Νέα

MasterChef 5 «Οι δηλητηριασμένοι ΔΕΝ θα πεθάνουνε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 95K
  • Ετικέτες
    masterchef reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποίο απ'τα φετινά "ναυάγια" θεωρείτε πως θα είναι ο επόμενος/η MasterChef;;;;;

  • Κωνσταντίνος Χασιώτης

    Ψήφοι: 1 1,1%
  • Στέφανος Χίλας

    Ψήφοι: 5 5,6%
  • Ανούς Χεριμιάν (Αρμένισα)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Παύλος Χάππιλος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μαρία Φίλογλου

    Ψήφοι: 3 3,4%
  • Παναγιώτης Τζαμαλής

    Ψήφοι: 3 3,4%
  • Κωνσταντίνα Σωτηροπούλου

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλέξανδρος Συνοδινός

    Ψήφοι: 1 1,1%
  • Νίκος Σκορδάκης

    Ψήφοι: 5 5,6%
  • Τζιοβάνι Σκαράτζι (made in Bari)

    Ψήφοι: 19 21,3%
  • Βίλλη Σεργή

    Ψήφοι: 1 1,1%
  • Διονύσιος Σαρακίνης {Δε θα ξεχάσει ποτέ εκείνη τη φορά, που μαγείρεψε για τον Ζινεντίν Ζιντάν}

    Ψήφοι: 3 3,4%
  • Πάνος Ράπτης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ηρώ Περουλάκη (Χανιώτισσα)

    Ψήφοι: 1 1,1%
  • Χριστίνα Παπαοικονόμου

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μαρίνα Ντεμολλάι

    Ψήφοι: 2 2,2%
  • Μαργαρίτα Νικολαΐδη (Μυτιληνιά)

    Ψήφοι: 40 44,9%
  • Αντώνης Μητρόπουλος

    Ψήφοι: 1 1,1%
  • Λία Μακροστέργιου (Βολιώτισσα)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μαρία Λαζαρίδου (Θεσσαλονικιά)

    Ψήφοι: 2 2,2%
  • Ιωάννης Αυλωνίτης

    Ψήφοι: 1 1,1%
  • Κωστής Αλεξάκης (Κρητικός)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλέξανδρος Ακριτίδης

    Ψήφοι: 1 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    89

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.697
Like
11.056
Πόντοι
3.556
Τύποι εδώ σε αυτήν έμπαινα άνετα
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.460
Like
20.289
Πόντοι
6.056
Επειδη λειπει ο νηματοθετης(και βαριεμαι να το δω) αποχωρω ως ενδειξη διαμαρτυριας :( :confused: :confused: :confused:
 
OP
OP
msakis

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
παιδια καλησπερα ειμαι ρακος και θα ηθελα ψυχολογικη υποστηριξη με κατηγγειλε μια πελατισα για σεξουλικη παρενοχληση. :embarrased:

Άστα φιλαράκι μια από τα ίδια κι εγώ.. με κατήγγειλε ο παπάς της ενορίας για σεξουαλική παρενόχληση...
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.327
Πόντοι
6.256
Ρε παλιονιαμου τι εχασα;Προλαβα και ειδα ενα κοντοπουτανο με ωραια ματια....:confused::confused::confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.460
Like
20.289
Πόντοι
6.056

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.327
Πόντοι
6.256
Επειδη λειπει ο νηματοθετης(και βαριεμαι να το δω) αποχωρω ως ενδειξη διαμαρτυριας :( :confused: :confused: :confused:

:angry::angry::angry::angry:
Ευτυχως δεν ειδα αυτο το ποστ,γιατι μετα θα με υποβαθμιζες και θα ποσταρα 0 και 1 μονο :confused: :confused: :confused: :hi:

Δεν μπορω να αργησω λιγακι αμεσως να λακισετε νιαμου....και δεν ειμαι ο νηματοθετης!:angry:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.460
Like
20.289
Πόντοι
6.056
Επειδη λειπει ο νηματοθετης(και βαριεμαι να το δω) αποχωρω ως ενδειξη διαμαρτυριας :( :confused: :confused: :confused:

:angry::angry::angry::angry:
Ευτυχως δεν ειδα αυτο το ποστ,γιατι μετα θα με υποβαθμιζες και θα ποσταρα 0 και 1 μονο :confused: :confused: :confused: :hi:

Δεν μπορω να αργησω λιγακι αμεσως να λακισετε νιαμου....και δεν ειμαι ο νηματοθετης!:angry:
Δικαιωματικα σου ανηκει,μην κοιτας που το προλαβε αλλος,να συμπληρωσουμε μια αιτηση αλλαγης ιδιοκτησιας του νηματος,να την τσεκαρει κι ο δικηγορος του σαη, και να κινησουμε τις νομικες διαδικασιες :confused: :confused: :confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.327
Πόντοι
6.256
Εχει φερμετεσιον μποξ ρε μαλακες ο αλλος σπιτι του....:confused::confused::confused:
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.697
Like
11.056
Πόντοι
3.556
Τους έφτιαξε μουχλιασμενο σιτάρι να φάνε χαχαχα
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.574
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
Επειδη λειπει ο νηματοθετης(και βαριεμαι να το δω) αποχωρω ως ενδειξη διαμαρτυριας :( :confused: :confused: :confused:

:angry::angry::angry::angry:
Ευτυχως δεν ειδα αυτο το ποστ,γιατι μετα θα με υποβαθμιζες και θα ποσταρα 0 και 1 μονο :confused: :confused: :confused: :hi:

Δεν μπορω να αργησω λιγακι αμεσως να λακισετε νιαμου....και δεν ειμαι ο νηματοθετης!:angry:
Δικαιωματικα σου ανηκει,μην κοιτας που το προλαβε αλλος,να συμπληρωσουμε μια αιτηση αλλαγης ιδιοκτησιας του νηματος,να την τσεκαρει κι ο δικηγορος του σαη, και να κινησουμε τις νομικες διαδικασιες :confused: :confused: :confused:
ποιος δικηγορος απο ολους γιατι ολακερη η νομικη βρισκεται εδω,μονο εγω ειμαι ενας ταπεινος μεροκαματιαρης . :confused::confused::confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.460
Like
20.289
Πόντοι
6.056
Τι μουχλιασμενο σιταρι λεει?Τα φυτευει στον κηπο?Θα πεσει κυνηγητο απο σιντζεντα και μονσαντο :( :confused: :confused: :confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.460
Like
20.289
Πόντοι
6.056
Επειδη λειπει ο νηματοθετης(και βαριεμαι να το δω) αποχωρω ως ενδειξη διαμαρτυριας :( :confused: :confused: :confused:

:angry::angry::angry::angry:
Ευτυχως δεν ειδα αυτο το ποστ,γιατι μετα θα με υποβαθμιζες και θα ποσταρα 0 και 1 μονο :confused: :confused: :confused: :hi:

Δεν μπορω να αργησω λιγακι αμεσως να λακισετε νιαμου....και δεν ειμαι ο νηματοθετης!:angry:
Δικαιωματικα σου ανηκει,μην κοιτας που το προλαβε αλλος,να συμπληρωσουμε μια αιτηση αλλαγης ιδιοκτησιας του νηματος,να την τσεκαρει κι ο δικηγορος του σαη, και να κινησουμε τις νομικες διαδικασιες :confused: :confused: :confused:
ποιος δικηγορος απο ολους γιατι ολακερη η νομικη βρισκεται εδω,μονο εγω ειμαι ενας ταπεινος μεροκαματιαρης . :confused::confused::confused:
Mαυρα τυπε? :confused: :confused: :confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.460
Like
20.289
Πόντοι
6.056
Ενα νιμου της προκοπης δεν θα μπει :angry: :confused: :confused: :confused:
"Ταιζω πολυ τον φιλο μου,εχει παρει 13 κιλα."Για σφαξιμο τον προοριζει ή να τον κανει βαρελι μην τον κλεψει καμια αλλη και τον χασει? :confused: :confused: :confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.327
Πόντοι
6.256
Ο αλλος εκανε ολοκληρη πυρηνικη φυσικη για να μαγειρεψει πιατο και ο κοντουλιακας του ειπε οχι για να δει τι αλλο μπορει να κανει....ναι ρε κοντουλιακα στην επομενη φαση θα κανει σχαση του ατομου για να σε ικανοποιησει.:confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom