Νέα

Μαριέτα Χρουσαλά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Στις φωτο στην παραλια με την κοιλουμπα ειναι εγκυος ετσι? Δεν εξηγειται αλλιως...
 

Mr.Fregoli

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
180
Πόντοι
281
Χαχα... μαρέσει που για όποια ποστάρετε εδω...τη βγάζετε αυτοματα πουτανα.
Αν τα φτιαξει με πλουσιο τον βγάζετε και αυτον ανικανο, αχρηστο, πουστη και φοροφυγα.
Αν παει κατα διαολου...λετε χαιρεκακα τα άξιζε το πουτανακι.
Πολλοι μαρεσει που γραφουν "εντάξει μωρε της εριχνα ένα πουτσο αλλα δεν τρελαίνομαι κιολας"... λες και τα σαπακια που γαμανε μετα στο μεταξουργειο είναι καλυτερα...
Στοιχημα οι μισοι απο εδω μεσα δεν έχουν γκομενα...και τα 3/4 απο αυτους που απομενουν δεν έχουν γκομενα της προκοπής... :2funny:
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.391
Like
4.781
Πόντοι
456
Εγω παντως οταν την βλεπω η ακουω-διαβαζω για αυτην ενα πραγμα σκεφτομαι που το εχουμε πει πολλοι αντρες ...............αν ειχα μουνι εγω !!! θα σου λεγα !!! εκανε την καλυτερη κινηση που μπορει να κανει οποια το εχει ;)
 

Επισκέπτης
Εγω παντως οταν την βλεπω η ακουω-διαβαζω για αυτην ενα πραγμα σκεφτομαι που το εχουμε πει πολλοι αντρες ...............αν ειχα μουνι εγω !!! θα σου λεγα !!! εκανε την καλυτερη κινηση που μπορει να κανει οποια το εχει ;)



Φίλε μου καλέ δεν πειράζει που δεν έχεις μουνί
Ο Κώλος είναι όλο το ζουμί ! ! ! ! ! !
Μπορείς να μου πεις άνετα σε PM ότι θες (ακόμα κι αν δεν έχεις μουνί)
 

Επισκέπτης
Αυτή δεν έχει μεγάλο κεφάλι ρε παιδιά ?

 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.891
Κριτικές
16
Like
14.715
Πόντοι
6.515
γιατι ρε η κοπελα;;

απλα πουλησε ακριβα την ομορφαδα της..χτυπησε γιο εφοπλιστη

καλα βρηκε αυτη εφοπλιστη ενω ακομα ψαχνουνε οι θεες Παπαβασιλειου και Καινουργιου ?  :uglystupid: :headbang: :think:
 

Επισκέπτης
καλα βρηκε αυτη εφοπλιστη ενω ακομα ψαχνουνε οι θεες Παπαβασιλειου και Καινουργιου ?  :uglystupid: :headbang: :think:

Το να βρεθεί εφοπλιστής στράκι για γάμο κάλυψης,
είναι ευκολότερο από το να βρεθεί
εφοπλιστής που τον έχει μπετόβεργα και τον καρφώνει !
 

monter

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Στις φωτο στην παραλια με την κοιλουμπα ειναι εγκυος ετσι? Δεν εξηγειται αλλιως...

οχι απλα εφαγε πολλους γιγαντες κ επαθε τυμπανισμο στο εντερο..αν κλαση δυνατα θα ξεφουσκωσει ;-p
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Σκέψου τώρα που είναι έγκυος πώς πεινάει για πούτσο! Πραγματικό ξέσκισμα!
Και έχει και για άντρα τον άλλο τον μαλάκα τον ξανθόψυρα τον φοροφυγά τον πουστράκο... που την είδε μεγιστάνας του πλούτου με τα λεφτά μας!
Πραγματικές παρτούζες πρέπει να φάει μπροστά του!  >:(


  Δώσεεεεε πόνο τύπεεεεε!!!!

ΚΟΚΚΙΝΟ. Πεινάει... κι όποιος πεινάει τρώει... Μόνο που δεν γαμάς εσύ. Γαμάει ο Πατίτσας μαλάκα! :2funny:

 ΚΙΤΡΙΝΟ. Μαλάκες είμαστε όλοι. Όλοι τον έχουμε παίξει τουλάχιστον μία φορά. Πιστεύω πως ο Πατίτσας τον έχει παίξει λιγότερες φορές από σένα. Σίγουρα λοιπόν είσαι περισσότερο μαλάκας από αυτόν. Φοροφυγάς πως το βγαλες το συμπέρασμα; Πουστράκος; τον έχεις γαμήσει και ξέρεις;



 Μεγάλο κόμπλεξ βγάζετε ορισμένοι...


 Η μία είναι μπάζο, η άλλη δεν βλέπεται, η τρίτη σιγα την γκόμενα...



 Τη Χρουσαλλά την έχω δει από πολύ κοντά. Είναι ΜΟΥΝΑΡΑ που θες να τη γλείψεις από τα δαχτυλάκια των ποδιών μέχρι το κεφάλι.

 Εχει τα ωραιότερα μάτια που έχω δει σε γυναίκα. Η κοπέλα είναι ενας άγγελος.


 Ο Πατίτσας είναι καλό παιδί, μόνο που είναι λίγο μουνάκιας. Κατά τα άλλα είναι πανέξυπνος κι έχει μαστερ  στην Τοπ Επιλογή του σημερα. Ανάλυση ρίσκου.

Όταν πούλησε τα δύο dry bulks που κληρονόμησε, όλοι τον έλεγαν μαλάκα. Όπως ο κύριος πιο πάνω... :birdman:

Κίνηση ματ γιατί λίγο καιρό μετά ήρθε η κρίση.

Και μετά μπήκε στα τάνκερς, μια καλή αμυντική επιλογή για τους δύσκολους καιρούς που περνάμε παγκοσμίως.


 Όλα τα άλλα περί πούστρας, φοροφυγά και λοιπές μαλακίες είναι για να χουμε να λέμε και να βγάζουμε χολή.

 Το 2007 είχε φτάσει η τιμή τετραγωνικού στον Κορυδαλλό 2.800 ευρώ το μέτρο για καινούριο διαμέρισμα και 4.500 η Γλυφάδα.

Ποιος είχε τα "αρχίδια" τότε ή έστω δυο χρόνια νωρίτερα να πουλήσει και να βρεθεί μέσα στην κρίση με ρευστότητα;

Αυτό έκανε ο Πατίτσας με τα βαπόρια. Αυτό από μόνο του, συνιστά εξυπνάδα. Όχι μαλακία.

  :birdman:

 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Χαχα... μαρέσει που για όποια ποστάρετε εδω...τη βγάζετε αυτοματα πουτανα.
Αν τα φτιαξει με πλουσιο τον βγάζετε και αυτον ανικανο, αχρηστο, πουστη και φοροφυγα.
Αν παει κατα διαολου...λετε χαιρεκακα τα άξιζε το πουτανακι.
Πολλοι μαρεσει που γραφουν "εντάξει μωρε της εριχνα ένα πουτσο αλλα δεν τρελαίνομαι κιολας"... λες και τα σαπακια που γαμανε μετα στο μεταξουργειο είναι καλυτερα...
Στοιχημα οι μισοι απο εδω μεσα δεν έχουν γκομενα...και τα 3/4 απο αυτους που απομενουν δεν έχουν γκομενα της προκοπής... :2funny:
Εσύ σε ποιους ανήκεις;
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
συμφωνω με αναλυση ποδολαγνου
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
πολυ ομορφη φατσα ειτε για να την εχεις γκομενα ειτε για να την πηδειξεις
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Ο ποδολαγνος τα ειπε πολυ σωστα. Πολυ κομπλεξ  ορισμενοι παιδια.  Κουλαρετε.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Ούτε μια στο εκατομμύριο να την φούσκωσε αυτός ...
Αλλος την γέμισε ...
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376


Λες Ψωριάρη, να βοήθησε ο ...


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom