Νέα

Μαλάκες του ΟΠΑΠ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stefan75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stefan75

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,

Δείτε την σελίδα του Μάκη - -
Διαφημίζει την νέα υπηρεσία του site DreamBet και ακριβώς από κάτω παίζει ΟΠΑΠ.
Δηλ. πόσο μαλάκες μπορεί να είναι αυτοί του ΟΠΑΠ. Ή μάλλον τι δύναμη έχει αποκτήσει ο
δημοσιογράφος που δεν τον κουνάει ο ΟΠΑΠ το απόλυτο αφεντικό στην Ελλάδα στο τζόγο.
Κυνηγούσε τον τζόγο ο υποκριτής και τώρα σου λέει παίξε κόσμε και χάσε τα λεφτά σου.
Πάρε και πιστωτική να παίξεις να σε πηδήξουν και οι τράπεζες.
Ντροπή στον Τριανταφυλλόπουλο. Μεγάλος υποκριτής. Βάζει τον κόσμο να παίξει τζόγο.
Ντροπή του!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ρε φίλε..... φράγκα θέλει να βγάλει ο άνθρωπος...
τα υπόλοιπα περιττεύουν... ;)

απλά μην ψαρώνει ο κόσμος.... δεν θέλει κόπο...
 
OP
OP
S

stefan75

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Μαύρο στην Ζούγκλα.
Ο τύπος θέλει να γίνει νούμερο 1 στο ελληνικό Internet και προσπαθεί να κλείσει τους πάντες.
Έχω ακούσει διάφορες θεωρείες συνωμοσίας που περιλαμβάνουν και το συγκεκριμένο site.
Θεωρείες φυσικά. Δεν ξέρει όμως ότι το Internet δεν είναι εφημερίδα ή τηλεόραση ή ραδιόφωνο που
μπορείς να δουλέψεις τον κόσμο. Εδώ δεν έχει τέτοια!
Μεγάλος υποκριτής. Τον έχω κόψει από τις εκπομπές. Δεν βλέπω με τίποτα.
 

Gamaomanoules2

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
142
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Βάζει τον κόσμο να παίξει τζόγο.
1η μαλακια που γραφεις.

προσπαθεί να κλείσει τους πάντες.
2η μαλακια που γραφεις.

Δεν ξέρει όμως ότι το Internet δεν είναι εφημερίδα ή τηλεόραση ή ραδιόφωνο που
μπορείς να δουλέψεις τον κόσμο. Εδώ δεν έχει τέτοια!
3η μαλακια που γραφεις.

Δηλ. πόσο μαλάκες μπορεί να είναι αυτοί του ΟΠΑΠ.
4η και μεγαλυτερη απο ολες.

Σταματα να διαβαζεις και να πιστευεις το "πονοψυχο" troktiko.
Αν θες να εχεις αποψη ξεκινα με το οτι ολα τα Μεσα ειναι κατευθυνομενα.
(Ιδιαιτερα τα "μεγαλα" μπλογκς)
και προσπαθησε να καταλαβεις οτι οι χειροτεροι ειναι αυτοι που χειριζονται τα Μεσα και δεν εχεις ιδεα ουτε καν ποιοι ειναι.

Ανοιγεις τοπικ για το κατα ποσο ενα πορταλ ειναι διεφθαρμενο και εσυ προσωπικα θεωρεις αναξιοπιστο?
Αναφερεις ραδιοαρβυλες και την προθεση του ιδιοκτητη του για την κονομα?
Μηπως δεν εχεις καταλαβει που ζεις,η κανεις το μαλακα οτι και καλα εκπλησεσαι για την παρακμη που υπαρχει σημερα στα Μεσα?

Αν δεν εισαι μαλακας και απληροφορητος τοτε προφανως εισαι ενας που ψαχνει να ανοιξει τοπικ για κραξιμο στον "τα-κανω-ολα-για-το-χρημα" Μακη
μπες στη σειρα λοιπον.

Υπαρχουν 1002 μαλακιστηρια στο ιντερνετ και κλαψομουνηδες που ολη μερα κλαιγονται για την ακριβεια
και την αδικη μεταχειριση που υφιστανται κατα καιρους απο πχ καταστηματα
και συνεχως σα τα προβατα μετεχουν η βγαζουν τα σωψυχα τους φτιαχνοντας παρομοια τοπικ σαν αυτο.
Γκουγκλαρε να δεις ποσο κοπιας γινεσαι.

Αν δεν τοχεις καταλαβει πολλα sites px.bourdela.tv ειναι χεσμενο στη διαφημιση ηδη και εν μερει στην παραπληροφορηση τουλαχιστον οσον αφορα συγκεκριμενες
συνηθεις κριτικες και προβολες συγκεκριμενων εξ αυτων.
Nα βαλουμε μαυρο στις οικονομικες προθεσεις του ιδιοκτητη και την προσπαθεια του να "βαλει" τον κοσμο στο τρυπακι του πληρωμενου σεξ?

Αν ψαχνεις αντικειμενικη ενημερωση σε πορταλ και ανωυνυμα μπλογκ ζεις σε μια παραισθηση.
Απλα εισαι ενας ακομα ΠΕΛΑΤΗΣ στα κλικ του ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ.
(Αν μπορεις να το καταλαβεις και οχι να το διαβασεις μονο.)


Η σκυταλη και η αναλυση στους καριεριστες του σαιτ.. :thefinge:
και στα αρρωστακια που τροφοδοτουν με πλουτο τους ... "μαλακες" του ΟΠΑΠ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
καλημερα και απο μενα. με βαση την παραπομπη της ελλαδας στο ευρωπαϊκο δικαστηριο σχετικα μα το μονοπωλιο του οπαπ στην ελλαδα και μετα απο την εγκριση που ελαβε το συμβουλιο της ειπκρατειας για την υποθεση stanleybet και william hill οι εταιρειες στοιχηματισμου και θα αδειοδοτηθουν μεσω internet (οπως εγινε προσφατα στην γαλλια) και αδειες πρακτορειων θα παρουν. μην ξεχνατε οτι ο τριανταφυλλοπουλος πιεσε την κυβερνηση σημιτη με την υποθεση με τα φρουτακια να ψηφισει τον νομο 3037/2002, εσπρωξε ολον τον κοσμο στα καζινο και τωρα η ελλαδα καταδικαστηκε επο την E.E. για αυτον τον νομο και εντος ολιγου θα ξαναβγουν και τα ηλεκτρονικα παλι αλλα και οι κουλοχερηδες. οπως καταλαβαινετε η εκαστοτε κυβερνηση θελει να διαφυλαξει τον πληρη ελεγχο στα εσοδα ειδικα του τζογου αλλα εδω στην ελλαδα κανουν ενα μεγαλο λαθος. θελουν μονο να τρωνε οι 150 και να χοντοτρωνε αφηνοντας τους υπολοιπους σωστους και σοβαρους επιχειρηματιες στην απεξω. αναγκαζουν τον κοσμο να παιζει παρανομα και στοιχημα και φρουτακια και ολα τα τυχερα παιχνιδια αντι να κατσουν να νομοθετησουν. απλα πραγματα ειναι. φορος στα φρουτακια, φορος στο interneτικο στοιχημα, φορος στα πρακτορεια στοιχηματων με νομιμη αδεια απο μελος κρατος της E.E. ετσι θα εισπραξει το κρατος τον φορο του και οσοι θεωρουν τον εαυτο τους παιχτη και εχει την δυνατοτητα να παιξει θα παιξει. και ας αφησουν οι διαφοροι την τοτς ιστορια που εβγαιναν οι γυναικουλες και κλαιγανε οτι οι αντρες τους χανανε τα λεφτα τους. αν ο αλλος ειναι λακαμας και δεν εχει αυτοσυγκρατηση θα παιξει και θα ξαναπαιξει και θα υπερχρεωθει.
 
OP
OP
S

stefan75

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
1η μαλακια που γραφεις.
2η μαλακια που γραφεις.
3η μαλακια που γραφεις.
4η και μεγαλυτερη απο ολες.

Σταματα να διαβαζεις και να πιστευεις το "πονοψυχο" troktiko.
Αν θες να εχεις αποψη ξεκινα με το οτι ολα τα Μεσα ειναι κατευθυνομενα.
(Ιδιαιτερα τα "μεγαλα" μπλογκς)
και προσπαθησε να καταλαβεις οτι οι χειροτεροι ειναι αυτοι που χειριζονται τα Μεσα και δεν εχεις ιδεα ουτε καν ποιοι ειναι.

Ανοιγεις τοπικ για το κατα ποσο ενα πορταλ ειναι διεφθαρμενο και εσυ προσωπικα θεωρεις αναξιοπιστο?
Αναφερεις ραδιοαρβυλες και την προθεση του ιδιοκτητη του για την κονομα?
Μηπως δεν εχεις καταλαβει που ζεις,η κανεις το μαλακα οτι και καλα εκπλησεσαι για την παρακμη που υπαρχει σημερα στα Μεσα?

Αν δεν εισαι μαλακας και απληροφορητος τοτε προφανως εισαι ενας που ψαχνει να ανοιξει τοπικ για κραξιμο στον "τα-κανω-ολα-για-το-χρημα" Μακη
μπες στη σειρα λοιπον.

Υπαρχουν 1002 μαλακιστηρια στο ιντερνετ και κλαψομουνηδες που ολη μερα κλαιγονται για την ακριβεια
και την αδικη μεταχειριση που υφιστανται κατα καιρους απο πχ καταστηματα
και συνεχως σα τα προβατα μετεχουν η βγαζουν τα σωψυχα τους φτιαχνοντας παρομοια τοπικ σαν αυτο.
Γκουγκλαρε να δεις ποσο κοπιας γινεσαι.

Αν δεν τοχεις καταλαβει πολλα sites px.bourdela.tv ειναι χεσμενο στη διαφημιση ηδη και εν μερει στην παραπληροφορηση τουλαχιστον οσον αφορα συγκεκριμενες
συνηθεις κριτικες και προβολες συγκεκριμενων εξ αυτων.
Nα βαλουμε μαυρο στις οικονομικες προθεσεις του ιδιοκτητη και την προσπαθεια του να "βαλει" τον κοσμο στο τρυπακι του πληρωμενου σεξ?

Αν ψαχνεις αντικειμενικη ενημερωση σε πορταλ και ανωυνυμα μπλογκ ζεις σε μια παραισθηση.
Απλα εισαι ενας ακομα ΠΕΛΑΤΗΣ στα κλικ του ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ.
(Αν μπορεις να το καταλαβεις και οχι να το διαβασεις μονο.)


Η σκυταλη και η αναλυση στους καριεριστες του σαιτ.. :thefinge:
και στα αρρωστακια που τροφοδοτουν με πλουτο τους ... "μαλακες" του ΟΠΑΠ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

1ον Είσαι εντελώς ηλίθιος και κάφρος!!
2ον Δεν έχω διαβάζει ποτε μου αυτό το τρωκτικό που λες το οποίο μάλλον διαβάζεις εσύ για να ξέρεις τις
απόψεις του.
3ον Δεν ασπάζομαι τις ραδιοαρβύλες που κυκλοφορούν σε οποιοδήποτε χώρο. Είναι σαν το στρατό που κάποιος άκουσε
το 1998 ότι θα μειωθεί η θητεία μας και άλλαξε τελικά μετά από 4 χρόνια.
4ον Ο ΟΠΑΠ έκλεισε δυο εταιρείες στην Ελλάδα που θέλησαν να δραστηριοποιηθούν στον ηλεκτρονικό τζόγο.
Το ένα το γραφείο ήταν στην Καλαμαριά της Θεσσαλονίκης. Σε χρόνο μηδέν τους έκλεισαν.
Κράξιμο ρίχνω σε όλους τους απανταχού μαλάκες που υπάρχουν σε όλη την Ελληνική Επικράτεια. Δεν είμαι τόσο αφελής
να νομίζω ότι όλα γίνονται για την καλή ψυχή μας. Όλοι, και ειδικά τα blogs που προσωπικά θεωρώ μεγάλη μαλακία,
πάνε για την κονόμα. Στα αρχίδια μου τι νομίζεις. Ούτε γράφω σε blogs ούτε ανοίγω topics για να κράξω. Και προπαντώς
ρε βλάκα, γιατί είσαι μεγάλος βλάκας, δεν εκπλήσσομαι με τίποτα από αυτά που βλέπω.
Άντε στην δουλίτσα σου και μετά το βράδυ να μπούμε και στο Ιντερνέτ να πούμε καμιά μαλακία.
Ηλίθιε...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Είσαι εντελώς ηλίθιος και κάφρος!!

Στα αρχίδια μου τι νομίζεις. Ούτε γράφω σε blogs ούτε ανοίγω topics για να κράξω. Και προπαντώς
ρε βλάκα, γιατί είσαι μεγάλος βλάκας, δεν εκπλήσσομαι με τίποτα από αυτά που βλέπω.
Άντε στην δουλίτσα σου και μετά το βράδυ να μπούμε και στο Ιντερνέτ να πούμε καμιά μαλακία.
Ηλίθιε...

To 'χεις μεγαλε..Εισαι γεννημενος για διαπραγματευσεις..!

Αυτη η ευγενεια σου και  προσπαθεια για ευρεση λυσης κοινης αποδοχης με εντυπωσιασε..!

Αυτα..
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
1ον Είσαι εντελώς ηλίθιος και κάφρος!!
2ον Δεν έχω διαβάζει ποτε μου αυτό το τρωκτικό που λες το οποίο μάλλον διαβάζεις εσύ για να ξέρεις τις
απόψεις του.
3ον Δεν ασπάζομαι τις ραδιοαρβύλες που κυκλοφορούν σε οποιοδήποτε χώρο. Είναι σαν το στρατό που κάποιος άκουσε
το 1998 ότι θα μειωθεί η θητεία μας και άλλαξε τελικά μετά από 4 χρόνια.
4ον Ο ΟΠΑΠ έκλεισε δυο εταιρείες στην Ελλάδα που θέλησαν να δραστηριοποιηθούν στον ηλεκτρονικό τζόγο.
Το ένα το γραφείο ήταν στην Καλαμαριά της Θεσσαλονίκης. Σε χρόνο μηδέν τους έκλεισαν.
Κράξιμο ρίχνω σε όλους τους απανταχού μαλάκες που υπάρχουν σε όλη την Ελληνική Επικράτεια. Δεν είμαι τόσο αφελής
να νομίζω ότι όλα γίνονται για την καλή ψυχή μας. Όλοι, και ειδικά τα blogs που προσωπικά θεωρώ μεγάλη μαλακία,
πάνε για την κονόμα. Στα αρχίδια μου τι νομίζεις. Ούτε γράφω σε blogs ούτε ανοίγω topics για να κράξω. Και προπαντώς
ρε βλάκα, γιατί είσαι μεγάλος βλάκας, δεν εκπλήσσομαι με τίποτα από αυτά που βλέπω.
Άντε στην δουλίτσα σου και μετά το βράδυ να μπούμε και στο Ιντερνέτ να πούμε καμιά μαλακία.
Ηλίθιε...

φιλαρακο μαζεψου και να μιλας καλυτερα.και στην τελικη στα παπαρια μας για το στοιχημα και για εσενα και για τον οπαπ.αντε κολοτρυπιδα.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
καλημερα και απο μενα. με βαση την παραπομπη της ελλαδας στο ευρωπαϊκο δικαστηριο σχετικα μα το μονοπωλιο του οπαπ στην ελλαδα και μετα απο την εγκριση που ελαβε το συμβουλιο της ειπκρατειας για την υποθεση stanleybet και william hill οι εταιρειες στοιχηματισμου και θα αδειοδοτηθουν μεσω internet (οπως εγινε προσφατα στην γαλλια) και αδειες πρακτορειων θα παρουν. μην ξεχνατε οτι ο τριανταφυλλοπουλος πιεσε την κυβερνηση σημιτη με την υποθεση με τα φρουτακια να ψηφισει τον νομο 3037/2002, εσπρωξε ολον τον κοσμο στα καζινο και τωρα η ελλαδα καταδικαστηκε επο την E.E. για αυτον τον νομο και εντος ολιγου θα ξαναβγουν και τα ηλεκτρονικα παλι αλλα και οι κουλοχερηδες. οπως καταλαβαινετε η εκαστοτε κυβερνηση θελει να διαφυλαξει τον πληρη ελεγχο στα εσοδα ειδικα του τζογου αλλα εδω στην ελλαδα κανουν ενα μεγαλο λαθος. θελουν μονο να τρωνε οι 150 και να χοντοτρωνε αφηνοντας τους υπολοιπους σωστους και σοβαρους επιχειρηματιες στην απεξω. αναγκαζουν τον κοσμο να παιζει παρανομα και στοιχημα και φρουτακια και ολα τα τυχερα παιχνιδια αντι να κατσουν να νομοθετησουν. απλα πραγματα ειναι. φορος στα φρουτακια, φορος στο interneτικο στοιχημα, φορος στα πρακτορεια στοιχηματων με νομιμη αδεια απο μελος κρατος της E.E. ετσι θα εισπραξει το κρατος τον φορο του και οσοι θεωρουν τον εαυτο τους παιχτη και εχει την δυνατοτητα να παιξει θα παιξει. και ας αφησουν οι διαφοροι την τοτς ιστορια που εβγαιναν οι γυναικουλες και κλαιγανε οτι οι αντρες τους χανανε τα λεφτα τους. αν ο αλλος ειναι λακαμας και δεν εχει αυτοσυγκρατηση θα παιξει και θα ξαναπαιξει και θα υπερχρεωθει.

απλα σου βγαζω το καπελο ........
 
OP
OP
S

stefan75

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Ζητώ συγνώμη για το ύφος μου. Έχασα την ψυχραιμία μου και δεν έπρεπε.
Σπάνια θα πω κάτι απλά μπαίνω στην σελίδα και χαζεύω λίγο. Δεν με ενδιαφέρει να ανοίγω θέματα
και αν δείτε στο προφίλ μου λίγες φορές μίλησα.
Εμένα με κράξατε αλλά τον τύπο τον χαιδέψατε. Κανείς δεν του είπε κουβέντα.
Και όπως είπα δεν είμαι καθόλου αφελής για να μην ξέρω τι παίζει.
Έίναι η τελευταία φορά που μιλάω εδώ μέσα.
Και πάλι συγνώμη για το ύφος μου. Δεν είναι ούτε το στυλ μου, ούτε συνηθίζω να βρίζω
ανθρώπους.
Αυτά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom