Νέα

Μακρυά μακρυά μακριά!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201246
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης

Ειδα νωρίς το πρωί απατητο χιόνι και θυμήθηκα ένα γουέστερν του Κλιντ Ίστγουντ " Οι ασυγχώρητοι". Η ταινία είναι πάνω από μέτρια ( κρατάει και επίπεδο ο συγκεκριμένος σκηνοθέτης ) αλλά δεν είναι και επική με την έννοια must-see. Ωστόσο, το μήνυμά του με ξάφνιασε.

Ένας πελάτης χαράζει με μαχαίρι στο πρόσωπο μια γυναίκα "με χαμηλό κοινωνικό αξίωμα " στην Άγρια Δύση και με αυτόν τον τρόπο βάζει το τέλος στην "καριέρα " της. Όπως φαινόταν στην ταινία, ήταν λεπτά άσπρα σημάδια στο πρόσωπό της. Ήταν τόσο αποτρόπαιο ώστε να μην την κοιτάξει ούτε ένας;

Πού το πάω, ε; Προσωπικά για σας,ποιο θα ήταν το ανυπέρβλητο εμπόδιο για να ξεκινήσετε κάτι με μια γυναίκα; Δλδ,μακρυά, μακρυά, μακρυά, ούτε για μια φορά ! Εμφάνιση, χαρακτήρας, οτιδήποτε σας απωθεί . Π.χ προβληματική επιδερμίδα, αραιά μαλλιά, στραβά δόντια, κουτσή, θρησκεία, απαισιόδοξη, αμορφωτη. ...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.052
Πόντοι
27.261
γεια σου ρε @Polly_L# με τις ανησυχιες-threads σου :tooth:

για αρχη... μακρυα η' μακρια τελικα ?

σε δευτερη φαση... χοντρη, βρωμουσα και μπαζο... Α Λ Α Ρ Γ Α !!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
καλησπέρα και από μένα Polly_L. Σε αντίθεση με εσάς ένας άντρας πάντα διαλέγεται από μία γυναίκα. Εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ η καθαριότητα. Αν έβλεπα κάποια πολύ βρώμικη που συνέχεια επιμένει να μην κοιτάει τον εαυτό της ε τότε μακριά. ΟΙ γυναίκες που δουλεύουν αυτό το επάγγελμα και έχω μπλέξει αυτό τελικά που το σταματάει είναι ο εθισμός και δεν εννοώ το σεξ ή τον έρωτα. Αλλά η αυτοκαταστροφικότητα.

Ο έρωτας ξεκινάει με τις μυρωδιές άρα η καθαριότητα είναι κάτι που θα με απωθούσε. Και μία εμφάνιση όπου θα ήταν τελείως αποκρουστική. Όχι σημάδια απαραίτητα αλλά να είναι πολύ άσχημη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
το να μην είναι καθαρή εννοώ!!!!!!!!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.811
Πόντοι
3.556
τύπε νηματοθετη καλυτερα γυναικα με ελαττώματα παρα μπουστης :confused::confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.596
Κριτικές
62
Like
45.312
Πόντοι
9.297
Δεν νοειται γυναικα να μην ειναι καθαρη..αν δειτε ιδρωτα στις μασχαλες απλως ζεσταθηκε και δεν φοραει φανελακι οπως εμεις.
Με ξενερωνουν οι γυφτολα'ι'κες που μονο μπουζουκια ειναι η ολη "πολιτιστικη "τους εννοια και οσες δεν πανε σε κινηματογραφο η θεατρο.Κατωτερου επιπεδου ανθρωποειδη στην καλυτερη περιπτωση μονο για ανταλλαγη υγρων αλλιως οσο μακρυτερα τοσο καλυτερα...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εγώ δε θα πήγαινα με φαφούτα ή καραφλή γκόμενα.Αν και λένε οτι οι φαφούτες κάνουν φοβερές πίπες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Ο σεξουαλικός προσανατολισμός του καθενός είναι δικαίωμα του. Βασικά όλα στην ζωή είναι δικαίωμα μας εκτός αν αυτά που κάνουμε επηρεάζουν αρνητικά τους γύρω μας. Τότε έχουμε υποχρέωση να το σταματήσουμε και να αλλάξουμε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εγώ δε θα πήγαινα με φαφούτα ή καραφλή γκόμενα.Αν και λένε οτι οι φαφούτες κάνουν φοβερές πίπες.
δηλαδη εγω που πηγα και με τις 2 τι επαθα?
η φαλακρη ηταν απο θεραπεια καρκινου του μαστου
η αλλη , η φαφουτα, δεν ηταν λογω ηλικιας αν και τα ειχε τα χρονακια της αλλα λογω σοβαρου αυτοκινητιστικου , οποτε παντα φοραγε την μασελα για να μην καταλαβω υποτιθεται οτι ειναι ψευτικα τα δοντια της

η πρωτη το μονο αρνητικο που ειχε ηταν μια ξηροτητα στον κολπο λογω των θεραπειων με αναστολεις οιστρογονων.
η δευτερη δεν ανοιγε πολυ το στομα στα γλωσσοφιλα μην πεταχτει καμμια μασελα και εκτεθει.

μεγαλυτερο θεμα ηταν οτι η δευτερη δεν εδινε κωλο
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
από τις καλύτερες ταινίες του Ίστγουντ οι Ασυγχώρητοι.
 

Outbreak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2020
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
455
Πόντοι
280
1- Να είναι αριστερή/εναλλακτική/νέο-χίπισσα/φεμινίστρια κτλ.

2 - Να έχει παιδιά.

3 - Να έχει σοβαρά εμφανισιακά ελαττώματα.

4 - (Μόνο σε περίπτωση που προχωράει σοβαρά το πράγμα-λέμε τώρα)
Να έχει άμεσο συγγενικό/φιλικο περιβάλλον που να μην μπορώ να χειριστώ.
Κατσαπλιάδες/παρεμβατικούς γονείς, επιθετικού τύπου φίλες να της κάνουν πλύση εγκεφάλου, «κολλητούς» κτλ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.596
Κριτικές
62
Like
45.312
Πόντοι
9.297
Α, ρε τυχερε Νικ πηγες με καρκινοπαθη καραφλη...την εκανες να νιωσει εκ νεου αγαπη για την ζωη και σου εδωσε κωλο χωρις πολλα πολλα μαλλον.Οι περισσοτερες ελλεεινιδες για να τον δωσουν θελουν απιστευτο προλογο και δαπανη χρονου, χρηματος και ενεργειας.Ευ γε!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Δυο κωλυματα ανυπερβλητα εχω.
1) Να μυριζει ασχημα, να μην εχει καλη σχεση με το μπανιο δηλαδη
2) Να ειναι φεμιναζί.

Ολα τα αλλα συζητιουνται. Εννοειται βεβαια οτι εξαιρουνται βασικες περιπτωσεις, οπως ψυχασθενεις και γριες.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.840
Πόντοι
5.406
[quote author=Polly_L link= ]
Ειδα νωρίς το πρωί απατητο χιόνι και θυμήθηκα ένα γουέστερν του Κλιντ Ίστγουντ " Οι ασυγχώρητοι". Η ταινία είναι πάνω από μέτρια ( κρατάει και επίπεδο ο συγκεκριμένος σκηνοθέτης ) αλλά δεν είναι και επική με την έννοια must-see. Ωστόσο, το μήνυμά του με ξάφνιασε.

Ένας πελάτης χαράζει με μαχαίρι στο πρόσωπο μια γυναίκα "με χαμηλό κοινωνικό αξίωμα " στην Άγρια Δύση και με αυτόν τον τρόπο βάζει το τέλος στην "καριέρα " της. Όπως φαινόταν στην ταινία, ήταν λεπτά άσπρα σημάδια στο πρόσωπό της. Ήταν τόσο αποτρόπαιο ώστε να μην την κοιτάξει ούτε ένας;

Πού το πάω, ε; Προσωπικά για σας,ποιο θα ήταν το ανυπέρβλητο εμπόδιο για να ξεκινήσετε κάτι με μια γυναίκα; Δλδ,μακρυά, μακρυά, μακρυά, ούτε για μια φορά ! Εμφάνιση, χαρακτήρας, οτιδήποτε σας απωθεί . Π.χ προβληματική επιδερμίδα, αραιά μαλλιά, στραβά δόντια, κουτσή, θρησκεία, απαισιόδοξη, αμορφωτη. ... [/quote]
Πλέον με την αποκτηθείσα εμπειρία, το ανυπέρβλητο εμπόδιο είναι το μυαλό της.....ήτοι....Μπορεί να μου αρέσει πολύ να κάνω κολοτούμπες για πάρτη της αλλά αν καταλάβω ότι δεν στέκει πολύ στα καλά της ή ότι έχει τρελά κολλήματα έχω γίνει Λούης. Η ζωή είναι μικρή για να ασχολείσαι με ανώμαλες.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.018
Πόντοι
4.546
Δυο κωλυματα ανυπερβλητα εχω.
1) Να μυριζει ασχημα, να μην εχει καλη σχεση με το μπανιο δηλαδη
2) Να ειναι φεμιναζί.

Ολα τα αλλα συζητιουνται. Εννοειται βεβαια οτι εξαιρουνται βασικες περιπτωσεις, οπως ψυχασθενεις και γριες.
Αν δεν με απατά η μνήμη μου, πρέπει να το έχεις αναφέρει ξανά σε κάποιο άλλο νήμα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
δηλαδη εγω που πηγα και με τις 2 τι επαθα?
η φαλακρη ηταν απο θεραπεια καρκινου του μαστου
η αλλη , η φαφουτα, δεν ηταν λογω ηλικιας αν και τα ειχε τα χρονακια της αλλα λογω σοβαρου αυτοκινητιστικου , οποτε παντα φοραγε την μασελα για να μην καταλαβω υποτιθεται οτι ειναι ψευτικα τα δοντια της

η πρωτη το μονο αρνητικο που ειχε ηταν μια ξηροτητα στον κολπο λογω των θεραπειων με αναστολεις οιστρογονων.
η δευτερη δεν ανοιγε πολυ το στομα στα γλωσσοφιλα μην πεταχτει καμμια μασελα και εκτεθει.

μεγαλυτερο θεμα ηταν οτι η δευτερη δεν εδινε κωλο

Έλεος ρε,γράφε αλλού τις ανωμαλίες σου :vomit:



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom