Νέα

Master Chef 2020-Οι δηλητηριασμένοι δεν πεινάνε ποτέ!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος θελετε να ειναι ο επομενος που θα παρει μπουλο;

  • Γκιωργκο Χεσοδοχειο

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • Μαριανα μαφιοζα μπετονιερα

    Ψήφοι: 10 22,2%
  • Ντεμεκ Βιγκαν Πλακομουνα

    Ψήφοι: 17 37,8%
  • Μουρλεν Γουρουνα

    Ψήφοι: 5 11,1%
  • Σταυρος Καγκουρας απο Λιοσια

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • Σταυρης Βγαλεφρυδακιας Τζιμπριος

    Ψήφοι: 2 4,4%
  • Διονυσης Αργεντινος Κωλογερας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μαρια κοντοχοντρη γκοθου

    Ψήφοι: 7 15,6%
  • Δημητρης Μουνοδουλος Υποτακτικος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τζον Φιλλιπινεζικο Λειντιμποι

    Ψήφοι: 2 4,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    45

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
λεω να ξεκουραστω σημερα :S :S :S μηπως ειδες τυπο διοτιναιεπειδηεφοσον ή να βγαλουμε φαρος αλερτ :think: :S :S :S

Δουλεύει το νιμου τύπε για αυτό δεν συμμετέχει μαζί σας τα βράδια..   :huh: :S :S :S
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
τυπε ειδες τι εγινε...ειπε το νιμου ο αστεγος οτι θα παει και καψανε τη μιση... :S :S :S

Λες να κρύβετε πίσω από όλα αυτά εκείνος γιατί έλεγε ότι θέλει να χτίσει κάτι βιλίτσες..  :S :S :S 
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.412
Like
20.235
Πόντοι
6.056
Δουλεύει το νιμου τύπε για αυτό δεν συμμετέχει μαζί σας τα βράδια..   :huh: :S :S :S
νιμου μια τηλεθεαση δεν ανεβασες τωρα που παει τρενο το παιχνιδι :tickedoff: εχει πολλα ταλεντα και φετος :headbaning1: :S :S :S
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.412
Like
20.235
Πόντοι
6.056
Λες να κρύβετε πίσω από όλα αυτά εκείνος γιατί έλεγε ότι θέλει να χτίσει κάτι βιλίτσες..  :S :S :S 
η ζωη είναι αδικη,ειχε ονειρα για ένα καστρο που ταιριαζει στο οικονομικο του υποβαθρο :S :S :S
 

Συνημμένα

  • The-Science-Center-Giant-Cardboard-Fort-Day.jpg
    The-Science-Center-Giant-Cardboard-Fort-Day.jpg
    57,3 KB · Εμφανίσεις: 18

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
:takethis: :takethis: :takethis:
 

Συνημμένα

  • ..;.jpg
    ..;.jpg
    68,3 KB · Εμφανίσεις: 40

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
Η Μάγκυ Ταμπακάκη μίλησε ανοικτά για όλα στα “Μεσάνυχτα” – Ο άγνωστος γάμος, το bullying και το MasterChef

https://[URL unfurl="true"]www.zappit.gr/wp-content/uploads/2020/02/magkutampa42-682x384.jpg[/img[/URL]]

«Αποχώρησα από το MasterChef γιατί έπρεπε να βοηθήσω τον σύζυγό μου και τον 2χρονο τότε γιο μας».

Την Μάγκυ Ταμπακάκη, που όλοι γνωρίσαμε μέσα από τη συμμετοχή της στο MasterChef, υποδέχθηκε η Ελεονώρα Μελέτη στα “Μεσάνυχτα”. Η Μάγκυ μίλησε για τα χρόνια που πέρασε στην Ιταλία, τη χώρα που ουσιαστικά έβαλε τη μαγειρική στη ζωή της. Αποκάλυψε για πρώτη φορά πως πριν παντρευτεί τον αγαπημένο της Φραντσέσκο, ήταν παντρεμένη με Έλληνα.

Αναφέρθηκε στη συμμετοχή της στο ιταλικό, αλλά και στο ελληνικό MasterChef και στην απόφαση που πήρε με τον άνδρα της να επιστρέψουν στην Ελλάδα, όταν εκείνος διαγνώστηκε με σοβαρό πρόβλημα υγείας. Η Μάγκυ Ταμπακάκη μίλησε, επίσης, για το bullying που δέχτηκε στα παιδικά της χρόνια λόγω των κιλών της.

«Με το σύζυγό μου ήταν έρωτας κεραυνοβόλος στην κυριολεξία. Σπούδασα πολιτικές επιστήμες γιατί ήθελα να γίνω πολιτικός. Έχω στο ενεργητικό μου ακόμα έναν γάμο. Όταν είδα τον Φραντσέσκο είπα ότι αυτός είναι ο άντρας της ζωής μου. Για ένα χρόνο είχαμε σχέση εξ αποστάσεως. Θυμάμαι αμυδρά την μητέρα μου γιατί την έχασα νωρίς», είπε αρχικά η Μάγκυ Ταμπακάκη.

:vomit: :vomit: :vomit:
[MEDIA=youtube]WttJyNp7waw[/MEDIA]
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.412
Like
20.235
Πόντοι
6.056
Η Μάγκυ Ταμπακάκη μίλησε ανοικτά για όλα στα “Μεσάνυχτα” – Ο άγνωστος γάμος, το bullying και το MasterChef

https://[URL unfurl="true"]www.zappit.gr/wp-content/uploads/2020/02/magkutampa42-682x384.jpg[/img[/URL]]

«Αποχώρησα από το MasterChef γιατί έπρεπε να βοηθήσω τον σύζυγό μου και τον 2χρονο τότε γιο μας».

Την Μάγκυ Ταμπακάκη, που όλοι γνωρίσαμε μέσα από τη συμμετοχή της στο MasterChef, υποδέχθηκε η Ελεονώρα Μελέτη στα “Μεσάνυχτα”. Η Μάγκυ μίλησε για τα χρόνια που πέρασε στην Ιταλία, τη χώρα που ουσιαστικά έβαλε τη μαγειρική στη ζωή της. Αποκάλυψε για πρώτη φορά πως πριν παντρευτεί τον αγαπημένο της Φραντσέσκο, ήταν παντρεμένη με Έλληνα.

Αναφέρθηκε στη συμμετοχή της στο ιταλικό, αλλά και στο ελληνικό MasterChef και στην απόφαση που πήρε με τον άνδρα της να επιστρέψουν στην Ελλάδα, όταν εκείνος διαγνώστηκε με σοβαρό πρόβλημα υγείας. Η Μάγκυ Ταμπακάκη μίλησε, επίσης, για το bullying που δέχτηκε στα παιδικά της χρόνια λόγω των κιλών της.

«Με το σύζυγό μου ήταν έρωτας κεραυνοβόλος στην κυριολεξία. Σπούδασα πολιτικές επιστήμες γιατί ήθελα να γίνω πολιτικός. Έχω στο ενεργητικό μου ακόμα έναν γάμο. Όταν είδα τον Φραντσέσκο είπα ότι αυτός είναι ο άντρας της ζωής μου. Για ένα χρόνο είχαμε σχέση εξ αποστάσεως. Θυμάμαι αμυδρά την μητέρα μου γιατί την έχασα νωρίς», είπε αρχικά η Μάγκυ Ταμπακάκη.

:vomit: :vomit: :vomit:
[MEDIA=youtube]WttJyNp7waw[/MEDIA]
[/quote]
να κρατησουμε ένα πειπεδο στο νημα :S :S :S
:vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.412
Like
20.235
Πόντοι
6.056
Ναι τύπε μου πάνω απ' όλα επίπεδο..  :vomit:

:2funny: :2funny: :2funny:
Αν δε κάνω λάθος ο κυριούλης αυτός είναι η συμπάθεια του χελλ..  :happy: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
ενας μακρινος θειος του είναι,που δεν του πηγαινε δωρα στις γιορτες και του κραταει μουτρα :grin: απο εγκυρες πηγες ολα αυτα :S :S :S
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
218
Πόντοι
66
Γκαβλα η Μαγκυ..... :wanker: :wanker: :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom