Νέα

Με ποιά στάση σας αρέσει να τελειώνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.754
Πόντοι
21.896
ΑΛληθεια ποια ειναι η σταση που μας τελειωνει ποιο γρηγορα στις ντανες??οχι ποια μας αρεσει αλλα ποια ειναι εκεινη που μας κανει να τελειωνουμε πιο γρηγορα??επαναλαμβανω πιο γρηγορα και πι ευκολα
αν υπαρχει τετοιο θρεντακι ας συγχωνευτει και αν καποιος γνωριζει περισσοτερα απο pc ας το φτιαξει γκαλοπ δω μεσα παρακαλω
παντως προσωπικα οσο ημουν νεος μου αρεζε να τελειωνω τις ντανες απο πισω μετα μου αρεζε στο τσιμπουκι  ενω τωρα πια που πηρα στα κοντα στην βουλγαρια 3 κολ γκερλ μου αρεζει αυτη on top!!!γεραματα χα χα χα
βεβαια παιζει ρολο ο τυπος της ντανας ωστε να σε εμπνευση παιζει ρολο η ψυχολογια μας εκεινη τη στιγμη αλλα και το ποσο κουρασμενοι ειμαστε!!!
Στο γκαλοπ να εχει  απο πανω αυτη.κουταλακι τσιμπουκι ιεραποστολικο πισωκολητο πρωκτικο και οτι αλλο σκεφτει ο δημιουργος του γκαλοπ! ευχαριστω
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
πρωκτικό  :zfuck: 
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.754
Πόντοι
21.896
νεους βλεπω εδω με πνευμονια :fuck1:
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
στο προσωπο η μεσα στον κωλο
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
ιεραποστολικο
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.754
Πόντοι
21.896
για τις ντανες την ξερω την απαντηση-απο πισω στ μουνι τους!για να μην μας βλεπουν οταν τις σκιζουμε χα χα χα σιγουρο αυτο το εχω ρωτησει!!ειναι ο μονη σταση που θελουν για να μην βλεπουν την φτηνια τους
 

byzodoulos

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
14
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
0
Αναλογως τη διαθεση.
προσωπικα ιεραποστολικο προτιμω τις περισσοτερες φορες
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16


  Οι πιο καβλωτικες στάσεις για έναν έντονο οργασμό είναι το 69 και το κόντρα παξιμάδι με τα πατουσάκια και τα δαχτυλάκια των ποδιών της γκόμενας στο στόμα μου...


  Μόνο που το έγραψα μου σηκώθηκε...


  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.473
Κριτικές
7
Like
3.195
Πόντοι
786
reverse cowgirl ή η γυνή μπρουμυτα ή τα πόδια της στους ώμους μου
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.754
Πόντοι
21.896
  Οι πιο καβλωτικες στάσεις για έναν έντονο οργασμό είναι το 69 και το κόντρα παξιμάδι με τα πατουσάκια και τα δαχτυλάκια των ποδιών της γκόμενας στο στόμα μου...


 Μόνο που το έγραψα μου σηκώθηκε...


  :2funny: :2funny: :2funny:
τι μου θημησες ποδολαγνε βουλγαρια 1997 με δυο μωρα αυτες λυκειοκοριτσα εγω φοιτητης και τα ειχα σκισει με κοντρα παξιμαδι αλλα εγω δεν την ηξερα την σταση και αυτες μου ελεγαν την σταση αυτη στα βουλγαρικα οπου δεν την καταλαβαινα οσπου παισνουν την ποζα και εγω μενω καγκελο που να τις δαμασω με αθυτη τυην σταση με εβγαλαν οφσαιτ απο τα πρωτα 2 λεπτα μολισ μπηκα στην μια και στην δευτερη αυτο ηταν τα ειχα δει ολα!! τι μου θυμησες να σαι καλα!!!
πληροφοριακα αλογακι της παναγιας το λεν αυτη!!!mpogomolki in bulgarian
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
τι μου θημησες ποδολαγνε βουλγαρια 1997 με δυο μωρα αυτες λυκειοκοριτσα εγω φοιτητης και τα ειχα σκισει με κοντρα παξιμαδι αλλα εγω δεν την ηξερα την σταση και αυτες μου ελεγαν την σταση αυτη στα βουλγαρικα οπου δεν την καταλαβαινα οσπου παισνουν την ποζα και εγω μενω καγκελο που να τις δαμασω με αθυτη τυην σταση με εβγαλαν οφσαιτ απο τα πρωτα 2 λεπτα μολισ μπηκα στην μια και στην δευτερη αυτο ηταν τα ειχα δει ολα!! τι μου θυμησες να σαι καλα!!!
πληροφοριακα αλογακι της παναγιας το λεν αυτη!!!mpogomolki in bulgarian

  Την ονομασία την έμαθα κι εγώ από μία πουτάνα την κυρά Δέσποινα, σε ένα μπουρδέλο της Φυλής, στο κομμάτι προς Αχαρνών εκεί που φαρδαίνει ο δρόμος. Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είναι το 200 της Φυλής. Το πιο απομακρυσμένο μπουρδέλο. Ισόγειο με 3 μεγάλα δωμάτια.
Η κυρά Δέσποινα.... τεράστιο μιλφ στην εποχή της.... έδινε γλωσσόφιλα και είχε μια ζεστασιά η ρουφιάνα... πολύ καυτό μουνί. Ακόμα και με το προφυλακτικό ένιωθες τη φλόγα της....

  Κι είχε κάτι πατουσάκια.... μέγκλα... πολύ προσεγμένη γυναίκα. Πεντακάθαρη και πολύ όμορφη.
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
  Την ονομασία την έμαθα κι εγώ από μία πουτάνα την κυρά Δέσποινα, σε ένα μπουρδέλο της Φυλής, στο κομμάτι προς Αχαρνών εκεί που φαρδαίνει ο δρόμος. Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είναι το 200 της Φυλής. Το πιο απομακρυσμένο μπουρδέλο. Ισόγειο με 3 μεγάλα δωμάτια.
Η κυρά Δέσποινα.... τεράστιο μιλφ στην εποχή της.... έδινε γλωσσόφιλα και είχε μια ζεστασιά η ρουφιάνα... πολύ καυτό μουνί. Ακόμα και με το προφυλακτικό ένιωθες τη φλόγα της....

  Κι είχε κάτι πατουσάκια.... μέγκλα... πολύ προσεγμένη γυναίκα. Πεντακάθαρη και πολύ όμορφη.

Ποδολάγνε εξήγησε στο λαό ποια είναι η στάση.. Γαμάτο όνομα.  :2funny:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.754
Πόντοι
21.896
  Την ονομασία την έμαθα κι εγώ από μία πουτάνα την κυρά Δέσποινα, σε ένα μπουρδέλο της Φυλής, στο κομμάτι προς Αχαρνών εκεί που φαρδαίνει ο δρόμος. Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είναι το 200 της Φυλής. Το πιο απομακρυσμένο μπουρδέλο. Ισόγειο με 3 μεγάλα δωμάτια.
Η κυρά Δέσποινα.... τεράστιο μιλφ στην εποχή της.... έδινε γλωσσόφιλα και είχε μια ζεστασιά η ρουφιάνα... πολύ καυτό μουνί. Ακόμα και με το προφυλακτικό ένιωθες τη φλόγα της....

  Κι είχε κάτι πατουσάκια.... μέγκλα... πολύ προσεγμένη γυναίκα. Πεντακάθαρη και πολύ όμορφη.
δυστιχως ειμαι αναπηρος απο αθηνα απο ντανες!!!απο μοσχα και βουλγαρια πολλα αλλα απο φυλης τπτ!!!!!!!παντως  με αυτην τη σταση μονο με την σκεψη χυνεις απολυτη διυσδειση κ πολυτη υποταγη  αλλα και γλειφντας καθαρα πατουσακια την καυλωνεις και αυτη
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Κλασσική στάση, μόνο που αντί η γυναίκα να έχει τα πόδια στη μέση σου, τα βάζει στον ώμο σου.

Και οι ποδολάγνοι γλείφουν πατουσάκια και δαχτυλάκια.
 
ΚΟΝΤΡΑ ΠΑΞΙΜΑΔΙ.

 Από όσο έχω συζητήσει με όσες  γυναίκες τις έχω πάρει με αυτόν τον τρόπο, είναι μία σταση που καυλώνει πολύ και τις γκόμενες.

Αφενός γιατί υπάρχει πλήρη διείσδυση στον κόλπο, αφετέρου οι γυναίκες ερεθίζονται πολύ με την εικόνα ενός άντρα που τους περιποιείται τα δαχτυλάκια τους με τη γλώσσα του.

Προυπόθεση είναι να έχουν καθαρά πόδια.

Βρωμοποδαρούδες αποκλείονται!    :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom