Νέα

Metal videos!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Heelover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19K
  • Εμφανίσεις 504K
  • Ετικέτες
    heavy metal
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
απ το καινουργιο////

 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
τους savatage τους τιμησαμε στην Αποθηκη του Μυλου Θεσ/κη...εκει απολαυσαμε το μεγαλειο του χοντρου Ολιβα κ της παρεας του...τεραστια μπαντα,η οποια-κατα την γνωμη μου-δεν εχει παρει τα ευσημα που της αξιζουν....το ιδο κ για τους sentenced οπου τους τιμησαμε στην παλια Υδρογειο...να ναι καλα ο Alone που τους εφερε Ελλαδα...rip κ για τους τρεις.... :P

θα μου άρεσε να δω και sentenced εποχής frozen....
αυτοί το διέλισαν λόγο Miika Tenkula ?
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
θα μου άρεσε να δω και sentenced εποχής frozen....
αυτοί το διέλισαν λόγο Miika Tenkula ?
εγω  οταν τους ειδα,ειχαν φρεσκο τοτε το The Cold White Light...ο Μιικα ειχε χρονιο προβλημα αλκοολισμου κ μετα θεμα με την καρδια του...ο τυπος με το ζορι περπαταγε...ετσι κοψανε τις περιοδειες,βγαλανε κ το the funeral κ μετα παπαλα...αγαπημενη μπαντα για την οποια ''εφτυσα'' γκομενα προκειμενω να τους δω live...δε το μετανιωσα ποτε. :grin: :grin:
εντιτ:πρωτα σταματησανε κ μετα λογω θανατου του Μιικα διελυσαν...ο Τανελι ειναι πρωτος ξαδερφος με τον συγχωρεμενο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
την κοπαναω...ειμαι καλεσμενος σε γαμο,παω να βαλω γραβατα κ πουκαμισο.... :tooth: :tooth:
 

SODOM3

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.360
Like
0
Πόντοι
16
την κοπαναω...ειμαι καλεσμενος σε γαμο,παω να βαλω γραβατα κ πουκαμισο.... :tooth: :tooth:

Ασε τα πουκαμισα και τις γραβατες θα πας true ντυμενος με t-shirt nucleal assault και βερμουδα και θα moshareis πανω στους αλλους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom