Νέα

Με ειρωνευονται οι φιλοι μου επειδη είμαι μπουρδελιάρης!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μαγκες εχω καιρο αυτο το προμπλεμ!! Απο τα 17 μου που παω σε σπιτάκια αρχήσανε οι ειρωνιες οτι δεν μπορω να παω με γκομενα και καλα οτι είναι μαγκας οποιος γαμαει μια ελεινιδα η αλβανιδα και δεν ξερω εγω τι σκατά και μαλακας αυτος που πηγένει σε μπουρδελα στουντιο και τετοια!!Βλεπετε οτι η ελεινηδες εχουν δημιουργησει αυτην την αποψη στα μυαλα των ηλιθιων που μπλεκουν με αυτες!! Εγω είχα μια σχέση με μια ελεινηδα 1 χρονο..καταρχας να πω πως είμαι 20 και κοντευω τα 21 με κοπέλα το χω κανει μόνο 3 φορες με την συγκεκριμένη που τα χα!!Μου εκανε την ζωι πουτανα!!Υσερα αφτο είταν προσωπικη επιλογή να γαμαω μόνο πουτανες! Και απο τότε μόνο σε ρδελα..στουντιο,,αγγελιες κλπ!! Επειδη εχω καταλαβει τι μαλακισμενες είναι σπανιο να βρεις καλή σε ολα σεξ,εμφανιση ,χαρακτήρα!! Θα θελα λοιπόν καποιές συμβουλες απο μεγαλύτερους σε αυτο το θέμα να συνέχησω τα ρδελα η να μπλεξω με καμια μαλακό?Μαρέσει τρελα δεν ξερω ναι μεν δεν δενεσε οπως σε μια σχεση αλλα δεν σου πριζει τα αρχιδα οπως οι δικες μας!! Θα παρακαλουσα οχι ειρωνίες ευχαριστω!! :)
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
σε λιγο θα σκασουνε μυτη ολοι οι μισογυνηδες περιμενε
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
βρε καλο μου...με μια σχεση στα 20 σου καταλαβες οτι ολες ειναι σκαρτες;
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Μαγκες εχω καιρο αυτο το προμπλεμ!! Απο τα 17 μου που παω σε σπιτάκια αρχήσανε οι ειρωνιες οτι δεν μπορω να παω με γκομενα και καλα οτι είναι μαγκας οποιος γαμαει μια ελεινιδα η αλβανιδα και δεν ξερω εγω τι σκατά και μαλακας αυτος που πηγένει σε μπουρδελα στουντιο και τετοια!!Βλεπετε οτι η ελεινηδες εχουν δημιουργησει αυτην την αποψη στα μυαλα των ηλιθιων που μπλεκουν με αυτες!! Εγω είχα μια σχέση με μια ελεινηδα 1 χρονο..καταρχας να πω πως είμαι 20 και κοντευω τα 21 με κοπέλα το χω κανει μόνο 3 φορες με την συγκεκριμένη που τα χα!!Μου εκανε την ζωι πουτανα!!Υσερα αφτο είταν προσωπικη επιλογή να γαμαω μόνο πουτανες! Και απο τότε μόνο σε ρδελα..στουντιο,,αγγελιες κλπ!! Επειδη εχω καταλαβει τι μαλακισμενες είναι σπανιο να βρεις καλή σε ολα σεξ,εμφανιση ,χαρακτήρα!! Θα θελα λοιπόν καποιές συμβουλες απο μεγαλύτερους σε αυτο το θέμα να συνέχησω τα ρδελα η να μπλεξω με καμια μαλακό?Μαρέσει τρελα δεν ξερω ναι μεν δεν δενεσε οπως σε μια σχεση αλλα δεν σου πριζει τα αρχιδα οπως οι δικες μας!! Θα παρακαλουσα οχι ειρωνίες ευχαριστω!! :)
Δεν ντρέπεσαι να λες οτι εισαι μπουρδελιαρης ? Που νονιζεις οτι βρισκεσαι ? Στο
BOURDELA.TV ?
 

Επισκέπτης
εμενα με ειρωνευονται επειδη ειμαι χοντρος :'(
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
βρε καλο μου...με μια σχεση στα 20 σου καταλαβες οτι ολες ειναι σκαρτες;
Επειδη βαριεμαι να λεω οτι εχει περασει απο μενα ειναι αρκετες!! Είπα πως με αφτην δεθηκα!!
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.759
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Φίλε κάνε το εξής (κατά τη γνώμη μου)
συνέχισε να κάνεις τη ζωή σου όπως την επιθυμείς χωρίς να δίνεις και πολλές αναφορές σε φίλους σου
παράλληλα κάνε κάποια σχέση -έστω Light- και δες το τι τραβάνε αυτοί που τώρα σε ειρωνεύονται.
Εκεί παίξτο ομοιοπαθής και καυμένος.
Παράλληλα εσύ θα γαμάς αβέρτα και θα έχεις ξεκάθαρο μυαλό και θα ασχολεισαι με όσα πραγματικά σε ενδιαφέρουν.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Επειδη βαριεμαι να λεω οτι εχει περασει απο μενα ειναι αρκετες!! Είπα πως με αφτην δεθηκα!!
τυπε μην μασας
εδω αλλοι πορνομεταναστευσαν για να γλυτωσουν απτις ελλεεινιδες :2funny:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Σα δε ντρέπεσαι να πηγαίνεις στα πορδέλλα.
URL]]
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Φίλε κάνε το εξής (κατά τη γνώμη μου)
συνέχισε να κάνεις τη ζωή σου όπως την επιθυμείς χωρίς να δίνεις και πολλές αναφορές σε φίλους σου
παράλληλα κάνε κάποια σχέση -έστω Light- και δες το τι τραβάνε αυτοί που τώρα σε ειρωνεύονται.
Εκεί παίξτο ομοιοπαθής και καυμένος.
Παράλληλα εσύ θα γαμάς αβέρτα και θα έχεις ξεκάθαρο μυαλό και θα ασχολεισαι με όσα πραγματικά σε ενδιαφέρουν.
Ευχαριστω στην αρχη ενοιωθα λιγο μειωνεκτικα αλλα στην πορεία είπα !! ΓΑΜΑ ΜΑΛΑΚΑ ΓΙΑΤΗ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!! :rockon: :rockon:
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
εισαι παληκαρος..γαματες ολες και συνεχιζε να σκιζεις τις ποτανες.ετσι πρεπει.ΔΕΝ υπαρχουν γυναικες.μας ζαλιζουν και τον ερωτα και μας τα πρηζουν.την καλυτερη επιλογη εχεις κανει και γω αυτο κανω.γραψτους ολους.εισαι και ο ΝΟ 1 μαγκας. :rockon: :rockon:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ρε μαλακες μισογυνηδες ειπαμε να κανουμε καμια πλακα να πουμε καμια αποψη αλλα εσεις ζειτε ακομα στον μεσαιωνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom