Νέα

Μαυρούλες μεν επικίνδυνες δε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα razorcool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

razorcool

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
πεδες περασε κανεις απο θησειο τορα τελαυταια? οχι τιποτα μια απορια περασα με το αυτοκινιτο και ειχε πιατσα εκει απο πολες μαυρουλες αλλα χεστικα πανω μου διοτι πεταγοντουσαν απο το πεζοδρομιο πανω στο αυτοκινιτοκαι σοθ χτυπανε ευγενικα μεν το τζαμι μπασ και διαλεξεις καμια αλλα ρε παιδι μου καποιες εμπεναν μεσ την μεση του δρομου με αποτελεσμα να χτυπισεις καμια και να τρεχεις μετα μιλαμε να πηγενο με 20 κλμ και να γινετε ο χαμος το εχει παθει αυτο κανεις τελαυταια? :S
 

alx-athens

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
πεδες περασε κανεις απο θησειο τορα τελαυταια? οχι τιποτα μια απορια περασα με το αυτοκινιτο και ειχε πιατσα εκει απο πολες μαυρουλες αλλα χεστικα πανω μου διοτι πεταγοντουσαν απο το πεζοδρομιο πανω στο αυτοκινιτοκαι σοθ χτυπανε ευγενικα μεν το τζαμι μπασ και διαλεξεις καμια αλλα ρε παιδι μου καποιες εμπεναν μεσ την μεση του δρομου με αποτελεσμα να χτυπισεις καμια και να τρεχεις μετα μιλαμε να πηγενο με 20 κλμ και να γινετε ο χαμος το εχει παθει αυτο κανεις τελαυταια? :S

Οι μαύρες είναι απίστευτα μωρά (για αυτούς που τους αρέσουν) αλλά είναι η απόλυτη μούφα. εκτός του ότι πιθανόν να είναι με τίποτα αρρώστιες (όσο και η κάθε "ελεύθερη") αλλά είναι τελείως ξενέρωμα. Έχει πέσει και η πληροφορία ότι κάνουν μία πουστιά με τα πόδια τους και αν σε δουν λίγο πιωμένο, γαμας αέρα...
το καλό είναι ότι τις τσιμπάς και 2 αν θες με 40 ευρώ....
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
κι επίσης τσιμπάς και κάνα παράσημο... ;) ;)
 

Επισκέπτης
πεδες περασε κανεις απο θησειο τορα τελαυταια? οχι τιποτα μια απορια περασα με το αυτοκινιτο και ειχε πιατσα εκει απο πολες μαυρουλες αλλα χεστικα πανω μου διοτι πεταγοντουσαν απο το πεζοδρομιο πανω στο αυτοκινιτοκαι σοθ χτυπανε ευγενικα μεν το τζαμι μπασ και διαλεξεις καμια αλλα ρε παιδι μου καποιες εμπεναν μεσ την μεση του δρομου με αποτελεσμα να χτυπισεις καμια και να τρεχεις μετα μιλαμε να πηγενο με 20 κλμ και να γινετε ο χαμος το εχει παθει αυτο κανεις τελαυταια? :S
δεν ειναι θησειο εκει!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.730
Κριτικές
126
Like
7.759
Πόντοι
7.885
Ρε παιδιά για περιγράψτε λίγο την περιοχή,που ακριβώς στο Θησείο γίνονται αυτά :think:.Καινούρια πιάτσα ή μετακόμισαν από αλλού τα μαυράκια :idiot: :cum:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Nα παω με Μαυρή΄;
 

Συνημμένα

  • danger.jpg
    danger.jpg
    30,5 KB · Εμφανίσεις: 20
  • never.jpg
    never.jpg
    21,9 KB · Εμφανίσεις: 19

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Η μαυρες στο θησειο? :think:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
θησιαζονται για το παιδι τους.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.730
Κριτικές
126
Like
7.759
Πόντοι
7.885
Francesco,όταν κλείσω τα εισητήρια για Λιβερία,θύμισέ μου να καλέσω κι εσένα  :2funny: :2funny:.Τώρα πέρα από την πλάκα,που στα κομμάτια έσκασαν μύτη οι μαύρες στο Θησείο :think:.Ρε απόλυτε,εσύ που είσαι και ειδικός για βοήθα λίγο  :grin: :grin:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Ναι ρε μαλάκα αυτό σε πείραξε, όταν γάμαγες τη στριπτιζουζού ακαπότως ηταν καλύτερα


ΥΓ. Sorry για το ρε
Ναι σαφως ητανε καλυτερα με την ρωσις στριπτιζου αφου ηταν λευκη και ηταν νταρντανα!!!
Τι σημασια ηταν αν το καναμε ακαποτα ,σημασια εχει που δεν κολησα τιποτα και ειμαι καλα!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ναι σαφως ητανε καλυτερα με την ρωσις στριπτιζου αφου ηταν λευκη και ηταν νταρντανα!!!
Τι σημασια ηταν αν το καναμε ακαποτα ,σημασια εχει που δεν κολησα τιποτα και ειμαι καλα!!!
ρωσσιδα και μαλιστα στριπτιζου και μαλιστα ακαποτα δεν υπαρχει περιπτωση να σου εκατσε ουτε ενα στο τρισσεκατομυριο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Νταρντάνα= ευγενικά φακλάνα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Francesco,όταν κλείσω τα εισητήρια για Λιβερία,θύμισέ μου να καλέσω κι εσένα  :2funny: :2funny:.Τώρα πέρα από την πλάκα,που στα κομμάτια έσκασαν μύτη οι μαύρες στο Θησείο :think:.Ρε απόλυτε,εσύ που είσαι και ειδικός για βοήθα λίγο  :grin: :grin:
δεν ξερω ρε τυπε για θησειο
στην πατησιων λιοσιων δροσοπουλου ξερω οτι κυκλοφορουν
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
ρωσσιδα και μαλιστα στριπτιζου και μαλιστα ακαποτα δεν υπαρχει περιπτωση να σου εκατσε ουτε ενα στο τρισσεκατομυριο.
Kαι  ομως φιλε της εσκασα 200Ε περσι, και το καναμα για 3 ωρες!!
Ειχα 3 προφυλακτικα μαζι μου αλλα μου σπασανε και το συνεχισαμε ακαποτο!!
Εχει ξαναγινει συζητηση απλα δεν θα το χες δει!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
με τις κινεζες τι γινεται ρε παιδια πολες κυκλοφορουνε τελευταια και στο καμακι ανταποκρινονται με ενα πολυ πονηρο γελακι.
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Francesco,όταν κλείσω τα εισητήρια για Λιβερία,θύμισέ μου να καλέσω κι εσένα  :2funny: :2funny:.Τώρα πέρα από την πλάκα,που στα κομμάτια έσκασαν μύτη οι μαύρες στο Θησείο :think:.Ρε απόλυτε,εσύ που είσαι και ειδικός για βοήθα λίγο  :grin: :grin:
Φιλε οταν πας Σκανδιναβια η Ρωσια τα λεμε!!
Λιβερια να μου λειπει!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom