Νέα

Μαριλένα Κατσίμη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kati magiko7777777777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
-Ρε Αιμίλιε Λιάτσε. Μη βασανίζεσαι, αγόρι μου. Πολιτικά σχόλια και πούτσες μπλε. Βάλε κάνα κώλο, κάνα βυζί. Πειράματα θα κάνουμε τώρα;».τατσοπουλος σπρεχεν!

-Επειδη αποφευγω την καταβωθρα τιβι και ειδικα τα φερεφωνα του κρατους ,μετα απο αυτο το τουιτ καταλαβα οτι ο Αιμιλιος λιατσος που τωρα ειναι διευθυντης στη ερτ, ΕΙΝΑΙ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΛΙΑΤΣΟΣ απο το νεανικο δελτιο του σταρ και τις αποστολες στα απομακρυσμενα κωλομπαρα εξωτικων ελληνικων νησων που φιλοξενουσαν στριγκους παλλομενους πανω στις μπαρες!!!!ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΥ η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ(που πληρωνω και εγω και εσεις και ολοι ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΠΙΠΕΔΑ)κυριολεκτικα τα ΠΗΔΑΕΙ....ΜΕ το καλο και τον μιστερ μπουτια  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΑΛΙΟΥ....ΣΑΣ ΠΡΟΣΒΑΛΕ ΤΟΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΡΕ ΓΕΛΙΟΙ? ΞΕΤΣΙΠΩΤΟΙ ΟΥΡΑΓΚΟΤΑΓΚΟΙ !

Θα τους παρει και αυτους ο Χατζηνικολαου και η κρατικη θα μεινει με το πουλι στο χερι....
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Eιναι απασχολημενοι να συγκρινουν τον Βαξεβανη με τον Παπαδοπουλο...

Και να διυλιζουν τον κωνωπα(διαφθορα των μικροαστων της πολης και της υπαιθρου) καταπινοντας την καμηλο(αρχουσα ταξη και το κρατος της) :grin:
 

Επισκέπτης
Χουντα ειναι θα περασει...

ΨΗΦΙΣΜΑ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΕΡΤ

Σε έκτακτη γενική συνέλευση οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ αποφάσισαν ομόφωνα να προχωρήσουν από τις 30 Οκτωβρίου σε 24ωρες επαναλαμβανόμενες απεργίες και κινηματικές δράσεις μέχρι την ανάκληση της απόφασης καρατόμησης των συναδέλφων Κ. Αρβανίτη και Μ. Κατσίμη, διαμαρτυρόμενοι για τα πολλαπλά κρούσματα λογοκρισίας, αποκορύφωμα των οποίων υπήρξε η ''αναστολή μέχρι νεωτέρας'' της παρουσίασης της εκπομπής ''Πρωινή Ενημέρωση'' από τους συναδέλφους.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά τί κάβλα που είναι αυτή η γυναίκα, είναι καλεσμένη απόψε στη θεματική βραδιά της ΕΤ-1, λάμπει!
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.427
Πόντοι
6.490
είναι ο λόγος που σκέφτομαι να αρχίσω την πρωινή μαλακία μαζί με τα κορν φλεικς....θέλω να τη γλειφομουνιάσω κάτω από το τραπέζι και από πάνω να μιλάει για το μνημόνιο με τους καλεσμένους
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Κ γαμο της μουναρες δεν την εχω δει ποτε ορθια οποιος εχει κανενα βιντεο ας βαλει κ εχει κ 3 παιδια αν δεν κανω λαθος....πρεπει να ειναι λιγο χοντρουλα τορα που την βλεπο στην ερτ..
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
είναι ο λόγος που σκέφτομαι να αρχίσω την πρωινή μαλακία μαζί με τα κορν φλεικς....θέλω να τη γλειφομουνιάσω κάτω από το τραπέζι και από πάνω να μιλάει για το μνημόνιο με τους καλεσμένους

Άσε φίλε όποτε τη βλέπω προσπαθώ να ξεχνάω τί απόψεις εκφράζει και τί ρόλο παίζει σαν δημοσιογράφος για να μην ξενερώσω...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
είναι ο λόγος που σκέφτομαι να αρχίσω την πρωινή μαλακία μαζί με τα κορν φλεικς....θέλω να τη γλειφομουνιάσω κάτω από το τραπέζι και από πάνω να μιλάει για το μνημόνιο με τους καλεσμένους
Είσαι απίστευτος...

Τι φαντασιώσεις είναι αυτές...Φοβερές...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
τα αντικαταθλιπτικα τα κατεβαζει σαν καραμελιτσες τικ τακ


:think:


Όνομα: treislalounk2xorevoun
o ksaderfos
Μηνύματα: 6937 (8.308 ανά ημέρα)
Αξίωμα: Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο:
Ηλικία: (-)
Τόπος:
Ημερομηνία εγγραφής: 28/08/11, 11:11
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 12:18 :think:
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
Γιατι εφυγε αυτη η μιλφαρα απο τη Πρωινη Ζωνη; εξασφαλιζαμε τη πρωινη καβλα μας ; με τα τροπαρια της για τη κυβερνηση μας καβλωνει ακομη πιο πολυ μεχρι ξεσκισματος! τωρα με το Συλα ουτε θα τη βλεπουμε, μαλακιες!
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.476
Κριτικές
1
Like
6.164
Πόντοι
2.356
Ασύλληπτη Συριζαία, επίσης. :confused:
 

Συνημμένα

  • marinelakatsimi2.jpg
    marinelakatsimi2.jpg
    86,5 KB · Εμφανίσεις: 97

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom