Νέα

Μελανο-καφε στίγματα στο κεφαλάκι..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα edwkaigw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Καλησπερα αμεσως μετα την σεξουαλικη επαφη παρατηρησα στο πεος μου γυρο απο την ουριθρα 4-5 μελανο-καφε στιγματα.Σαν σκιες, μελανιες κατι τετοιο.Το δερμα ειναι λειο και δεν εχει πληγη.Τι ειναι αυτο ρε παιδια???
Εχουν περασει λιγες ωρες και εχουν υποχωρησει αλλα οχι τελειως.Απλα δειχνουν να εξαφανιζονται σιγα σιγα και να χανουν το χρωμα τους. Επισης η κοπελα μου τραβαγε το προφυλακτικο να το βγαλει και τραβαγε και το κεφαλακι λιγο. Καμια γνωμη...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
με πουτανα πηγες?????

μην ανησυχεις φιλε οπου να ναι ισως αφηνεις τον ματαιο
τουτο κοσμο  :grin: :grin: :grin:
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
κριμα....
ηταν τοσο νεος και καλο παιδι
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
κριμα... τον ειχα δει και εγω εδω μεσα
ειναι αδικο!
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Καλησπερα αμεσως μετα την σεξουαλικη επαφη παρατηρησα στο πεος μου γυρο απο την ουριθρα 4-5 μελανο-καφε στιγματα.Σαν σκιες, μελανιες κατι τετοιο.Το δερμα ειναι λειο και δεν εχει πληγη.Τι ειναι αυτο ρε παιδια???
Εχουν περασει λιγες ωρες και εχουν υποχωρησει αλλα οχι τελειως.Απλα δειχνουν να εξαφανιζονται σιγα σιγα και να χανουν το χρωμα τους. Επισης η κοπελα μου τραβαγε το προφυλακτικο να το βγαλει και τραβαγε και το κεφαλακι λιγο. Καμια γνωμη...

Βγαλτο φωτο και ανεβασε το εδω
στη δερματολογια δεν μπορουμε να κανουμε διαγνωση χωρίς οπτική εξέταση.

182201_lens.jpg
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.172
Κριτικές
3
Like
4.325
Πόντοι
736
Ρε μεγάλε , μήπως τις κοιλίδες τις είχες για χρόνια και τώρα τις παρατήρησες για πρώτη φορά?
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Ρε μεγάλε , μήπως τις κοιλίδες τις είχες για χρόνια και τώρα τις παρατήρησες για πρώτη φορά?

Οχι. Ρε παιδια παιζει επειδη τραβηξε και το κεφαλακι για να βγαλει το προφυλακτικο να εγινε?
 

Nyxtovatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
318
Like
0
Πόντοι
1
στο γιατρο παλικαρι μου εδω τι ψαχνεις μονο πλακα θα σου κανουν αλλα αν φοραγες προφηλακτικο μαλλον δεν ειναι τιποτα σοβαρο .............. αλλα πηγενε στο γιατρο ...........  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ........ παρασημοφωρηθικες και εσυ ...........  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.148
Κριτικές
14
Like
4.385
Πόντοι
3.715
τι μάρκα ήταν η καπότα;
έχεις ξαναφορέσει τέτοια μάρκα;
ίσως έχεις αλλεργεία στο σπερματοκτόνο, στο λάτεξ...
πολλά μπορεί να συμβαίνουν.
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Καλα ναι το ξερω. Θα παω γιατρο αλλα μου εκανε εντυπωση που εκδηλωθηκαν τοσο γρηγορα.Δεν μου εχει ξανασυμβει κατι τετοιο.
 

Nyxtovatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
318
Like
0
Πόντοι
1
http://[URL unfurl="true"]www.coloursofhonour.com/images/us_quiz/medals182.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:  στραταρχα μου και εσεις εδω  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom