Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (6 μέλη και 43 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Μ'αρέσει που αναρωτιέσαι για το προφανές...
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
1
περιεγραψε λιγο τις αλλες ρε φιλε? εγω οταν ειχα παει ηταν μονο η αλεχια ενα μιλφ χαλια και μια χοντρη κοντη μελαχρινη με την καμια δεν μπαινω ποιες αλλεσ ηταν φιλε??????/
Με βάση την περιγραφή σου δεν πρέπει να είδες τις άλλες δύο μικρές που εχουν ωραίο πρόσωπο,ονόματα δεν θυμαμαι καθολου,η μια είναι 28-30 περίπου,λίγο αφρατουλα αλλά όμορφη και ωραία επιδερμιδα και η αλλη περιπου 25 κανονικη.Και οι δύο μέτριους αναστήματος προς ψηλές.Ριξτες μια ματιά.. πιστεύω ότι κάποια από τις δύο θα σου αρέσει..εγω θα τις τιμήσω.. Αυτά,γιατι θα μου πουν ότι κάνω και διαφημιση..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Με βάση την περιγραφή σου δεν πρέπει να είδες τις άλλες δύο μικρές που εχουν ωραίο πρόσωπο,ονόματα δεν θυμαμαι καθολου,η μια είναι 28-30 περίπου,λίγο αφρατουλα αλλά όμορφη και ωραία επιδερμιδα και η αλλη περιπου 25 κανονικη.Και οι δύο μέτριους αναστήματος προς ψηλές.Ριξτες μια ματιά.. πιστεύω ότι κάποια από τις δύο θα σου αρέσει..εγω θα τις τιμήσω.. Αυτά,γιατι θα μου πουν ότι κάνω και διαφημιση..
απο ποτε η ενημερωση λεγεται διαφημιση δε καταλαβα

πες εσυ τι εχεις να πεις κ δε θα σε πουν τπτ νασαι σιγουρος

εμενα πχ με κεντρισες τη περιεργεια κ ας μη εχω παει ποτε στο συγκεκριμενο μαγαζι
 

bluecheese

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ας μοιραστω λοιπον μια προσφατη εμπειρια που ειχα . Στο παρελθον διαβαζα διαφορες κριτικες για το μαγαζι μεταξα, χωρις ωστοσο να το εχω επισκεφθει ποτε, λογω του οτι δεν ειχα προσβαση, εφοσον ομως δοθηκε link , μπορεσα εχθες τελικα να παω για 1η φορα.( Γενικα εχω παει σε διαφορα μαγαζια πιο παλια κυριως. ) Στο μεταξα εχθες περασα καταπληκτικα. υπαρχουν διαφορα προγραμματα που μπορεις να επιλεξεις, εγω διαλεξα το απλο , μονο φραπε και μασαζ. 40 ευρω.. Περασα καταπληκτικα λογω της κοπελας που ηταν εκει. μονο αυτη ηταν εκει.. νεαρη 25 χρονων περιπου, πανεμορφο αγγελουδι απλα παιδια.. κορμι λαμπαδα, και τελειο στηθος .. Ηταν οτι καλυτερο σε ομορφια που εχω συναντησει , για αυτο και αποφασισα να το μοιραστω μαζι σας. Μασαζ αρκετα καλο, αλλα επαιζαν πιασιματα  και χαδια στο τελειο κορμι της και φυσικα μετα απο ολα αυτα πολυ καλο τελιωμα! σιγουρα πιστευω θα την ξαναεπισκευτω τη συγκεκριμενη για φουλλλλ.. Ελπιζω να βοηθησω αρκετους!!
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Επίσκεψη πριν από καιρό στη Μαριάννα με Φρύνη. Είναι καλή αλλά δεν τρελάθηκα. Δεκτική, γλυκιά αλλά μέτρια σε εμφάνιση.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Επίσκεψη πριν από καιρό στη Μαριάννα με Φρύνη. Είναι καλή αλλά δεν τρελάθηκα. Δεκτική, γλυκιά αλλά μέτρια σε εμφάνιση.
ετσι ακριβως ενω ειναι μικρη κ γλυκεια δε σε κανει το κλικ

μηπως εχεις παρει σοφια να με πεις αν ειναι καλη γιατι σκεφτομαι την επομενη να τη παρω
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Ετσι πες μου βγαζει καποια λιγα γουστα η πιτσιρικα αλλα πιπα κανει απαισια τωρα οσον αφορα τα φιλια στο στομα δε φιλουσε ποτε και δεν αναφερες για σωμα η λαιμο

ρε φίλε,χωρίς παρεξήγηση, με τόσες εμπειρίες που έχεις ακόμη δεν έχεις καταλάβει ότι δεν κάνουν όλες τα ίδια με όλους;

με την πιτσιρίκα την πρώτη φορά που είχα πάει και γλωσσόφιλα πέχτηκαν, και φοβερό gfe είχα (τις επόμενες φορές δεν θέλω να τις θυμάμαι καν)δεν είχε φιλιά,
εδώ έχει τύχει μετά απο 2-3 χρόνια που την ξέρω να τις ζητήσω μασάζ και να μου πεί εγω δεν έκανα ποτέ μασάζ...   και την έχω γαμήσει μέχρι και χωρίς καπότα.... όσο βλακεία και ηλιθιότητα κι αν είναι αυτό)

τεσπά αυτά.!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ετσι μπράβο παληκάρια, να τα λέτε αυτά για να μην πηγαίνουμε εμείς οι υπόλοιποι!  :headbang:
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Ετσι μπράβο παληκάρια, να τα λέτε αυτά για να μην πηγαίνουμε εμείς οι υπόλοιποι!  :headbang:

η ανείπωτη αυτή βλακεία έγινε πριν 2-3 χρόνια,
πιστεύω πως δεν έχεις να φοβηθείς, εαν επισκέπτεσαι ακόμη την συγκεκριμένη, κάτι
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Η απολυτος ξεπεσμος. Απο το 2011 οπου και ειμαι αναγνωστης και μελος με την οποια δραστηριοτητα εχω, δεν ξαναεχω δει για τοσο χρονικο διαστημα να γινετε λογος και διαπλικτισμοι για τα πετσεταδικα τις προσδοκιες που πουλανε, και που σιγα σιγα αλλαζουν με φουλ προγραμματα. Ας προβληματιστουν αυτοι- αυτες που πρεπει.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Κανείς με πρόσφατη ενημέρωση για το ρόστερ του Μακη αντιστρες;
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Με βάση την περιγραφή σου δεν πρέπει να είδες τις άλλες δύο μικρές που εχουν ωραίο πρόσωπο,ονόματα δεν θυμαμαι καθολου,η μια είναι 28-30 περίπου,λίγο αφρατουλα αλλά όμορφη και ωραία επιδερμιδα και η αλλη περιπου 25 κανονικη.Και οι δύο μέτριους αναστήματος προς ψηλές.Ριξτες μια ματιά.. πιστεύω ότι κάποια από τις δύο θα σου αρέσει..εγω θα τις τιμήσω.. Αυτά,γιατι θα μου πουν ότι κάνω και διαφημιση..
παντα οταν παω εγω ειναι η η αλεχια η η χοντρη κοντη μελαχρινη που με τιποτα δεν περναω η μια ρωσιδα μπαζο μιλφ η μια ελληνιδα ψηλη προς το μιλφ χαζοβιολα που ουτε με αυτη περναω
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.638
Πόντοι
716
Επειδη ειμαι ξενερωμενος φουλ απο την κατασταση στα στουντιο, κυριως απο πλευρας εμφανισης, υπαρχει κατι πολυ δυνατο εμφανισιακα στο χωρο του μασαζ; Αν ναι καθε πληροφορια καλοδεχουμενη
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Η απολυτος ξεπεσμος. Απο το 2011 οπου και ειμαι αναγνωστης και μελος με την οποια δραστηριοτητα εχω, δεν ξαναεχω δει για τοσο χρονικο διαστημα να γινετε λογος και διαπλικτισμοι για τα πετσεταδικα τις προσδοκιες που πουλανε, και που σιγα σιγα αλλαζουν με φουλ προγραμματα. Ας προβληματιστουν αυτοι- αυτες που πρεπει.
πεστα βρε premium.ετσι.
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
Η απολυτος ξεπεσμος. Απο το 2011 οπου και ειμαι αναγνωστης και μελος με την οποια δραστηριοτητα εχω, δεν ξαναεχω δει για τοσο χρονικο διαστημα να γινετε λογος και διαπλικτισμοι για τα πετσεταδικα τις προσδοκιες που πουλανε, και που σιγα σιγα αλλαζουν με φουλ προγραμματα. Ας προβληματιστουν αυτοι- αυτες που πρεπει.
συμφωνω απολυτα
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
πέρασμα από βάνα σπα στη Σταυρούπολη. Έκανα με Εύα 50 ευρώ (30+20) συμπαθητικά. Γνωρίζει κανείς αν κάνουν κάτι παραπάνω και ποιες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom