Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα ....να ρωτήσω κάτι Σκέφτομαι να κάνω καμμια βόλτα απο το Νάνσυς "Κέντρο ευεξίας" και επειδή βλέπω πως αλλάζουν συνεχώς οι γυναίκες...Μπορεί να μου πει κάποιος τι παίζει?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων....
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Καλησπέρα ....να ρωτήσω κάτι Σκέφτομαι να κάνω καμμια βόλτα απο το Νάνσυς "Κέντρο ευεξίας" και επειδή βλέπω πως αλλάζουν συνεχώς οι γυναίκες...Μπορεί να μου πει κάποιος τι παίζει?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων....
Βαριέσαι να ψάξεις ε?
Κοίτα πίσω σελίδες υπάρχουν εκτενείς αναφορές.
Χώρος: Χάλια
-Σοφία: Ψηλή, αδύνατη, ωραία,  45+, μαύρα μακριά μαλλιά, μικρό στήθος
κάνει τα πάντα  :pipa2: και  :fuck1:
-Μια χοντή και ξυνή , πιτσιρίκα, γυρω στα 26,  :tits2: 3-4, κάνει μόνο 
:pipa1:
Αναλύσεις για την κάθε μία στις πίσω σελίδες.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Όχι δεν βαριέμαι....είχα δει πριν καιρό όταν πρωτο άνοιξε ...απλα τώρα λέει πως δουλευουν 4.Μια Νάταλυ νέο απόκτημα,μια Μαρίζα, μια σερβίδα Μαρίνα και η αφεντικίνα Ελένη με το κουκλίστικο πρόσωπο.....αυτή πρέπει να είναι που κάνει μόνο φραπέ....αλλα για Σοφία δεν είδα τίποτα....
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
Όχι δεν βαριέμαι....είχα δει πριν καιρό όταν πρωτο άνοιξε ...απλα τώρα λέει πως δουλευουν 4.Μια Νάταλυ νέο απόκτημα,μια Μαρίζα, μια σερβίδα Μαρίνα και η αφεντικίνα Ελένη με το κουκλίστικο πρόσωπο.....αυτή πρέπει να είναι που κάνει μόνο φραπέ....αλλα για Σοφία δεν είδα τίποτα....

μαριδα γαριδα σερβιδα
θαλασσινο ειναι τουτο
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Όχι δεν βαριέμαι....είχα δει πριν καιρό όταν πρωτο άνοιξε ...απλα τώρα λέει πως δουλευουν 4.Μια Νάταλυ νέο απόκτημα,μια Μαρίζα, μια σερβίδα Μαρίνα και η αφεντικίνα Ελένη με το κουκλίστικο πρόσωπο.....αυτή πρέπει να είναι που κάνει μόνο φραπέ....αλλα για Σοφία δεν είδα τίποτα....
Θα πας kassler, σήμερα να μας δώσεις ενημέρωση?
 

elgordo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους,

μια ερωτηση ,ειμαι καινουργιος καιθα θελα να μαθω τι παιζει σε γκολντεν μποντυ στην β.ολγας δεκτα και πμ.

ευχαριστω.
 

salonica28

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Για το Golden στην Όλγας ,καλός χώρος αλλά από εκεί και πέρα δεν λέει.Κοπέλες μετριότατες,60 εωρώ μασάζ και χεράκι.Εγώ πήγαινα παλιότερα ,λόγω μιας κοπέλας που δούλευε εκεί που για μένα ήταν αστέρι.Δυστυχώς σταμάτησε ή απλως έφυγε από εκεί.Και με την ευκαιρία,να ρωτήσω γιατί τα σχόλια για τον χώρο της Μαριάννας γράφονται στην κατηγορία μασατζίδικα??Ο χώρος είναι ένα μοντέρνο μπουρδέλο που αποτελείτε από καταπληκτική και ευγενέστατη υποδοχή(Μαριάννα) την γιαγιά μου(Κοπέλα Νο1) Την μεγαλύτερη θεία μου(Κοπέλα Νο2),μια χοντρούλα (Νο3),μια μικρούλα (Νο4)και μια καλούλα (Νο5)
 

EYFYHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
72
Like
15
Πόντοι
0
Σε γενικές γραμμές συμφωνώ φίλε συντοπίτη αλλά εφόσον υπάρχουν κάποιοι που γουστάρουν και την γιαγιά και την θεία όπως λες, no problem...απλά το συγκεκριμένο μαγαζί αναφέρθηκε τόσο πολύ εδώ στο φόρουμ που αρχίζω και υποψιάζομαι ότι κάποιοι εδώ είναι η ίδια η Μαριάνα με διάφορα nick κατά καιρούς...
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Καλημέρα στην παρέα ! ! !

Κανένα νέο για την ΜΕΛΙΝΑ, που δούλευε Κωλέττη, από κανένα συν :knockinb:?

έστω και με p.m.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
H Νόρα είναι πολύ καλή επιλογή κατά τη γνώμη μου, η άλλη η ξανθούλα η Λένα του Βασίλη που βόσκει?
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
H Νόρα είναι πολύ καλή επιλογή κατά τη γνώμη μου, η άλλη η ξανθούλα η Λένα του Βασίλη που βόσκει?

Μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα έβωσκε στον Βασίλη,
πήγες αυτή την εβδομάδα από εκεί και έλειπε?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Το ξέρω φίλε alkinos32, έχει τιμηθεί δεόντως σε παραλθόντα χρόνο η νεαρά.
Anal Rimming included  ;)
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
όχι φίλε γιατί πάω πάρα πολύ σπάνια πια σε μαγαζιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom