Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
καλησπέρα σε όλους

είχαμε καινούρια άφηξη καληδοπούλου

Τ Α Ν Ι Α    :tits: :tits:

πολύ καλό  :pipa1:

και καλήτερο  :zfuck:

μια καλή επηλογή για την παλιοκατάσταση

της πόλης μας
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ.ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ
ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΗ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ.ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΕΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ.
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΟΜΟΛΟΓΟΥΜΕΝΩΣ ΑΡΓΑ.
Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ.ΚΑΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ,ΚΑΛΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΞΑΝΤΛΗΣΑ ΤΗΝ ΩΡΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
ΑΝ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΕΤΣΙ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Συγγνωμη για τα κεφαλαια.Τωρα το ειδα μου εβγαλαν κι εμενα τα ματια
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
ποιο ειναι αυτο στην μοναστηριου ρε παιδεια?....πειτε καμμια πληροφορια να μαθαινουμε και εμεις
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Νάσια    :pipa2:    :think: :think: :think:

Παιδιά καμμιά άλλη σαν την Νάσια να δουλεύει μόνη της υπάρχει? Ξέρει κανείς τίποτε?

Ας ενημερώσει παρακαλώ (πμ)
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
ασ δωσει καποιος πληροφοριες για μοναστηριου ρε παοδιεα...επισης....η λιζα κανει καλαμακι??????
 

openminded32

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα και απο μενα παιδια.....εγω λογω γαμου και πολλων υποχρεωσεων εχω χαθει απο το ψαξιμο και την γυρα εδω κι 1,5 χρονο.τι εχει αλλαξει??? εχω μπει σε πολλα μαγαζια  (μεχρι και πριν 1,5 χρονο ομως) και φουλ ικανοποιηση και αψογο service ειχα μονο στο μαγαζι της Βουλγαρη....
 

pistol

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις επέστρεψα από Μαρτίου. καινούριο Ρωσσάκι  Γιάννα, ξανθό, αδύνατο, πρώην χορέυτρια. φοβερό ντύσιμο και γόβα. μέτριο μασάζ αλλά απίστευτη πίπα. γυμνή με τελικο προορισμό όλων το στόμα της...  προφανώς κάνει και φουλ αλλά δεν ήθελα. τη συστήνω πάντως.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙ ΤΟ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΩΣ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΦΡΑΠΕΔΙΑ ΕΠΑΙΖΕ
'ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
 

pistol

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι στούντιο βρε παιδιά;Διαμέρισμα που γαμιούνται είναι!Απλά!Το Σάββατο ήμουν έκει!2310...78 - Μοναστηρίου 75 2ος όροφος 60 ευρώ η παρτούζα η μία ξανθιά η άλλη χοντρή βυζαρού τραβελόφατσα. Απέναντι από τον ΟΣΕ

φΙΛΕ ΕΠΕΙΔΗ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΣΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΟΠΩΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙ Ι ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΤΛΗΕΦΩΜΟ ΙΣΩΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΛΙΓΑ ΓΟΥΣΤΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ  :) :) :) ?
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙ ΤΟ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΩΣ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΦΡΑΠΕΔΙΑ ΕΠΑΙΖΕ
'ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
ρε μεγάλε, έχει 3 χρόνια αυτό το ποστ.  Το μαγαζί έχει κλείσει...
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Για Μοναστηρίου θα ενημερώσει κανείς ρε παιδιά?
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

pistol

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε μεγάλε, έχει 3 χρόνια αυτό το ποστ.  Το μαγαζί έχει κλείσει...

σορρυ ρε παλικαρε στο σαιτ ειμαι καινουργιοσ και εκανα μαμακια κοιτουσα τα παλιοτερα σχολια πρωτα νομιζοντας οτι ειναι τα νεοτερα αν παρ'ολα αυτα εχεισ καμμια καλι πληροφορια καλοδεχουμενη αν θες να την μοιραστεις εννοειτε και παλι σορρυ
 

ssakis33

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
καταθεση στο AVIS βασ.ολγας, με Χρυσα, πρωτη μου φορα και στο μαγαζι και με την κοπελα, 60 εουρος το φραπεδακι (τσιμπημενο καπως θα ελεγα) χωρος "ικανοποιητικος" ας πουμε, για τετοιο μαγαζι, εμεινα ομως πολυ ικανοποιημενος απο την κοπελα. καλο μασαζ, ανεση χρονου, πολυ φιλικοτητα, πολυ ναζι και συμμετοχη. Απο εμφανιση, μελαχρινη, κοντουλα με καμπυλες (ισως πιο πολυ απο οτι πολλοι θα ηθελαν, αλλα εμενα μου αρεσουν), νεα στην ηλικια. Θα την ξαναπροτιμησω. Υπαρχει και αλλο προσωπικο στο μαγαζι(δεν το ειδα για να εκφερω γνωμη εμφανισης) που σερβιρει και κρεατικα απο οτι εμαθα
 

pistol

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους

είχαμε καινούρια άφηξη καληδοπούλου

Τ Α Ν Ι Α    :tits: :tits:

πολύ καλό   :pipa1:

και καλήτερο  :zfuck:

μια καλή επηλογή για την παλιοκατάσταση

της πόλης μας

αν γινετε καμμια πληροφορια παραπανω για το συγκεκριμμενο μαγαζι λογω αγνοιας υπαρξεως......... Καλλιδοπουλου σε ποιο υψος και αν εχεις τηλ
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
καταθεση στο AVIS βασ.ολγας, με Χρυσα, πρωτη μου φορα και στο μαγαζι και με την κοπελα, 60 εουρος το φραπεδακι (τσιμπημενο καπως θα ελεγα) χωρος "ικανοποιητικος" ας πουμε, για τετοιο μαγαζι, εμεινα ομως πολυ ικανοποιημενος απο την κοπελα. καλο μασαζ, ανεση χρονου, πολυ φιλικοτητα, πολυ ναζι και συμμετοχη. Απο εμφανιση, μελαχρινη, κοντουλα με καμπυλες (ισως πιο πολυ απο οτι πολλοι θα ηθελαν, αλλα εμενα μου αρεσουν), νεα στην ηλικια. Θα την ξαναπροτιμησω. Υπαρχει και αλλο προσωπικο στο μαγαζι(δεν το ειδα για να εκφερω γνωμη εμφανισης) που σερβιρει και κρεατικα απο οτι εμαθα

στο avis προσφερουν τα παντα,αλλα δεν ξερω ποιες κοπελες..η χρυσα ειναι αστερι στο μασαζ,δεν ξερω ομως αν προσφερει κατι παραπανω
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Παίδες καλημέρα σας.

Για το avis χρειάζεται κανένα κονέ? Η πας κατ ευθείαν? Προσφέρουν τουλάχιστον φραπέ από την πρώτη φορά ?
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
μποσφερουν φραπε...η χρυσα συγουρα...για της αλλες νομιζω κανουν αμεσωσ φουλ αν επιμενεις..για τι χρυσα ας μας πει καποιος αν κανει γενικα κατι παραπανω
 

eldonate@

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
μποσφερουν φραπε...η χρυσα συγουρα...για της αλλες νομιζω κανουν αμεσωσ φουλ αν επιμενεις..για τι χρυσα ας μας πει καποιος αν κανει γενικα κατι παραπανω
Ηχρυσα κανει καλαμακι απο οτι μου ειπαν αλλα οχι σε ολους.
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
αυτο ισχευει φιλε?εισαι σιγουρος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom