Νέα

Metal videos!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Heelover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19K
  • Εμφανίσεις 503K
  • Ετικέτες
    heavy metal
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
πω ρε αλανι τι μου θυμισες..
το πρωτο cd σκληρης μουσικης που αγορασα απο Μοναστηρακι.
απο το 7+7 συγκεκριμενα καπου το μακρινο 90 και κατι.
να'σαι καλα.
Πρόλαβες το απαγορευμένο ή την επανέκδοση?
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Πρόλαβες το απαγορευμένο ή την επανέκδοση?
την επανεκδοση δυστυχως φιλε manimal.
επισης το πρωτο ειχε καποιες κοπιες σε μια μικρη
δερματινη θηκη πτωματοσακουλα και ελεγε body count-body bag. :thumbsup:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Πες μου οτι έχεις το απαγορευμένο
Φίλε το είχα βρει σε δισκάδικο τότε και δεν είχα λεφτα και του λέω του μαλάκα του υπέυθυνου κράτησέ το μου να έρθω να το πάρω αύριο,είχε μείνει το τελευταίο και την άλλη μέρα πήγα να το πάρω και το είχαν δώσει και όταν τον ρώτησα γιατί δεν το κράτησες μου προέβαλλε δικαιολογίες τύπου και που ήξερα εγώ αν έρθεις,μου το ζητούσαν και άλλοι κλπ.Μάλλον έπαιξε ρόλο ότι ήμουν γυμνασιόπαιδο τότε και ο τύπος δεν με πήρε στα σοβαρά. :cussing:ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΜΕΣΑ ΛΕΜΕ:tickedoff:
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Φίλε το είχα βρει σε δισκάδικο τότε και δεν είχα λεφτα και του λέω του μαλάκα του υπέυθυνου κράτησέ το μου να έρθω να το πάρω αύριο,είχε μείνει το τελευταίο και την άλλη μέρα πήγα να το πάρω και το είχαν δώσει και όταν τον ρώτησα γιατί δεν το κράτησες μου προέβαλλε δικαιολογίες τύπου και που ήξερα εγώ αν έρθεις,μου το ζητούσαν και άλλοι κλπ.Μάλλον έπαιξε ρόλο ότι ήμουν γυμνασιόπαιδο τότε και ο τύπος δεν με πήρε στα σοβαρά. :cussing:ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΜΕΣΑ ΛΕΜΕ:tickedoff:
καλα αυτα τα κανανε οι περισσοτεροι τοτε δυστυχως.εχω φαει κατι τετοια χαστουκια και εγω.
κονομαγανε τοτε γι'αυτο μετα που μειωθηκε ο τζιρος και μειναμε οι ρομαντικοι στους χωρους αυτους
τα κραταγανε και τα παρακραταγανε χωρις προβλημα γιατι δεν υπηρχε τρελη ζητηση.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.280
Πόντοι
3.506
καλα αυτα τα κανανε οι περισσοτεροι τοτε δυστυχως.εχω φαει κατι τετοια χαστουκια και εγω.
κονομαγανε τοτε γι'αυτο μετα που μειωθηκε ο τζιρος και μειναμε οι ρομαντικοι στους χωρους αυτους
τα κραταγανε και τα παρακραταγανε χωρις προβλημα γιατι δεν υπηρχε τρελη ζητηση.
Κάναμε κοπάνα απο το σχολείο, πιτσιρικάδες , να πάρουμε κανα cd :confused:
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Κάναμε κοπάνα απο το σχολείο, πιτσιρικάδες , να πάρουμε κανα cd :confused:
cd κονκαρδες σημαιες ραφτα μπλουζες ολα απο Μοναστηρακι μετα Φυλης τσαρκα και τελος Ομονοια
στα Palladium arcade-flipper pinball και ηλεκτρικος για επιστροφη σπιτι με σταση για σουβλακια...:smitten::smitten::smitten::smitten::smitten:
 

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
514
Κριτικές
37
Like
3.665
Πόντοι
5.396
λοιπών κάτι καινούριο, φρεσκαδούρα!


rock city -> metropolis -> (αργότερα metalera) ->μοναστηράκι (7+7) και στα δισκοπωλεία
ακαδημία ομόνοια μοναστηράκι και ξαναμανα ποδαράτο για σύγκριση τιμών μήπως γλιτώσω κανά 100+ δραχμές!
απλά νιάτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom