Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.178
Κριτικές
35
Like
3.180
Πόντοι
5.355
Έγινε ενα λάθος στην πληκτρολόγηση.
Σε όλους μπορεί να συμβεί, προσπαθώ να κάνω έναν επανέλεγχο σε αυτά που γράφουμε, σίγουρα κάτι μπορεί να μας ξεφύγει, απλά....να βγάζουμε κάποιο νόημα...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.329
Κριτικές
18
Like
20.204
Πόντοι
4.546
Το είπα και στην κα Σοφία όταν πήγα (και έφυγα άπραγος, όλες εξαφανισμενες στα δωμάτια) , ότι για εμένα προσωπικά, είναι αποτρεπτικός παράγοντας η μη ύπαρξη φωτογραφιών και ιστοσελίδας.
Κάποτε αυτά δεν τα χρειαζόμουν, μπορουσα να δω τις κοπελες στο σαλόνι, αλλά από τότε που μας αμολησαν, ξέφυγε η κατάσταση.

Μπορεί κάποιες κοπέλες να δείχνουν απλά σώμα σε ιστοσελίδα, αν δεν θέλουν πρόσωπο, αλλά χωρίς έστω μια φωτογραφία, δεν μου λένε πολλά οι περιγραφές των μελών, ασε που διαφέρουν και τα γούστα του καθενός.

Με χαλάει αυτό το όλο κλίμα μυστικοπαθειας επίσης, σε αντίθεση με Φ2 και Σία.

Επίσης ποιο το νόημα κριτικών, όταν πολυ συγκεκριμένα μέλη το κάνουν δελο με τις προσβολές και μειώσεις σε κοπέλες και προτιμήσεις πελατών;

Της τα είπα όλα αυτά, με ακουσε και συμφωνησε σε κάποια, αλλά ξέρω ότι δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι.
 
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
24
Like
48
Πόντοι
0
Θα μπορούσε κάποιος να με διαφωτίσει αν πρόκειται για οίκο ανοχής ή στούντιο; Και έχω τις ίδιες υπηρεσίες;
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Είναι χώρος ευεξίας και χαλάρωσης - δηλαδή μασάζ.

Που παρέχει και υπηρεσίες sex.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
60
Like
25.219
Πόντοι
22.886

SB2023

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2023
Μηνύματα
55
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
310
H Ντιάνα ήταν ρε παιδιά..
έλα να οργανωθούμε λίγο!
Μια βδομάδα διακοπές κι έχουμε χάσει την μπάλα...
Γι'αυτό δεν μας δίνουν λεφτά για παραπάνω..:cheesy::cheesy:
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.274
Πόντοι
11.096
Το είπα και στην κα Σοφία όταν πήγα (και έφυγα άπραγος, όλες εξαφανισμενες στα δωμάτια) , ότι για εμένα προσωπικά, είναι αποτρεπτικός παράγοντας η μη ύπαρξη φωτογραφιών και ιστοσελίδας.
Κάποτε αυτά δεν τα χρειαζόμουν, μπορουσα να δω τις κοπελες στο σαλόνι, αλλά από τότε που μας αμολησαν, ξέφυγε η κατάσταση.

Μπορεί κάποιες κοπέλες να δείχνουν απλά σώμα σε ιστοσελίδα, αν δεν θέλουν πρόσωπο, αλλά χωρίς έστω μια φωτογραφία, δεν μου λένε πολλά οι περιγραφές των μελών, ασε που διαφέρουν και τα γούστα του καθενός.

Με χαλάει αυτό το όλο κλίμα μυστικοπαθειας επίσης, σε αντίθεση με Φ2 και Σία.

Επίσης ποιο το νόημα κριτικών, όταν πολυ συγκεκριμένα μέλη το κάνουν δελο με τις προσβολές και μειώσεις σε κοπέλες και προτιμήσεις πελατών;

Της τα είπα όλα αυτά, με ακουσε και συμφωνησε σε κάποια, αλλά ξέρω ότι δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι.
Όταν εδώ γράφουν για ενημέρωση πέντε δέκα μέλη τό πολύ καί όλοι οι άλλοι υπόλοιποι από επισκέπτες και μέλη βλέπουν και πέφτουν σάν τά κοράκια καί χωρίς ενημέρωση στα αρχίδια τούς παρτακιδες πάντα δυστυχώς αυτό θά γίνεται, τό είπα και ποίο πρίν ότι θά θέλουμε μέσο για να κλείσουμε ραντεβού.
Παράδειγμα οι καινούργιες ή αγάπη 2 καί ή Άντζελα έγινε ενημέρωση εδώ και με μία φωτογραφία τής Άντζελας καί ήταν φουλ κλεισμένες για τίς επόμενες ημέρες, σέ σημείο που ή Άντζελα είχε πάρει ρεπό, φαντάσου να βάλουν καί φωτογραφίες επίσημα από το μαγαζί τί έχει νά γίνει.

Ή μυστικότητα ούτε εμένα μου αρέσει, είμαι υπέρ τής ενημέρωσης αλλά τής σωστής δίκαιης ενημέρωσης από όλους και χωρίς άσχημα σχόλια καί μαλακίες για τά γούστα και τις προτιμήσεις τού καθενός μας. Βλέπεις άλλη λύση εκτός της ενημέρωσης σέ λίγους και καλούς;

Μπορώ να σού πώ με σιγουριά ότι καί στο Φ2 κάι σια υπάρχει μπόλικη μυστικοπάθεια λες κάι θά τούς φάμε την γκόμενα. Έχει αξιόλογες κοπέλες κάι σέ εμφάνιση και υπηρεσίες που δεν λέει κανείς τίποτα καί στα Τρία μαγαζιά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

SB2023

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2023
Μηνύματα
55
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
310
*είναι και το accent της Σοφίας που δυσκολεύει λίγο τα πράγματα, αλλά δώστε βάση να συνεννοηθούμε...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.329
Κριτικές
18
Like
20.204
Πόντοι
4.546
Όταν εδώ γράφουν για ενημέρωση πέντε δέκα μέλη τό πολύ καί όλοι οι άλλοι υπόλοιποι από επισκέπτες και μέλη βλέπουν και πέφτουν σάν τά κοράκια καί χωρίς ενημέρωση στα αρχίδια τούς παρτακιδες πάντα δυστυχώς αυτό θά γίνεται, τό είπα και ποίο πρίν ότι θά θέλουμε μέσο για να κλείσουμε ραντεβού.
Παράδειγμα οι καινούργιες ή αγάπη 2 καί ή Άντζελα έγινε ενημέρωση εδώ και με μία φωτογραφία τής Άντζελας καί ήταν φουλ κλεισμένες για τίς επόμενες ημέρες, σέ σημείο που ή Άντζελα είχε πάρει ρεπό, φαντάσου να βάλουν καί φωτογραφίες επίσημα από το μαγαζί τί έχει νά γίνει.

Ή μυστικότητα ούτε εμένα μου αρέσει, είμαι υπέρ τής ενημέρωσης αλλά τής σωστής δίκαιης ενημέρωσης από όλους και χωρίς άσχημα σχόλια καί μαλακίες για τά γούστα και τις προτιμήσεις τού καθενός μας. Βλέπεις άλλη λύση εκτός της ενημέρωσης σέ λίγους και καλούς;

Μπορώ να σού πώ με σιγουριά ότι καί στο Φ2 κάι σια υπάρχει μπόλικη μυστικοπάθεια λες κάι θά τούς φάμε την γκόμενα. Έχει αξιόλογες κοπέλες κάι σέ εμφάνιση και υπηρεσίες που δεν λέει κανείς τίποτα καί στα Τρία μαγαζιά.
Έχεις δίκιο, σπολυτα σεβαστή η άποψη σου, αλλά εμένα δεν μου βγαίνει να ρωτάω συνεχώς σε π.μ. για κάθε μια ξεχωριστά. Απλά ΔΕΝ πάω στο μαγαζί, παρά πολύ σπάνια (είχα σχεδόν ένα χρόνο να πάω, πήγα και έφυγα άπραγος) .

Για το Φ2 και Σία, δεν θα συμφωνήσω. Βλέπω φωτογραφίες και πάω, ασε που, τις περισσότερες φορές, είδα έστω μέρος των κοριτσιών ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ(οχι στο δρόμο για δωμάτιο) , κάτι που στο Λ23 δεν γίνεται πλέον.
Ραντεβού εύκολα και αβίαστα, μιλάω πάντα για εμένα , και γνώμη μου, δεν παίζουν πολλά διωρα και τριωρα, και έτσι μπορεί περισσοτερος κόσμος να δει τις κοπέλες .

Για όσους λένε μαλακιες και χαλάνε γενικώς τα νήματα, της ανέφερα και συγκεκριμένα ονόματα μελών, τα ήξερε βέβαια, δεν περίμενε από εμένα.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.274
Πόντοι
11.096
Έχεις δίκιο, σπολυτα σεβαστή η άποψη σου, αλλά εμένα δεν μου βγαίνει να ρωτάω συνεχώς σε π.μ. για κάθε μια ξεχωριστά. Απλά ΔΕΝ πάω στο μαγαζί, παρά πολύ σπάνια (είχα σχεδόν ένα χρόνο να πάω, πήγα και έφυγα άπραγος) .

Για το Φ2 και Σία, δεν θα συμφωνήσω. Βλέπω φωτογραφίες και πάω, ασε που, τις περισσότερες φορές, είδα έστω μέρος των κοριτσιών ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ(οχι στο δρόμο για δωμάτιο) , κάτι που στο Λ23 δεν γίνεται πλέον.
Ραντεβού εύκολα και αβίαστα, μιλάω πάντα για εμένα , και γνώμη μου, δεν παίζουν πολλά διωρα και τριωρα, και έτσι μπορεί περισσοτερος κόσμος να δει τις κοπέλες .

Για όσους λένε μαλακιες και χαλάνε γενικώς τα νήματα, της ανέφερα και συγκεκριμένα ονόματα μελών, τα ήξερε βέβαια, δεν περίμενε από εμένα.
Επίσης σεβαστή ή άποψη σου, άλλωστε κουβέντα κάνουμε, όπως σεβαστές και οι επιλογές σου.
Όσο για το Φ2 καί σια μπορούμε κάποια στιγμή να την κάνουμε εκεί την κουβέντα καλύτερα στο νήμα τού μαγαζιού.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Θα μπορούσε κάποιος να με διαφωτίσει αν πρόκειται για οίκο ανοχής ή στούντιο; Και έχω τις ίδιες υπηρεσίες;
Διαβάζεις στον τίτλο για μασάζ και Ρωτάς αν είναι μπουρδελο;
Φαίνεται ότι η προτεραιότητα είναι στο μασάζ αφού αυτή είναι η κύρια δραστηριότητα, άλλο που πάει ο κόσμος για να γαμησει επίσης.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.915
Κριτικές
67
Like
3.952
Πόντοι
4.130
Για πολλούς το «επισης» στο τέλος είναι μαλλον πλεονασμός......ειδικα στο Λαγουμιτζή....
 
  • Like
Αντιδράσεις: SB2023

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.043
Πόντοι
41.443

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.274
Πόντοι
11.096
εσυ ειχες γραψει την κριτικη της φολας.
εγω δεν την εχω δοκιμασει.
2 φολες έχει τό σημερινό μήν πώ τρεις, και για τίς τρεις έχω γράψει αλλά οι δύο είναι φολαρες όχι απλά φολες .
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.794
Κριτικές
24
Like
3.849
Πόντοι
2.846
Πήγα σήμερα και με ρούφηξε η Ειρήναρα , τι αρχοντογυναικα ρε , τι κορμαρα ρε , τι πρόσωπαρα , έχει μαυρίσει κιολας και είναι καυλα η γυναίκα !!! σοκ να σε τσιμπουκωνει και να σε κοιτάει με αυτές τις απίστευτες ματαρες , 1 ώρα ηδονής και καυλας λέμε !!!
 

Συνημμένα

  • 20230822_141750.jpg
    20230822_141750.jpg
    1 MB · Εμφανίσεις: 52

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.043
Πόντοι
41.443
2 φολες έχει τό σημερινό μήν πώ τρεις, και για τίς τρεις έχω γράψει αλλά οι δύο είναι φολαρες όχι απλά φολες .
ναι οκ.
τη μια την εβαλα στα Μ επειδη ηταν καλη με μενα αρχικα. μετα χαλασε.
την αλλη ουτε αυτη την εχω παρει.
ευτυχως δεν ηταν του γουστου μου.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.043
Πόντοι
41.443
Πήγα σήμερα και με ρούφηξε η Ειρήναρα , τι αρχοντογυναικα ρε , τι κορμαρα ρε , τι πρόσωπαρα , έχει μαυρίσει κιολας και είναι καυλα η γυναίκα !!! σοκ να σε τσιμπουκωνει και να σε κοιτάει με αυτές τις απίστευτες ματαρες , 1 ώρα ηδονής και καυλας λέμε !!!
το κρεββατι να το στρωνετε μετα και για τον δευτερο γυρο :grin:
:2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom