Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (7 μέλη και 22 επισκέπτες)

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Έρρικα άστο αδερφέ, έχω περάσει δεν έχει κάτι το ουάου....
Από αυτά που είδες, έχει κανένα λεπτό/αδύνατο, εκτός απο αυτό που πήρες?
Αυτό που πήρες τι ηλικία έχει? (Μήπως άλλαξε όνομα η Σίσσυ?χαχαχα.....λέω δε ξέρω!!)
Που ειναι αυτη η ερρικα .?Πριβε ειναι?
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Ο Commas93 σωστός και συνεπής. Μόλις του επιτράπηκε έσπασε τηλ. Κατόπιν αρκετής προσπάθειας και πολλων τηλεφωνημάτων η κορασίδα (Μπέτυ) η όπως αλλιώς λέγεται πούλησε τρέλα. Αρνήθηκε το συνθηματικό (έκανε ότι δε ξέρει τίποτα) και τέλος πολύ ευγενικά μου είπε ότι έκανε λάθος.
θα ξανά προσπαθήσω προσεχώς.
Συνεπής ίσως, σωστός όμως πως είναι. Και εμένα τα ίδια μου είπε η τυπισσα και ότι πλέον μένει Αθήνα. Επίσης με ένα πρόχειρο γκουγκλάρισμα στο τηλέφωνο, είχε αγγελία στον Αγγελιοφωρο το 2012.
μακαρι να είναι σωστά τα δεδομένα, να δούμε το μιλφάκι από κοντά, αλλά φοβάμαι ότι Κάτι άλλο παίζει.
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
203
Like
136
Πόντοι
1
Πέρασμα από Εβίτα ή Ελβίρα την προηγούμενη εβδομάδα τέσπα δε θυμάμαι. Η υποδοχή υπέροχη από την γεματούλα κυρία, όπου μου γλυκομιλούσε από το τηλ κιόλας. Τα περισσότερα θετικά νομίζω για αυτήν θα τα έλεγα, είχε και φάτσα φόρα τους βύζους της, με κέρασε ένα ουισκάκι και τα είπαμε ωραία. Αρκετά κορίτσια το βράδυ Νάνσυ, Έρρικα, Εύα, από εκεί και μετά δε συγκράτησα κάτι σε Άσια ή Άντα και δε συμμαζεύεται. Πέρασμα με Εύα γιατί ήταν η μόνη που μου έκανε κλικ από θέμα εμφάνισης, ξανθιά με όμορφα μάτια και μεταξένια επιδερμίδα, αλλά κάπως έτσι την πάτησα. Μασάζ χαδάκι με λάδι, φιλιά ξέχνα το, μουνί στραπατσαρισμένο πηγάδι, πίπα μονότονη, ο λόγος που τελείωσα είναι ότι ήμουν φορτωμένος, η κοπέλα κάνει υπηρεσίες μπουρδέλου, έχω περάσει καλύτερα ακόμα και στο body free. Γενικά οι παρουσίες δε λέγαν πολλά εμφανισιακά αλλά θα δώσω και άλλη ευκαιρία γιατί π.χ. Έρρικα φαινόταν η εμπειρία στο μάτι.
Φίλε μου, σου είναι εύκολο να κάνεις μια περιγραφή της Ασία ή Αντα όπως είπες?Σ ευχαριστώ!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Αυτή εδώ κάνει κανένα τσιμπούκι ή το βίντεο μόνο είναι πρόλογος;
 

De marco 156

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιαν 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
49
Like
1.677
Πόντοι
4.381

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
203
Like
136
Πόντοι
1
Καλησπέρα κύριοι!Ενημερώσεων συνέχεια με την επίσκεψη μου στο ίδρυμα της κα Ρένας ( γνωστή από παλιά σαν Μαργαρίτα όταν δούλευε η ίδια σαν μασεζ ...και όχι μόνο,σε δικό της σπίτι στη Δελφών )στην Κλεάνθους !Η κα Ρένα λοιπόν μου παρουσίασε την κοπέλα εκ Ρωσίας ονόματι Αλεξάνδρα ! ψηλή γεροδεμένο σκαρί ,ωραίο σώμα,με αρκετά τατουάζ,ξανθούλα με 3αρι βυζί!το πρόγραμμα που προσφέρει ειναι 50€ μασάζ,60€μασαζ+πίπα και 80€ φουλ! Έμενα μου έκανε ένα σχετικά συμπαθητικό μασάζ και ένα πολύ καλό στοματικό!Γενικά μου άφησε μια αίσθηση πολύ διεκπεραιωτικη !Δεν νομίζω να ξαναπάω!Η κληρονομιά της Ζέτας πάντως αρκετά βαριά και οι συγκρίσεις δεν ευνοούν ....
 

Commas93

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2022
Μηνύματα
19
Like
38
Πόντοι
0
Ο Commas93 σωστός και συνεπής. Μόλις του επιτράπηκε έσπασε τηλ. Κατόπιν αρκετής προσπάθειας και πολλων τηλεφωνημάτων η κορασίδα (Μπέτυ) η όπως αλλιώς λέγεται πούλησε τρέλα. Αρνήθηκε το συνθηματικό (έκανε ότι δε ξέρει τίποτα) και τέλος πολύ ευγενικά μου είπε ότι έκανε λάθος.
θα ξανά προσπαθήσω προσεχώς.Σ

Ο Commas93 σωστός και συνεπής. Μόλις του επιτράπηκε έσπασε τηλ. Κατόπιν αρκετής προσπάθειας και πολλων τηλεφωνημάτων η κορασίδα (Μπέτυ) η όπως αλλιώς λέγεται πούλησε τρέλα. Αρνήθηκε το συνθηματικό (έκανε ότι δε ξέρει τίποτα) και τέλος πολύ ευγενικά μου είπε ότι έκανε λάθος.
θα ξανά προσπαθήσω προσεχώς.
ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΕΙΣ ΣΑΝ ΑΚΥΡΟΣ. ΕΧΕΙ ΑΡΝΗΘΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΛΟΙ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΝΥΜΑ. ΛΟΓΙΚΑ ΕΠΕΣΕ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΓΩ ΒΟΗΘΗΣΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑ
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
1
Καλησπέρα,ανατολικά από μασάζ πια θα λέγαμε ότι κάνει καλή δουλίτσα,πολύ καλό έκανε η Εύα στο massagio ναι μεν γεμάτη αλλά πολύ καλό μασάζ..τώρα υπάρχει κάποια να σκαμπαζει?50 € και χαιδεμα είναι κοροϊδία.
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Καλησπέρα κύριοι!Ενημερώσεων συνέχεια με την επίσκεψη μου στο ίδρυμα της κα Ρένας ( γνωστή από παλιά σαν Μαργαρίτα όταν δούλευε η ίδια σαν μασεζ ...και όχι μόνο,σε δικό της σπίτι στη Δελφών )στην Κλεάνθους !Η κα Ρένα λοιπόν μου παρουσίασε την κοπέλα εκ Ρωσίας ονόματι Αλεξάνδρα ! ψηλή γεροδεμένο σκαρί ,ωραίο σώμα,με αρκετά τατουάζ,ξανθούλα με 3αρι βυζί!το πρόγραμμα που προσφέρει ειναι 50€ μασάζ,60€μασαζ+πίπα και 80€ φουλ! Έμενα μου έκανε ένα σχετικά συμπαθητικό μασάζ και ένα πολύ καλό στοματικό!Γενικά μου άφησε μια αίσθηση πολύ διεκπεραιωτικη !Δεν νομίζω να ξαναπάω!Η κληρονομιά της Ζέτας πάντως αρκετά βαριά και οι συγκρίσεις δεν ευνοούν ....
Αγαπητέ τα στοιχεία επικοινωνίας που τα βρίσκουμε?
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Μασσαζάρα στη Κατερίνα στην Αρετσού. Μου έφυγε κάθε πιάσιμο. Το +20 το απέφυγα όπως πάντα. Λίγο στραβώνει με αυτό. Είναι τα εύκολα 20άρικα. Στο 30 ιδρώνει 45 λεπτά. Χαχα. Αν δεν στον παίξει κάνει όπως οι ταξιτζήδες στο αεροδρόμιο στη τελευταία από Αθήνα όταν τους πεις «αδελφέ μούσες πάω». ????
 

nikosioannou

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
70
Like
73
Πόντοι
0
Καλημέρα.μια Ελένη βάζει στο κανεσεξ στο μασάζ.με βυζάρες.δοκιμασε κανείς.η τελευταία φωτό με τις βυζάρες πολύ καύλα
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
@nikosioannou λινκ;

Και επίσης, ρε μαλάκες νέοι, βάλτε ένα αβατάρ για να σας ξεχωρίζουμε. Όλοι ίδιοι φαίνεστε :)
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Καλημέρα.μια Ελένη βάζει στο κανεσεξ στο μασάζ.με βυζάρες.δοκιμασε κανείς.η τελευταία φωτό με τις βυζάρες πολύ καύλα
Τώρα εμείς πρέπει να μυρίσουμε τα δάχτυλά για να μαντέψουμε Ποια είναι αυτή η Ελένη με τις βυζάρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom