Νέα

Μεγάλες εμπνεύστριες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LEFTY2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φίλε fler η φιλόλογος ήταν μια 40αρα καλοβαλμένη,κομψότατη που έσκαγε μύτη κάθε μέρα με ταγιέρ και φουστίτσα, είχε ποδάρες και εμείς τότε δεν θέλαμε και πολύ, μαλακιζόμασταν με το παραμικρό.
Πέρναμε θέμα στο μάθημα και μετά σπίτι κλείδωμα στην τουαλέτα και δως του.....sex με τις ώρες
 

fler

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
233
Like
43
Πόντοι
1
Φίλε Hondakia επειδή οι δικές μου καθηγήτριες ήταν σαν ανάποδα γαμ...., δεν μας λεσ καμια καλή φάση με την φιλόλογο σου, να φτιαχτούμε ετεροχρονισμένα?
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
αλεξαδρατου    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Απίστευτες μαλακίες είχαν πέσει με την Κορομηλά, με Ινα Λαζοπούλου αργότερα, με Γιάννα Νταρίλη που έβγαινε στα πρωινάδικα κι έκανε γυμναστικη.

Μεγάλε συμφωνώ αλλά με κορομηλά ;;  :'( Τέλος πάντων όπως τη βρίσκεις)
Εγώ ψηφίζω εδώ Γωγώ vs Τζούλια  :headbang: :headbang: :headbang:
Να milf κανείς ή να μην milf; Ιδού η απορία
 

Συνημμένα

  • julia030.jpg
    julia030.jpg
    86,3 KB · Εμφανίσεις: 48
  • m133.jpg
    m133.jpg
    58,8 KB · Εμφανίσεις: 40
  • m134.jpg
    m134.jpg
    86,6 KB · Εμφανίσεις: 47
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Απο καθηγητριες φιλολογοι και των Αγγλικων μας εκαναν συνηθως τις ζημιες
 

Επισκέπτης
Φίλε Hondakia επειδή οι δικές μου καθηγήτριες ήταν σαν ανάποδα γαμ...., δεν μας λεσ καμια καλή φάση με την φιλόλογο σου, να φτιαχτούμε ετεροχρονισμένα?

Συναγωνιστη τι να σου πω, μια νορμάλ καθώς πρέπει κυρία ήτανε, απλά εμείς όταν ήμασταν 15 χρονών βλέπαμε θυληκή γάτα και καβλώναμε, δεν θα καβλώναμε με την καθηγήτρια ;
Αυτό, τίποτα παραπάνω δεν έχει.
 

efthimis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Αν και εχουν περασει αρκετα χρονια,αλλα βλεποντας τη σε παλιες ταινιες,οταν ακομα ηταν 20αχρονο μπουμπουκι,με τρελενι και η Νορα Βαλσαμη
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Αν και εχουν περασει αρκετα χρονια,αλλα βλεποντας τη σε παλιες ταινιες,οταν ακομα ηταν 20αχρονο μπουμπουκι,με τρελενι και η Νορα Βαλσαμη

Μιας και το γυρίσαμε στις παλιές σταρ θυμάστε την Αννουσάκη πιτσιρίκα στις πρώτες της ταινίες ;
Μιλάμε απο παντού ξεχείλιζαν βυζάρες, κωλάρες, μπουτάρες, τρομερή θυληκότητα, μάτια με λάγνο βλέμμα και τσιμπουκοχειλάρες....πρέπει να χει πνίξει άπειρα κουνέλια.
 
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Μην ξεχασω και  την μαθηματικο που εκανα ιδαιτερα!!!
 

Επισκέπτης
LEFTY2 με την μαθηματικό που μου έκανε ιδιαίτερα ένα διάστημα την έπαιξα κι εγώ. Μάλιστα μια μέρα είχα πάει σπίτι της για μάθημα και πάμε στο δωμάτιο και είναι άνω κάτω και έχει κάτι σουτιέν πάνω στο κρεβάτι, κάγκελο εγώ με την μία άρχισα να κάνω σενάρια με το μυαλό μου........ε μετά έμεινα με τα σενάρια γύρισα σπίτι και του δωσα και κατάλαβε....
 
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Εγω ειχα ξεδωσει αρκετες φορες στο μπανιο του σπιτιου της  :jerking: στο καλαθι της με τα απλυτα πανω στα κυλοτακια της !!! Δεν ειχα θαρρος να κανω καμια κινηση και ξεσπαγα σε κατι δικο της .Με ειχε τρελανει μια εποχη η ατιμη και μαλλον το ειχε καταλαβει και το διασκεδαζε.
 

Επισκέπτης
ναι ρε LEFTY2 στάνταρ το είχε καταλάβει και γούσταρε. Μιλούσα ρε με μια φίλη 27-28 που είναι φιλόλογος,καλό κομματάκι, σε γυμνάσιο και της λέω πώς αισθάνεσαι που ξέρεισ ότι όλο το σχολείο τον παίζει για πάρτι σου;; Και να δείς φίλε μια χαρά στην φάτσα της, λες και της είπα οτί είναι σαν την Μπελούτσι, σαν γύφτικο σκεπάρνι καμάρωνε.
 
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
ναι ρε LEFTY2 στάνταρ το είχε καταλάβει και γούσταρε. Μιλούσα ρε με μια φίλη 27-28 που είναι φιλόλογος,καλό κομματάκι, σε γυμνάσιο και της λέω πώς αισθάνεσαι που ξέρεισ ότι όλο το σχολείο τον παίζει για πάρτι σου;; Και να δείς φίλε μια χαρά στην φάτσα της, λες και της είπα οτί είναι σαν την Μπελούτσι, σαν γύφτικο σκεπάρνι καμάρωνε.
Και εγω το πιστευω οτι κατι ειχε καταλαβει αλλα ντρεπομουν να κανω κινηση.Ειδικα το καλοκαιρι με τα μπλουζακια που εβαζε χωρις σουτιεν και τις βυζαρες τις να κουνιουνται περα δωθε παθαινα μεγαλη ηττα.Εχυνα στο καλαθι 
με τα απλυτα πανω στα βρακακια της και σκεφτομουν οτι τελειωνω πανω σαυτην.
 

Επισκέπτης
Βασικά σε αυτήν την ηλικία που ήμουν εγώ δεν έπαιζε να κάνω κίνηση, μιλάμε για 2ρα 3η γυμνασίου, σε αυτές τις περιπτώσεις μόνο άν πέσεις σε καμμιά καβλιάρα τεκνατζού και κάνει αυτή την κίνηση τότε την έχεις καλά, αλλιός ότι κάνεις με το χέρι...
 
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Καλα τα λεμε δηλαδη οτι πασχει το εκπαιδευτικο μας συστημα!!!
 
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Η μεγιστη tracy lords.Αποχωρησε αδοξα απο το επαγγελμα της ως πορνοσταρ και ενω ειχε βαλει σε ολες τα γυαλια , γιατι διαπιστωθηκε οτι ηταν ανηλικη οταν γυριζε τις υπερπαραγωγες της!!!
 

Συνημμένα

  • 180px-Traci_Lords.jpg
    180px-Traci_Lords.jpg
    9,5 KB · Εμφανίσεις: 38

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Ελλη Αγγελιδακη φατσα γαβ σωμα ομως φωτια  :P

Η Ελλη μενει απεναντι μου και μπορω να πω οτι ειναι θεα!!!
Ειναι φοβερη για τα χρονακια της.
Εχω αρχισει να της μιλαω οταν την συναντω στον δρομο και ειναι παντα χαμογελαστη.
Παντως δεν την εχω δει με αντρα. χεχεχε!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η Ελλη μενει απεναντι μου και μπορω να πω οτι ειναι θεα!!!
Ειναι φοβερη για τα χρονακια της.
Εχω αρχισει να της μιλαω οταν την συναντω στον δρομο και ειναι παντα χαμογελαστη.
Παντως δεν την εχω δει με αντρα. χεχεχε!!!

και ο αντρας της γνωστος ιδιοκτητης καφετεριας στα νοτια προαστεια...........
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Δεν τον εχω δει ποτε. Πρεπει να μενει με μια φιλη της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom