Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
. Στο κομμάτι της εκτόνωσης το κρυσταλ είναι ότι καλύτερο

Kαι συ φιλε στο κομμάτι της εκτόνωσης εισαι ο,τι καλύτερο κυκλοφορεί!:jerking::jerking::jerking::jerking:

Ακου στο κομμάτι της εκτόνωσης,μονο που το διαβάζεις γελάς!

ΥΓ Ειναι δεδομένο οτι αυτά τα 2-3 μαγαζιά στηρίζονται σε 5-10 πληρωμένους προμότορες,αλλιώς θα αγνοείτο η υπάρξή τους [/quote

Γιαυτο με διάλεξε και η μάνα σου να τη προμοτάρω...ποσό κομπλεξικός πρέπει νασαι
 

3lalakis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
47
Like
76
Πόντοι
0
Είναι επιλογή του κάθε μαγαζιού πως θα δουλεύει η με ολοκληρωμένο πρόγραμμα Η μόνο με εκτονοση με το χέρι.Ο καθένας διαλέγει ότι γουστάρει.
Στα σπιτάκια έχει με 50 ευρώ super προγραμματα και μουναρες.
Γιατί δίνετε 80 στα μπουκλουκια και γαμάτε στα άβολα μασαζοκρεβατα.
Δεν υπάρχει λογική.
Άρα ο καθένας επιλέγει ότι πιστεύει για να περάσει καλά.

 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Φίλε zipas , ξέφυγες. Σε προσωπικό επίπεδο έχω σκυλοβριστεί με πολλους εδώ μέσα, αλλά δεν είναι πρέπον να ανακατευουμε μανάδες.
Θα σε παρακαλούσα λοιπόν, να προχωρήσεις μόνος σου στην διαγραφή της ανάρτησης σου.
Όλα έχουν ένα όριο ...
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Να ρωτήσω κάτι... Στο luxury spa ξέρει κάποιος να παίζει κάτι; η ειναι μασάζ απλό με 30 ευρώ όπως λέει...
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Να ρωτήσω κάτι... Στο luxury spa ξέρει κάποιος να παίζει κάτι; η ειναι μασάζ απλό με 30 ευρώ όπως λέει...

Sorry για τo εις διπλούν ερώτημα....
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Να ρωτήσω κάτι... Στο luxury spa ξέρει κάποιος να παίζει κάτι; η ειναι μασάζ απλό με 30 ευρώ όπως λέει...

Νομίζω έχει απαντηθεί το ερώτημα σου παραπάνω. Εκεί που κράζαμε τις κοπέλες που ήταν ξεπέτα κτλ. Καλό πράγμα το διάβασμα, δοκίμασε το. Δεν το λέω ειρωνικά. Και για να στο αποδείξω, σου λέω πως είναι συν 20 η εκτόνωση.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Σήμερα είχα όρεξουλες κ επειδή ειμουν κέντρο πετάχτηκα μέχρι τη Δωδεκανήσου...πατάω το κουδούνι Crystal spa και ανεβαίνω .. μια ζουμερουλα όπου με ενημέρωσε ότι 30 κάνει το απλό..... 30 και το 2 πλο με 2 κοπέλες , επειδή δ κατάλαβα το ξαναρώτησα... είχα σκοπό ν πάρω μια άλλη σεξοβομβα γλυκύτατη ναντια αλλά αφού ήταν μ 2 κοπέλες πήρα κ την αλεξια...υπέροχες κ οι 2 απλά το 10 το καλό ήταν η αλεξια.. απίστευτο παιχνίδι μέσα ν χτυπάς κόκκινα.... μετά λοιπόν από τ πόλεμο πήγα στον επόμενο στόχο ν χτυπήσω 2 burger σαββικος!!!

εχει κάποια σχέση με το crystal spa στη Λαμπράκη?

Δεν νομίζω
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Φίλε zipas , ξέφυγες. Σε προσωπικό επίπεδο έχω σκυλοβριστεί με πολλους εδώ μέσα, αλλά δεν είναι πρέπον να ανακατευουμε μανάδες.
Θα σε παρακαλούσα λοιπόν, να προχωρήσεις μόνος σου στην διαγραφή της ανάρτησης σου.
Όλα έχουν ένα όριο ...
Συμφωνω με τον προλαλισαντα 100% , ειναι τουλαχιστον αδοκιμο και αδικο (για να μη πω ποινικα κολασιμο ) να εξυβριζονται χυδαια προσφιλη και ιερα προσωπα του ενος εκαστου.
Οι moderators να σκεφτουν ισως την δυνατοτητα , οι αποδεδειγμενα εχοντες την ποιοτητα και την ευγενεια που αρμοζει σε τετοιες περιπτωσεις χρηστες ,να μπορουν να διαγραφουν αυτοματα τετοια λεκτικα βοθρολυματα.
Ελπιζω ο συνομιλητης zipas να αναγνωρισει το λαθος του και να ζτησει συγνωμη.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Ευχαριστώ φίλε, κατάλαβα δεν χρειάζεται να πεις κάτι παραπάνω....
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Έμαθα ότι η Νεφέλη του crystal αποχωρεί από τη δράση.
Κρίμα, επειδή ήταν το καλύτερο μασάζ και επίσης το πιο ευχάριστο κορίτσι.
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Πέρασμα προ ημερών από Crystal, δοκιμάζοντας το 30+20+20 με Αλεξία και Νεφέλη. Καλά ήταν, μια χαρά δε λέω. Και μασάζ μου έκαναν καλό και εκτόνωση χωρίς να βιάζονται κτλ κτλ.
Απλά δε θα το πάρω ξανά καθώς αν δεν γαμήσεις, δεν απολαμβάνεις το τρίο. Εγώ τουλάχιστον. Καλύτερα με μια και να είσαι επικεντρωμένος στο στόχο, παρά με δύο και απλά να περιμένεις το φινάλε με το χέρι.
Καλημέρα, καλή συνέχεια!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Έμαθα ότι η Νεφέλη του crystal αποχωρεί από τη δράση.
Κρίμα, επειδή ήταν το καλύτερο μασάζ και επίσης το πιο ευχάριστο κορίτσι.

ναι νομιζω αυτή ειναι η τελευταια της εβδομάδα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
απο το massagio κανένα νέο εχουμε? έχει δοκιμασει κανένας συναγωνιστής? εγώ κάλεσα, Κάτω Τούμπα ειναι, θα δοκιμάσω εντός των ημερών αλλά δεν θέλω να πάω άκλαφτος...
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Δευτερη φορα στο Zesi... Του ειπα θελω φουλ προγραμμα οχι μονο εκτονωση μου απαντησαν ''δεν κοροιδευουμε τον κοσμο, μονο φουλ προγραμματα'', ευχαριστημενος περασα με τη λαουρα, 1,60 σγουρο μαλλι μπολικα πιασιματα 80 ευρω το παραβολο..
κανενα 20-25 λεπτα μασαζ γυρισμα πιπα και σεξ σε αρκετες στασεις.. Βογκουσε αρκετα που μου αρεσει ηθελε και μπατσακια στα κωλομερια, καταθεση στα μπουτια της.....
Ωραιο μωρο...
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
απο το massagio κανένα νέο εχουμε? έχει δοκιμασει κανένας συναγωνιστής? εγώ κάλεσα, Κάτω Τούμπα ειναι, θα δοκιμάσω εντός των ημερών αλλά δεν θέλω να πάω άκλαφτος...
Το επισκέφθηκα για να μου κάνουν μια ενημέρωση δεν έκατσα. Ωραίος χώρος Τούμπα. Ήταν τρεις κοπέλες μια κοκκινομαλλα ωραία κοπέλα Σοφία νομίζω μια άλλη χοντρούλα και μια ψιλη αδύνατη δε τη πρόσεξα γιατί έμπαινε σε ραντεβού. Μου έλεγαν εκεί τα δικά τους έχουν διαφορά προγράμματα για μασάζ το 40' 20€ και η μία ώρα 30€. Κουβέντα για εκτόνωση δε ρώτησα κιόλας. Αλλά μου φάνηκε ότι κάνουν σίγουρα μαλακιά. Μη σας πάρω στο λαιμό μου. Ίσως πάω από εβδομάδα να δοκιμάσω
 

sante

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη από την εν λόγω θεραπεύτρια, κόστος 30 ευρώ, καλή περιποίηση...

Πριν ένα μήνα περίπου που επισκέφτηκα, πολύ καλή περιποίηση συμφωνώ στο μασάζ με μια τεράστια πετσέτα πιο μεγάλη από εμένα αλλά απολύτως τίποτα παραπάνω...
Ίσως όμως έχει αλλάξει κάτι
Δώσε περισσότερες πληροφορίες γιατί αξίζει αν κάνει παραπάνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom