Νέα

Μακρυά μακρυά μακριά!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201246
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.578
Κριτικές
171
Like
91.399
Πόντοι
46.423
:P

.

 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Αυτην φιλε μου μπορει να την βλεπεις ετσι σιχαμενη και προκλητικη, σκατοψυχη, σκατιολα του κερατα , που να θελει να μονο και μονο να προκαλεσει με μια ταχα 'εντονη' δηλωση 'παραπονου καθημερινοτητας', περι μη συχνου συναπαντηματος με ωραια αρσενικα , ΑΛΛΑ πιστεψε με οτι αμα την δωσεις να καταπιει μια γερη δοση απο φλοκια μεσα στον βρωμερο οισοφαγο της , σαν αρνακι θα σου μιλαει μετα..... αυτες οι αχρηστες πουτανες ειναι ΑΚΟΜΑ πιο αχρηστα ζωα απο την μεση γυναικα, απλα το παιζουν ακομα πιο εντονα μοιραιες και ανικανοποιητες απο την μετριοτητα των παντων γυρω τους και κυριως των αρσενικων, ΕΝΩ στο τελος τις ποτιζουν τα λαρυγγια τους και τις εχουν σηκω σηκω κατσε, κατι αηδιαστικοι πατσαβουρο σκαρμογιουφτοι πιο σιχαμενοι και καρκινιαρηδες και απο τον τυπο απο το Ζευγολατιο Κορινθιας που μπηκε στο Σουρβαιβορ ! οποτε μην μενετε στην 'βιτρινα' , απλα βρειτε τροπο να φραξετε τους αδενες του λαιμου τους με 'κρεας' ή με 'φρεσκο γαλα ορχεων' και θα τις κανετε αρνακια, τις κατα τα αλλα αχρηστες για οτιδηποτε αλλο, αυτες πατσαβουρουπαρξεις .....!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Δεν πάω με χοντρές ή παχουλές έστω. Την θέλω αδύνατη, αντε κανονική.
Επίσης η μυρωδιά και το δέρμα μετράνε πολύ (αυτό αποκλείει τις γριές).
Δεν γουστάρω και το πολύ κοντό αγορέ μαλλί σε γκόμενα.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.969
Κριτικές
1
Like
2.677
Πόντοι
606
Δεν πάω με χοντρές ή παχουλές έστω. Την θέλω αδύνατη, αντε κανονική.
Επίσης η μυρωδιά και το δέρμα μετράνε πολύ (αυτό αποκλείει τις γριές).
Δεν γουστάρω και το πολύ κοντό αγορέ μαλλί σε γκόμενα.
Οι αδύνατες με ωραίο δέρμα, που μυρίζουν όμορφα και έχουν μακρυά μαλλιά ρωτάς αν γυρίζουν να σε κοιτάξουν ρε χαλι μαύρο?
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.578
Κριτικές
171
Like
91.399
Πόντοι
46.423
Αυτην φιλε μου μπορει να την βλεπεις ετσι σιχαμενη και προκλητικη, σκατοψυχη, σκατιολα του κερατα , που να θελει να μονο και μονο να προκαλεσει με μια ταχα 'εντονη' δηλωση 'παραπονου καθημερινοτητας', περι μη συχνου συναπαντηματος με ωραια αρσενικα , ΑΛΛΑ πιστεψε με οτι αμα την δωσεις να καταπιει μια γερη δοση απο φλοκια μεσα στον βρωμερο οισοφαγο της , σαν αρνακι θα σου μιλαει μετα..... αυτες οι αχρηστες πουτανες ειναι ΑΚΟΜΑ πιο αχρηστα ζωα απο την μεση γυναικα, απλα το παιζουν ακομα πιο εντονα μοιραιες και ανικανοποιητες απο την μετριοτητα των παντων γυρω τους και κυριως των αρσενικων, ΕΝΩ στο τελος τις ποτιζουν τα λαρυγγια τους και τις εχουν σηκω σηκω κατσε, κατι αηδιαστικοι πατσαβουρο σκαρμογιουφτοι πιο σιχαμενοι και καρκινιαρηδες και απο τον τυπο απο το Ζευγολατιο Κορινθιας που μπηκε στο Σουρβαιβορ ! οποτε μην μενετε στην 'βιτρινα' , απλα βρειτε τροπο να φραξετε τους αδενες του λαιμου τους με 'κρεας' ή με 'φρεσκο γαλα ορχεων' και θα τις κανετε αρνακια, τις κατα τα αλλα αχρηστες για οτιδηποτε αλλο, αυτες πατσαβουρουπαρξεις .....!

Στρώσε την εσύ πρώτα και την παραλαμβάνω μετά εγώ στρωμένη.

Να μην κουράζομαι ...

:tooth:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
αχαχχααχχαχαχααχ,ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ!!!


Αυτην φιλε μου μπορει να την βλεπεις ετσι σιχαμενη και προκλητικη, σκατοψυχη, σκατιολα του κερατα , που να θελει να μονο και μονο να προκαλεσει με μια ταχα 'εντονη' δηλωση 'παραπονου καθημερινοτητας', περι μη συχνου συναπαντηματος με ωραια αρσενικα , ΑΛΛΑ πιστεψε με οτι αμα την δωσεις να καταπιει μια γερη δοση απο φλοκια μεσα στον βρωμερο οισοφαγο της , σαν αρνακι θα σου μιλαει μετα..... αυτες οι αχρηστες πουτανες ειναι ΑΚΟΜΑ πιο αχρηστα ζωα απο την μεση γυναικα, απλα το παιζουν ακομα πιο εντονα μοιραιες και ανικανοποιητες απο την μετριοτητα των παντων γυρω τους και κυριως των αρσενικων, ΕΝΩ στο τελος τις ποτιζουν τα λαρυγγια τους και τις εχουν σηκω σηκω κατσε, κατι αηδιαστικοι πατσαβουρο σκαρμογιουφτοι πιο σιχαμενοι και καρκινιαρηδες και απο τον τυπο απο το Ζευγολατιο Κορινθιας που μπηκε στο Σουρβαιβορ ! οποτε μην μενετε στην 'βιτρινα' , απλα βρειτε τροπο να φραξετε τους αδενες του λαιμου τους με 'κρεας' ή με 'φρεσκο γαλα ορχεων' και θα τις κανετε αρνακια, τις κατα τα αλλα αχρηστες για οτιδηποτε αλλο, αυτες πατσαβουρουπαρξεις .....!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Δυο κωλυματα ανυπερβλητα εχω.
1) Να μυριζει ασχημα, να μην εχει καλη σχεση με το μπανιο δηλαδη
2) Να ειναι φεμιναζί.

Ολα τα αλλα συζητιουνται. Εννοειται βεβαια οτι εξαιρουνται βασικες περιπτωσεις, οπως ψυχασθενεις και γριες.
Αν δεν με απατά η μνήμη μου, πρέπει να το έχεις αναφέρει ξανά σε κάποιο άλλο νήμα.
Δεν αποκλειεται
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
"359 ανθρώποι (όχι άνθρωποι) και δεν μπηκε ούτε ΚΑΙ μισος ωραίος αντρας"
Πώς καταφερε να κανει δυο λαθη σε δεκα λεξεις, μονο αυτη το ξερει, αν και απο την προφορά δεν μου μοιαζει και πολυ για ελληνιδα.
Δεν πειραζει κουκλίτσα μου, οι ωραίοι και επιτυχημενοι που ξερογλειφεσαι, δεν νομιζω οτι θα ασχοληθουν με μια πωλητρια
Αρα κοιτα ριξε τον πηχυ γιατι σε βλεπω με γατες στα 50 σου
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
"359 ανθρώποι (όχι άνθρωποι) και δεν μπηκε ούτε ΚΑΙ μισος ωραίος αντρας"
Πώς καταφερε να κανει δυο λαθη σε δεκα λεξεις, μονο αυτη το ξερει, αν και απο την προφορά δεν μου μοιαζει και πολυ για ελληνιδα.
Δεν πειραζει κουκλίτσα μου, οι ωραίοι και επιτυχημενοι που ξερογλειφεσαι, δεν νομιζω οτι θα ασχοληθουν με μια πωλητρια
Αρα κοιτα ριξε τον πηχυ γιατι σε βλεπω με γατες στα 50 σου
Ελλεεινιδο-κυπρια είναι. Έχει την χαρακτηριστική προφορά των Κυπρίων:D:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.649
Κριτικές
1
Like
5.589
Πόντοι
2.356
στο ψυχολογικο κομματι μακρια απο ακραιες (ειτε ειναι υπερζωοφιλες, ειτε ακροαριστερες-ακροδεξιες, ειτε φεμιναζι) γιατι καποια στιγμη θα ερθει αντιμετωπη μαζι σου απλα και μονο για τα "πιστευω" της που δεν ειναι πιστευω σκεψης αλλα πιστευω κατηχησης, ρομαντισμου και παπαγαλισμου.

στο σωματικο κομματι. σιγουρα δε θελω μυτη της ζετας δουκας σε γυναικα και δε θελω σαπια δοντια. και φυσικα οχι ψαριλα στα χαμηλα κλιμακια (αρα περιποιηση βασικο προσον)

αυτα ειναι τα "μακρια"
 

yma

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
150
Like
133
Πόντοι
1
Οι συνειρμοί της νηματοθέτριας είναι από άλλο σύμπαν :respect:
 

yma

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
150
Like
133
Πόντοι
1
Δυο κωλυματα ανυπερβλητα εχω.
1) Να μυριζει ασχημα, να μην εχει καλη σχεση με το μπανιο δηλαδη
2) Να ειναι φεμιναζί.

Ολα τα αλλα συζητιουνται. Εννοειται βεβαια οτι εξαιρουνται βασικες περιπτωσεις, οπως ψυχασθενεις και γριες.

Αν είναι φανατική κομμουνίστρια τύπε; Και μη μου πεις ότι ανήκει στις προηγούμενες κατηγορίες :2funny:
 

Jabberwocky

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
48
Like
110
Πόντοι
0
Η χαζομάρα . . . η βλακεία . . . με οποιαδήποτε έννοια, σε οποιαδήποτε μορφή!!!

Είναι α - ντι - κα - βλο - τι - κό! :angry: :angry: :angry: . . . σε οποιαδήποτε περίσταση.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Να έχει αίσθηση της ατομικής υγιεινής σίγουρα. Για πιο σοβαρές καταστάσεις δίνω μεγάλη σημασία στην ευγένεια, κάποιες που το παίζουν μπιτσάρες να πάνε αλλού να το πουλήσουν, και να έχει αισθητική. Επίσης αποκλείονται γυναίκες που δεν ξέρουν να συζητήσουν.
 

klain

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
502
Κριτικές
35
Like
364
Πόντοι
3.235
Η χαζομάρα . . . η βλακεία . . . με οποιαδήποτε έννοια, σε οποιαδήποτε μορφή!!!

Είναι α - ντι - κα - βλο - τι - κό! :angry: :angry: :angry: . . . σε οποιαδήποτε περίσταση.

Κι ομως ποσοι λεφταδες εχουν διπλα τους χαζες γυναικες. Ισως γιατι εχεις δικιο οτι οι χαζες ειναι αντικαβλωτικες αλλα κι οι πολυ εξυπνες πουλανε πνευμα και σου σπανε τα νευρα.
 

Jabberwocky

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
48
Like
110
Πόντοι
0
Η χαζομάρα . . . η βλακεία . . . με οποιαδήποτε έννοια, σε οποιαδήποτε μορφή!!!

Είναι α - ντι - κα - βλο - τι - κό! :angry: :angry: :angry: . . . σε οποιαδήποτε περίσταση.

Κι ομως ποσοι λεφταδες εχουν διπλα τους χαζες γυναικες. Ισως γιατι εχεις δικιο οτι οι χαζες ειναι αντικαβλωτικες αλλα κι οι πολυ εξυπνες πουλανε πνευμα και σου σπανε τα νευρα.

Οι λεφτάδες που έχουν δίπλα τους χαζές γυναίκες δεν σημαίνει ότι είναι και έξυπνοι, τουλάχιστον συναισθηματικά.

Αν σου πουλάει πνεύμα μια έξυπνη γυναίκα; Εσύ θα το ανεχτείς; Υπάρχουν χίλιοι δύο τρόποι να τις φερθείς σε αυτό το θέμα, και να το βουλώσει, αν δεν ξέρεις φυσικά θα σε ενοχλεί.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
γεια σου ρε @Polly_L# με τις ανησυχιες-threads σου :tooth:

για αρχη... μακρυα η' μακρια τελικα ?

σε δευτερη φαση... χοντρη, βρωμουσα και μπαζο... Α Λ Α Ρ Γ Α !!!
Είπες να αντικαταστησεις τον @Alex71 Και ασχολείσαι με γραμματική;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.153
Πόντοι
3.936
Είπε η μεγαλωμένη Ρουσίδα εις την Τζίπρον. Ας πάει στη μητέρα πατρίδα της την παγωμένη σιβηρία. Εκεί θα βρει αρκετούς αλκοολικούς κουρεμένους γλομπέ, άσβερκους αρκούδους, που θα πέφτουν φάπες, βιασμοί, και θα της τα παίρνουν. Ποιόν περίμενε δηλαδή να δει στα ρουχαλάδικα, τον Μπραντ Πίττ; Τελικά όπου υπάρχει ελληνική νοοτροπία οι γκόμενες την βλέπουν κάπως, και αποκτάνε μ@λακισμένες απαιτήσεις.. Άλλη μία εγκεφαλικά καμμένη. :confused:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Δεν πάω με χοντρές ή παχουλές έστω. Την θέλω αδύνατη, αντε κανονική.
Επίσης η μυρωδιά και το δέρμα μετράνε πολύ (αυτό αποκλείει τις γριές).
Δεν γουστάρω και το πολύ κοντό αγορέ μαλλί σε γκόμενα.
Οι αδύνατες με ωραίο δέρμα, που μυρίζουν όμορφα και έχουν μακρυά μαλλιά ρωτάς αν γυρίζουν να σε κοιτάξουν ρε χαλι μαύρο?
Xμμμμ.... κοίτα... είναι ένα δίλημμα αυτό και σωστό το ερώτημά σου!!!

Αν όμως είχα να διαλέξω ανάμεσα σε μία χοντρή με τέλειο πρόσωπο και μια αδύνατη με ωραίο δέρμα, κτλ, κτλ, κτλ, αλλά με φάτσα σαν του Τσαρλς Μπρόνσον... μάλλον θα προτιμήσω αυτή και θα έχω και μαξιλαροθήκη εύκαιρη!!! :tooth:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.055
Πόντοι
27.261
γεια σου ρε @Polly_L# με τις ανησυχιες-threads σου :tooth:

για αρχη... μακρυα η' μακρια τελικα ?

σε δευτερη φαση... χοντρη, βρωμουσα και μπαζο... Α Λ Α Ρ Γ Α !!!
Είπες να αντικαταστησεις τον @Alex71 Και ασχολείσαι με γραμματική;

ασε τι ειπα εγω και κανε μια εξηγηση, γιατι δεν απαντησες βλεπω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom