Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

JIMARAS69

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
Πήγα Κατερίνα να τσεκάρω προγραμμα.  Απόλαυσα τη μμασαζάρα μου το μηχάνημα δόνησης που είναι καιι το. σήμα κατατεθέν του μαγαζιού καιι με ξελαφρωσε με μια εξαιρετική ισπανική στις αφράτες ΒΥΖΑΡΕΣ.
Δε ρωτησα (επίτηδες) και δεν έλαβα καμία πληροφορία για τα περαιτέρω που αναφέρθηκαν. Ίσως ήταν στις μερες της.......
Θα δείξει στο Μ ελλον πως θα παει το έργο. 
Πληροφορίες για να την επισκεφθώ? τηλ κλπ...
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Παρακολουθώ αυτό το thread σχεδόν 10 χρόνια.  Δεν γράφω γιατί είναι πολύ ευαίσθητα τα δεδομένα.
Η ανταλλαγή πληροφοριών εδώ μέσα σχετικά με μασατζίδικα μόνο κακό κάνει.  Βλέπετε τα αποτελέσματα!
Ντού παντού!  Αυτό γίνεται με την συμβολή όσων γράφετε.  Το θέμα είναι πολύ prive και δεν προσφέρεται ούτε για PM.
Στείλε PM σου λέει ο άλλος;  Που ξέρω εγώ ποιος είσαι και τι σκοπό έχεις!  Άλλωστε οι μπάτσοι έχουν ρουφιάνους παντού!  Από ΤΑΧΙ, μέχρι καφενεία και ψιλικατζίδικα!
Δεν το παίζω έξυπνος αλλά στο τέλος σε κανέναν δεν αρέσει να βρίσκεται με το πουλί στο χέρι όταν κάνουν ντου!
ΥΓ.:  Μην αρχίσετε τώρα μερικοί είμαι βαλτός και παπ....ες!  Έτσι κι αλλιώς στα α...α  μου!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
και ένα επίκαιρο τραγουδάκι...

Βασίλης Τσιτσάνης - Θα κάνω ντου, βρε πονηρή


Για να μην γίνεται ντου καλό είναι να κάνουμε και λίγο τουμπεκί...
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Αυτο ρε μαγκες οτι πιστευετε οτι ειμαστε ποιο πονηροι απο τους μπατσους η οτι οι μπατσοι δεν ξερουν που και ποιες κανουν μασαζ με πηδημα ξεπερναει καθε λογικη ,για τους μπατσους υπαρχουν οι καλοι και οι κακοι πελατες που στο πορκειμενο πελατες ειναι τα ελαιοτριβεία

αυτα τις καλημερες μου
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
Αυτο ρε μαγκες οτι πιστευετε οτι ειμαστε ποιο πονηροι απο τους μπατσους η οτι οι μπατσοι δεν ξερουν που και ποιες κανουν μασαζ με πηδημα ξεπερναει καθε λογικη ,για τους μπατσους υπαρχουν οι καλοι και οι κακοι πελατες που στο πορκειμενο πελατες ειναι τα ελαιοτριβεία

αυτα τις καλημερες μου

Mόνο τα μέλη του bou ξέρουν τα πριβέ, κανείς άλλος :P
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
τελικά γνωρίζει να μας ενημερώσει κάποιος για το τι συνεβει στην Εβίτα και τι συνεχια είχαν οι πελάτες που βρέθηκαν έκει ?
 

Diavatis

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2019
Μηνύματα
25
Like
34
Πόντοι
0
Πέρασμα από vana εξαιρετική η Θεώνη κάνει τελειο μασαζ.
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Όποιος θέλει μου λύνει την απορία.στα μη πριβέ μαγαζιά η παροχή ερωτικών υπηρεσιών είναι νόμιμη ή συμβαίνει με την ανοχή της αστυνομίας? εννοώ τα μαγαζιά μασάζ που αναφέρονται ως μη πριβέ στο thread
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
Καμία.... υπηρεσία δεν είναι νόμιμη...δεν θυμάμαι να σας κόβουν και απόδειξη...όλα γίνονται βασισμένα στην ανοχή των κοριτσιών και στην τελική στο πως νιώθουν πιο άνετα εκάστοτε...βαφτιστε τα πάντα μασάζ...πείτε πως είστε όλοι φίλοι...και προς θεού...δώστε την πληροφόρηση μόνο διακριτικά και χωρίς λεπτομέρειες...αυτοί που θέλουν θα καταλάβουν...δεν χρειάζεται να το κάνουμε ακόμα πιο επικίνδυνο...σύσταση μόνο διασταυρωμένα και χωρίς πολλές αποκαλύψεις...τα υπόλοιπα θα πάρουν τον δρόμο τους
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Καμία.... υπηρεσία δεν είναι νόμιμη...δεν θυμάμαι να σας κόβουν και απόδειξη...όλα γίνονται βασισμένα στην ανοχή των κοριτσιών και στην τελική στο πως νιώθουν πιο άνετα εκάστοτε...βαφτιστε τα πάντα μασάζ...πείτε πως είστε όλοι φίλοι...και προς θεού...δώστε την πληροφόρηση μόνο διακριτικά και χωρίς λεπτομέρειες...αυτοί που θέλουν θα καταλάβουν...δεν χρειάζεται να το κάνουμε ακόμα πιο επικίνδυνο...σύσταση μόνο διασταυρωμένα και χωρίς πολλές αποκαλύψεις...τα υπόλοιπα θα πάρουν τον δρόμο τους
Οι μπάτσοι από εμάς εδώ μέσα έμαθαν όλες τις λεπτομέρειες!  Εδώ κάποιοι βλάκες δίναν μέχρι και διευθύνσεις. Απλά έλειπε ο αριθμός από την οδό. Ξαναλέω τα ντου είναι στοχευμένα και έχουν όλες τις λεπτομέρειες τις οποίες τις έχουν πάρει από εμάς!  Δυστυχώς!  Ο Έλληνας την ρουφιανιά την έχει μέσα του!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Τώρα τραβάτε στα μπουρδέλα γιατί είναι αποφασισμένοι να τα κλείσουν!
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
Μόλις πριν λίγο σε πριβέ μήνυμα ένας τυπάς μου ζήτησε δωράκι προκειμένου να μου κάνει σύσταση σε πριβέ κατάστημα της πόλης...προσπαθώ να καταλάβω ποια είναι μεγαλύτερη βλακεία...αυτού που το παίζει προμοτορας και καλά...η αυτού που του τα δίνει για να του κάνει τη σύσταση...εγώ λέω την δήθεν σύσταση... μπορεί και να είναι αληθινή...αλλά με προμήθεια? μνημόνιο μέχρι να σβήσει ο ήλιος ρε
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
Μόλις πριν λίγο σε πριβέ μήνυμα ένας τυπάς μου ζήτησε δωράκι προκειμένου να μου κάνει σύσταση σε πριβέ κατάστημα της πόλης...προσπαθώ να καταλάβω ποια είναι μεγαλύτερη βλακεία...αυτού που το παίζει προμοτορας και καλά...η αυτού που του τα δίνει για να του κάνει τη σύσταση...εγώ λέω την δήθεν σύσταση... μπορεί και να είναι αληθινή...αλλά με προμήθεια? μνημόνιο μέχρι να σβήσει ο ήλιος ρε

Μας πήρε με την σειρά μάλλον...
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Μόλις πριν λίγο σε πριβέ μήνυμα ένας τυπάς μου ζήτησε δωράκι προκειμένου να μου κάνει σύσταση σε πριβέ κατάστημα της πόλης...προσπαθώ να καταλάβω ποια είναι μεγαλύτερη βλακεία...αυτού που το παίζει προμοτορας και καλά...η αυτού που του τα δίνει για να του κάνει τη σύσταση...εγώ λέω την δήθεν σύσταση... μπορεί και να είναι αληθινή...αλλά με προμήθεια? μνημόνιο μέχρι να σβήσει ο ήλιος ρε

και σε μενα  το ιδιο xaris4 το προφιλ του
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
Δεν ήθελα να τον δώσω αλλά ναι αυτός ήταν...οπότε κάνετε την επιλογή σας...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.177
Κριτικές
166
Like
27.037
Πόντοι
34.538
Αμεση αναφορα στους διαχειριστες για σβησιμο λογαριασμου του..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Κ άλλος μου είπε για αυτόν

Αντισθένη ο Φακίρης έχει δίκιο
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
Νομίζω έχουν γνώση οι φύλακες...επίσης βάζω τα λεφτά μου ότι είναι και κλώνος...θα έχει και άλλα προφίλ να θυσιάσει...:-)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom