Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εγώ στο βασίλη είχα πάει 2 φορές και θυμάμαι καπου μοναστηρίου...
η λιστα που αναδιαμόρφωσα είχε ένα Μ75, χωρίς κατι άλλο

το άφησα νομίζοντας ότι είναι ο βασίλης.
έτσι το είπα και σε κάποιον που ρώτησε.

τώρα που διευκρινίστηκε θα το διορθώσω...

δεν κατάλαβα γιατί μας την "λέει" κιόλας ο τετσούο;;;;
για δεξιο τον κοβω.... :grin: :grin: :grin: :grin: πολλα σιτιτουρ παιρνει....
 

karantis

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
καποιος αν μπορει το τηλ απο βασιλη.please
 

babatsikos

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
καλος ο βασιλης αλλα επιμενω οτι την διαφορα για μενα την εκανε η τιμη κ το μπονους στις 3 επισκεψεις...επισης στερειται χωρου κ γυναικων.Δεν λεω κορυφη η μαρια, αλλα μια ειναι ρε παιδια...ποσους να προκαμει?
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
πλεον ο νεος του χωρος ειναι οκ φιλε μου. οσο για την τιμη ειναι μεσα στην αγορα.....αν ομως συνεχιζει να προσφερει οσα προσφερει με αυτες τις τιμες ειναι καλυτερα απο αλλου σαφως....οσο για την μαρια εχεις ενα δικιο μπορω να πω αλλα ειπαμε......εχει αγγελια για καινουριες κοπελες...
 

babatsikos

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
ε....να μην κανω και γω μια κριτικη?γμτ...παλι αδικο ειχα?
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
χαχαχαχχαχα......οχι φιλε μου καθολου αδικο......καλα κανεις κ κανεις κριτικη...απλα αφου αλλαξαν καποια πραγματακια να μην τα πουμε????
 

karantis

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω πολυ συναγωνιστη.να σαι καλα.
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
αυτο καταλαβες φιλε μου?????οχι καενα προβλημα για τα 10 ευρω. ισα ισα που αναφερω οτι στα ιδια λεφτα με τουσ αλλους προσφερει πολυ περισσοτερα το εν λογω μαγαζι, πραγμα που ειναι υπερ του
 

babatsikos

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
AB66 να υποθεσω οτι το μαρακι το παντρευεσαι χαλαρα?
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Σιγά ρε........

Ξανακάνω το ίδιο λάθος?
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
ετσι.....μια φορα ειναι αρκετη στην ζωη ενος ανδρα......το δεις εξ αμαρτην........
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Μάλλον είσαι και συ καμμένος φίλε.....
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
γεια σας φιλοι μου.αναφορα απο καλλιδοπουλου.περασα με λενα αν και παλι ημουν σχεδον ετοιμος να περασω με ευα απο ρωσια.γενικα πολυ καλη με ζηλο στο κρεβατι!στα μειον να τονισω ακομα μια φορα τα 120 ευρωπουλα...δηλαδη στις δυο φορες 240?με 240 πηγαινεις αθηνα και περνας τρεις φορες με τα ιδια λεφτα και σε φουλ προγραμμα...τελοσπαντων.που θα παει?καποια στιγμη θα παψουμε να σκεφτομαστε με το κατω κεφαλι...αυτα προς το παρον...α!μπορει καποιος να μου πει πως ειναι εμφανισιακα η δημητρα - ερρικα η οπως αλλιως τη λενε?απο σωμα τι λεει?
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
γεια σας συναγωνιστες!θα επαναλαβω την ερωτηση που εθεσα και χθες αν γνωριζει κανενας χριστιανος να απαντησει.πως ειναι εμφανισιακα η δημητρα ερρικα?αξιζει για μια επισκεψη?σημερα το μεσημερι πηγα για δευτερη φορα χειροπρακτικη νανσυ οπου παλι δεν επαιξε τπτ....θα παω ακομα μια φορα και αν δεν παιξει παλι τιποτα τοτε ωρα τους καλη!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
γεια σας συναγωνιστες!θα επαναλαβω την ερωτηση που εθεσα και χθες αν γνωριζει κανενας χριστιανος να απαντησει.πως ειναι εμφανισιακα η δημητρα ερρικα?αξιζει για μια επισκεψη?σημερα το μεσημερι πηγα για δευτερη φορα χειροπρακτικη νανσυ οπου παλι δεν επαιξε τπτ....θα παω ακομα μια φορα και αν δεν παιξει παλι τιποτα τοτε ωρα τους καλη!

το 'εχεις το τηλέφωνό της?
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
ναι palermo to exw. 904 τελειωνειενα μεγαλο ευχαριστω στον φιλο και συναγωνιστη boobssuccer.αν ειναι ομςσ ετσι χοντρη οπως λετε και αθτη και η χρυσα τοτε δεν πρπει να την πληρωσω εγω αλλα να με πληρωνει κιολας!!!!καθε νεα πληροφορια δεκτη.αλλα και τη χρυσα που τη θυμαμαι ειχε τα κιολλακια τησ οποτε απορριπτεα η κατασταση οπως το κοβω...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
η δήμητρα δεν είναι χοντρή,είναι κλασικό βρώμικο μιλφ μελαχροινή και κάνει τρομερή πίπα...
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
οποτε εσυ παλερμο λες οτι αξιζει τον κοπο?γτ με χρυσα δεν θελω να ξαναπαω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom