μεγαλεία - το ιδιο ισχύει και για Αξία Ανδρεαδακη
Το έγραψα κ εγώ πριν μέρες,έχει παρατηρηθεί ότι ο κάθε πικραμένος αναβιώνει νεκρά νήματα λες κ θα ξαναζήσει το όμορφο ραντεβού που έκανε η θα πληρώσει όσα έδινε πριν 10-15 χρόνια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: BATMAN

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
155
Like
142
Πόντοι
1
Σαν ανάμνηση να τις εχουμε ολες αυτες - μια άλλη ωραία ανάμνηση της εποχής εκείνης μια Ειρήνη Λιβανεζα στα νότια Προάστεια !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: sTeL77

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.385
Κριτικές
19
Like
9.800
Πόντοι
9.095
Σαν ανάμνηση να τις εχουμε ολες αυτες - μια άλλη ωραία ανάμνηση της εποχής εκείνης μια Ειρήνη Λιβανεζα στα νότια Προάστεια !!!
Καλα αυτη ηταν Η τρελη! Βυζαρες ομως :jade:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: BATMAN
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.186
Πόντοι
1.056
Καλα αυτη ηταν Η τρελη!
Μωρέ καλή ήταν αλλά από τις πολλές κόκες καηκε κ αυτή..την περνάμε συχνά με φίλο τότε είτε μαζί είτε ξεχωριστά σε κάποια φάση ο φίλος την εψησε κ τη γάμησε ακαποτα κ μου είχε πει κ μένα...κάτι δε μου πήγαινε καλά που ήταν κομμάτια συνεχώς κ αραιωσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: BATMAN

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
155
Like
142
Πόντοι
1
Μωρέ καλή ήταν αλλά από τις πολλές κόκες καηκε κ αυτή..την περνάμε συχνά με φίλο τότε είτε μαζί είτε ξεχωριστά σε κάποια φάση ο φίλος την εψησε κ τη γάμησε ακαποτα κ μου είχε πει κ μένα...κάτι δε μου πήγαινε καλά που ήταν κομμάτια συνεχώς κ αραιωσα
Ειχε εκπληκτική αίσθηση το μουνι της ήτανε στενομουνα και κατέβαζε πολλά υγρά ...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.385
Κριτικές
19
Like
9.800
Πόντοι
9.095
Αδέλφια για όλα υπάρχει ένα τέλος κρατάμε τις ωραίες αναμνήσεις μας και προχωράμε - τόσα νέα κορίτσια βγαίνουνε στο κλαρί κάθε χρόνο γιατί να πάμε ξανά με τη Μήνα ??? Περασμένα μεγαλεία - το ιδιο ισχύει και για Αξία Ανδρεαδακη
Την Αξια όλο λέω να τη κανονίσω αλλα οποτε βλεπω το τρελό ματι στα στορυς χεζομαι πάνω μου :badair:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: BATMAN

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
εχεις σημάδια ύπαρξης??τα τηλέφωνα πάντως είναι κλειστά....
 

traxanoplagias

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
408
Like
16
Πόντοι
1
Το ότι ζει και βασιλεύει ...δεν σημαίνει ότι επέστρεψε στο σπορ..αλλά ότι είναι καλα
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
Εν αναμονή λοιπόν....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom