Νέα

Mαρία Λέκα (My style rocks)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα wrangler1996
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 31K
  • Ετικέτες
    mystylerocks
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.581
Πόντοι
206
Σεβαστοί λόγοι για να κόψεις λάσπη.

Φαντάζομαι ότι την γνωρίζεις προσωπικά και δεν γράφεις για να γράφεις.
Δε νομίζω ότι με τόσες δημόσιες εμφανίσεις σε ΤV και κοινωνικά δίκτυα, απαιτείται να τη γνωρίζεις προσωπικά για να βγάλεις συμπεράσματα.
Δύο πράγματα δεν έχει δημοσιεύσει ακόμα:
-να κάνει σεξ.
-τον άντρα της.

Για το ένα δεν είμαι απολύτως σίγουρος.
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
660
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Εμένα, που είμαι από Λάρισα και ξέρω περισσότερα για τη Λέκκα (ξέρω πολύ καλά το κορμί της), αυτό το πράγμα με ξεπερνά. Γιατί εντάξει, είπαμε η σύζυγός μας να μην είναι εντελώς άβγαλτή, να έχει εμπειρίες, αλλά όχι και να παντρευτεί κανείς πόρνη και να το περηφανεύεται στα social media. Θα μου πεις, και οι δύο, και αυτός και αυτή του υποκόσμου είναι, οπότε ΟΚ, ίσως οι του υποκόσμου τους αρέσει να παντρεύονται πόρνες, ιδίως μάλιστα πόρνες που άβαφτες είναι μάλλον άσχημες, από μυαλό τα λάχανα έχουν περισσότερο, ενώ ακόμα καλύτερα αν η πόρνη που θα παντρευτείς είναι γνωστή ότι κυνηγάει διάσημους τραγουδιστές για τα λεφτά τους.
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
57
Like
7.506
Πόντοι
11.836
Εμένα, που είμαι από Λάρισα και ξέρω περισσότερα για τη Λέκκα (ξέρω πολύ καλά το κορμί της), αυτό το πράγμα με ξεπερνά. Γιατί εντάξει, είπαμε η σύζυγός μας να μην είναι εντελώς άβγαλτή, να έχει εμπειρίες, αλλά όχι και να παντρευτεί κανείς πόρνη και να το περηφανεύεται στα social media. Θα μου πεις, και οι δύο, και αυτός και αυτή του υποκόσμου είναι, οπότε ΟΚ, ίσως οι του υποκόσμου τους αρέσει να παντρεύονται πόρνες, ιδίως μάλιστα πόρνες που άβαφτες είναι μάλλον άσχημες, από μυαλό τα λάχανα έχουν περισσότερο, ενώ ακόμα καλύτερα αν η πόρνη που θα παντρευτείς είναι γνωστή ότι κυνηγάει διάσημους τραγουδιστές για τα λεφτά τους.
Πήρες Λέκκα ρε θηρίο;
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Εμένα, που είμαι από Λάρισα και ξέρω περισσότερα για τη Λέκκα (ξέρω πολύ καλά το κορμί της), αυτό το πράγμα με ξεπερνά. Γιατί εντάξει, είπαμε η σύζυγός μας να μην είναι εντελώς άβγαλτή, να έχει εμπειρίες, αλλά όχι και να παντρευτεί κανείς πόρνη και να το περηφανεύεται στα social media. Θα μου πεις, και οι δύο, και αυτός και αυτή του υποκόσμου είναι, οπότε ΟΚ, ίσως οι του υποκόσμου τους αρέσει να παντρεύονται πόρνες, ιδίως μάλιστα πόρνες που άβαφτες είναι μάλλον άσχημες, από μυαλό τα λάχανα έχουν περισσότερο, ενώ ακόμα καλύτερα αν η πόρνη που θα παντρευτείς είναι γνωστή ότι κυνηγάει διάσημους τραγουδιστές για τα λεφτά τους.

Με 150 ευρώ όλα ήταν εφικτά κάποτε.


Είπα αρχικά να σου απαντήσω σοβαρά αλλά με τόσες σαχλαμάρες που έγραψες χαμένος κόπος.
Έλεος κάπου.
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
μηδενική μόρφωση, και κακός μα κακός χαρακτήρας!

Απόλυτα σωστά.


Δε χρειάζεται να την παντρευτείς κιόλας!


Πολύ έξυπνος επιχειρηματικά και πολύ πετυχημένος οικονομικά, με τα λεφτά να τρέχουν προς αυτόν και να μην προλαβαίνει να τα μαζέψει.
Αλλά στο θέμα γυναίκας είναι ανασφαλής και είχε τρομερό κόλλημα. Ήθελε να παντρευτεί οπωσδήποτε και να κυκλοφορεί με μια όμορφη κοπέλα.
Πριν από την Μαρία είχε κάνει πρόταση γάμου μετά από σύντομη γνωριμία βιζιτοσχέσης σε 3 ακόμα πολύ γνωστές πανάκριβες του χώρου και έφαγε πόρτα.
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Δύο πράγματα δεν έχει δημοσιεύσει ακόμα:

-τον άντρα της.


104.jpg
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
286
Κριτικές
1
Like
672
Πόντοι
81
Απόλυτα σωστά.





Πολύ έξυπνος επιχειρηματικά και πολύ πετυχημένος οικονομικά, με τα λεφτά να τρέχουν προς αυτόν και να μην προλαβαίνει να τα μαζέψει.
Αλλά στο θέμα γυναίκας είναι ανασφαλής και είχε τρομερό κόλλημα. Ήθελε να παντρευτεί οπωσδήποτε και να κυκλοφορεί με μια όμορφη κοπέλα.
Πριν από την Μαρία είχε κάνει πρόταση γάμου μετά από σύντομη γνωριμία βιζιτοσχέσης σε 3 ακόμα πολύ γνωστές πανάκριβες του χώρου και έφαγε πόρτα.

Καμια πληροφορια για τις 3;
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.581
Πόντοι
206
Απόλυτα σωστά.





Πολύ έξυπνος επιχειρηματικά και πολύ πετυχημένος οικονομικά, με τα λεφτά να τρέχουν προς αυτόν και να μην προλαβαίνει να τα μαζέψει.
Αλλά στο θέμα γυναίκας είναι ανασφαλής και είχε τρομερό κόλλημα. Ήθελε να παντρευτεί οπωσδήποτε και να κυκλοφορεί με μια όμορφη κοπέλα.
Πριν από την Μαρία είχε κάνει πρόταση γάμου μετά από σύντομη γνωριμία βιζιτοσχέσης σε 3 ακόμα πολύ γνωστές πανάκριβες του χώρου και έφαγε πόρτα.
Του βγάζω το καπέλο αν είναι money maker και γούστο και καπέλο του.
Αλλά όταν παντρεύεσαι μια γυναίκα, και ειδικά αν κάνεις και παιδιά μαζί της, την βάζεις για πάντα στην οικογένειά σου, μετά δεν έχει γυρισμό.
Απ' την άλλη καταλαβαίνω ότι αν ο άλλος είναι καψουρης, μιλάει πρώτα η καρδιά και μετά το μυαλό...
Τι να πω, εύχομαι ο καθένας με τις επιλογές του να είναι ευτυχισμένος αλλά συνήθως κάτι τέτοιες ιστορίες δεν έχουν καλό τέλος, ακριβώς γιατί ξεκινάνε με σαθρές βάσεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: bloom5

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.899
Πόντοι
27.261
σε όλες τις φωτός, το ίδιο βλεμα :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom