Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (6 μέλη και 24 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.293
Like
785
Πόντοι
96
Kι εγω πετυχα τυχαια Αρτεμη,ενω ολοι εδω λεγαν σταματησε.Πολυ ωραια κοπελα,διχως εξαιρετικό β μερος.Μαριαννα κατι καινουριο?
Έχει κάτι καινούργιο αλλα δεν μου έκανε κλικ να το δοκιμάσω...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.293
Like
785
Πόντοι
96
Λογικα λέει για την Ριτα, αυτή έχει τέτοιο σωματότυπο.
Ναι αλλά ο Δημήτρης τη θυμάται τη Ρίτα από τότε που τη λέγαν Μαργαρίτα...δεν μπορεί να ξέχασε τώρα το ονομάτης....
Έτσι δεν είναι Μήτσο?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Όχι Ριτα φίλε. Την ξέρω την Ριτα. Δεν μιλάω για σγουρό μαλλί. Μιλάω για άγριο μαλλί. Άγρια τρίχα μακριά, πώς να σου πω.
Το ροστερ του ακουα την παρουσα χρονικη στιγμη ειναι:
Ξενια, Δαναη, Βανεσσα, Λιζα, Νεφελη, Ελενα και Ριτα
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Να υποθεσω οτι ξέχασες το ερωτηματικό;
Για φουλ προγραμματακι κοιταξε κάπου αλλού , πιο φτηνά θα σου βγει
λεω μηπως παιζει φαση εβιτας η αντιστρες.κατι ειχα ακουση παλιοτερα αλλα δεν το εδωσα σημασια το εν λογου ιδρυμα :grin: :grin:
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Για τις νέες κοπέλες στα stories του luxury, έχει κανεις να αναφέρει κάτι;
Ρώτησα τις προάλλες λέει Δώρα κ Στεφανια δούλευαν.κ δεν έχουμε Ελισάβετ...μου ρθε να πω μήπως άλλαξε όνομα;
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
και μονο μασαζακι κανουν.η εχει φουλ προγραματακι:jerking::jerking:
Πρέπει να σε γουστάρουν τα κορίτσια εκεί για να προχωρήσουν σε πίπα, και σίγουρα δεν αρκεί μια φορά αλλά τουλάχιστον 2-3
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σοβαρό κανένα δυστυχώς,Κατερίνα Αρετσού κ Εύα Jumbo,αυτα
Εύα Jumbo εννοείς angel spa;
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Πρέπει να σε γουστάρουν τα κορίτσια εκεί για να προχωρήσουν σε πίπα, και σίγουρα δεν αρκεί μια φορά αλλά τουλάχιστον 2-3
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εύα Jumbo εννοείς angel spa;
δηλαδη να παω να σκασω 150 για μια πιπα και αμα γουσταρουν τι φαση. :grin: :grin: :grin: και δεν παω εβιτα και αντιστρες που με αυτα τα λεφτακια θα ριξω δυο:zfuck::fuck1:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356

massage_lover

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2008
Μηνύματα
10
Like
98
Πόντοι
0
Μετά από σύσταση φίλου από εδώ, επίσκεψη προ ημερών Venus (Κων.Καραμανλή), συνεδρία με Νατάσα. Έκλεισα τηλεφωνικό ραντεβού οπότε δεν είδα τις υπόλοιπες κοπέλες. Η Νατάσα έχει σέξυ εμφάνιση, φορούσε ένα αποκαλυπτικό των προσόντων της φόρεμα με ψηλό τακούνι, είναι μελαχροινή με μελαμψό δέρμα, έχει καταγάλανα μάτια, πλούσιο στήθος, εκτιμώ προιόν προσθετικής, χυμώδη οπίσθια και μπούτια, σαρκώδη χείλη τα οποία επίσης εκτιμώ προιόν προσθετικής. Με αντιμετώπισε άκρως επαγγελματικά με γλυκύτητα και ευγένεια. Ο χώρος αρκετά καλός με ντουζιέρα εντός δωματίου και παράθυρο στο δωμάτιο ώστε να εξασφαλίζεται καλός αερισμός του χώρου, απαραίτητο στις μέρες του covid. Η κοπέλα δεν φορούσε μάσκα κατά την συνεδρία, όπως πχ στο massagio, που ανάφεραν κάποιοι. Μασάζ λίγο πιο έντονο από χάδι, αδιάφορο για τα γούστα μου, β΄ μέρος ξεκίνησε με σύντομα απαλά αγγίγματα σε όλο το σώμα με τα μακριά νύχια της και στην συνέχεια διεκπεραιωτική ολοκλήρωση χωρίς φιλιά, χάδια κλπ. Το κόστος του προγράμματος τιμάται 50€. Να σημειώσω ότι κατά την συνεδρία η κοπέλα δεν έβγαλε τα ρούχα της, διότι η εν λόγω παροχή απαιτούσε την καταβολή αντιτίμου 20€, τα οποία για να είμαι ειλικρινής αρνήθηκα στον εαυτό μου να διαθέσει, διότι το θεώρησα κοροιδία. Ολοκληρώνοντας την κριτική μου οφείλω να πω ότι μετά από πλέον των 23 ετών σε αυτού του είδους τα μαγαζιά, τα οποία επισκέπτομαι από το χρόνο της ίδρυσης τους, από τον γνωστό στους παλιούς και χαρισματικό Θόδωρο, αποχώρησα με αδιάφορα συναισθήματα. Και αυτό διότι για να συγκινηθώ μετά από τόσα χρόνια εμπειρίας πρέπει να νιώσω αυτό το "κάτι" παραπάνω, που νομίζω ότι πολύ λίγες ταλαντούχες το διαθέτουν.... Πάντως η ελπίδα πεθαίνει τελευταία και θα συνεχίσω να αναζητώ και φυσικά να ενημερώνω............
 

petros132

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
75
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερα και καλη χρονια , γνωριζει κανεις τι απεγινε η Δαφνη απο την Βασια ευχαριστω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom