Νέα

Μεταξουργείο - Ομόνοια: «Δράκος» σπέρνει τον τρόμο σε ανυποψίαστες περαστικές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.214
Like
9.080
Πόντοι
2.306
Οι πακιστανοί δεν ξοδεύουν cent. Δουλεύουν σαν δούλοι μια και δυο δουλειές και μαζεύουν χρήματα.
Αρκετοί είναι κομπλέ. Κάνουν την δουλειά τους και γυρνάνε στο σπίτι τους ή όπου μένουν τέλος πάντων.
Υπάρχουν όμως και βρωμόπουστες που είναι για πολλά χαστούκια.
Για όλο αυτό δεν φταίει ούτε η Ελλάδα, ούτε η πολιτική ούτε κανένας.
Όσο έχουν ζήτηση από το κεφάλαιο ως φθηνά εργατικά χέρια σε όλη την ευρώπη θα έχεις ορδές από δαύτους στην Αθήνα και γενικά στην Ελλάδα. Βρες μου ΜΙΑ γαμημένη κουζίνα, ακόμη και στο καλύτερο εστιατόριο που να μην έχει πακιστανό μέσα και τρύπα μου τη μύτη. Τα πλέον φαγάδικα ανήκουν σε 70% αλβανούς και σε όλα κατά 99% κουζίνα είναι πακιστανοί.
Είχα παει Στην Παραλία της πρεβελης πριν 3 χρόνια με μια γαλλιδουλα. Της λέω έλα να φας Γκρικ Ντάκο πριν το λουκανικο

Και μετά βλέπω το πακιστανι μέσα να μαγειρεύει. Από τη χώρα των κολλητών του Ερντογαν. Ουστ ρε
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.684
Κριτικές
2
Like
72.668
Πόντοι
12.056
Μένουν όλοι μαζί σε ένα σπίτι και κάθε Παρασκευή ένας κάνει την πουτανα και την πηδάνε...... αυτοί είναι η ανάπτυξη της χώρας οι επενδυτές με την μαντίλα που ζουν με επιδόματα χωρίς να πληρώνουν φόρους....
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.684
Κριτικές
2
Like
72.668
Πόντοι
12.056
Όσο για το περιστατικό πρόκειται για ψυχασθένεια. Όταν είσαι ολομόναχος, δεν έχεις κανέναν, δε δίνει κανένας μία για την τελειωμένη και σάπια ύπαρξή σου, κάπου ξεκινάει η διαστροφή σιγά σιγά. Σίγουρα είναι μέλος του μπου ο τύπος.
Αποκλείεται τα μέλη εδώ τίς κοινότητας καταρχήν όλοι είναι ακομπλεξαριστοι και πλούσιοι..μετά όλη εκτός από τις πεταλούδες του πληρωμένου σεξ έχουν γυναίκα και τουλάχιστον 2 γκόμενες
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Στο μπουρδέλο μόνο οι Πακιστανοί μπαίνουν για γαμηση.οι Έλληνες πάνε μόνο για να πάρουνε μάτι.επισης οι πακηδες γαμανε ο ένας τον άλλον.δηαλδη δεν τους λείπει το σεξ..σχεδόν κάθε μέρα κάτι θα γαμησουνε η στα μπουρδέλα η κάναν γκέι..
Δε έχεις άδικο ακόμα και να μη έχουν τα πακι φράγκα για μπουρδέλα συχνά γαμανε φουλ πουστρακια στο λέω γιατί το ξέρω μου τη έπεφτε ένας πούστης εμφανησιμος σχετικά του έριξα Χ γιατί δε είμαι γκέι και τον είδα μετά από ένα μήνα να μιλάει με έναν Πακιστανό.
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Οι πακιστανοί δεν ξοδεύουν cent. Δουλεύουν σαν δούλοι μια και δυο δουλειές και μαζεύουν χρήματα.
Αρκετοί είναι κομπλέ. Κάνουν την δουλειά τους και γυρνάνε στο σπίτι τους ή όπου μένουν τέλος πάντων.
Υπάρχουν όμως και βρωμόπουστες που είναι για πολλά χαστούκια.
Για όλο αυτό δεν φταίει ούτε η Ελλάδα, ούτε η πολιτική ούτε κανένας.
Όσο έχουν ζήτηση από το κεφάλαιο ως φθηνά εργατικά χέρια σε όλη την ευρώπη θα έχεις ορδές από δαύτους στην Αθήνα και γενικά στην Ελλάδα. Βρες μου ΜΙΑ γαμημένη κουζίνα, ακόμη και στο καλύτερο εστιατόριο που να μην έχει πακιστανό μέσα και τρύπα μου τη μύτη. Τα πλέον φαγάδικα ανήκουν σε 70% αλβανούς και σε όλα κατά 99% κουζίνα είναι πακιστανοί.
Εγώ συμφωνώ μαζί σου σε όλα όσα λες αλήθεια
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Εδώ μέχρι και τα πακια γαμανε λόγο στο Ντέλα λόγο κάνα πουδτη αλλά γαμανε και ο σαντμαν κάθεται και κλαίει μέρα που δε βρίσκει ελλεεινιδα.πήγαινε τον ρε μπρο δε κάνα μπουρδέλο μπας γαμησει επιτέλους..πρέπει αν το πάρουμε από το χεράκι!
Εγώ σκέψου είμαι 25 και έχω γαμησει σε μπουρδέλα 120-140 φορές τουλάχιστον ειλικρινά αυτός να είναι 40+ και να κάθεται και όλο να γκρινιάζει δε έχει νόημα ειλικρινά.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.529
Like
4.605
Πόντοι
1.706
Δε έχεις άδικο ακόμα και να μη έχουν τα πακι φράγκα για μπουρδέλα συχνά γαμανε φουλ πουστρακια στο λέω γιατί το ξέρω μου τη έπεφτε ένας πούστης εμφανησιμος σχετικά του έριξα Χ γιατί δε είμαι γκέι και τον είδα μετά από ένα μήνα να μιλάει με έναν Πακιστανό.
Oι πακιστανοί γενικώς βγάζουν όλη τη σκατοδουλειά. Είτε είναι κουζίνες, είτε είναι μέλος του μπου που το παίζει νταής και μάγκας ενώ του σκίζουν το βρωμόκωλο του πακιστανοί.
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Αυτός είναι παρθενος από ότι έχω καταλάβει αφού γραφει σαν παρθένος σαν 12χρονος που έχει πείρα μηδέν από γυναίκες..και του έχουμε πει να πάει σε μπουρδέλα η να πάει διπλα στα Σκόπια που είναι κοντά του να βρει ομορφούλα από τα Σκόπια..αλλά δε θέλει..θέλει να κλαει όλη μέρα που δε μπορει βρει σκατοελλεινιδα..
Τι να την κάνει τη Ελληνίδα ο χαζός?εγώ δε τις συμπαθώ καθόλου προτιμώ δηλαδή να γαμαω στα μπουρδέλα για πάντα.Ρε συ οι αλβανες σκοπιανες Βουλγάρες θέλουν αλήτες σα τις Ελληνίδες μη λέμε μαλακίες.Να πάει Κροατία και Σερβία και μαλδαβια να βρει γυναίκα εκεί περνάς καλά οι γυναίκες είναι σωστές.
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Oι πακιστανοί γενικώς βγάζουν όλη τη σκατοδουλειά. Είτε είναι κουζίνες, είτε είναι μέλος του μπου που το παίζει νταής και μάγκας ενώ του σκίζουν το βρωμόκωλο του πακιστανοί.
Το ξέρω ρε οι Πακιστανοί δουλεύουν και οι Πακιστανοί γαμανε είτε σε μπουρδέλα όποτε έχουν όχι συχνά είτε γαμανε πουστρακια,οι Έλληνες είναι μεγάλα ναυάγια ούτε γαμανε ούτε δουλεύουν.Εγω βέβαια και δουλεύω και γαμαω εχω μυαλό Πακιστανου και τους έχω και πολύ ψηλότερα αποτι τους Έλληνες στο χαρακτήρα να ξέρεις γιατί είναι άνθρωποι ζωντανοί οι Έλληνες είναι πεθαμένοι μιας φαπας ανθρωποι
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
34
Like
3.102
Πόντοι
5.355
Κάτι τέτοιους όταν θα τους πιάνουν, η τιμωρία θα είναι ο ευνουχισμος .
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
136
Like
211
Πόντοι
21
Το ξέρω ρε οι Πακιστανοί δουλεύουν και οι Πακιστανοί γαμανε είτε σε μπουρδέλα όποτε έχουν όχι συχνά είτε γαμανε πουστρακια,οι Έλληνες είναι μεγάλα ναυάγια ούτε γαμανε ούτε δουλεύουν.Εγω βέβαια και δουλεύω και γαμαω εχω μυαλό Πακιστανου και τους έχω και πολύ ψηλότερα αποτι τους Έλληνες στο χαρακτήρα να ξέρεις γιατί είναι άνθρωποι ζωντανοί οι Έλληνες είναι πεθαμένοι μιας φαπας ανθρωποι
Όταν λες έχεις μυαλό Πακιστανού, δηλαδή τι κάνεις τυπε; Πουλάς ναρκωτικά και μετά χαλάς τα λεφτά στις πουτάνες;
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Όταν λες έχεις μυαλό Πακιστανού, δηλαδή τι κάνεις τυπε; Πουλάς ναρκωτικά και μετά χαλάς τα λεφτά στις πουτάνες;
Όχι μαρεσει η δουλειά όπως αρέσει σε αυτούς και γαμαω στις πουτανες κάτι που δε κάνουν οι Έλληνες ούτε γαμανε στις πουτανες ούτε δουλεύουν.
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
136
Like
211
Πόντοι
21
Όχι μαρεσει η δουλειά όπως αρέσει σε αυτούς και γαμαω στις πουτανες κάτι που δε κάνουν οι Έλληνες ούτε γαμανε στις πουτανες ούτε δουλεύουν.
Κοίτα αγόρι μου τα έχεις λάθος στο μυαλό σου, οι περισσότεροι Πακιστανοί πουλάνε ναρκωτικά ή κάνουν διακίνηση άλλων λαθρομεταναστών και έχουν πολλά λεφτά, υπάρχουν βέβαια και μερικές εξαιρέσεις. Αν θες να συγκρίνεις τον εαυτό σου, σύγκρινε τον τουλάχιστον με κάτι καλύτερο
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Κοίτα αγόρι μου τα έχεις λάθος στο μυαλό σου, οι περισσότεροι Πακιστανοί πουλάνε ναρκωτικά ή κάνουν διακίνηση άλλων λαθρομεταναστών και έχουν πολλά λεφτά, υπάρχουν βέβαια και μερικές εξαιρέσεις. Αν θες να συγκρίνεις τον εαυτό σου, σύγκρινε τον τουλάχιστον με κάτι καλύτερο
Διαφωνώ ρε μπρο οι Πακιστανοί δουλεύουν δε κάνουν τέτοιες απατεώνιες και λεφτά δε έχουν αλλά οκ όπως θες.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
737
Κριτικές
30
Like
4.577
Πόντοι
2.836
Δεν μπορώ να καταλάβω στην πρωτεύουσα της Ελλάδας που υπάρχει η πηγή του αγοραίου έρωτα της χώρας που μπορεί κάθε εθνικότητας άντρας να παει με πληρωμή ανάλογα με το πορτοφόλι του σε μεγάλο ευρος τιμής με γυναίκα......να υπάρχουν περιστατικά βιασμού τη σημερινή εποχή.

Δηλαδή σε μια επαρχιακή πόλη της χώρας που δεν υπάρχουν πουτάνες ή κοστίζουν όσο ο χρυσός ......όλοι που δεν μπορουν να βρουνε μ@@ι πρεπει να κάνουν απόπειρες βιασμού??
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
353
Like
750
Πόντοι
81
Μα καλα κι αυτος ο Ασιατης οπως λενε, δεν εχει 10- 15 ευρω να γαμησει στο Μεταξι και περιμενει να σκασει καμια ξεμπαρκη ελεηνιδα για να τον χωσει ? με κινδυνο να παει και φυλακη. Τοτε τι ηρθε στην Ευρωπη αμα ειναι να ζει ετσι. Γιατι δεν καθοταν στη χωρα του ? Η μηπως εκει τα μπουρδελα ειναι πιο ακριβα απο την Ελλαδα ?
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Δεν μπορώ να καταλάβω στην πρωτεύουσα της Ελλάδας που υπάρχει η πηγή του αγοραίου έρωτα της χώρας που μπορεί κάθε εθνικότητας άντρας να παει με πληρωμή ανάλογα με το πορτοφόλι του σε μεγάλο ευρος τιμής με γυναίκα......να υπάρχουν περιστατικά βιασμού τη σημερινή εποχή.

Δηλαδή σε μια επαρχιακή πόλη της χώρας που δεν υπάρχουν πουτάνες ή κοστίζουν όσο ο χρυσός ......όλοι που δεν μπορουν να βρουνε μ@@ι πρεπει να κάνουν απόπειρες βιασμού??
Δε είναι θέμα σεξ δυστιχως.Το θέμα είναι ότι αυτά τα μυαλά είναι άρρωστα θέλουν σεξ με το ζόρι έτσι έχουν μάθει,θέλουν να γαμανε και η άλλη να μη θέλει με το ζόρι δυστιχως έτσι είναι.
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Μα καλα κι αυτος ο Ασιατης οπως λενε, δεν εχει 10- 15 ευρω να γαμησει στο Μεταξι και περιμενει να σκασει καμια ξεμπαρκη ελεηνιδα για να τον χωσει ? με κινδυνο να παει και φυλακη. Τοτε τι ηρθε στην Ευρωπη αμα ειναι να ζει ετσι. Γιατι δεν καθοταν στη χωρα του ? Η μηπως εκει τα μπουρδελα ειναι πιο ακριβα απο την Ελλαδα ?
Αβυσος η ψυχή του ανθρώπου.Να ξέρεις οι βιαστές δε είναι ότι τους λείπει το σεξ είναι ότι θέλουν να το κάνουν με το ζόρι και να μη θέλει η άλλη γιατί είναι μαλακες.Μπορει να μη τους κάθονται Ελληνίδες και να θέλουν να το κάνουν με το ζόρι το σεξ μαζι τους για να τις ταπεινώσουν και να τις εκδικηθούν που δε τους κάθονται οι Ελληνίδες υπό κανονικές συνθήκες με φλερτ.
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Στο μπουρδέλο μόνο οι Πακιστανοί μπαίνουν για γαμηση.οι Έλληνες πάνε μόνο για να πάρουνε μάτι.επισης οι πακηδες γαμανε ο ένας τον άλλον.δηαλδη δεν τους λείπει το σεξ..σχεδόν κάθε μέρα κάτι θα γαμησουνε η στα μπουρδέλα η κάναν γκέι..
Το έχω ένα ερώτημα πόσες φορές λέτε να έχουν πάει τα πακι στις πουτανες ?
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
Αβυσος η ψυχή του ανθρώπου.Να ξέρεις οι βιαστές δε είναι ότι τους λείπει το σεξ είναι ότι θέλουν να το κάνουν με το ζόρι και να μη θέλει η άλλη γιατί είναι μαλακες.Μπορει να μη τους κάθονται Ελληνίδες και να θέλουν να το κάνουν με το ζόρι το σεξ μαζι τους για να τις ταπεινώσουν και να τις εκδικηθούν που δε τους κάθονται οι Ελληνίδες υπό κανονικές συνθήκες με φλερτ.
ε ναί τα έχουμε προβλέψει , αναμενόμενα είναι μερικά κακά πράματα από κάποιους παιγμένους που κλωτσάνε στις σωστές συμβουλές αντί να λένε ευχαριστώ
Η συνέχεια είναι ότι θα σκύβουν να πιάσουν το σαπούνι στη μπουζού και τότε θα βλαστημούν την ώρα και τη στιγμή που το έπαιζαν μάγκες σε κοπέλες

psychology.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom