Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (6 μέλη και 16 επισκέπτες)

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Επίσκεψη στη Βάνα μετά από κανα 6μηνο.

Πέρασμα με Νίνα , μελαχρινο με 3αρι βυζι ,σωματάκι κανονικό, 30 + ετών, δεν έβγαλε μιλιά(εγώ την ρώτησα δυο ερωτήσεις και εισέπραξα μονολεκτικές απαντήσεις), τίμια συνατνηση θα έλεγα. Πρωτο μέρος ανυπαρκτο(αλλά δεν πηγαίνω γαι το πρώτο μέρος), δευτερο μέρος αρκετά καλό. Δεν εκλαψα το πενηντάρικο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

pappap

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2023
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
τι παιζει με θεανω.. ? εκανα μια αναζητηση αλλα δεν εβγαλα ακρη.. 35 με ειπε στο τηλ αλλα απεφυγε για λεπτομεριες..
 

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
75
Like
174
Πόντοι
0
Επίσκεψη στη Βάνα μετά από κανα 6μηνο.

Πέρασμα με Νίνα , μελαχρινο με 3αρι βυζι ,σωματάκι κανονικό, 30 + ετών, δεν έβγαλε μιλιά(εγώ την ρώτησα δυο ερωτήσεις και εισέπραξα μονολεκτικές απαντήσεις), τίμια συνατνηση θα έλεγα. Πρωτο μέρος ανυπαρκτο(αλλά δεν πηγαίνω γαι το πρώτο μέρος), δευτερο μέρος αρκετά καλό. Δεν εκλαψα το πενηντάρικο.
Εκτός απο μουγκή, νομίζω πως η συγκεκριμένη έχει τα παραπανισια κιλακια της. Αυτό εννοείς όταν λες κανονικό σώμα;
Και αν θες, δώσε λεπτομέρειες για το β μέρος. Εκεί μίλησε;
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
535
Like
1.512
Πόντοι
206
Καταδρομη στο κρυσταλ την προγουμενη εβδομαδα με Μπελλα... Ρε Μπελλα κοριτσι μου... τι στον πουτσο κανεις με τα μουτρα σου; Την λενκα εχεις για ειδωλο;
Πραγματικα απορησα ....και τρομαξα!
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.156
Κριτικές
5
Like
12.699
Πόντοι
3.786
Καταδρομη στο κρυσταλ την προγουμενη εβδομαδα με Μπελλα... Ρε Μπελλα κοριτσι μου... τι στον πουτσο κανεις με τα μουτρα σου; Την λενκα εχεις για ειδωλο;
Πραγματικα απορησα ....και τρομαξα!
Απορώ με τη στρεβλή άποψη τους για τα πρότυπα ομορφιάς.Η Λένκα ήταν μουνάρα πριν τις πλαστικές και πιστεύω και η Μπέλλα.
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
535
Like
1.512
Πόντοι
206
Απορώ με τη στρεβλή άποψη τους για τα πρότυπα ομορφιάς.Η Λένκα ήταν μουνάρα πριν τις πλαστικές και πιστεύω και η Μπέλλα.
Ραντεβου σε 10 χρονια οταν τα βυζια της λενκας θα εχουν φτασει στον αφαλο και η μπελλα δεν θα μπορει να μιλησει απο το υαλουρονικο στα μουτρα
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
37
Like
5.762
Πόντοι
7.195
Αγαπητέ ταραχοποιέ, ας αφήσουμε τους τσακωμούς και τις αντιπαραθέσεις με τα υπόλοιπα μέλη, παλαιά και μη. Έχουμε εικόνα από το ρόστερ της Βάνας; Αξίζει καμία; Θα μας το παίξουν καλά το λιλί μας αν πάμε εκεί;

Επίσκεψη στη Βάνα μετά από κανα 6μηνο.

Πέρασμα με Νίνα , μελαχρινο με 3αρι βυζι ,σωματάκι κανονικό, 30 + ετών, δεν έβγαλε μιλιά(εγώ την ρώτησα δυο ερωτήσεις και εισέπραξα μονολεκτικές απαντήσεις), τίμια συνατνηση θα έλεγα. Πρωτο μέρος ανυπαρκτο(αλλά δεν πηγαίνω γαι το πρώτο μέρος), δευτερο μέρος αρκετά καλό. Δεν εκλαψα το πενηντάρικο.

Επίσκεψη στη Βάνα μετά από κανα 6μηνο.

Πέρασμα με Νίνα , μελαχρινο με 3αρι βυζι ,σωματάκι κανονικό, 30 + ετών, δεν έβγαλε μιλιά(εγώ την ρώτησα δυο ερωτήσεις και εισέπραξα μονολεκτικές απαντήσεις), τίμια συνατνηση θα έλεγα. Πρωτο μέρος ανυπαρκτο(αλλά δεν πηγαίνω γαι το πρώτο μέρος), δευτερο μέρος αρκετά καλό. Δεν εκλαψα το πενηντάρικο.
Γράψε πιο αναλυτικά. Τι σημαίνει δεύτερο μέρος "αρκετά καλό"; Τι περιελάμβανε; Ήταν full πρόγραμμα η μόνο εκτόνωση;
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
182
Like
182
Πόντοι
1
Λοιπόν κάποιος από εδώ μέσα έχει κάνει ΧΟΝΤΡΗ μαμακια και ακυρώθηκε το ραντεβού… ευτυχώς που δεν ξεκίνησα για την Θεσσαλονίκη…
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
606
Κριτικές
21
Like
2.989
Πόντοι
1.436
Καταδρομη στο κρυσταλ την προγουμενη εβδομαδα με Μπελλα... Ρε Μπελλα κοριτσι μου... τι στον πουτσο κανεις με τα μουτρα σου; Την λενκα εχεις για ειδωλο;
Πραγματικα απορησα ....και τρομαξα!
Τι δουλειά έχεις στο Crystal εσύ; Δεν έχει χοντρές εκεί. :2funny:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.156
Κριτικές
5
Like
12.699
Πόντοι
3.786
Ξέρει κανείς το πρόγραμμα του Σ/Κ για το Crystal;Αρνητικό ότι πλέον δεν ανεβάζουν το ημερήσιο τους πρόγραμμα σε story
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
535
Like
1.512
Πόντοι
206
Τι δουλειά έχεις στο Crystal εσύ; Δεν έχει χοντρές εκεί. :2funny:
ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖ;;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λοιπόν κάποιος από εδώ μέσα έχει κάνει ΧΟΝΤΡΗ μαμακια και ακυρώθηκε το ραντεβού… ευτυχώς που δεν ξεκίνησα για την Θεσσαλονίκη…
Φιλε πατα το 0 δεν ακουγεσαι
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.154
Πόντοι
201
τι παιζει με θεανω.. ? εκανα μια αναζητηση αλλα δεν εβγαλα ακρη.. 35 με ειπε στο τηλ αλλα απεφυγε για λεπτομεριες..
Aν εννοείς Θεανώ από Β.Γεωργιου μακριά,χοντρή ,βρωμιάρα και ούτε λόγος για φραπε
 

Jubitana 39

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
37
Like
98
Πόντοι
0
Λοιπόν κάποιος από εδώ μέσα έχει κάνει ΧΟΝΤΡΗ μαμακια και ακυρώθηκε το ραντεβού… ευτυχώς που δεν ξεκίνησα για την Θεσσαλονίκη…
Ποιο ραντεβού ρε φίλε? Εξήγησε μας??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom