Νέα

Μετάξι: πτώση τιμών, άνοδος ποιότητας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nwdas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 3K
  • Ετικέτες
    μεταξουργείο
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
την τελευταία φορα που πήγα μεταξουργείο(πριν κάνα μηνα) παρατήρησα πτώση τιμών και ανεβασμένο το επίπεδο των κοριτσιών...συμφωνείτε?
 
OP
OP
nwdas

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
δηλαδη ποσο πηγε?
σε ελάχιστα μαγαζιά ήταν 20 ευρώ (λιγότερα σαφώς από παλιά)....στην πλειοψηφία ήταν 15 ευρώ υπήρχαν και λίγα με 10 και το επίπεδο των κοριτσιών μου φάνηκε ανώτερο από ποτε!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
σε ελάχιστα μαγαζιά ήταν 20 ευρώ (λιγότερα σαφώς από παλιά)....στην πλειοψηφία ήταν 15 ευρώ υπήρχαν και λίγα με 10 και το επίπεδο των κοριτσιών μου φάνηκε ανώτερο από ποτε!


δηλαδη με 10 ευρω ,δηλαδη σαν να παιρνεις μια καρτα cosmote γαμαει και ο τυφλος.και ο καθε μαλακας.


ε δεν θελει πολυ μυαλο για να καταλαβει γιατι οι περισσοτεροι ειναι γκαου και δεν μπορουν να

ριξουν μια πραγματικη γκομενα.. ;)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
κάτσε μισό. Τι εννοείς επίπεδο; Δηλαδή κάνουν καλά προκαταρκτηκα, φιλάκια χαδάκια εξηνταεννέα κ.α.; Συγνώμη φίλε αλλα για Μεταξουργείο μιλάμε. Εκεί πάνε οι περισσότεροι αλλοδαποί και δεν μιλάω για Αλβανούς και Ρώσσους αλλα για Πακιστανούς, Ιρανούς, Κινέζους και Αφρικανούς. Δηλαδή υποτίθεται οτι το 10ρικο είναι καλό;
 
OP
OP
nwdas

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
κάτσε μισό. Τι εννοείς επίπεδο; Δηλαδή κάνουν καλά προκαταρκτηκα, φιλάκια χαδάκια εξηνταεννέα κ.α.; Συγνώμη φίλε αλλα για Μεταξουργείο μιλάμε. Εκεί πάνε οι περισσότεροι αλλοδαποί και δεν μιλάω για Αλβανούς και Ρώσσους αλλα για Πακιστανούς, Ιρανούς, Κινέζους και Αφρικανούς. Δηλαδή υποτίθεται οτι το 10ρικο είναι καλό;
όταν λέω το επίπεδο των κοριτσιών τι λες να εννοώ?
προφανώς την εμφάνιση...είπα τι παρατήρησα την τελευταία φορα που πήγα πριν ένα μηνα...δεν τις γάμησα όλες τότε για να ξέρω
και γω για μεταξι μιλάω αλλα όχι γενικά...αν αξίζει το μεταξι και ποιος γαμάει εκεί...συγκριτικά με το παρελθόν είναι η παρατήρηση μου
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
με 10 ευρω μπορεις να γαμησεις δηλαδη εναν ανθρωπο...

που φτασαμε ρε πουστη μου...

εκμεταλλευση ανθρωπου απο ανθρωπο..

χεσε μεσα φιλε,ολα για το γαμημενο το χρημα γινονται.......!!!!!!

χρημα=η χειροτερη "εφευρεση" του ανθρωπου.
 
OP
OP
nwdas

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
με 10 ευρω μπορεις να γαμησεις δηλαδη εναν ανθρωπο...

που φτασαμε ρε πουστη μου...

[glow=red,2,300]εκμεταλλευση ανθρωπου απο ανθρωπο..[/glow]
και στα στούντιο με τα 50aria και τα 100aria εκμετάλλευση ανθρώπου γίνεται...μονο που εμείς είμαστε οι εκμεταλλευόμενοι...
για να μην απαντήσω σοβαρά σ αυτό που λες...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
και στα στούντιο με τα 50aria και τα 100aria εκμετάλλευση ανθρώπου γίνεται...μονο που εμείς είμαστε οι εκμεταλλευόμενοι...
για να μην απαντήσω σοβαρά σ αυτό που λες...
:thumbsup:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
και στα στούντιο με τα 50aria και τα 100aria εκμετάλλευση ανθρώπου γίνεται...μονο που εμείς είμαστε οι εκμεταλλευόμενοι...
για να μην απαντήσω σοβαρά σ αυτό που λες...


εχει γινει τοσο ευκολο πλεον να γαμας που οι περισσοτεροι ανδρες δεν αναπτυσσουν νοημοσυνη για να μπορεσουν

να ριξουν αξιοπρεπη γκομενα. γι αυτο εχουν προβλημα μετα στις σχεσεις τους.

οποιος εχει φραγκα να γαμαει.

οι υπολοιποι να αναπτυξουν νοημοσυνη και ευφυια που θα κανει την διαφορα.να ναι μαγκες.οπως παλια.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
με 10 ευρω μπορεις να γαμησεις δηλαδη εναν ανθρωπο...

που φτασαμε ρε πουστη μου...

εκμεταλλευση ανθρωπου απο ανθρωπο..
νταξει πηγαινε αυριο στην εκκλησια να προσευχηθεις για μας τους ασωτους.

Περα απο την πλακα ,εισαι εντελως εκτος τοπου και χρονου φιλε...αλλο ενα δειγμα της σεξουαλικης ηθικης που προσπαθουν να μας επιβαλλουν , αλλα εμεις θα αντιστεκομαστε:
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

First Lady

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
εχει γινει τοσο ευκολο πλεον να γαμας που οι περισσοτεροι ανδρες δεν αναπτυσσουν νοημοσυνη για να μπορεσουν

να ριξουν αξιοπρεπη γκομενα. γι αυτο εχουν προβλημα μετα στις σχεσεις τους.

Πολυ σωστος....
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
νταξει πηγαινε αυριο στην εκκλησια να προσευχηθεις για μας τους ασωτους.

Περα απο την πλακα ,εισαι εντελως εκτος τοπου και χρονου φιλε...αλλο ενα δειγμα της σεξουαλικης ηθικης που προσπαθουν να μας επιβαλλουν , αλλα εμεις θα αντιστεκομαστε:
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
:2funny: :2funny: :2funny:


μακρυα απο την εκκλησια φιλε..

δεν τους παω με τιποτα..

ομως να γαμας καποιον για 10 ευρω ειναι ξεφτιλα πια..

οπως και να το κανουμε
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
με 10 ευρω μπορεις να γαμησεις δηλαδη εναν ανθρωπο...

που φτασαμε ρε πουστη μου...

εκμεταλλευση ανθρωπου απο ανθρωπο..

Άσε μας ρε φίλε.Άμα έσυ έχεις φράγκα και γουστάρεις να σκάς 50αρια και 100αρια για κομοδίνα σε στούντιο για 15 λεπτά καντο...

εμάς μας ρώτησες αν τα χουμε? Για μερικούς ανθρώπους τα 10 ευρώ που λες έχουν αξία.Για μένα προσωπικά είναι το 1/4 του μεροκάματού μου που χω και πτυχίο Πανεπιστημίου. Τι δηλαδή λίγα είναι τα 10 ευρώ για 15 λεπτά πήδημα?Ήμαρτον δηλαδή...άς έπαιρνα και γω 10 ευρώ σε 10 και 15 λεπτά καλά θα ταν...

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom