Νέα

Μέλη που αυξάνουν την επισκεψιμότητα στο μπου.κομ !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Κώστας Λαδάκης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 282
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
Κ

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.750
Πόντοι
1.686
Γενικά, όποιος θέλει, μπορεί
να γράψει ποιά μέλη τον κάνουν
να θέλει να μπει στο σάϊτ,
έστω για χαβαλέ !  :rockon:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Επίσης ο απολυτος ηταν για μένα λόγος να μπαίνω στο σαιτ.. η εξαφάνιση του μου αφήνει μια αίσθηση ανεξιχνιαστου εγκλήματος..
 
OP
OP
Κ

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.750
Πόντοι
1.686
Για παράδειγμα, ο εξαιρετικός Professor X
μέσα στο κρύο, κατόρθωσε να συντάξει τη σημερινή ενημέρωσή του !  :rockon:

Δείτε κάτω !



Αυτά είναι μέλη που μας κάνουν να μπούμε στο μπου.κομ ! 
 
OP
OP
Κ

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.750
Πόντοι
1.686
Επίσης ο απολυτος ηταν για μένα λόγος να μπαίνω στο σαιτ.. η εξαφάνιση του μου αφήνει μια αίσθηση ανεξιχνιαστου εγκλήματος..

Μας παρακολουθεί, με άλλο νικ....  :2funny: :rockon:
 
OP
OP
Κ

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.750
Πόντοι
1.686


Προσωπικά, ευγνωμονώ αυτούς που κάνουν
σχόλια για φιλμ και βιβλία

και είναι ένας από τους λόγους που
μπαίνω στο σάϊτ ! :rockon:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.655
Like
5.942
Πόντοι
1.406
Επίσης ο απολυτος ηταν για μένα λόγος να μπαίνω στο σαιτ.. η εξαφάνιση του μου αφήνει μια αίσθηση ανεξιχνιαστου εγκλήματος..
εχει εξιχνιαστει τυπε  :rolleyes:

Muhel_u2.jpg
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Εγώ καυλαντίζω με περιγραφές και αναλύσεις του Άρχοντα Βαλκανιόπουτσου Κman2 στα ανατολικά νήματα!
Νομίζω και άλλα μέλη θα πρέπει να είναι (κρυφοί ή φανεροί) θαυμαστές του.
Σημασία δεν έχει, συχνά, τι λέει, αλλά ο τρόπος με τον οποίο τα λέει...  :orchestra:

Δεν είναι τυχαίο το γεγονός ότι δύο μέλη που γνωρίζω (ίσως μου διαφεύγει και κάποιο άλλο)
έχουν εμπνευστεί τα nicknames από τον Άρχοντα: φυσικά ο "Βαλκάνιος Πουτσαράς" (το έχει δηλώσει άλλωστε)
και κάποιος, νομίζω, "Υπερβαλκάνιος". Αυτό και αν είναι φόρος τιμής...  :kneel:

Συμφωνώ απολύτως ότι ο κ. Μπακάλης είναι μια κατηγορία από μόνος. Υπήρξα, και ο ίδιος, θαυμαστής του
ήδη σαν επισκέπτης και πολύ πριν γίνω μέλος.  

Αναμφισβήτητα, η συμβολή του φίλου Mindreader είναι πολύτιμη και ανεβάζει σαφώς το επίπεδο σε πολλούς
τομείς. Ειδικά (αν και όχι μόνο) τα ταξιδιωτικά του νήματα, θεωρώ ότι είναι σημεία αναφοράς και ζωντανεύουν
μοναδικά τις εμπειρίες ενός καλού ταξιδευτή. Σίγουρα, ισχυρός πόλος έλξης για παραπάνω επισκεψιμότητα!

Το έχω δηλώσει και σε άλλη ευκαιρία, ότι η πρωτοβουλία του φίλου νηματοθέτη, Λαδάκη να ανοίξει ειδικό νήμα
για Σοπέν και Ραχμάνινοφ, παρουσιάζοντας κορυφαία έργα και μέγιστους ερμηνευτές, αποτελεί από τις πιο ευχάριστες
και αναπάντεχες εκπλήξεις για κάθε επισκέπτη!

Τέλος, από τα πιο νέα μέλη, δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω για την ξεχωριστή και άκρως ποιοτική συνεισφορά του φίλου Βοργία!

Στις πορνοενημερώσεις, υπάρχουν πολλοί αξιόλογοι άνθρωποι, Digweed, Προφέσορας, Σμύρνης, Αγιο-Φανούριος κλπ.
που δίνουν τον καθημερινό παλμό. Μάχιμοι στρατιώτες στην ενημέρωση, τα δε "πολεμικά ανακοινωθέντα" σε αρκετές
περιπτώσεις είναι μικρά κομψοτεχνήματα ουσίας και ύφους. Το ίδιο οι κριτικές!

Από κριτικογράφους, θεωρώ ότι ειδικά οι κ.κ. Νick1000 (a.k.a Vlandis), Blizardeye και The Saint!, έχουν δώσει ορισμένα
ξεχωριστά δείγματα γραφής, δελεαστικά για την ευρηματικότητα και το ύφος τους, για κάθε αναγνώστη-επισκέπτη.

Οπωσδήποτε, ο φίλος Yorkie με τις υπερατλαντικές και διαστημικές πορνοεμπειρίες του, δίνει μια ξεχωριστή πινελιά
και έναν σπάνιο κοσμοπολιτισμό στο site. Επίσης, μια κατηγορία από μόνος του. Αυτά εν τάχει. Ίσως θυμηθώ και άλλους
στη συνέχεια!  :hi:


 
OP
OP
Κ

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.750
Πόντοι
1.686
Εγώ καυλαντίζω με περιγραφές και αναλύσεις του Άρχοντα Βαλκανιόπουτσου Κman2 στα ανατολικά νήματα!
Νομίζω και άλλα μέλη θα πρέπει να είναι (κρυφοί ή φανεροί) θαυμαστές του.
Σημασία δεν έχει, συχνά, τι λέει, αλλά ο τρόπος με τον οποίο τα λέει...  :orchestra:

Δεν είναι τυχαίο το γεγονός ότι δύο μέλη που γνωρίζω (ίσως μου διαφεύγει και κάποιο άλλο)
έχουν εμπνευστεί τα nicknames από τον Άρχοντα: φυσικά ο "Βαλκάνιος Πουτσαράς" (το έχει δηλώσει άλλωστε)
και κάποιος, νομίζω, "Υπερβαλκάνιος". Αυτό και αν είναι φόρος τιμής...  :kneel:

Συμφωνώ απολύτως ότι ο κ. Μπακάλης είναι μια κατηγορία από μόνος. Υπήρξα, και ο ίδιος, θαυμαστής του
ήδη σαν επισκέπτης και πολύ πριν γίνω μέλος.  

Αναμφισβήτητα, η συμβολή του φίλου Mindreader είναι πολύτιμη και ανεβάζει σαφώς το επίπεδο σε πολλούς
τομείς. Ειδικά (αν και όχι μόνο) τα ταξιδιωτικά του νήματα, θεωρώ ότι είναι σημεία αναφοράς και ζωντανεύουν
μονάδικα τις εμπειρίες ενός καλού ταξιδευτή. Σίγουρα, ισχυρός πόλος έλξης για παραπάνω επισκεψιμότητα!

Το έχω δηλώσει και σε άλλη ευκαιρία, ότι η πρωτοβουλία του φίλου νηματοθέτη, Λαδάκη να ανοίξει ειδικό νήμα
για Σοπέν και Ραχμάνινοφ, παρουσιάζοντας κορυφαία έργα και μέγιστους ερμηνευτές, αποτελεί από τις πιο ευχάριστες
και αναπάντεχες εκπλήξεις για κάθε επισκέπτη!

Τέλος, από τα πιο νέα μέλη, δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω για την ξεχωριστή και άκρως ποιοτική συνεισφορά του φίλου Βοργία!

Στις πορνοενημερώσεις, υπάρχουν πολλοί αξιόλογοι άνθρωποι, Digweed, Προφέσορας, Σμύρνης, Αγιο-Φανούριος κλπ.
που δίνουν τον καθημερινό παλμό. Μάχιμοι στρατιώτες στην ενημέρωση, τα δε "πολεμικά ανακοινωθέντα" σε αρκετές
περιπτώσεις είναι μικρά κομψοτεχνήματα ουσίας και ύφους. Το ίδιο οι κριτικές!

Από κριτικογράφους, θεωρώ ότι ειδικά οι κ.κ. Νick1000 (a.k.a Vlandis), Blizardeye και The Saint!, έχουν δώσει ορισμένα
ξεχωριστά δείγματα γραφής, δελεαστικά για την ευρηματικότητα και το ύφος τους, για κάθε αναγνώστη-επισκέπτη.

Οπωσδήποτε, ο φίλος Yorkie με τις υπερατλαντικές και διαστημικές πορνοεμπειρίες του, δίνει μια ξεχωριστή πινελιά
και έναν σπάνιο κοσμοπολιτισμό στο site. Επίσης, μια κατηγορία από μόνος του. Αυτά εν τάχει. Ίσως θυμηθώ και άλλους
στη συνέχεια!  :hi:

:hi: :hi:
:rockon: :rockon: :rockon:

 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Νομίζω ότι η ερώτηση που πρέπει να απαντηθεί πρώτα είναι πόσα και ποια μέλη δεν ψωμίζονται από το σάιτ ώστε να γράφουν ότι γράφουν αντικειμενικά.Και δε μιλάω μόνο για κριτικές.Πχ ο Άλεξ71 που έχει και κάποιο καιρό να μιλήσει προφανώς καποιες νομικές υπηρεσίες θα παρείχε στο σάιτ για να είναι όλη τη μέρα εδώ και να μιλά επί παντός επιστητού.

Για να μη μιλήσουμε για κλώνους που προφανώς δεν υπάρχουν στο σάη!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
Κ

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.750
Πόντοι
1.686
Νομίζω ότι η ερώτηση που πρέπει να απαντηθεί πρώτα είναι πόσα και ποια μέλη δεν ψωμίζονται από το σάιτ ώστε να γράφουν ότι γράφουν αντικειμενικά.Και δε μιλάω μόνο για κριτικές.Πχ ο Άλεξ71 που έχει και κάποιο καιρό να μιλήσει προφανώς καποιες νομικές υπηρεσίες θα παρείχε στο σάιτ για να είναι όλη τη μέρα εδώ και να μιλά επί παντός επιστητού.

Για να μη μιλήσουμε για κλώνους που προφανώς δεν υπάρχουν στο σάη!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Αυτό είναι ένα άλλο θέμα , επίσης σημαντικό !  :rockon:

Κάποιοι , είναι πληρωμένοι " ενημερωτές " για στούντιο
και μπου. , αλλά επικεντρώνουν σε συγκεκριμένα μαγαζιά .

Πρέπει να μπορείς να καταλάβεις ποιος
κάνει διαφήμιση και ποιός είναι αντικειμενικός.
 
OP
OP
Κ

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.750
Πόντοι
1.686

Μπορείς να διαβάσεις καλά σχόλια από " ενημερωτή "
και να είναι στην πραγματικότητα μάπα το καρπούζι !

Εγώ , εμπιστευόμουν πάντα τον Xilnik
στις κριτικές του, και τώρα τον DE VITO !  :rockon:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Ποιο μέλος ειναι ο απόλυτος τύποι?  :S
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Αυτό είναι ένα άλλο θέμα , επίσης σημαντικό !  :rockon:

Κάποιοι , είναι πληρωμένοι " ενημερωτές " για στούντιο
και μπου. , αλλά επικεντρώνουν σε συγκεκριμένα μαγαζιά .

Πρέπει να μπορείς να καταλάβεις ποιος
κάνει διαφήμιση και ποιός είναι αντικειμενικός.

Δε μιλάω για διαφήμιση μαγαζιων αλλάγια ανέβασμα της επισκεψιμότητας του σάιτ.Ως γνωστόν όσα περισσότερα ποσταρίσματα και επισκέπτες έχεις σα σάιτ τόσο ανεβαίνεις στις σχετικές λίστες και τόσο υψηλότερα μπορείς να κοστολογήσεις τη διαφήμισή σου.Και η διαφήμιση δεν περιλαμβάνει μόνο μπουρδέλα.Μπορεί να είναι sex shop,κάμερες, τζόγο ή οτιδήποτε άλλο.Οπότε μου φαίνεται λογικό κάποιος να κάθεται και να γράφει ότι μαλακία του κατέβει για να προκαλέσει την απάντησή σου, βλέπε Άλεξ...
 
OP
OP
Κ

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.750
Πόντοι
1.686
Πραγματικά , ο Αλεξ 71
που έχει εξαφανιστεί,
είναι ΑΠΩΛΕΙΑ για το σάϊτ , όπως και  
η απουσία του Απόλυτου.

Ο Persona non grata που είναι
βρε παιδιά ;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Κ

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.750
Πόντοι
1.686
Δε μιλάω για διαφήμιση μαγαζιων αλλάγια ανέβασμα της επισκεψιμότητας του σάιτ.Ως γνωστόν όσα περισσότερα ποσταρίσματα και επισκέπτες έχεις σα σάιτ τόσο ανεβαίνεις στις σχετικές λίστες και τόσο υψηλότερα μπορείς να κοστολογήσεις τη διαφήμισή σου.Και η διαφήμιση δεν περιλαμβάνει μόνο μπουρδέλα.Μπορεί να είναι sex shop,κάμερες, τζόγο ή οτιδήποτε άλλο.Οπότε μου φαίνεται λογικό κάποιος να κάθεται και να γράφει ότι μαλακία του κατέβει για να προκαλέσει την απάντησή σου, βλέπε Άλεξ...

Γενικά μπορεί να έχεις κάποιο δίκιο,
αλλά στο μπου.κομ , διαφημίζονται σχεδόν αποκλειστικά
ΜΟΝΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ! 

Επομένως , οι κριτικές και τα ποστ για στούντιο
είναι αυτά που κοιτούν, νομίζω, πρώτα
οι ιδιοκτήτες των στούντιο.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Δεν είναι τυχαίο το γεγονός ότι δύο μέλη που γνωρίζω (ίσως μου διαφεύγει και κάποιο άλλο)
έχουν εμπνευστεί τα nicknames από τον Άρχοντα: φυσικά ο "Βαλκάνιος Πουτσαράς" (το έχει δηλώσει άλλωστε)
και κάποιος, νομίζω, "Υπερβαλκάνιος". Αυτό και αν είναι φόρος τιμής...  :kneel:

Όντως,νονός ο αρχηγός που με τις απίθανες περιγραφές του με ξεσήκωσε να αρχίζω και εγώ να οργώνω τα Σλαβικά μουνολίβαδα. :grin:

Εγώ διάβαζα πολύ Απόλυτο και treis laloun. :priest:
Ο Geiasou σταθερή αξία.
Και από κριτικές Grindcorefucker :rockon:
www.bourdela.com/list/my-reviews/user:50594/]https://www.bourdela.com/list/my-reviews/user:50594/[/url]

Γενικά το site έχει μεγάλες προσωπικότητες που σαγηνεύουν τα πλήθη  :grin:

Έχουν σκάσει και διάφοροι υπέρλαμπροι αστέρες που δεν άντεξαν το πάλκο του bou..
Αλησμόνητα ραντεβού θανάτου,πρωκτικοί εξτρεμιστες,αχαχουχας=αγγελικούλα,TAKMAN,kotobiftekos,lagoudakis,dimitrakis,hristidis7,chris33 και η λίστα δεν έχει τελειωμό.. :grin:
 
OP
OP
Κ

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.750
Πόντοι
1.686
Όντως,νονός ο αρχηγός που με τις απίθανες περιγραφές του με ξεσήκωσε να αρχίζω και εγώ να οργώνω τα Σλαβικά μουνολίβαδα. :grin:

Εγώ διάβαζα πολύ Απόλυτο και treis laloun. :priest:
Ο Geiasou σταθερή αξία.
Και από κριτικές Grindcorefucker :rockon:
www.bourdela.com/list/my-reviews/user:50594/]https://www.bourdela.com/list/my-reviews/user:50594/[/url]

Γενικά το site έχει μεγάλες προσωπικότητες που σαγηνεύουν τα πλήθη  :grin:

Έχουν σκάσει και διάφοροι υπέρλαμπροι αστέρες που δεν άντεξαν το πάλκο του bou..
Αλησμόνητα ραντεβού θανάτου,πρωκτικοί εξτρεμιστες,αχαχουχας=αγγελικούλα,TAKMAN,kotobiftekos,lagoudakis,dimitrakis,hristidis7,chris33 και η λίστα δεν έχει τελειωμό.. :grin:

Θυμάσαι τον Αβράμη ;  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Κ

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.750
Πόντοι
1.686


Ποιός θυμάται τον Whitey

και τον Ραφμαν ;  :2funny:


Θυμόσαστε τα παλιά γυναικεία νικ του μπου.κομ ;  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom