Νέα

Metal videos!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Heelover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19K
  • Εμφανίσεις 504K
  • Ετικέτες
    heavy metal
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535

Αγιος ο Bafomet ....πωρωση....βαλτε το τερμα...απ τις καλυτερες στιγμες του Σουηδικου μπλακ...θυμαμαι συνεντευξεις Σααματε (αυτος τα κανει ολα) στο Ελληνικο metal invader...παλαβος τελειως...

''χορευω με τον Πανα μεσα στο δασος...ο Διας μου στελνει κρυσταλλινες σφαιρες μισους κ γω τις κανω μουσικη''...κ αλλα τετοια ωραια... :grin: :grin:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Αγιος ο Bafomet ....πωρωση....βαλτε το τερμα...απ τις καλυτερες στιγμες του Σουηδικου μπλακ...θυμαμαι συνεντευξεις Σααματε (αυτος τα κανει ολα) στο Ελληνικο metal invader...παλαβος τελειως...

''χορευω με τον Πανα μεσα στο δασος...ο Διας μου στελνει κρυσταλλινες σφαιρες μισους κ γω τις κανω μουσικη''...κ αλλα τετοια ωραια... :grin: :grin:

ωραίοι δεν τους ήξερα ..
έχουν σχέση με Ελλάδα  ?  :think:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ωραίοι δεν τους ήξερα ..
έχουν σχέση με Ελλάδα  ?  :think:
μπα,καμμενος Σουηδος ειναι...ζει στο δασος σε μια καλυβα,κοβει ξυλα,κτλ,κτλ... :grin: :grin:
εχουν βγαλει αρκετο πραγμα,μερικα ειναι καλα,μερικα δεν ακουγονται... :grin:
π.χ. σε καποια τραγουδια δεν τραγουδουσε,αλλα εσκουζε ακατανοητα... :tooth: :tooth:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66

ενώ και για ατίλα δεν το συζητάμε δίνω ρέστα..  :P νομίζω πως μανιακ κολλάει περισσότερο στους mayhem ..
ton ατίλα θα τον γούσταρα σε όλα τα άλλα black group, και βασικό μέλος στους sunn o  :)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ενώ και για ατίλα δεν το συζητάμε δίνω ρέστα..  :P νομίζω πως μανιακ κολλάει περισσότερο στους mayhem ..
ton ατίλα θα τον γούσταρα σε όλα τα άλλα black group, και βασικό μέλος στους sunn o  :)
Ατιλα στο ντε μυστερις ειναι αρρωστια σκετη... :cum: :cum:
ο μανιακ παντα μου αρεσε στο σανιδι με mayhem...τους ειχα δει κ live θεσ/κη στα μεσα του 2000...υπερτατη μορφη,κοπηκε στα χερια,μας πεταξε κ το γουρονοκεφαλι πανω μας,βλαστημησε,μας απαξιωσε κ γουσταραμε τρελα.... :grin: :grin:
ο Ατιλα, πολλα χαπια αυτο το παιδι... :tooth: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom