Νέα

Μαζί μου ασχολείσαι ...Πόσο μαλάκας είσαι...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Provios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
"Μαζί μου ασχολείσαι ...Πόσο μαλάκας είσαι..."
Αυτοί οι στίχοι μου καρφώνονται, κάθε φορά που "ξυπνάω" ....Και τραγουδίστρια είναι η Ελλάς μας !
Ρε παιδιά έχω εξοργιστεί - θυμώνω, δεν αντέχω άλλο να με περνάνε για μαλάκα... Δεν αντέχω άλλο να νομίζουν ότι με δουλεύουν...
Προκύπτει η "νίκη" του Μακεδονικού - περνάει το ασφαλιστικό, προκύπτει το σκάνδαλο της άρσης ντροπών - στο ντούκου η κατάθεση (συγνώμη ανάκριση εννοούσα), Ζαχόπουλου , προκύπτει ναυάγιο στο λιμένα της Σαντορίνης - και μέχρι σήμερα, έναν  χρόνο μετά ουσιαστική απάντληση ουδέν ..., καίγεται η κωλότρυπά μας ολόκληρο καλοκαίρι και προκύπτει η τηλεοπτική αναδάσωση της Ολυμπίας ( όπου τραβάει η κάμερα ντε ! )- Προκύπτει η αναμόχλευση των Ιμίων και ο ρινοροΠάγγαλος συστήνει το "περί ανέμων..." ...
Και τόοοοσα άλλα...
Και μην βιαστή τε ούτε τρομοκράτης είμαι ούτε εθνικιστής, απλά θυμωμένος είμαι  :headbang: :headbang: :headbang:
Τα νεύρα μου έχουν τεντωθεί, και δεν μπορώ άλλο μαλάκες που με περνάνε για ηλίθιο.
Τουλάχιστον ας κάνουν την πάπια, και ας μην διατυμπανίζονται όλοι αυτοί που ανακαλύπτουν και αποκαλύπτουν. Επειδή όλοι αυτοί έχουν δημιουργήσει τις απίστευτες καβάτζες.
Δεν μπορώ να δεχτώ με τίποτα μα με τίποτα  :headbang: :headbang: :headbang: το αλβανάκι που σηκώνει 2-3 μπετοκουβάδες, αλλά είναι και νοιώθει τόσο τελειωμένο, που παίρνει σταβλίσια φάρμακα και εξασφαλίζει ολόκληρα τα Τύραννα για καμία δεκαετία, και από την άλλη πολύτεκνοι που τσαπίζουν ακόμη και στον ύπνο τους για το μεροκάματο, να γαμιούνται στις πληρωμές Π.Χ στην εφορία... (και οι περαστικοί γαμούνε, ένα πράγμα !)
Βγαίνει ο κάθε ΤΕΛΕΜΈΣ με μηδενική ηθική υπόσταση και μας κλάνει στην μάπα...μέχρι και το τσερλίο του μας ψεκάζει στα ρουθούνια, και αντί να κοκκινίζει τον έχουμε αφήσει να περπατάει σαν την πριμαντόνα...αντί να τον τιμωρήσουμε με πούτσα τραχεία...
Τι λες ρε Θέμο κουραμπιέ και ερμαφρόδιτε που πλακομούνια τα κάνεις με τον γραφικό και αστείο Μάκη...
Και για ελάτε και οι 2 μαζί και κλάστε μας τα αρχίδια ...με 5,5 mil. euro ξέρεται πόσα παιδικά προσωπάκια θα χαμογελούσαν...? Ξέρεται πόσοι σοβαρά νοσούν τες θα έβλεπαν ακόμη μια καλημέρα ?
Γιατί ο Λάκης ο Λ...πότε αισθάνθηκε άγχος αληθινό...Πχ. να στείλει τα παιδιά του διακοπές, που τόσο καλό θα τους κάνει...αλλά ρε γμτ είναι πολλά τα λεφτά και που θα τα βρω...αφού δεν τα έχω ?
Κάθεται η Μενεγακούλα και παριστάνει την μανούλα...Μάνες είναι αυτές ωρέ !!! Με 2 προσωπικούς βοηθούς και 23 συμβούλους...να της ξεσκατώνουν ...¨έτσι μάνα γίνομαι και εγώ  :headbang: :headbang:
Δεν μπορώ άλλη κουλτούρα ...δεν μπορώ άλλο την "κοπρολαγνεία ".

ΥΓ 1 Και όχι αν και παρασύρθηκα και το "βάρυνα"...δεν παριστάνω τον άμεμπτο...ή τον αναρχικό κομμουνιστή !... γουστάρω τα CT, τα μπουρδέλα, τις βίζιτες...¨Οντας λάσπη (οστόσο και βολεμένος) ο υπογράφων... αλλά τουλάχιστον δεν σας χέζω στην μάπα προσποιούμενος τον ηθικούλη...
ΥΓ 2 Ελπίζω και εύχομαι, κάποιοι από εσάς να αισθάνονται παρόμοια.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Η κατασταση πλεον εχει φτασει στο αμην.
Καποτε μου ειπαν πως η Ελλαδα ειναι μονο για διασκεδαση, καλοκαιρια, παραλιες, κλπ. ανεμελη ζωη γενικοτερα.
Πως αν ηθελα να κανω κατι στην ζωη μου να ψαξω να βρω εργασια στο εξωτερικο. Εδω δεν υπαρχουν ευκαιριες για ανοδο. ΡΑΓΙΑΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΛΛΑΔΑ μου λεγανε.  :headbang:

Στην αρχη δεν τους πιστεψα. Αλλα οσο περνουσαν τα χρονια καταφερα και βρηκα εργασια στο εξωτερικο και λεον την Ελλαδα την εχω ΧΕΣΜΕΝΗ  :shit:........και πλεον ερχομαι μονο για.......ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!!!!!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
και πλεον ερχομαι μονο για.......ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!!!!!
Ακομα και στο πιο απομακρυσμενο κωλονησο του Αιγαιου να πας,
θα σου φυγουν ταντερα σου σε ακτοπλοικα εισιτηρια,διαμονη και διατροφη!
Χωρια τα γαμησιατικα σε παραλιες ιδιωτικες και στα βραδινα μπαρακια..
Διασκεδαση και διακοπες για τον Ελληνα ειναι πλεον ονειρο απατηλο,
ακομα και εφικτη να ειναι θα κρατησει ..2-3 μερες..!
 

jimmyee

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
εγω παντως στα 35 μου το μονο που εχω μετανοιωσει στη ζωη μου ειναι που δεν εφυγα εξωτερικο οσο ημουν κοντα στα 20 . τωρα πια οι δεσμοι με φιλους, οικογενεια ειναι δυσκολο να σπασουν , αλλα ακομα πιο δυσκολο ειναι να βρεις μια ευκαιρια και να φυγεις. οι νεοτεροι ας το σκεφτουν καλα πριν βαλτωσουν οπως η δικη μου γενια.
 

tsoutsounopoulos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
27
Like
1
Πόντοι
0
Δεν ξερετε ποσο συμφωνω απολυτα! Απολυθηκα απο τον μαμημενο τον στρατο τον Φεβρουαριο και με εναν απολογισμο μου εφυγαν πανω απο 2000 euro λεφτα για πεταμα δηλαδη (χωρια που εβλεπα ατομα που δεν την παλευανε και ακουγα συνεχεια για αυτοκτονιες)
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Τουλαχιστον η γενια των μη-βολεμενων
και μη-προνομιουχων
να φροντισει τα παιδια της να τα προετοιμασει για μεταναστες
στο εξωτερικο..

Ουτε σπουδες σε κωλοχωρια με 400 ευρω το μηνα ενοικιο.
Ουτε εξοδα σε παραπαιδεια για πανελληνιες και εξετασεις.
Ουτε πτυχια ελληνικα σε πανεπιστημια που αργοτερα θα κρεμασεις στον τοιχο
για να ασχοληθεις με κατι αλλο..
Ουτε μισθους πεινας που δεν θα μπορεις να βαλεις τιποτα στην ακρη..
Αφου δε θα χεις τιποτα στην ακρη θα φας και την ψωλια απο το ΕΣΥ οταν θα ερθει η
κακη στιγμη να μπλεξεις με γιατρους.
Ουτε ενσημα,ουτε φοροι στο ελλαδισταν για να σου παρεχει το κρατος συνταξη πεινας.
Ουτε μαυρα χρηματα σε δημοσιους οργανισμους
Ουτε μεσο και αναξιοκρατια ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ.
Ουτε κλεψια και ψεμματα ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ.
Παθαμε και μαθαμε..
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Ακομα και στο πιο απομακρυσμενο κωλονησο του Αιγαιου να πας,
θα σου φυγουν ταντερα σου σε ακτοπλοικα εισιτηρια,διαμονη και διατροφη!
Χωρια τα γαμησιατικα σε παραλιες ιδιωτικες και στα βραδινα μπαρακια..
Διασκεδαση και διακοπες για τον Ελληνα ειναι πλεον ονειρο απατηλο,
ακομα και εφικτη να ειναι θα κρατησει ..2-3 μερες..!

Δικιο εχεις φιλε Gamaomanoules αλλα κοιτα......στο εξωτερικο δεν διασκεδαζει ο κοσμος.
Δεν ειναι τυχαιο που ολη η Ευρωπη ερχεται σε εμας το καλοκαιρι για "ξεφαντωμα" (μην χεσω)
Οι Αγγλοι ουτε να το σκεφτουν να κανουν τετοιες Μ@Λ@ΚΙΕΣ στη χωρα τους.
Εμεις στη Γερμανια ειμαστε ξενερωτοι......δικαια μας βριζετε....και παει λεγοντας για καθε χωρα.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
εγω παντως στα 35 μου το μονο που εχω μετανοιωσει στη ζωη μου ειναι που δεν εφυγα εξωτερικο οσο ημουν κοντα στα 20 . τωρα πια οι δεσμοι με φιλους, οικογενεια ειναι δυσκολο να σπασουν , αλλα ακομα πιο δυσκολο ειναι να βρεις μια ευκαιρια και να φυγεις. οι νεοτεροι ας το σκεφτουν καλα πριν βαλτωσουν οπως η δικη μου γενια.

:thumbsup:
Σωστος σε ολα!
 
OP
OP
P

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
"Ματώνεται"  για να οδηγεί ο Μάκης Cayene, ο Θέμος Land Rover, η Ελενίτσα κάθε μήνα ότι καβλώσει...
Αλλά και στην τελική στα Π@@@@@παρια μου, εγώ πάντα 2κυκλος ήμουν και θα παραμείνω...Σαφώς όμως και δεν είναι, αυτό που με ενδιαφέρει..
Εκείνο που με ενδιαφέρει είναι το κλάσιμο του καθενός, να μην το πληρώνω χρυσάφι...
Στα @ρχίδια μου αν φταρνίστηκε ο Αποστολάκης και έβαλε γκόλ...Και με το γκόλ αυτό τσέπωσε 3 συντάξεις μαζί - μπήκε στην πυροσβεστική (απαλλαγμένος "τακτικής" παρουσίας) - και θα με ζαλίζει στον αιώνα των αιώνων ως "επίτιμος" - κάτι...κάπου ...κάποτε...
Και από την άλλη έχεις μαθηματικές - ιατρικές - κοινωνιολογικές...  κτλ...ιδιοφυΐες, που λιώνουν στα ερευνητικά κέντρα, και που οι αποδοχές τους δεν φτάνουν ούτε για 2 φορές σινεμά τον μήνα !
Ουστ ρε αγέλες ηλιθίων !!!

 
OP
OP
P

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Τουλαχιστον η γενια των μη-βολεμενων
και μη-προνομιουχων
να φροντισει τα παιδια της να τα προετοιμασει για μεταναστες
στο εξωτερικο..

Ουτε σπουδες σε κωλοχωρια με 400 ευρω το μηνα ενοικιο.
Ουτε εξοδα σε παραπαιδεια για πανελληνιες και εξετασεις.
Ουτε πτυχια ελληνικα σε πανεπιστημια που αργοτερα θα κρεμασεις στον τοιχο
για να ασχοληθεις με κατι αλλο..
Ουτε μισθους πεινας που δεν θα μπορεις να βαλεις τιποτα στην ακρη..
Αφου δε θα χεις τιποτα στην ακρη θα φας και την ψωλια απο το ΕΣΥ οταν θα ερθει η
κακη στιγμη να μπλεξεις με γιατρους.
Ουτε ενσημα,ουτε φοροι στο ελλαδισταν για να σου παρεχει το κρατος συνταξη πεινας.
Ουτε μαυρα χρηματα σε δημοσιους οργανισμους
Ουτε μεσο και αναξιοκρατια ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ.
Ουτε κλεψια και ψεμματα ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ.
Παθαμε και μαθαμε..
YEP ...Yep...yep .
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
"Μαζί μου ασχολείσαι ...Πόσο μαλάκας είσαι..."
Αυτοί οι στίχοι μου καρφώνονται, κάθε φορά που "ξυπνάω" ....Και τραγουδίστρια είναι η Ελλάς μας !
Ρε παιδιά έχω εξοργιστεί - θυμώνω, δεν αντέχω άλλο να με περνάνε για μαλάκα... Δεν αντέχω άλλο να νομίζουν ότι με δουλεύουν...
Προκύπτει η "νίκη" του Μακεδονικού - περνάει το ασφαλιστικό, προκύπτει το σκάνδαλο της άρσης ντροπών - στο ντούκου η κατάθεση (συγνώμη ανάκριση εννοούσα), Ζαχόπουλου , προκύπτει ναυάγιο στο λιμένα της Σαντορίνης - και μέχρι σήμερα, έναν  χρόνο μετά ουσιαστική απάντληση ουδέν ..., καίγεται η κωλότρυπά μας ολόκληρο καλοκαίρι και προκύπτει η τηλεοπτική αναδάσωση της Ολυμπίας ( όπου τραβάει η κάμερα ντε ! )- Προκύπτει η αναμόχλευση των Ιμίων και ο ρινοροΠάγγαλος συστήνει το "περί ανέμων..." ...
Και τόοοοσα άλλα...
Και μην βιαστή τε ούτε τρομοκράτης είμαι ούτε εθνικιστής, απλά θυμωμένος είμαι  :headbang: :headbang: :headbang:
Τα νεύρα μου έχουν τεντωθεί, και δεν μπορώ άλλο μαλάκες που με περνάνε για ηλίθιο.
Τουλάχιστον ας κάνουν την πάπια, και ας μην διατυμπανίζονται όλοι αυτοί που ανακαλύπτουν και αποκαλύπτουν. Επειδή όλοι αυτοί έχουν δημιουργήσει τις απίστευτες καβάτζες.
Δεν μπορώ να δεχτώ με τίποτα μα με τίποτα  :headbang: :headbang: :headbang: το αλβανάκι που σηκώνει 2-3 μπετοκουβάδες, αλλά είναι και νοιώθει τόσο τελειωμένο, που παίρνει σταβλίσια φάρμακα και εξασφαλίζει ολόκληρα τα Τύραννα για καμία δεκαετία, και από την άλλη πολύτεκνοι που τσαπίζουν ακόμη και στον ύπνο τους για το μεροκάματο, να γαμιούνται στις πληρωμές Π.Χ στην εφορία... (και οι περαστικοί γαμούνε, ένα πράγμα !)
Βγαίνει ο κάθε ΤΕΛΕΜΈΣ με μηδενική ηθική υπόσταση και μας κλάνει στην μάπα...μέχρι και το τσερλίο του μας ψεκάζει στα ρουθούνια, και αντί να κοκκινίζει τον έχουμε αφήσει να περπατάει σαν την πριμαντόνα...αντί να τον τιμωρήσουμε με πούτσα τραχεία...
Τι λες ρε Θέμο κουραμπιέ και ερμαφρόδιτε που πλακομούνια τα κάνεις με τον γραφικό και αστείο Μάκη...
Και για ελάτε και οι 2 μαζί και κλάστε μας τα αρχίδια ...με 5,5 mil. euro ξέρεται πόσα παιδικά προσωπάκια θα χαμογελούσαν...? Ξέρεται πόσοι σοβαρά νοσούν τες θα έβλεπαν ακόμη μια καλημέρα ?
Γιατί ο Λάκης ο Λ...πότε αισθάνθηκε άγχος αληθινό...Πχ. να στείλει τα παιδιά του διακοπές, που τόσο καλό θα τους κάνει...αλλά ρε γμτ είναι πολλά τα λεφτά και που θα τα βρω...αφού δεν τα έχω ?
Κάθεται η Μενεγακούλα και παριστάνει την μανούλα...Μάνες είναι αυτές ωρέ !!! Με 2 προσωπικούς βοηθούς και 23 συμβούλους...να της ξεσκατώνουν ...¨έτσι μάνα γίνομαι και εγώ  :headbang: :headbang:
Δεν μπορώ άλλη κουλτούρα ...δεν μπορώ άλλο την "κοπρολαγνεία ".

ΥΓ 1 Και όχι αν και παρασύρθηκα και το "βάρυνα"...δεν παριστάνω τον άμεμπτο...ή τον αναρχικό κομμουνιστή !... γουστάρω τα CT, τα μπουρδέλα, τις βίζιτες...¨Οντας λάσπη (οστόσο και βολεμένος) ο υπογράφων... αλλά τουλάχιστον δεν σας χέζω στην μάπα προσποιούμενος τον ηθικούλη...
ΥΓ 2 Ελπίζω και εύχομαι, κάποιοι από εσάς να αισθάνονται παρόμοια.
Κι εγω...καπως ετσι αισθανομαι..
Λλλα οταν θελω κι εγω να εκφραστω...καποιοι με λεν ΠΟΥΤΑΝΑ..!!
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Καλημέρα.
Η λύση είναι μια:
ΖΗΣΤΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ - ΚΑΘΕ ΩΡΑ - ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ - ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ
Είτε έχεις πολλά ευρώ είτε λίγα.
Ααααααααααααααα
Και μια συμβουλή αν μπορώ να την δώσω:
Γράψτέ στα παπ@@@ρια σας όλους αυτούς που σας τους κάνουν σαν πρώτυπα ζωής.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Καλημέρα.
Η λύση είναι μια:
ΖΗΣΤΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ - ΚΑΘΕ ΩΡΑ - ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ - ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ
Είτε έχεις πολλά ευρώ είτε λίγα.
Ααααααααααααααα
Και μια συμβουλή αν μπορώ να την δώσω:
Γράψτέ στα παπ@@@ρια σας όλους αυτούς που σας τους κάνουν σαν πρώτυπα ζωής.
Εσενα...θα σε παντρευομουν..αλλα εισαι παντρεμενος... :headbang: :headbang: :headbang:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καλά τα λέτε....καλήη αγανάκτηση...αλλά όταν έρχεται η περίοδος των εκλογών...το χέρι ολονών ψηφίζει....αντί να μαζευτούν 10,000 νοματαίοι μπροστά στο υπυργείο ανάπτυξης και να πετάνε καρπούζια.
Είναι πολλοί οι βολεμένοι...και το χειρότερο είναι πως κανένας δεν κουνιέται για να μη χάσει το μικρο-μικρο-μικρο...βολεματάκι που έχει πάρει κα΄που καπως κάποτε ή για να μη διακινδυνευσει την ασφάλεια της εργασίας που έχει τώρα.
Αν όμως δεν ματώσεις ... δεν αλλάζεις.
 

Επισκέπτης
Παίδες, όπως είπε κι ο pantremenos, γράφτε τα όλα και ζήστε την ζωή σας. Το να κάθεστε και να γκρινιάζετε και να ασχολείστε με το αν ο Θέμος οδηγεί Cayenne ή ο Μάκης LR, είναι εντελώς ψυχοφθόρο και για εσάς. Στο κάτω-κάτω, οι ίδιοι λέτε ότι όλοι αυτοί είναι άτομα ΓΤΠ (Για Τον Πούτσο!), οπότε τι ασχολείστε? :)

Εγώ πάντως από τότε που έβαλα NOVA έχω βρει την υγειά μου, δεν παρακολουθώ ειδήσεις, δεν βλέπω όλα αυτά τα βλακόμουτρα κι έχω την υγειά μου!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
"Μαζί μου ασχολείσαι ...Πόσο μαλάκας είσαι..."
Αυτοί οι στίχοι μου καρφώνονται, κάθε φορά που "ξυπνάω" ....Και τραγουδίστρια είναι η Ελλάς μας !
Ρε παιδιά έχω εξοργιστεί - θυμώνω, δεν αντέχω άλλο να με περνάνε για μαλάκα... Δεν αντέχω άλλο να νομίζουν ότι με δουλεύουν...
Προκύπτει η "νίκη" του Μακεδονικού - περνάει το ασφαλιστικό, προκύπτει το σκάνδαλο της άρσης ντροπών - στο ντούκου η κατάθεση (συγνώμη ανάκριση εννοούσα), Ζαχόπουλου , προκύπτει ναυάγιο στο λιμένα της Σαντορίνης - και μέχρι σήμερα, έναν  χρόνο μετά ουσιαστική απάντληση ουδέν ..., καίγεται η κωλότρυπά μας ολόκληρο καλοκαίρι και προκύπτει η τηλεοπτική αναδάσωση της Ολυμπίας ( όπου τραβάει η κάμερα ντε ! )- Προκύπτει η αναμόχλευση των Ιμίων και ο ρινοροΠάγγαλος συστήνει το "περί ανέμων..." ...
Και τόοοοσα άλλα...
Και μην βιαστή τε ούτε τρομοκράτης είμαι ούτε εθνικιστής, απλά θυμωμένος είμαι  :headbang: :headbang: :headbang:
Τα νεύρα μου έχουν τεντωθεί, και δεν μπορώ άλλο μαλάκες που με περνάνε για ηλίθιο.
Τουλάχιστον ας κάνουν την πάπια, και ας μην διατυμπανίζονται όλοι αυτοί που ανακαλύπτουν και αποκαλύπτουν. Επειδή όλοι αυτοί έχουν δημιουργήσει τις απίστευτες καβάτζες.
Δεν μπορώ να δεχτώ με τίποτα μα με τίποτα  :headbang: :headbang: :headbang: το αλβανάκι που σηκώνει 2-3 μπετοκουβάδες, αλλά είναι και νοιώθει τόσο τελειωμένο, που παίρνει σταβλίσια φάρμακα και εξασφαλίζει ολόκληρα τα Τύραννα για καμία δεκαετία, και από την άλλη πολύτεκνοι που τσαπίζουν ακόμη και στον ύπνο τους για το μεροκάματο, να γαμιούνται στις πληρωμές Π.Χ στην εφορία... (και οι περαστικοί γαμούνε, ένα πράγμα !)
Βγαίνει ο κάθε ΤΕΛΕΜΈΣ με μηδενική ηθική υπόσταση και μας κλάνει στην μάπα...μέχρι και το τσερλίο του μας ψεκάζει στα ρουθούνια, και αντί να κοκκινίζει τον έχουμε αφήσει να περπατάει σαν την πριμαντόνα...αντί να τον τιμωρήσουμε με πούτσα τραχεία...
Τι λες ρε Θέμο κουραμπιέ και ερμαφρόδιτε που πλακομούνια τα κάνεις με τον γραφικό και αστείο Μάκη...
Και για ελάτε και οι 2 μαζί και κλάστε μας τα αρχίδια ...με 5,5 mil. euro ξέρεται πόσα παιδικά προσωπάκια θα χαμογελούσαν...? Ξέρεται πόσοι σοβαρά νοσούν τες θα έβλεπαν ακόμη μια καλημέρα ?
Γιατί ο Λάκης ο Λ...πότε αισθάνθηκε άγχος αληθινό...Πχ. να στείλει τα παιδιά του διακοπές, που τόσο καλό θα τους κάνει...αλλά ρε γμτ είναι πολλά τα λεφτά και που θα τα βρω...αφού δεν τα έχω ?
Κάθεται η Μενεγακούλα και παριστάνει την μανούλα...Μάνες είναι αυτές ωρέ !!! Με 2 προσωπικούς βοηθούς και 23 συμβούλους...να της ξεσκατώνουν ...¨έτσι μάνα γίνομαι και εγώ  :headbang: :headbang:
Δεν μπορώ άλλη κουλτούρα ...δεν μπορώ άλλο την "κοπρολαγνεία ".

ΥΓ 1 Και όχι αν και παρασύρθηκα και το "βάρυνα"...δεν παριστάνω τον άμεμπτο...ή τον αναρχικό κομμουνιστή !... γουστάρω τα CT, τα μπουρδέλα, τις βίζιτες...¨Οντας λάσπη (οστόσο και βολεμένος) ο υπογράφων... αλλά τουλάχιστον δεν σας χέζω στην μάπα προσποιούμενος τον ηθικούλη...
ΥΓ 2 Ελπίζω και εύχομαι, κάποιοι από εσάς να αισθάνονται παρόμοια.

Για ολα τα κακα που συμβαινουν στην χωρα μας φταιει ο λαος που φαιρεται σαν μαζα.
Ειμαστε ΖΩΑ. Μετα απο αυτα που εγιναν τη πρωτη 4ετια ξαναβγαλανε τον Καραμανλη.
Οι προωρες εκλογες εγιναν για να περασει το ασφαλιστικο. Αυτο το ξερουν και οι πετρες.
Τον ξαναβγαλανε και τωρα διαμαρτυρονται.
Ο Ελληνας θελει γαμισι και ξυλο με τα μυαλα που κουβαλαει.
Γαμισι ξυλο και μετα ξανα γαμισι κοκ.
Σα μοναδες ειμαστε εξυπνοι, σαν λαος ειμαστε ζωα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom