Νέα

Μετά τη "Βίλα Αμαλία" έφοδος και στη "Λέλα Καραγιάννη"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.172
Πόντοι
2.606

Επισκέπτης
Το δεύτερο σκέλος αβαβά, ε;

Ποιόν εννοεί ο px75. Μούγγα στη στρούγγα;

Δεν ξέρω ποιον εννοεί και στ'αρχίδια μου κιόλας.
Ο πίξης είναι ένα γελοίο ατομάκι που μόνο η ενασχόληση μαζί του υποβιβάζει τον οποιονδήποτε. Τα στοιχεία του ΜΟΝΟΣ του τα έχει ανεβάσει στο νετ κι αρκεί κάποιος να "περπατήσει" ένα μικρό μονοπάτι ξεκινώντας απ'το γούγλη.
Δεν φταίει κανείς που είναι τόσο ηλίθιος και μαρτυράει χωρίς ξύλο. Τον έχω προκαλέσει να γράψω δημόσια το μονοπάτι αυτό για να δούμε ποιος είναι ρουφιάνος και ποιος μαλάκας..
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
-ΡΕ μαστορα τρολλαρεις?ποιο δευτερο σκελος ....γουγλης ειναι το σκελος ,1 δεν εχει 2...

Ποιός γούγλης ρε παπάρα.... του ζητήσαμε ανοιχτά να βάλει το λήμμα με το οποίο ψάχνει στον γούγλη με τα νικ αλλά την κάνει με ελαφρά πηδηματάκια...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.172
Πόντοι
2.606
εσύ πάλι που ξέρεις τι του έστειλε και τι όχι ???

διαβάζεις τα πμ τρίτων ???

αααα ναι και ο γούγλης αν βάλεις αναζήτηση pxXX θα σου βγάλει ένα πιάνο Casio ...
χαχαχαχαχαχχαχα τελικα εισαι και συ και το ψυχοπαιδι σου για τα μπαζα...χτες ρε δεν τα λεγανε ΑΥΤΑ εδω μεσα????? και μαλιστα προκαλουσανε το μουνακι τον 75 να το βγαλει στη φορα?????
ΟΣΟ για τα πμ τριτων που αναφερεις....διαβαζω επισης και φλυντζανακια καφε ,επιγραφες στα σανσκριτικα και συνταγες κακογραμμενες γιατρων....
Ειδικα αμα βαλεις και σκετο χχχ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΠΡΑΜΑ ,ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΡΚΟΥΝΗΜΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ!
ΛΕΒΙΕ!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
χαχαχαχαχαχχαχα τελικα εισαι και συ και το ψυχοπαιδι σου για τα μπαζα...χτες ρε δεν τα λεγανε ΑΥΤΑ εδω μεσα????? και μαλιστα προκαλουσανε το μουνακι τον 75 να το βγαλει στη φορα?????
ΟΣΟ για τα πμ τριτων που αναφερεις....διαβαζω επισης και φλυντζανακια καφε ,επιγραφες στα σανσκριτικα και συνταγες κακογραμμενες γιατρων....
Ειδικα αμα βαλεις και σκετο χχχ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΠΡΑΜΑ ,ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΡΚΟΥΝΗΜΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ!
ΛΕΒΙΕ!

και γιατί δεν το στην φόρα αυτός που το έστειλε... ???

απλά γιατί δεν υπάρχει.. γιατί δεν είναι δυνατόν μέσα από τον γούγλη ξέροντα;ς μόνο ένα νικ να βρείς ποιός είναι από πίσω...

αλλά ο ρουφιάνος έχει πάντα τον τρόπο να μαθαίνει... και ειδικά ο αρχιρουφιάνος για τον οποίο συζητάμε και είναι ο υπερπόντικας...

αμα έχει νεφρί ας βάλει το λήμμα με το οποίο μέσω του γούγλη βρήκε τα στοιχεία...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.172
Πόντοι
2.606
και γιατί δεν το στην φόρα αυτός που το έστειλε... ???

απλά γιατί δεν υπάρχει.. γιατί δεν είναι δυνατόν μέσα από τον γούγλη ξέροντα;ς μόνο ένα νικ να βρείς ποιός είναι από πίσω...

αλλά ο ρουφιάνος έχει πάντα τον τρόπο να μαθαίνει... και ειδικά ο αρχιρουφιάνος για τον οποίο συζητάμε και είναι ο υπερπόντικας...

αμα έχει νεφρί ας βάλει το λήμμα με το οποίο μέσω του γούγλη βρήκε τα στοιχεία...
τραμπουτζανα μας τα κανες μπαλονια....τελικα εισαι- ο κλασικός, ο μαλάκας ο Έλληνας.....τελος!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
τραμπουτζανα μας τα κανες μπαλονια....τελικα εισαι- ο κλασικός, ο μαλάκας ο Έλληνας.....τελος!

θα σου στείλω μια βελόνα να τα τρυπήσεις να ξεπρηστούν... αν και δεν νομίζω ότι πρηστήκανε γιατί απλά δεν διαθετεις..

σύρε και γαμίσου τώρα και μετά στην τρύπα σου κατσαρίδα...
 

Επισκέπτης
γιατί δεν είναι δυνατόν μέσα από τον γούγλη ξέροντα;ς μόνο ένα νικ να βρείς ποιός είναι από πίσω...
Εγω θα σου ελεγα να δοκιμασεις παντως...και μετα θα δουμε ποιος και εαν ρουφιανεψε(οχι,δεν εννοει εμενα ο πιεξουλης).
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
αντε και ξερουμε ποιος ειναι ο τραμουντανας η ο πιεξουλης η ο νατσο
ε και;
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.172
Πόντοι
2.606
αμα έχεις νεφρί είπαμε... βάλε το λήμμα με το οποίο βρίσκεις...
-ΤΡΕΛΙΤΣΑ πουλας ρε οργιο??? Το χεις βρει μωρη κουφαλιτσα ,αλλα προκαλεις για να δεις μπανιαρισματα,ετσι?
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
-ΡΕ μαστορα τρολλαρεις?ποιο δευτερο σκελος ....γουγλης ειναι το σκελος ,1 δεν εχει 2...

Ρε γίδι κόβει αυτό που ρωτάω στη μέση και απαντάει στο ένα από τα δύο σκέλη.

ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΣΤ εννοώ, το οποίο παραθέτει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom