Νέα

Μέρη όπου ώριμοι ψαρεύουν πιτσιρικάδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Akis_val
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Akis_val

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2024
Μηνύματα
23
Like
21
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Νέος στην σελίδα και νέος στην πόλη της Θεσσαλονίκης. Θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος και να μου πει εάν γνωρίζει με τα σημερινά δεδομένα, κάποια μέρη, πάρκα, καταστήματα, πάρκινγκ όπου μπορώ να πάω ίσως και με το αυτοκίνητο και να υπάρχουν ώριμοι παθητικοί που ψάχνουν νέους ενεργητικούς. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.346
Κριτικές
1
Like
7.171
Πόντοι
2.306
Καλησπέρα παιδιά. Νέος στην σελίδα και νέος στην πόλη της Θεσσαλονίκης. Θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος και να μου πει εάν γνωρίζει με τα σημερινά δεδομένα, κάποια μέρη, πάρκα, καταστήματα, πάρκινγκ όπου μπορώ να πάω ίσως και με το αυτοκίνητο και να υπάρχουν ώριμοι παθητικοί που ψάχνουν νέους ενεργητικούς. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επρεπε να ησουν στην Τουμπα χθες μεταμεσονυκτια, θα εκανες την τυχη σου…:confused:
για αυτοκινητο δυσκολα χθες.
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.148
Κριτικές
16
Like
3.499
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα παιδιά. Νέος στην σελίδα και νέος στην πόλη της Θεσσαλονίκης. Θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος και να μου πει εάν γνωρίζει με τα σημερινά δεδομένα, κάποια μέρη, πάρκα, καταστήματα, πάρκινγκ όπου μπορώ να πάω ίσως και με το αυτοκίνητο και να υπάρχουν ώριμοι παθητικοί που ψάχνουν νέους ενεργητικούς. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Παλικάρι μου σε αυτό το σπορ δεν έχει μόνιμα παθητικούς...
Ανά πάσα στιγμή μπορεί να :erection:και να ζητήσει να του κάτσεις...
Ποτέ δεν ξέρεις τι πρόκειται να σου συμβεί...
 
OP
OP
A

Akis_val

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2024
Μηνύματα
23
Like
21
Πόντοι
0
Επρεπε να ησουν στην Τουμπα χθες μεταμεσονυκτια, θα εκανες την τυχη σου…:confused:
για αυτοκινητο δυσκολα χθες.
Δυστυχώς, δεν το σκέφτηκα.. Παίζει να γίνει φάση έτσι στο γήπεδο;
 
OP
OP
A

Akis_val

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2024
Μηνύματα
23
Like
21
Πόντοι
0
Παλικάρι μου σε αυτό το σπορ δεν έχει μόνιμα παθητικούς...
Ανά πάσα στιγμή μπορεί να :erection:και να ζητήσει να του κάτσεις...
Ποτέ δεν ξέρεις τι πρόκειται να σου συμβεί...
Ναι φίλε μου, έχεις δίκιο. Αλλά η επιθυμία μου είναι να βρώ παθητικούς κατά κύριο λόγο. Σ'ευχαριστώ παρά πολύ όμως για την ενημέρωση σου!
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.346
Κριτικές
1
Like
7.171
Πόντοι
2.306
Δυστυχώς, δεν το σκέφτηκα.. Παίζει να γίνει φάση έτσι στο γήπεδο;
Κανονικα , χθες ηταν σουπερ ευκαιρια, ήταν και σκασμενοι οι μπαρμπαδες απ’ το αγχος, θα το θελανε ενα καλο σπρωξιμο να κλεισει καλα η γιορτη.
ποις θα επαιρνε χαμπάρι μεσα στη πολυκοσμια? Ολοι κοιταζαν το φανταχτερο κυπελλο…
 
OP
OP
A

Akis_val

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2024
Μηνύματα
23
Like
21
Πόντοι
0
Κανονικα , χθες ηταν σουπερ ευκαιρια, ήταν και σκασμενοι οι μπαρμπαδες απ’ το αγχος, θα το θελανε ενα καλο σπρωξιμο να κλεισει καλα η γιορτη.
ποις θα επαιρνε χαμπάρι μεσα στη πολυκοσμια? Ολοι κοιταζαν το φανταχτερο κυπελλο…
Κρίμα!! Ίσως κάποια άλλη στιγμή,το έχω σκεφτεί και πάω!! Νομίζω όμως πως σίγουρα θα υπάρχουν κάποια μέρη όπου μπορείς να κάνεις παιχνίδι. Κάποια πάρκα, κάποια καφέ, ίσως πάρκινγκ.. Μήπως γνωρίζεις κάτι;
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.346
Κριτικές
1
Like
7.171
Πόντοι
2.306
Κρίμα!! Ίσως κάποια άλλη στιγμή,το έχω σκεφτεί και πάω!! Νομίζω όμως πως σίγουρα θα υπάρχουν κάποια μέρη όπου μπορείς να κάνεις παιχνίδι. Κάποια πάρκα, κάποια καφέ, ίσως πάρκινγκ.. Μήπως γνωρίζεις κάτι;
Οχι φιλε μου μονο για το γηπεδο του ΠΑΟΚ εχω ακουσει.
Iισως μπορει να βοηθησει ο @markosp που ξερει απο αυτα.
 

AB31415

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2016
Μηνύματα
8
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Νέος στην σελίδα και νέος στην πόλη της Θεσσαλονίκης. Θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος και να μου πει εάν γνωρίζει με τα σημερινά δεδομένα, κάποια μέρη, πάρκα, καταστήματα, πάρκινγκ όπου μπορώ να πάω ίσως και με το αυτοκίνητο και να υπάρχουν ώριμοι παθητικοί που ψάχνουν νέους ενεργητικούς. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.Ί

Καλησπέρα παιδιά. Νέος στην σελίδα και νέος στην πόλη της Θεσσαλονίκης. Θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος και να μου πει εάν γνωρίζει με τα σημερινά δεδομένα, κάποια μέρη, πάρκα, καταστήματα, πάρκινγκ όπου μπορώ να πάω ίσως και με το αυτοκίνητο και να υπάρχουν ώριμοι παθητικοί που ψάχνουν νέους ενεργητικούς. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Είμαι 50 και με ενδιαφέρει πολύ αυτό που λες. Στείλε μου pm.
 

Domtop30ath

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι παίζει Θήβα φίλε; Παίζει να πεις γιατί δεν μπορώ να στείλω DM?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom