Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (8 μέλη και 28 επισκέπτες)

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
429
Like
29
Πόντοι
1
Λες να είχα το τηλ και να ρωτούσα εδώ? Έχω χάσει πολλά επεισόδια (οπως εγραψα πιο πανω) και ψαχνω για μασαζ. Εαν δε θελεις να πεις ζμπουτσαμ φιλε. Ειναι θεμα χρονου να μαθω και μετά δε θα λέω ουτε εγω, ετσι για υο γαμώτο. Ωραιο φορουμ ειστε εδω.
Λες να είχα το τηλ και να ρωτούσα εδώ? Έχω χάσει πολλά επεισόδια (οπως εγραψα πιο πανω) και ψαχνω για μασαζ. Εαν δε θελεις να πεις ζμπουτσαμ φιλε. Ειναι θεμα χρονου να μαθω και μετά δε θα λέω ουτε εγω, ετσι για υο γαμώτο. Ωραιο φορουμ ειστε εδω.

Το αν καποιος δε θελει να σε βοηθηση ειναι δικαιομα του

Αυτο δε συμενει οτι πρεπει να εκφραζεσε ετσι

Ευχαριστω
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Λες να είχα το τηλ και να ρωτούσα εδώ? Έχω χάσει πολλά επεισόδια (οπως εγραψα πιο πανω) και ψαχνω για μασαζ. Εαν δε θελεις να πεις ζμπουτσαμ φιλε. Ειναι θεμα χρονου να μαθω και μετά δε θα λέω ουτε εγω, ετσι για υο γαμώτο. Ωραιο φορουμ ειστε εδω.
και μετα απο αυτο ζητας ενημερωση για τη καλαμαριωτισα??

με το τσαμπουκα δε προκειται να παρεις τπτ παρτο χαμπαρι
 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
Καλησπερα στους φιλους!
Αν εχει καποιοςντο νεο τηλ της Μαγκυ , στειλτε μου ενα pm ...
Κατα τ αλλα μολις γυρισα στην πολη και δεν εχω φρεσκα νεα ..εκτος προ 3μηνου που τιμησα τη μικρη στη Μαριαννα αλλα δεν ειναι κατι ιδιαιτερο , περα απο το στηθος ...Επισης ειναι καπως νταρντανα. Δεν τη συστεινω
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Λες να είχα το τηλ και να ρωτούσα εδώ? Έχω χάσει πολλά επεισόδια (οπως εγραψα πιο πανω) και ψαχνω για μασαζ. Εαν δε θελεις να πεις ζμπουτσαμ φιλε. Ειναι θεμα χρονου να μαθω και μετά δε θα λέω ουτε εγω, ετσι για υο γαμώτο. Ωραιο φορουμ ειστε εδω.
ΤΟ Μαγαζι που θελεις να πας ειναι ελευθερο παει οποιος θελει το τηλ θα το βρεις πολυ ευκολα στο ιντερνρτ πας εαν θελεις και χωρις τηλεφωνημα
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Καλησπερα στους φιλους!
Αν εχει καποιοςντο νεο τηλ της Μαγκυ , στειλτε μου ενα pm ...
Κατα τ αλλα μολις γυρισα στην πολη και δεν εχω φρεσκα νεα ..εκτος προ 3μηνου που τιμησα τη μικρη στη Μαριαννα αλλα δεν ειναι κατι ιδιαιτερο , περα απο το στηθος ...Επισης ειναι καπως νταρντανα. Δεν τη συστεινω
Η αποψη σου σεβαστη καθε ενας εχει τα γουστα του Εγω ξερω οτι οποιος θελει να δει την Μικρη πρεπει να τηλεφωνησει δυο μερες πριν αυτο λεει πολλα
 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
Σωστος!  εγω απλα εξεφρασα την υποκειμενικη μου αποψη...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Η αποψη σου σεβαστη καθε ενας εχει τα γουστα του Εγω ξερω οτι οποιος θελει να δει την Μικρη πρεπει να τηλεφωνησει δυο μερες πριν αυτο λεει πολλα
μπα εχει μειωθει σε μια μερα το ραντεβου πλεον

για μενα παντως συνεχιζει να ειναι αστερακι η φρυνη

στελιος αντιστρες τεως μακης αντιστρες

βικυ σισυ σουζανα και δεσποινα ειναι το team
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
μπα εχει μειωθει σε μια μερα το ραντεβου πλεον

για μενα παντως συνεχιζει να ειναι αστερακι η φρυνη

στελιος αντιστρες τεως μακης αντιστρες

βικυ σισυ σουζανα και δεσποινα ειναι το team
Πλην της Σίσσυς, που είναι γνωστή από Εβίτα, έχουμε καμιά περιγραφή για τις άλλες;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
η Βίκυ είναι παλιά στο Μάκη από ρουμάνια έφυγε κ ξαναήρθε
Οι άλλες 2 είναι 35 με 40 καλά σώματα
Η δέσποινά καλή δοκιμασμένη η άλλη δε ξέρω
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Γεια χαρα σε ολους. Λοιπων εγω ειμαι απο τους τυπους που δεν πολυ προσφερουν στο φορουμ. Εδω και χρονια βλεπω-διαβαζω αλλα αν και μαθενω αρκετα πραγματα δεν μπενω στη διαδικασια να παρω μερος σε συζιτηση. Συγνωμη απο μεριας μου.....
Δεν μπωρω ομως να μην αναφερω μια προσωπικη εμπειρεια με μια κοπελα στον ευοσμο...  βασω αν θυμαμαι καλα, εχει και ενα γαλικο μπουλντογκ στο διαμερισμα.
Αρχικα να αναγμφερω πως απο τη βρωμα υπαρχει περιπτωση να παθεις κανα τετανο. Αν οχι τοτε καλη διασκεδαση στο αφροδησειο μιας και τρεχω εδω και μια εβδομαδα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
πω πω φιλε περαστικα αυτη ειναι τερμα βρωμιαρα μακρια ολοι μακρια πωπω αηδιαστικη πηγα μια φορα και αηδιασα τη ζωη μου ευτυχως γλιτωσα το αφροδισιο
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Γεια χαρα σε ολους. Λοιπων εγω ειμαι απο τους τυπους που δεν πολυ προσφερουν στο φορουμ. Εδω και χρονια βλεπω-διαβαζω αλλα αν και μαθενω αρκετα πραγματα δεν μπενω στη διαδικασια να παρω μερος σε συζιτηση. Συγνωμη απο μεριας μου.....
Δεν μπωρω ομως να μην αναφερω μια προσωπικη εμπειρεια με μια κοπελα στον ευοσμο...  βασω αν θυμαμαι καλα, εχει και ενα γαλικο μπουλντογκ στο διαμερισμα.
Αρχικα να αναγμφερω πως απο τη βρωμα υπαρχει περιπτωση να παθεις κανα τετανο. Αν οχι τοτε καλη διασκεδαση στο αφροδησειο μιας και τρεχω εδω και μια εβδομαδα.
Εφόσον παίζει τέτοια κατάσταση, καλό είναι να μιλήσεις με λεπτομέρειες. Δλδ, τι ακριβώς έκανες με την κοπέλα (πίπα χωρίς προφυλακτικό ή και κάτι παραπάνω...) και τι αφροδίσιο νόσημα κόλλησες. Δεν πρέπει να εκθέτουμε κοπέλες άνευ αιτίας (προς Θεού, δεν λέω ότι δεν λες την αλήθεια), πρέπει όμως να προφυλάξουμε και επίδοξους πελάτες.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Μπορει να μου πει κανείς λεπτομέρειες για την 50αρα της Καλαμαριάς που κάνει 30+20 μασαζ+φραπέ με βύζους έξω;
Αν μιλούσες καλυτερα θα σε ελεγα εγω. Αλλα οχι μονο δεν μιλας καλα δεν μπαινεις και στον κόπο να ψαξεις κάποιες σελιδες πισω
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
μαθαμε ετοιμο φαγητο στο στόμα....
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Σημερα περασα απο την Μαριαννα πηρα την Σοφια καρμαρα απιθανη σε ολα φευγοντας η Μαριαννα με γνωρισε σε μια εντυπωσιακη ξανθια πολυ γοητευτικη καλο και  οπως μου ειπε αυριο θα ειναι η πρωτη της μερα
 

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
καλησπέρα στους απανταχού έλαιομασάζομαχητές. συνεχίζω να μοιράζομαι μαζί σας τις περιπέτειες μου και τις εμπειρίες μου, προς όφελος και πληροφόρηση των αγαπητών συναθλητών. Μασάζοκοπέλα όνομα Μαρία ψάχνοντας πάλι τις γνωστές αγγελίες βρήκα την αγγελία της Μαρίας. Για να καταλάβετε πάνω-κάτω η αγγελία της γράφει Πολύ καλό μασάζ μιάμισης ώρας Όχι βίζιτα. Στο τέλος της περιγραφής θα σας γράψω το link για να μπορείτε να Μπείτε μέσα και να δείτε την αγγελία της.Μου κίνησε Λοιπόν το ενδιαφέρον και πήρα τηλέφωνο. Η κοπέλα πολύ ευγενική στο τηλέφωνο Μου είπε ότι τη λένε Μαρία Ότι είναι 38 ετών Ότι κάνει μασάζ μιάμιση ώρας. πολύ καλό μου είπε την τιμή ότι έχει 40 ευρώ και επίσης μου τόνισε ότι δεν κάνεις σεξ. Και ότι δεν έχει δικό της χώρο και η συνεύρεση θα γινόταν η στην οικία μου ή σε κάποιο ξενοδοχείο Στο κέντρο της πόλης. Εγώ την απάντησα ότι δεν έχω δικό μου χώρο και αυτή μου είπε αμέσως ότι ξέρει κάποια ξενοδοχεία πολύ καλά και αρκετά φτηνά  και το ραντεβού κανονίστηκε. Δώσαμε ραντεβού έξω από γνωστό ξενοδοχείο της Εγνατίας ήταν ακριβέστατη στην ώρα της, Λοιπόν η Μαρία είναι  μία κοπέλα περίπου στην ηλικία που μου είπε στο τηλέφωνο με έκανε εντύπωση τα πάρα πολλά δαχτυλίδια που είχε. είχε αρκετά βραχιόλια στα χέρια και πάρα πολλά κρεμαστά στο λαιμό, μάλλον πρέπει να έχει τρέλα με τα χαϊμαλιά Από τι κατάλαβα. Το σοματάκι της  θα το έλεγα μέτριο,το προσωπάκι λίγο μου τα χάλασε.Ίσως να τανε και λίγο παραπάνω από την ηλικία  που μου είπε στο τηλέφωνο. αλλά σε γενικές γραμμές το σύνολο μου άρεσε. Μπήκαμε στο ξενοδοχείο πλήρωσα 20 ευρώ και πήγαμε στο δωμάτιο σε αυτό το σημείο Θέλω να πω ότι το ξενοδοχείο ήταν καθαρότατο, και ήταν πρόσφατα ανακαινισμένο με πολύ καλό κρεβάτι και όλα μέσα καινούργια, και το μπάνιο ήταν ανακαινισμένο. Με γυάλινες πόρτες  και τα λοιπά.  Λοιπόν πιάσαμε την κουβέντα Μίλησαμε κανένα δεκάλεπτο Και κατάλαβα ότι Είναι Τρελοκομείο με την καλή την έννοια. Πριν ξεκινήσουμε άρχισε να βγάζει όλα αυτά τα δαχτυλίδια τα βραχιόλια και τα χαϊμαλιά που είχε και  έκανε γύρω στα 5 λεπτά με δέκα μέχρι να τα βγάλei.  Ξάπλωσα στο κρεβάτι γυμνός Αφού έμεινε και αυτή με το σουτιέν και το βρακί της,  άρχισε να μου κάνει μασάζ,  το μασάζ της θα το έλεγα λίαν επιεικώς μέτριo Αλλά τη φανέλα  την ιδρώνει. Ξεκίνησe από τα πόδια σιγά σιγά χωρίς να Να βιάζεται ανέβηκε στις γάμπες, μετά στη μέση στην πλάτη στον αυχένα στα χέρια, Μέτριο μασάζ Ίσως  Άμα με έτριβε λίγο πιο δυνατά να ήταν καταπληκτικό το μασάζ.Ίσως να μην έχει τόσο δύναμη δεν ξέρω Αλλά μέχρι εκείνη τη στιγμή μου άρεσε δεν είχα κανένα θέμα, μου έτριβε την πλάτη γύρω στη μιάμιση ώρα μετά με γύρισε ανάσκελα για να μου κάνει μασάζ, από μπροστά Περίπου για μία ώρα.Αφού με είχε λιώσει στο μασάζ  Με ρώτησαν αν θέλω αισθησιακό μασάζ πράγμα που δεν το περίμενα, γιατί στην αρχή μου είχε πει ότι δεν κάνει σεξ kai tetia.  Και την είπα φυσικά ότι θέλω στα του αγώνα  τώρα, ή  πεομάλαξη Ήταν αργή η Μαρία ήξερε να τραβάει το πουλί καλά,ίσως se αυτό το σημείο αν έβγαζε τα βυζακιά της που ήτανε μεγαλούτσικα να ήταν ακόμα καλύτερα, Αλλά δεν πειράζει στη συνέχεια άρχισε πιο γρήγορους ρυθμούς,Μέχρι που εκσφενδονίστηκε το υγρό πυρ και είχα μία πολύ  καλή κατάθεση πάνω στο χεράκι της. Ίσως τη δεύτερη φορά που θα τiν συναντήσω να μου ξεκλειδώσει και άλλες παροχές. Ανακεφαλαιώνοντας τώρα πέρασα μέτρια προς Καλά θα έλεγα μου έκανε μασάζ γύρω στις δυόμισι ώρες ήταν αρκετά ευχάριστο η Μαρία τiν ιδρώνi τη φανέλα,είναι ένα ευχάριστο άτομο Λοιπόν 40 ευρώ είναι η αμοιβή της και συν 20 το ξενοδοχείο το οποίο τονίζω ήταν πεντακάθαρο, 60 ευρώ μία συνεδρία που κράτησε σχεδόν τρεις ώρες. Τώρα τα μειονεκτήματα της Μαρίας ήταν ότι δεν κάνει σεξ με το χε πει από την αρχή βέβαια, Επίσης το μασάζ Δεν ήταν τόσο δυνατό όσο θα ήθελα,ήταν πολύ ευχάριστο επαναλαμβάνω δεν με χάλασε  δεν κάνει  πεοθηλασμό. Επίσης την ώρα που μου έπαιζε το πουλί θα μπορούσε να είχε βγάλει τα βυζακιά της και το βρακάκι της. Σε γενικές γραμμές πέρασα μέτρια προς καλά θα την ξανά επισκεφτώ σίγουρα και ίσως και στο ίδιο ξενοδοχείο. Για οποιον συνάδελφο θέλει να την επισκεφτεί θα σας στείλω το link και όπως λέω πάντα Να υγιαίνουμε και να μασαζοχαλαρώνουμε συναθλητές.
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
414
Πόντοι
26
Επίσκεψη  στο Melispa,στη Μητροπολεως
Υπέροχο δυνατό μασάζ με την Ευαγγελια όπου μου φύγαν ολα τα προβλήματα...
Κόστος για μια ώρα στα 18€
στις 5 επισκέψεις η μια δωρο...
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Πετσετα κανονικα? και εσωρουχο?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
παιδια ποιος γνωριζει αν εχει καποια νεα αφιξη η μαγκυ?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom