Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Αν κρίνω από τα ποσταρίσματα των παιχτών εδώ,λογικά,τα πιο πολλά μαγαζιά θα πρέπει να έχουν κλείσει  :grin:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Αν κρίνω από τα ποσταρίσματα των παιχτών εδώ,λογικά,τα πιο πολλά μαγαζιά θα πρέπει να έχουν κλείσει  :grin:

τα ίδια και τα ίδια παντού,που ανακυκλώνονται

μου θυμίζει σήριαλ που τελείωσε και ξαναρχίσουμε να το βλέπουμε από την αρχή σε επανάληψη

άμα πας με την ίδια για 5η φορά,τί κριτική να γράψεις?

εγώ προσωπικά σκέφτομαι αποχή από τα μασάζ,ίσως και οριστική.....

κατάλαβα ότι δεν πρόκειται να συναντήσεις ποτέ μουνάρα,ποτέ σούπερ σέρβις,ποτέ κάτι εξαιρετικό γενικά....

Είμαι πραγματικά πολύ ανήσυχος και προβληματισμένος για την πορεία των μασάζ αλλά και για την δική μου πορεία ως προς αυτά....

θα το έλεγα μασαζοκατάθλιψη....
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Θεραπεία δεν υπάρχει?
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
τα ίδια και τα ίδια παντού,που ανακυκλώνονται

μου θυμίζει σήριαλ που τελείωσε και ξαναρχίσουμε να το βλέπουμε από την αρχή σε επανάληψη

άμα πας με την ίδια για 5η φορά,τί κριτική να γράψεις?

εγώ προσωπικά σκέφτομαι αποχή από τα μασάζ,ίσως και οριστική.....

κατάλαβα ότι δεν πρόκειται να συναντήσεις ποτέ μουνάρα,ποτέ σούπερ σέρβις,ποτέ κάτι εξαιρετικό γενικά....

Είμαι πραγματικά πολύ ανήσυχος και προβληματισμένος για την πορεία των μασάζ αλλά και για την δική μου πορεία ως προς αυτά....

θα το έλεγα μασαζοκατάθλιψη....
Η κατάσταση όσο πάει και χειροτερεύει, δίκιο έχεις φίλε!
Πολύ λίγες επιλογές και ξαναζεσταμένο φαγητο είναι πλέον η όλη κατάσταση!
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
Πολύ κρύα η τύπισα και μόνο φραπέ :jerking:... σε σπάνιες περιπτώσεις κάνει κάτι παραπάνω! :pipa2:
ΤΟ ειπα και και ποιο παλια ......την ξηγα την κανεις απο το τηλεφωνο...αν ειναι οταν πας εκει το εχεις χασει το παιχνιδι
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
καλημερα μαλλον Λογω ΔΕΘ εχουμε τελματωσει!! αντι να υπαρχει ανανεωση μιλαμε και ανακυκλωνουμε τα ιδια και τα ιδια..
Η πραγματικοτητα εχει ως εξης πιστευω προσωπικα.. ολες οι κοπελες πρεπει να βγαλουν το παντεσπανι τους.. αν εχεςι επισκεφτει καποιο καταστημα κατα κορον και εχεις γινει "πελατης" ολα ιδια σου φαινονται.. λιγο ξενερα γιατι ξερεις εκ τω προτερων τι να περιμενεις.. για εμενα οπως και για αρκετους αλλους πιστευω ότι θα πρεπει να κοιταξουν να εμπλουτισουν το σεναριο οχι μονο με ανανεωσεις θεραπευτριων αλλα να δουν και πως μπορουν αν εμπλουτισουν και το Μενου των θεραπιων.. ειδημων δεν ειμαι ουτε θα γινω ποτε.. αλλα αν μη τι αλλο εχοντας δοκιμασει και δει 1-2 πραγματα πιστευω ότι επιδεχονται μεγαλη βελτιωση σε ποιοτητα υπηρρεσιων.. και δεν αναφερομαι αποκλειστικα στο.. :pipa2: :fuck2: :knockinb:.. αλλα και στον τροπο που το παρεχουν.. παροχη υπηρεσιων ειναι τελικως.. αν ειναι να πας με το σκεπτικο ποια θα παρω να με τριψει ανουσια και να  :fuck2: πηγαιναμε και σε στουντιακι!!! το συγκεκριμενο σπορ ομως εινια σπορ .. και θα πρεπει να αντιμετωπιζεται και ως ενα.. οχι ως κατι σικε στημενο.. βαλτε ποικιλια.. δωστε την δυνατοτητα να αναψει η φαντασια της θεραπευτριας και του θεραπευομενου.. ελπιζω αν ακουνε οσοι κινουν τα νηματα... αν ειναι να βολευονται στα ηδη υπαρχοντα οτιο καλα την βγαζουν.. απλα χανουν την δυνατοτητα να πανε ακομη καλυτερα και να τους τα ακουμπαμε με χαμογελο!!
αυτα απο εμενα.. ελπιζω αν εδωσα ενα ερεθισμα να ακουστουν γνωμες για το πως θα μπορουσαν να βελτιωθουν τα εν λογω ευαγη ιδρυματα και να βελτιωσουν κιαλλο τα στανταρ τους.. ειμαι ολος περιεργεια να δω τι θα ειπωθει και αν κατι θα αλλαξει φυσικα που ειναι το ζητουμενο.. γαιτι αυτη την στιγμη ολο τα ιδια και τα ιδαι λεμε.. καλη συνεχεια και ελπιζω να μην σασς κουρασα ολους..
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Παιδια.. πολυ τεκιαλ ηπια μαλλον χτες!! οποτε σορρυ για την ανορθογραφια και ανασυνταξια!! αν υπαρχει τετοια λεξη!!! :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: αλλα βαριομουν να το ξαναγραψω.. οχι απο ελλειψη σεβασμου.. αλλα επειδη οποιος θελει καταλαβαινει τελικως.. καλη συνεχεια παω για υπνο γιατι θα πηδηχτω απο το παραθυρο!!
 

POYTANIARIS 69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
152
Like
8
Πόντοι
1
Η Ευα του Βασίλη δουλεύει? Την έχει δοκιμάσει κανείς?
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Ποιά Ευα ρε παιδιά. Πάτε καλά? Ανωμαλιάρηδες..... :s&m_3: :s&m_2: :s&m_1:
 

POYTANIARIS 69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
152
Like
8
Πόντοι
1
Πολύ έκφυλη ρε φίλε!!!! Με καυλώνει απίστευτα.
ΕΥΑ αν παρακολουθείς το site  ME KAYΛΩΝΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom